Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroonsed relvad
#26
Kuule excubitoris, ega sa ei oska täpsustada kus neist relvadest täpsemalt kirjutas?
Mul on oskus ligipääseda igasugustele arhiividele.
Oleksid nii lahke ja täpsustaksid? Siis saaksin ka targemaks.
Samas sa lihtsalt postidad lingid, kus siis edastatakse militaar ja tehnoloogilisi uudiseid. Kas see peaks nüüd sinu väiteid kinnitama ja usaldust tekitama?
Pidevalt räägitakse, et psühhotroonsed relvad töötavad mikrolaine als 300 MHz kuni 300 GHz. Kuid oh imet, aju töösagedused ei küündi nii kõrgele.
Sinu väidetavad efektiivsed vahendid ei ole efektiivsed või on lihtsalt kellegi fantaasiavili.
Üks asi veel, et need mikrolaine relvad, mis inimesi kuumutavad ja ebameeldivust tekitavad on keelatud. Ise sa oled ju US seadusandlusega kursis, miks sa siis seda ei tea ja väidad, et kasutatakse?


Tore lugu sul HUGOTH. Käskisid plommid lasta välja võtta ja inimesed ,kui imeväel paranesid? Selliseid ilusaid lugusid plommidest olen ka varasemalt kuulnud. Tihti tundsid need inimesed ka igasuguseid veidraid lõhnu ja kurtsid jälgimise üle. Mis neids inimestest tänapäeval saanud on? Äkki täpsustaksid, kus kohas ja kes nad olid?
Vasta
#27
Ajakirja numbrit ja lehekülge ei oska peast öelda, kuid neis on palju huvitavat. Enamus kordadel EI OLE
ju öeldud, et tegu relvadega kui niisugustega vaid juttu on teatud laineala generaatorist või midagi selle
laadset. Lisaks sõjanduse ajakirjadele on vastavat infot olnud ka nn "peer-to-peer" tüüpi ajakirjades mis
käsitlevad tehnika alast infot. Need ajakirjad on ainult tellitavad ja maksavad päris palju, kuid on teatud
huvilised kes neid loevad ja teevad kokku võtteid. Kuigi olen lugenud nii seda Jane's ajakirju ja ka seda
Space&Aviatonit siis seal olev tehniline keel on minu jaoks tihti suht segane ja arusaamatu kuna seal siis
kasutatakse vägagi spetsiifilisi termineid. Kuid tihti tehakse neist kokkuvõtteid just nende gruppide poolt
kes hoiavad neil silma peal ning seal seletavad nad lahti mida tähendab (suvaline nimi - minu poolt näitena
väljamõeldud) näiteks "ostsillograafiline madal sageduslik kõrgtihedusega laine generaator" ja mis peamine
mida sellega teha saab. Ma ei tea nende relvade töö sagedusi ning peast ei tea ma ka aju töösagedust.
Minu väidete usaldatavuse kohta ütlen seda - mina räägin seda millest ma lugenud olen või mida näinud
olen - üritan rääkida seda milles ma vähemalt enamvähem kindel olen. Ma ei käsi sul seda uskuda sest
tean omast käest, et kui inimesele puudub kogemused, arusaamine ja teadmised siis on raske uskuda
seda mida iga meediaväljaanne EI pasunda.

Siin ei sa unustada seda, et opositsioon USA valitsuse mustade projektidele ja muule seadusevastasele
tegevusele algas juba 1960ndatel aastatel. Selle vastuseisu kõrgpunkt oli 1980ndad kui Ameerikas anti
välja üle 300 "põlve otsas" tehtud ajakirja mis avaldasid materjale mis paljastasid valituse musti tegusi.
Kuna see toimus enne neti plahvatuslikku kasvu ja enamis tollal aktiivselt tegutsenud kirjastajates on
nüüdseks juba manala teel on need kirjutised päris raskesti kätte saadavad ning nii haruldased, et need
kellel neid on vahest isegi ei näita, et need neil olemas on. Mul siiski õnnestus ka neid näha ning info neis
oli vägagi huvitav. Osa seal olnud teooriatest on juba ka valikkuse eete jõudnud nagu näiteks "nähtamatud"
lennukid ja mitmed muud vähe tuntud projektid nagu see Tähesõjad mis alguses oli väga salajane.

Enamus oma infost olen hankinud avalikest allikatest viibides USAs. Paljud materjalid olin nn neti eelsed
ning hetkel ei tea, et keegi oleks tolleaegseid pool käsitsi tehtud ajakirju massiliselt netti pannud.

Mis puudutab neid kuumuse relvi siis nendest on isegi kirjutanud Eesti press. Küll mitte otseselt kasutamisest,
kuid ikkagi. Kasutamisest on aga kirjutanud koos tunnistajate ja spetside ütlustega ning see, et seaduse
vastased kuskil on ei takista nende kasutamist ei Iraagis ega Afgansitanis rääkimata iisraeli poolt nii
Palestiinas kui Liibanonis.

Olen ISIKLIKULT näinud NLiidu päevil näinud 2 eri tüüpi relva töös - esimene oli mingi madalsagedate
helilainete generaator mis tekitas inimestele valusi, tugevat depressiooni ning ka lihaste lõtvust. Vangid
kellede suhtes seda kasutati nutsid, karjusid valust ja lasid "püksid täis" - meil jäi ainult üle nad kokku
korjata ja kongidesse tagasi toppida. Teine juhus oli seade mis tekitas suunatud elektromagnet kiirgust
- kimp oli kuni 0,5m lai ja kuni 10 meetri ulatusega mis oli võimeline "kustutama" või siis "summutama"
inimese ajulaineid mille tagajärjel too kohapeal kokku kukkus ja suri.

Lõpetuseks - minul ja kellelgi ei ole sulle anda kõiki vastuseid - need pead sa ise leidma ja kutsuda infot
"fantaasia viljaks" ainult sellel põhjusel, et sinul puuduvad selle kohta teadmised ei ole adekvaatne.
Vasta
#28
Täienduseks mu jutule....Need, kes paranesid said haiglast välja. Teiste juttu ei võetud tõena ja topiti nn hullumajja paljud jäidkki sinna kogu eluks. Tegelikke põhjuseid ei hakatutki uurima. Selliseid juhtumeid on siin olnud teadmata hulk.Siin sai isegi mõnele vastava ala arstile 70 aastatel rääkida siis naerdi see lihtsalt välja ja mõeldi et kellelgi lendas katus ära....Rohkem na nendele neid soovitusi ei andnud.... oli tühi töö.... hi.
Vasta
#29
Saade HTB "Необъяснимо но факт" ehk seletamatu aga fakt.


http://rutube.ru/tracks/584993.html?v=c6...0b9661a31f


[Muudetud: 10-29-2010 Eithea]
Vasta
#30
Ajakirja numbrit ja lehekülge ei oska peast öelda, kuid neis on palju huvitavat.

Tähendab, mõtlesid välja ning minu arvamus sellest, et sa lisad need lingi ainult selleks, et sinu valed tõesemad paistaksid.

---
... et kui inimesele puudub kogemused, arusaamine ja teadmised siis on raske uskuda
seda mida iga meediaväljaanne EI pasunda. ...

Kuid vähemalt suudan vahet teha kellegi fantaasial, mis on mingist ideest lendu läinud.

---
... Osa seal olnud teooriatest on juba ka valikkuse eete jõudnud nagu näiteks "nähtamatud"
lennukid ja mitmed muud vähe tuntud projektid nagu see Tähesõjad mis alguses oli väga salajane. ...

Üritad järjekordselt oma väljamõeldud väiteid seostada mingite faktidega, et valed tõena paistaksid?
Kui sa seostad reaalseid projekte fantaasiatega ei muuda see teoreetilisi vahendeid reaalsuseks.

---
... ning see, et seaduse
vastased kuskil on ei takista nende kasutamist ei Iraagis ega Afgansitanis ...

Hea näide fantaasialennust, kus realsus on see et mikrolaine relv on olemas ning järelikult kasutatakse seda igalpool, kuigi tõestada ei saa.

---
Olen ISIKLIKULT näinud NLiidu päevil näinud 2 eri tüüpi relva töös - esimene oli mingi madalsagedate
helilainete generaator mis tekitas inimestele valusi, tugevat depressiooni ning ka lihaste lõtvust. Vangid
kellede suhtes seda kasutati nutsid, karjusid valust ja lasid "püksid täis" - meil jäi ainult üle nad kokku
korjata ja kongidesse tagasi toppida. Teine juhus oli seade mis tekitas suunatud elektromagnet kiirgust
- kimp oli kuni 0,5m lai ja kuni 10 meetri ulatusega mis oli võimeline "kustutama" või siis "summutama"
inimese ajulaineid mille tagajärjel too kohapeal kokku kukkus ja suri.

Mis aastal, kus kohas, kas veel tunnistajad? Nimesid mäletad jne. Kuna sa oled väidetavalt päästeametis töödanud ja politseinik olnud, siis tead küll miks on vaja.
Ma saadan selle sinu väite edasi inimestele, kes on sellest infost vägagi huvitatud, kuna kuulen esimest korda sellisest asjast.

---
Lõpetuseks - minul ja kellelgi ei ole sulle anda kõiki vastuseid - need pead sa ise leidma ja kutsuda infot
"fantaasia viljaks" ainult sellel põhjusel, et sinul puuduvad selle kohta teadmised ei ole adekvaatne.

Kui sul puuduvad elementaarsed teadmised (sinu eelmise väite põhjal saab järjekordselt järeldada, kuna sa ei mõista, mis moodi antud seadmed töötavad), siis saab järeldada sinu teadmiseid ühe "näite" põhjal.
Sa tead mis asi on telekas, kuid sa ei tea kuidas see töötab ja kui sinult küsitakse, siis kas sa jahud midagi arusaamatut kokku või soovitad kellegil elektroonikat õppida. Mis sest et sa ise sellest midagi ei tea aga tahad õppimise soovitusega muljet jätta nagu teaksid. Sama ka sinu nimetatud "infoga". Sa võid teada, mingitest sündmustest, kuid mis seda põhjustavad ja tegelik mehhanism jääb arusaamatuks ning tõlgendatki vastavat sündmust oma teatud asjadest puuduliku maailmavaatega. Selle arusaamatuse täidabki siis fantaasia ja kellegi endasuguste väljamõeldis.
Vasta
#31
Teen sinu kommentaarist ka koopia, et sa ei saaks seda niisama muuta:

Ajakirja numbrit ja lehekülge ei oska peast öelda, kuid neis on palju huvitavat. Enamus kordadel EI OLE
ju öeldud, et tegu relvadega kui niisugustega vaid juttu on teatud laineala generaatorist või midagi selle
laadset. Lisaks sõjanduse ajakirjadele on vastavat infot olnud ka nn "peer-to-peer" tüüpi ajakirjades mis
käsitlevad tehnika alast infot. Need ajakirjad on ainult tellitavad ja maksavad päris palju, kuid on teatud
huvilised kes neid loevad ja teevad kokku võtteid. Kuigi olen lugenud nii seda Jane's ajakirju ja ka seda
Space&Aviatonit siis seal olev tehniline keel on minu jaoks tihti suht segane ja arusaamatu kuna seal siis
kasutatakse vägagi spetsiifilisi termineid. Kuid tihti tehakse neist kokkuvõtteid just nende gruppide poolt
kes hoiavad neil silma peal ning seal seletavad nad lahti mida tähendab (suvaline nimi - minu poolt näitena
väljamõeldud) näiteks "ostsillograafiline madal sageduslik kõrgtihedusega laine generaator" ja mis peamine
mida sellega teha saab. Ma ei tea nende relvade töö sagedusi ning peast ei tea ma ka aju töösagedust.
Minu väidete usaldatavuse kohta ütlen seda - mina räägin seda millest ma lugenud olen või mida näinud
olen - üritan rääkida seda milles ma vähemalt enamvähem kindel olen. Ma ei käsi sul seda uskuda sest
tean omast käest, et kui inimesele puudub kogemused, arusaamine ja teadmised siis on raske uskuda
seda mida iga meediaväljaanne EI pasunda.

Siin ei sa unustada seda, et opositsioon USA valitsuse mustade projektidele ja muule seadusevastasele
tegevusele algas juba 1960ndatel aastatel. Selle vastuseisu kõrgpunkt oli 1980ndad kui Ameerikas anti
välja üle 300 "põlve otsas" tehtud ajakirja mis avaldasid materjale mis paljastasid valituse musti tegusi.
Kuna see toimus enne neti plahvatuslikku kasvu ja enamis tollal aktiivselt tegutsenud kirjastajates on
nüüdseks juba manala teel on need kirjutised päris raskesti kätte saadavad ning nii haruldased, et need
kellel neid on vahest isegi ei näita, et need neil olemas on. Mul siiski õnnestus ka neid näha ning info neis
oli vägagi huvitav. Osa seal olnud teooriatest on juba ka valikkuse eete jõudnud nagu näiteks "nähtamatud"
lennukid ja mitmed muud vähe tuntud projektid nagu see Tähesõjad mis alguses oli väga salajane.

Enamus oma infost olen hankinud avalikest allikatest viibides USAs. Paljud materjalid olin nn neti eelsed
ning hetkel ei tea, et keegi oleks tolleaegseid pool käsitsi tehtud ajakirju massiliselt netti pannud.

Mis puudutab neid kuumuse relvi siis nendest on isegi kirjutanud Eesti press. Küll mitte otseselt kasutamisest,
kuid ikkagi. Kasutamisest on aga kirjutanud koos tunnistajate ja spetside ütlustega ning see, et seaduse
vastased kuskil on ei takista nende kasutamist ei Iraagis ega Afgansitanis rääkimata iisraeli poolt nii
Palestiinas kui Liibanonis.

Olen ISIKLIKULT näinud NLiidu päevil näinud 2 eri tüüpi relva töös - esimene oli mingi madalsagedate
helilainete generaator mis tekitas inimestele valusi, tugevat depressiooni ning ka lihaste lõtvust. Vangid
kellede suhtes seda kasutati nutsid, karjusid valust ja lasid "püksid täis" - meil jäi ainult üle nad kokku
korjata ja kongidesse tagasi toppida. Teine juhus oli seade mis tekitas suunatud elektromagnet kiirgust
- kimp oli kuni 0,5m lai ja kuni 10 meetri ulatusega mis oli võimeline "kustutama" või siis "summutama"
inimese ajulaineid mille tagajärjel too kohapeal kokku kukkus ja suri.

Lõpetuseks - minul ja kellelgi ei ole sulle anda kõiki vastuseid - need pead sa ise leidma ja kutsuda infot
"fantaasia viljaks" ainult sellel põhjusel, et sinul puuduvad selle kohta teadmised ei ole adekvaatne.



Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...

FUBAR (F***ed Up Beyond All Recognition)

Leiud mis aja jooksul on kadunud neti avarustest

Vanglaplaneet - Tõde, mis muudab inimesed vabaks, on enamasti just see osa tõest, mida inimesed eelistavad mitte kuulda!
Vasta
#32
[quote][i]Algselt postitas Taksonoomik

Mis aastal, kus kohas, kas veel tunnistajad? Nimesid mäletad jne. Kuna sa oled väidetavalt päästeametis töödanud ja politseinik olnud, siis tead küll miks on vaja.
Ma saadan selle sinu väite edasi inimestele, kes on sellest infost vägagi huvitatud, kuna kuulen esimest korda sellisest asjast.

Väga mitmeti mõistetav tsitaat.
Vasta
#33
Just just Taksonoomik - Excu on pisikene karvane troll kes istub keldris, päevavalgust ei näe ja luuletab nii,
et suu suitseb nagu elektrijaam korsten. Kui sul endaks õnnestuks kuskil mujal elada ning käia ja lugeda
siis ehk sa saaksid paremini aru nii maailma asjadest.
Ütlen veel, et siin ei ole kirjutanud millestki erilisest - kõik need teooriad on olemas, enamus neist tehnoloogiatest
mida on seostatud distantsilt meelte mõjutamisega ehk siis kasutamisega psühhotroonsetes relvades on ka olemas.
Peab olema nõksa tehnilist taipu ja silmaringi, et suuta aru saada millest jutt. Isegi Sõrmuste Isandas (näiteks)
toodud maagia on põhimõtteliselt võimalik seostada tehnoloogiaga. See, et kohalikud teadlased ei suuda seda
kopeerida ei tähenda selle võimaluse puudumist. Nii mitmetki inimesed siin foorumis on selle koha pealt siis
esinenud vägagi ilusti ning selle asemel, et sinu moodi hakata labaselt eitama ja teisi valetmaises ja pettuses
süüdistama on nemad üritanud asju oma teadmiste varal kokku viia ja peale väikest mõtlemist teatanud, et
isegi tehniliselt ei tohiks see keeruline olla.
Aga sina jätka - kui vahest tundub elu liiga ilus, et olla tõsi siis sinu nutused vahele hõiked toovad ilusti
reaalsuse ära tundmise tagasi - mitte kõigile ei ole antud seda mida teistele.

PS. Selle minu kogemuse kohta - jahh - mäletan aastat, kohta ja oli ka veel tunnistajaid ja tean nende seikade
kohta veel ühte koma teist ja kui vaja siis vähemalt mõningaid neist andmetest võin ka jagada - vähemalt sellest
osas mida tean. Mis puudutab Päästeametit siis seal ma pole kunagi töötanud - töötasin Eesti Politseis, Eriteenistuses
ja Julgestuspolitseis ning vastavalt igapäevasele tööle tegin koostööd Päästeametiga ja eriti selle ameti "pommirühmaga".
Olen mitme selle ameti spetsiga teinud koostööd. Olen tuttav isiklikult mitme selle ameti töötajaga kellega olen ka
vestelnud nendest episoodidest nende reaktsioon ja teave selliste seadmete suhtes üllataks sind aga see on nende ja minu
vaheline jutt millesse ma sind EI pühenda. Lisaks veel seda, et mõlemad seadmed oli siis vanad ehk aastaid kasutuses ning
käisid kategooriasse "Salajane". Kes soovib nende kohta andmeid leida siis eeldan, et kuskil Venemaal asuvates arhiivides on
nad olemas. Kuulnud olen, et metsikutel "90ndatel" müüdi vähemalt ühe neist joonised ka USAsse - teine oli neil olemas kuigi natuke teisel kujul.
Ja seda - mind absoluutselt ei huvita mida sina usud või kopid või "edastad" tee aga julgelt edasi sest minu elu see enam tagantjärgi ei muuda.

[Muudetud: 10-29-2010 excubitoris]
Vasta
#34
Kriba oma nimi mulle privasse. Ma küsin sinu kohta järgi.
Kas või hüüdnimi.
Teistele ma ei anna teada sinu nime ja austan sinu privaatsust.
Kui sinu jutt vastab tõele, vabandan Sinu ja kõigi foorumlaste ees!

Mida sa hämad? Rohkem infot palun. Mis sa keerutad? Saan teha arhiividest teabenõude, sest tase salajane antakse tänapäeval paljudele, kelle on minevik puhas.
Ajad mingit ümmargust juttu mingitest teadmistest. Samas sa ei teadnud, mis aparaatidega tegu on. Ja palju muud vastuolulist häma oled ajanud.
Kui sa nii tark oled, siis räägi palun minule natuke gluuonite müstilisest eripärast.


Küsiks huvi pärast, et mitu lipumasti on päästekeskuse selle nn pommirühma hoone hoovis ning millises mastis lehvib päästeameti lipp ja kass ee lipp langetatakse õhtul? Need on seal juba viimased 15 aastat olnud. Või siis seda, et mis asi korrusel asub nn operatiivruum? Teeme lihtsamaks. Kas kolmandal või neljandal?
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas underbridge
[quote][i]Algselt postitas Taksonoomik

Mis aastal, kus kohas, kas veel tunnistajad? Nimesid mäletad jne. Kuna sa oled väidetavalt päästeametis töödanud ja politseinik olnud, siis tead küll miks on vaja.
Ma saadan selle sinu väite edasi inimestele, kes on sellest infost vägagi huvitatud, kuna kuulen esimest korda sellisest asjast.

Väga mitmeti mõistetav tsitaat.

Ei pannud sinu viidet tähele.

Kuid vastan, et mul üks tuttav ühe ajaloolaste grupiga uurivad ja koostavad raamatut (juba teist) nõukogudeaegsetest kuritegudest. Sellisest asjast nad ei tea midagi, mida excubitoris kirjeldab, kuigi neil on ligipääs kõigisse eesti arhiividesse ning samas ka paljudesse venemaa arhiividesse.
Seepärast sügavalt kahtlen ka selle tegelase väidetes!
Kuid samas mine sa tea.
Mis tal kaotada? Kuid kuna ta keerutab, siis on asi ikkagi rohkem, kui kahtlane, et selline relv on juba aastakümneid olemas olnud.
Vasta
#36
Nime saad - kui käid parawebi kokkutulekul. Hüüdnime - on mul olnud erinevates kohtades ja erinevatel
aegadel mitu - seega ei see aru selle vajadusest. Minu jutt! Aga palun tuleta meelde mitu korda oled sina
edasi rääkinud asja mille ehtust sa ise kontrollinud ei ole? Siit tee järeldusi ise.

Mis ma häman? Räägin seda mida tean ja mida pean vajalikuks. Tean veel asjadest millest olen kuulnud
aga see ei tähenda, et kõigest edasi kõigile räägin. Üritan jääda neisse piiridesse mida pean tõenäoliseks.
Kui pead seda hämamiseks - palun - nagu öeldakse "be my guest". Jahh tõesti - ei tea kõike kõikidest neist
aparaatidest mida ma näinud olen või isegi neist mida näinud olen. Mõnede kohta tean kasutamise või siis
töötamise üldprintsiipe teiste kohta sedagi mitte - neist ma ei räägi.
Kui ma nüüd õieti mäletan nime järgi siis gluonid olla mingid algosakesed - kõik - rohkem ei tea - poo või ülesse.

Teeme asja veel lihtsamaks - ma ei ole käinud seal pommirühma majas. Kui olid töö alased kohtumised
siis olid need tavaliselt "objektil" ehk kohas kus nemad "nuuskisid" ja mina "valvasin - kõik.
Kui sa oled nii kõva kontrollija siis palun väga - kui natuke pingutad siis on võimalik leida nii minu nimi kui
ka mõned muud faktid vabalt netist. Kui sa ei oska siis on see pigem sinu probleem ja mul ei ole sinu neid
vabandusi vaja. Lohutan ennast pigem sellega, et sinumoodi "kontrollijaid" on olnud ennemgi ja mitte
ainutl siin. Läksid kontrollima ja siis saabus vaikus - mina aga liigun edasi.

PS. Selle "tegelase" kokkupuuted antud tehnikaga toimusid aastatel 1985/6 tollases NLiidus Novosibirski oblastis.
Eeldan, et tean mis grupist sa räägid ja jagan siin mitme teise isiku arvamust neist aga see ei ole selle foorumi tema.

[Muudetud: 10-29-2010 excubitoris]
Vasta
#37
Minu jutt! Aga palun tuleta meelde mitu korda oled sina
edasi rääkinud asja mille ehtust sa ise kontrollinud ei ole? Siit tee järeldusi ise.

Kuna pead mind valetajask, siis tähendab sa ikkagi enamus asju valetad?

Gluuonite (kvarkide jõukandjad) müstiline eripära on see, et nende kauguse kasvades omavaheline seos tugevneb ja tetud kaugusest natuke langeb, kuid jääb lõpmatuseni mõjuma.

Ära muretse. Kontrollijana lähen ma lõpuni. Nagu kõigi huvi pakuvate asjadega.
Kuid ära lase ennast segada.


Täiesti uskumatu, et sa sellist asja ei tea!!
Kolm masti. Päästeameti keskmises mastis. Kahkordne mahja, keldri- ja pööningukorrusega. Teine korrus.


Samas loe oma kommentaarid läbi.
Alguses sa väitsid et tegu on faktiga, kuid nüüd kahtled, et kas asjalood on ikka sedasi.
Selle enese kriitika eest, mis sinul raskelt tuleb, olen tänulik.

[Muudetud: 29-10-2010 Taksonoomik]
Vasta
#38
See on tore loogika - peab meelde jätma - "kuna mina valetan siis ka sina valetad". Tore, et sa kvant
füüsikas kodus oled - mina üritan esmalt tegeleda vähem maiste asjadega - mida saab käega katsuda.
Nagu öeldud - oma mäletamist mööda pole ma Päästeameti õuel käinud - seega mida sa imestad?
Muude asjadega on nagu on - mida olen näinud seda olen näinud, mida katsunud seda katsunud ja
millest lugenud seda siis ka lugenud. See ei tähenda automaatselt, et tean täpselt millega tegu. Nende
seadmete kohta olen küsinud minu meelest teadjatelt (need kes tegelevad antud ala - heli lained ja
elektromagnet väljad uurimistega) inimestelt ja need on kinnitanud,et põhimõtteliselt on sellised asjad
võimalik ehitada, kuid keegi pole kinnitanud ega eitanud, et nemad oleks analoogsete asjade tegemisega
seotud olnud. Seni on mulle asjast piisanud.
Usun, et on olemas analoogsed seadmed ka Ameeriklastel - kuigi ise pole neid näinud - ühest mulle seal
räägiti. Seega ei pea vajalikuks nendest ka vait olla. Kui tahad asja edasi uurida siis minu kallal edasi
urisemine on tühi töö ja vaimu närimine - mina pole neid teinud ega hoia nende saladust oma taskus.
Otseseks vihjeks nendele uurijatele selline killuke - kui nad ajavad oma kondid praeguse Venemaa linna
nimega Novosibirsk - leiavad sealt ülesse koha nimega Akademgorodok ning leivad sealt ülesse inimesed
kes tegelevad antud ala uuringutega siis on päris tõenäoline, et mingil hetkel nad ka midagi leiavad.
Loomulikult jääb oht, et kohalik FSB kas viskab nad välja või paneb trellide taha seoses tööstuspionaasiga
aga mina olen olen edasi andnud seda mida ma kindlalt tean. Ahhjaah üks asi veel - Novosibirskist põhja
poole nii 25km kaugusel on sõjaväe laod kus hoitakse igasugust tehnikat. Nende ümber nuuskimine ei ole
ka mitte eriti tervislik aga kui nad leiavad ülesse mõned üleajateenijad siis on neil ehk isegi võimalus
midagi oma käega katsuda - kuid kehtivad eelmised hoiatused. Ei usu, et hetkel on veel keegi seal alles
kes oli seal siis kui mina seal teenisin seega ei usu, et minust otsest abi on.

PS. Hakkan vanaks jääma - pean jälle parandama - kui sa mind juba siin nii väga "katsetad" siis teen sulel vastukatse - kuna
sa nii kodus Päästeameti inimestega siis uuri kes oli see JUPO komissar kes käis pea regulaarselt nende õuel nii 1990ndatel.
Meie majast käis sealt peamiselt tema - see isik on siiani avalikus teenistuses seega võib seda nime rahulikult mainida.

[Muudetud: 10-29-2010 excubitoris]
Vasta
#39
Ma ütlen veel niipalju, et footonraketi või gravitatsioonilainel sõitvat kosmoselaeva on võimalik ka ehitada.

See, kui kiirendites luuakse antiaineid, mis on üks osa footonraketi kütusest või see, kui teoreetiliselt on välja arvutatud, et on olemas gravitasiooni lained (kaskik musta augu süsteem peaks looma nii tugevaid, et tänapäevase tehnikaga on võimalik neid detektoritega avastada, ei tähenda seda, et need aparaadid reaalselt olemas on.

Tean väga hästi, mis ajast ja kus see legend pihta hakkas. Mul endal ka need Paradoksi numbrid vanemate juures hoiul olemas, kus kirjeldati neid mõtte mõjutajatest.
Aga üks küsimus. Mida mingi Ludmila (ei mäleta täpselt) nii tähtsat teeb, et just temale tema korteris on vaja mingid hääled pähe panna? Inimene oli lihtsalt negatiivsete sümptomitega skisofreenik, kuid mingid tegelased imesid pastakast loo välja, et mõjutatakse inimesi. Peale neid artikleid tekkis palju selliseid. Kuid keegi ei olnud mingi tähtis tegelane. Naljakas see, et tabletid aitasid.
PS! Neid aparaate kirjeldati teist moodi. Ei olnud need kompaktsed.

[Muudetud: 29-10-2010 Taksonoomik]
Vasta
#40
Ma hakkan parem nüüd Stargate Universe`t S02E05 vaatama.
Vasta
#41
Ei tea mis Ljudmillale sa viitad, kuid põhjuseid võib olla mitu adekvaatset seletust - võimalik, et tema
füsioloogias oli midagi mis tegi temast lihtsa katsealuse. Alati ei olegi asi selles mida isik teab vaid selles
kes ta on sisemiselt. On olemas ka ju nn pimekatsed - võimalik, et isik oli lihtsalt mugavas kohas, et tema
suhtes neid tehnoloogiaid katsetada. Tabletid lihtsalt muutsid tema füsioloogiat ning "asi ants".

Teadlasi ilmestab aegajalt katsealauste valikus teatud irratsionaalsus - umbes sama kehtib ka nende
sarimõrtsukate suhtes - teatud isik lihtsalt satub nende huviorbiiti kuna nad tunnevad, et just see isik
on see õige. See on nagu kajaks kes istub laterna posti otsas ja kelle kõhu toodang satub mõne isiku
mütsile - ei usu, et see kajaks lasi just spetsiaalselt selle isiku pihta - lihtsalt asjaolud langesid kokku.
Samas on sellised "juhuslikud" katsealused väga heaks kattevarjuks ehk töötab see "probable deniability"
sündroom ehk seletatult - "see on jama kuna kellele seda Ljudmillat ikka vaja on - ei tea ta ka ju mitte
midagi". Siin meenub see hammaste asi - teadupärast hakkasid mõned isikud kuulma hääli ja vastu
võtme raadiokanaleid. Lõpuks küll leiti, et asi hamba plommides (ei meenu kas asi oli hõbedas või muus)
ning süüdlased vahetati välja, kuid enne jõuti palju isikuid hulludeks tembeldada, kinni panna ja ka seda
keemait nii täis toppida, et nad enam lihttsalt midagi ei kuulnud.
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas Taksonoomik
Ma hakkan parem nüüd Stargate Universe`t S02E05 vaatama.


Õige mõte - ma ka.
Vasta
#43
SGU-st: Näedsa nüüd pandigi mõlemad karantiini.

Kuid see nn hulludeks tembeldamine ja eraldamine on kahjuks legend nõukogude ajast, kus kasutati seda poliitilise mõjutamise vahendina. Minu vanaisa on korduvalt psühhiaatria haiglasse saadetud, kuna ta oli vabadusvõitleja ning ütles vene ajal, et eesti riik on olnud ning eesti rahvas on ikkes. Ta sõber (võitluskaaslene) leiti vannist uppununa, kuna oli alkoholi tarbinud. Kuid oh häda, ta ei joonud.
Kahjuks tänapäeval mingi legend elab edasi. Eesti tervishoiusüsteem selle kohapealt on kohati liiga leebe. Kus paljud inimesed on tänapäeval jännis oma naabritega või suvaliste inimestega, kes küll süüdistavad teisi nende mürgitamises, gaasitamises ja jälgimises või arvavad olevat nende vanemad või abikaasad. Kahjuks on skisofreenia ja muud luulud üsnagi levinud, kuid tänapäevased ravimeetodid on efektiivsed ja hästi sõbralikud. Ainult tõesti, psühhiaatria seadus ütleb seda, et kui inimene on ohtlik endale ja teistele, siis võib tema tahte vastaselt teda psühhiaatria haigalsse saata. Kuna eesti on nii väike, siis olen väga hästi teadlik inimesest (naisterahvas), kes hakkas enda kuulsate inimeste elukaaslaskes pidama ja ahistas korduvalt oma endisi töökaaslaseid. Kuid kõik olid tema vastu jõuetud, kuna seadused on siiski inimlikud. Lõpuks siiski saadi ta sundravile saadetud.
Nüüd tuleme teema juurde tagasi. Inimesed, kes jahivad müstikat ja tahavad asju seletada mingite teiste asjadega, loovad enda jaoks seletusi nagu see mõtteid mõjutav aparaat. Kuid inimene saab abi, kui ollakse piisavalt teadlikud sellistest psühhilistest ja psühhiaatrilisest probleemidest. Aparaat võib olla hea seletus, kuid inimest see ei aita.

Helilained (gaasilise keskkonna vibreerimine):
Näiteks madalsagedus, nn ümin, on igas keskmises linnas pidevalt olemas ning jah, see mõjub psühhikale, kuid tekitada paarisekundiline madalsagedus, mida kõrvaga kuuleb ja tapab on natuke imelik.
See idee on arenenud sellest (Iraak, Afganistaan), et kasutatakse kiirpõlemisega lõhkeaineid (3500 m/sek), mis kutsuvad esile sellise lööklaine, et inimene jääb terveks, kuid siseorganid on puruks ning inimene sureb koheselt. Kuid see aparaat oleks pidanud paugu tekitama.

Füüsilise objekti vibreerimine (tahkes või vedelas aines edasi liikuvad lained):
Teiseks veel madalamad sagedused mõjuvad juba füüsilistele objektidele ning tekitavad kehaga tajutava vibratsiooni. Vibratsioonitõbi tekib pika aja jooksul (aastaid) kokku puutes vibreeriva objektiga (vanasti autorool). Kui tekitada mingi objektiga (põrandaga) hetkeline näiteks 1 cm liikumine, objekti peal seisva inimese liikumis suunas, siis deformeeruksid enamus meie luud - murduksid vastavalt sellele, kui tugev on see hetkeline mõju.

Elektromagnetlained:
Mikrolaine relvad. Meil enamusel on mikrolaine ahi kodus. Rohkem pole vaja arutada, kus see fantaasia võib lendu minna.
Vasta
#44
Naabrid on küll toredad loomad - kui olin veel linna Politseis käis meil regulaarselt tädike kes elas Kalamajas
ühe toalises korteris ja tõi meile avaldusi millest lugesime, et temalt olla varastatud 3 sektsioon kappi, mõned
telekad ja lugematu hulk mööblikomplekte. Tegi ta seda kella täpsusega nii paar kolm päeva enne täiskuud.
Varastatud asjadest oleks võinud täita paari Mustamäe paneel maja jagu kortereid aga see selleks.

Kuid siin tuleb natuke asjast edasi minna ja aru saada, et mitte ainult Kuu ei mõjuta vaid on ka teisi - lihtsamaid
vahendeid millega saab mõjutada isiku käitumist. Alati ei ole vaja Kuud, et inimene käituks mitte adekvaatselt.
Üsna hiljuti (kas ee aasta või eelmine) oli lausa Discovery pealt saade mis näitas USA Armee käes olevaid mitte
letaalseid relvi. Üheks neist oli just mikrolaine relv mis oli suuteline mitmesaja meetri pealt tekitama inimese
kehas valu mis sundis neid vähemalt taganema või laiali jooksma. Muudest mikrolaineahju asjadest on siin ka
varem räägitud.
Hetkel ei usu, et oleks siin Maal mõnel rühmitusel masinat millega saaks mõtteid suunata, kuid on ju lihtsamaid
vahendeid, et mõjutada inimese käitumist. See sinugi poolt mainitud pidev "ümin" linnades on arstide arvates
nii mõnegi inimese haiglasse saatnud - neil on lihtsalt tundlikumad kõrvad ning selline pidev "kisa" ajab nad
lihtsalt hulluks. Haiglas aga pumbatakse nad täis ravimeid mis nõrgendavad kõrva tööd ning voilaa - ongi
moodne meditsiin võitnud "teoreetikute" ja muidu segaste luulud.

Siin aga tuleb mängu lihtne asi - igasugused heligeneraatorid - harilik muusika "süntekas" on võimeline tootma
helisi (uuemaid tuleb küll tipa putitada - neil tehases piire peal) mis suudab imiteerida seda sama linna tausta
üminat ning ühendades selle tugevate kõlaritega on võimeline ajada naaber rõdult alla hüppama. Muusikud ei
taha üldiselt neist teemadest rääkida aga kui sa istud mõne sellisega koos - näiteks endises Tombi Kultuurimaja
keldri baaris nimega Leelo ning mehel - muideks oli omal ajal ühe vägagi kuulsa Eesti pundi trummar on juba piisavalt
auru sees siis selline inimene võib rääkida kuidas "sellise" muusikaga inimest piinata saab. Aga kaine
peaga ei räägi ta seda kunagi - ka teda on õpetanud elu suud pidama.

Meie esivanemad panid palju asju paika intuitsiooni ja kogemusega. Samad reeglid kehtivad ka tänapäeval.
Kõik ei ole linna legendid ja iga "teooria" ei ole pastakast välja imetud on vaid vaja oskust ja klassikalist
intuitsiooni, et osata otsad kokku viia. Omal ajal sai koolide raamatukogudes (käisin kokku nii 5 erinevas
põhikoolis - ja igal pool olid omad pärlid) lugeda NLiidu aegseid vanemaid tehnika ajakirju kus oli pikalt ja laialt
vahest räägitud Nõukogude tehnika saavutustest. Kui vanemas eas midagi õnnestus kuulda või isegi näha
siis aju autmaatselt seostas need vanad lood uute kogemustega - tulemuseks on see mida mõned kutsuvad
fantaasiaks, luuludeks, kuid mõned intuitsiooniks või analüüsivõimeks. Palju asju siin maailmas on meie eest
peidetud - mitte, et keegi neid eriliselt varjaks vaid selleks, et kool on meid õpetanud mõttelaisaks ning tahame
süüa hamburgerit või pizzat, kuid ei soovi seda ise valmis teha. Sellest on kahju.

PS. Lõpetasin selle kirja ja lugesin foorumist saadud linki ning otsustasin lisada selle mõttetera koos oma tõlke täiendusega:
Tsitaat:"There are things that are so serious, you can only joke about them."
-- Werner Heisenberg

"Maailmas on asju mis on nii tõsised ja olulised, et suudame oma kartuses nende üle vaid naerda ja neid naeruvääristada".

DISCLOSE THIS!

[Muudetud: 10-29-2010 excubitoris]
Vasta
#45
Mikrolaine relvad on täiestio reaalne nähtus. Mis asjad esimesed mikrolaine alas töötavad radarid olid?
See kui linnud radrite ees küpsena alla hakkasid kukkuma.
Küsimus on selles, et kas neid kasutatakse praegu? Vastus on ei. Need keelati ära.

Relv ise.
http://www.youtube.com/watch?v=TKlKhMbK468

Vat selle muusikaga on nüüd need lood, et räppar ei seeed heavy ja hip-hoppar ei seedi kantrit. Mäletan küll oma nooruses, kui oli valmis kas või rõdult alla hüppama. Ppeaasi, et ma ei peask kuulama vanemate Jaak Joalt.

Mina pakuksin kõige võimsamaks psühhotroopiliseks relvaks pigem meediat, mis jõuab otse meie meeltesse ja mõjutab meie tegvusi ja otsuseid. Oleks mina mingi "kuri tegelane", siis ei näeks vave mingit tiluliludega vaid panustaksin milljardid meedia arengusse.
Vasta
#46
Natuke taustaks: Para-web foorum - Illuminaadid & Muusikatööstus

Tsitaat:Algselt postitas iitt

1937 aastal töötas SS kapteni Arnold Beletsky laboratoorium välja kodeeritud helidel baseeruva kõrg- ja madalsagedustel tootava meetodi, kuidas mõjutada inimeste teadvust.
Katseid viidi läbi vabatahtlike peal hiljem kasutati vange.
Siiani on avalikult levinud üldine arvamus, et tegemist vaid helilainetel (helirõhuga) töötanud riistaga.
Selline arvamus ja arusaam on naiivne-, nagu enamus valitsevaid arusaamu SS:i eesmärkidest, ideoloogiast ja kasutatud tehnikast.
Mis siis toimus?
Nendesamuste tohutute kõlaritega edastati tavalist muusikat millesse aga oli kodeeritud tavakõrvale hoomamatuid võnkumisi.
Need võnkumised läksid resonantsi eri ajupiirkondadade omasagedustega ja tekitasid nii vajalikke programeeritud resultaate: üliväsimus-unisus, eufooria, kabuhirm.
1944 aasta novembris tehtud katse Schönwaldis näitas, et vastavalt kodeeritud alltekstiga esitatud Zarah Leanderi šlaager sundis katsegrupi 15 liikmest enesetappu sooritama 6 juba üheksakümne sekundiga.
Kuigi projekt oli alles algfaasis otsustas SS käivitada operatsiooni "Jericho".
Kähku programmeeriti ja pressiti valmistati 10.000 heliplaati hetkel kuumimate ingliskeelsete ja Suur Britannias väga "in" olevate lööklauludega, kodeeritud "refrääniks aga depressioon ja kabuhirm".
Nelja allveelaevaga toimetati koorem Inglismaa rannikule kus siis IRA võitlejad kraami levitama asusid.
Paraku kukkus operatsioon haledalt läbi...ja ühe lihtsal ja labasel põhjusel.

Briti kuulsa The Gramophone Company ja lugematute tütarfirmade toodang - grammophonid oli hoopis kehvema kvaliteedi, tehniliste näitajatega kui Saksamaal üldkasutatavad ja toodangus-levituses olevad
Telefunkeni ja Siemens & Halske laiatarbetoodang.
Inglaste riistapuud ei olnud lihtsalt võimelised kodeeritud allteksti taasesitama vajalikul kvaliteedil.


[Muudetud: 11-4-2010 excubitoris]
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Natuke taustaks: Para-web foorum - Illuminaadid & Muusikatööstus

Tsitaat:Algselt postitas iitt
Inglaste riistapuud ei olnud lihtsalt võimelised kodeeritud allteksti taasesitama vajalikul kvaliteedil.
Ja kaasaegsele tarbijale määritakse aga usinalt igasugu high density ekraane ja Dolby audiot pähe... eee... khm Bleh

Ise maksavad veel kõik kinni ka - rahaga, mille katteks on enamuses paljas õhk, kuid selle saamiseks on tulnud teha reaalset tööd...

No kas ei aja naerma...? Laugh
Vasta
#48
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf

No kas ei aja naerma...? Laugh


Kui siis läbi pisarate... :S
Vasta
#49
Sihikul olevad inimesed (targeted individuals) on inimesed, kes väidavad, et salaorganisatsioonid ja valitsus kasutab nende peal mõistusekontrolli tehnoloogiat. Nende pähe sisestatakse pahatahtlikke mõtteid ja hääli; neid jälitatakse ja neile tehakse öösiti põletushaavu. On ka ohvreid, kes väidavad, et neisse on istutatud isegi mikrokiipe. Paljud uurijad usuvad, et selle taga on kuritegelik maaväline rass, kellel on mõjuvõim ka maailmavalitsuse üle.

On loodud isegi organisatsioon Freedom From Covert Harassment And Surveillance, mis võtab vastu kaebusi ja kohtub inimestega, kes on sattunud füüsiliste ja vaimsete rünnakute ohvriks .

Me teame, et juba aastakümneid on kasutusel olnud The Lida Machine, mida kasutasid nii kommunistid kui ka põhjakorealased oma sõjavangide peal. See masin võimaldab tekitada hüpnoosi, viia inimest transsi, sisestada sundmõtteid jne. Kuid juba 1980-ndatel ütlesid venelased, et The Lida Machine on aegunud seade ja tänapäeval on kasutusel palju võimsam tehnoloogia. Seda kõike varjatakse meie eest.

On loodud ka Anomalous Mind Management Abductee Contactee Helpline - anomaalse mõistusekontrolli ahistatute abiliin.

Selles pikas artiklis räägivad ka mitmed mõistuse kontrolli ohvrid:

http://www.telegram.ee/maavaline/uurijad...hnoloogiat
Vasta
#50
Täna hommikul tuli uudis Lõuna-Prantsusmaalt, kus 25 aastane kodutu saatis 90 a. proua teise ilma ja peale seda sõi tema keele ja südame ära. Põhjuseks hääled peas.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat