•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõistmatu Jumal
[/quote]
Kes korrastab? Kelle kaudu? Kaua läheb? Kuhu lõpuks asi välja jõuab?
Kas nüüd jumal ise on asunud seda muutma?

[/quote]
Mina korrastan.
Oma tegude kaudu (momendipunkti seadmine jne... teate küll)
Juba 5 aasta pärast on meediaväli tundmatuseni muutunud.
Pmst veretult.
Või vähemasti inimohvriteta.

Kui sa nii mind nimetad. Siis jah. Aga see on vajalik.
See on suurem kui lihtsalt ajakirjanduse muutmine.
Ajakirjandus on osa sellest.

Ajakirjandus ei vääri vabadust.
Ahnus ei vääri vabadust.
Tühi koht ei vääri olemist.
seega-
saab olema uus informatsiooni väli.

Aga see on suht suur töö olnud. Pea 1,5 aastat tagasi vajutasin nuppu ja nüüd näeme puid vilju kandmas. Omamoodi lahe ju.

Kuhu see välja viib?

Mitte kusagile.
Sest lõpp on juba kohal.

Enjoy the End vms.

Laugh Laugh




(06-12-2018, 10:37 )Tulnukinimene Kirjutas: Mayade järgi hakkab sel ajal uus 13 000 aastane tsükkel. See meenus mulle hiljem.
Ma mõtlesin sellele asjale paar korda ja arvan, et see on huvitav lähenemine.
Mina näen 7000 aastast tsüklit.
Siis peame valmis ja juba kõikjal olema, sest valgetele linnadele langeb taevast tuld (klassika Laugh ) ja see on nn. looduslik nähtus.
Ringiratast, ikka ringiratast.
Siis tuleb ka Isa uuesti ja seab taaskord Uue Tee.
Ja see juuli jutt on veider. Nii kiiresti asjad ei käi. Aga mine tea, Issanda teed on veidrad...



Vasta
Üks asi veel...

Ma saan inimesi tervendada.
Päriselt.
No kõlab uskumatult aga eks kogu see lugu on ju üks uskumatu lugu Laugh

Mõtlesin, et teen kino pärast ühe pimeda nägijaks.
Aga siis sain aru, et ma võin ta nägijaks teha aga mitte kino pärast.
Siis sain aru, et kui ma ta nägijaks teen, siis hakkab alles kino saama.
Seega otsustasin, et ma vist ei tee teda nägijaks.
Kui ma just kino ei taha.

Vähihaigetega on lihtsam, nende puhul saab näpuga teaduse peale näidata Laugh
Neid on mul kaks. Puhtad poisid.
Kolmanda puhul on tulemused veel saabumata aga see "imetegu" oli ka alles paar päeva tagasi.

Lihtsalt lampi ja igavusest otsustasin siin eneseimetlusega tegeleda Laugh Sry.

edit.

no ja praegu mõtlesin, et mis ma siin niisama praalin. kui ma juba sõnu loobin, teeme siis imet kah veidike Laugh

olgu nii, et esmaspäeval, kui on ilus ilm (see on oluline, sest ma ei viitsi vihma käes olla) istun ma tallinnas, tammsaare pargis 12:00-13:00.
Kellel surmahirm, tulge läbi.
Mu tunneb vähese mõtlemisega ära- ma erinen teistest. Tule istu kõrvale, räägi paari sõnaga, ma korra puudutan ja kui ma käe tõstan, siis astud kohe, tagasi vaatamata edasi. Palun siis viisakalt oodata kuni koht vabaneb. Nii kui miski mind häirib, nii ma lahkun. Ehk palun austage mu privaatsust ja anonüümsust.
Ma ei tee seda endale. See on inimkonna hüvanguks ja ma ei taha, et te mind enne oksa tõmbate.
Vasta
(28-04-2019, 11:08 )Mina Olen Kirjutas:
(06-12-2018, 10:37 )Tulnukinimene Kirjutas: Mayade järgi hakkab sel ajal uus 13 000 aastane tsükkel. See meenus mulle hiljem.
Ma mõtlesin sellele asjale paar korda ja arvan, et see on huvitav lähenemine.
Mina näen 7000 aastast tsüklit.

7 tuhat? 13000? Vau ja mjau. Et issversussver "kuidas te oskate NIIIIIIII kaugele näha, maivõi kohe!?"
Ja siis küsid sinna otsa, aa et mis HOMNE börsiindeks sellel või tollel aktsial on või kasvõi dollari kurss või no kasvõi ülehomne ilm, siis on kök ja mök. Tavaliselt.
: )

Nagu ka siin:
(28-04-2019, 13:11 )Mina Olen Kirjutas: et esmaspäeval, kui on ilus ilm (see on oluline, sest ma ei viitsi vihma käes olla) istun ma tallinnas, tammsaare pargis 12:00-13:00.

No vot. ET KUI ON.....
Näed, vähihaigeid terveks teha nagu korra köhatada aga tekitada vaid ühe päeva ja kõigest ühe tunni jooksul kuskile pargikese kohale ilmastikus väike rõhkkondade ja pilvisuse korrektsioon, siis nagu... mis? Võtame pöidlad pihku ja jääme lootma juma.. jumeli... oot, kelle peale siis ikka?
KUI nüüd nata süveneda. Mh?
Vasta
(28-04-2019, 17:51 )Naut Kirjutas:
(28-04-2019, 11:08 )Mina Olen Kirjutas:
(06-12-2018, 10:37 )Tulnukinimene Kirjutas: Mayade järgi hakkab sel ajal uus 13 000 aastane tsükkel. See meenus mulle hiljem.
Ma mõtlesin sellele asjale paar korda ja arvan, et see on huvitav lähenemine.
Mina näen 7000 aastast tsüklit.

7 tuhat? 13000? Vau ja mjau. Et issversussver "kuidas te oskate NIIIIIIII kaugele näha, maivõi kohe!?"
Ja siis küsid sinna otsa, aa et mis HOMNE börsiindeks sellel või tollel aktsial on või kasvõi dollari kurss või no kasvõi ülehomne ilm, siis on kök ja mök. Tavaliselt.
: )

Nagu ka siin:
(28-04-2019, 13:11 )Mina Olen Kirjutas: et esmaspäeval, kui on ilus ilm (see on oluline, sest ma ei viitsi vihma käes olla) istun ma tallinnas, tammsaare pargis 12:00-13:00.

No vot. ET KUI ON.....
Näed, vähihaigeid terveks teha nagu korra köhatada aga tekitada vaid ühe päeva ja kõigest ühe tunni jooksul kuskile pargikese kohale ilmastikus väike rõhkkondade ja pilvisuse korrektsioon, siis nagu... mis? Võtame pöidlad pihku ja jääme lootma juma.. jumeli... oot, kelle peale siis ikka?
KUI nüüd nata süveneda. Mh?


Hah. Sa natuke müstifitseerid üle...
Suured jooned on paigas. Vahepealsed augud t\idavad inimesed ja seega on suuri asju lihtne rääkida. Lisaks ei tekita see paanikat.
Ma panin täppi Koreade liitumise, Paavsti tuleku, kiriku põlengu, ajakirjanduse shokiteraapia.
Kohe on tulemas uus riik maailma ja lisals Venemaa õnnistatud tõusmine.
Need on määravad suunad ja neid on veel ja veel.
Ma olen ikkagi maine supreme ja ilmselgelt ei hakkama mingit igapäevailma muutma ega sellel pole isegi pointi. Sest kui ma seda teeks, kukuks kõik kaosesse ja sellel poleks muud eesmärki kui see, et ma saan kuivas istuda.
Ma ütlen, et kliima saab korda ja ta saab. Vähemalt Eestis. Ka mujal.
Aega miski ei käi sõrmenipsuga.
Haiguste vött on personaalne ja lihtne, see ei mõjuta suuresti maailma.
Vasta
Naut. Mu arvamus oleks ehk siuke. Minevik-olevik-tulevik on eesmärgilised. Kas nt. börsiteadlikus oleks kuidagi määrav tulevikukaemuses? Või siiski mingi info on oluline hetkes ( saab teha muutusi tuleviku suunal) mis tulevikus omab börsist suuremat kaalu? Mul on ,,kanaldamise,, kontrollanduriks lihtne skeem. Juba aastaid on toimunud suured muutused ja ma vaatan ,mida inimene on sellest ära näinud. Hetkel on lausa hullumeelne muutus- see määrab juba oi kui palju tegelikku inimese vaimsust ja vaimu ,,kõrgust,,. Kas räägitakse netist leitust või siis hoopis eitatakse raevukalt ( eituse faas). Kui hetke ja mineviku ,,nägemine,, nagu korras ,siis ka ettenägemine on natu juba usutavam. Mineviku muutused olid puhtalt ,,nähtamatud,,,. Hetke omad juba ,,vilgutavad,, nähtavasse. Kusagil seal........ eespool aga ei jää enam midagi ,,nähtamatuks,, . Üldiselt daatumeid uskuda oleks rumal jahh. Kõik on hetkes loomisel ja kujunemisel ju.
Vasta
(28-04-2019, 18:01 )Mina Olen Kirjutas: Hah. Sa natuke müstifitseerid üle...
_
Haiguste vött on personaalne ja lihtne, see ei mõjuta suuresti maailma.



MinaOlen
Sina meie väike MüstiKusti. No eks ma nata tögasin, eksole.
Et homse ilma pärast nii pablad.
Ilus ilm on ka sombune ilm. Ongi vähem turiste. Sul seal pargis.
Pealegi kevad olnud ka niiiiiiiiii fkng kuiv, et maa ammu ikka janus ja üks suurem vihmasadu oleks küll õnnistus.
Niiet?

Aa neid 1000 või 7000 aastat "ettevaatajaid" ikka nagu kirjuid koeri nii siin kui seal. Selles mõttes.
Eks kunagi, aastal 9019, loeme siitsamast foorumist sisi, et kas ikka läks täppi, mis muud. : )

Aa see, et haigused on personaalsed, sellega ma olen nagu nõus.
Seega nende personaalsete haiguste osas---- sa nagu...ei hinda inimeste personaalsust? Või mis värk seal on?
Pole usku? Inimesesse?
Seega, miks neid ära võtad?
Et näidata, et fa fa fa - vada KUI äge sa oleb?
Nooh... seda sa oledki. KUI oled. Ja nö. pea peal seismata. Kas pole?


(28-04-2019, 18:06 )Lokster Kirjutas: Kõik on hetkes loomisel ja kujunemisel ju.

Just! Absoluutselt ja väga nõus.

Vasta
Seega nende personaalsete haiguste osas---- sa nagu...ei hinda inimeste personaalsust? Või mis värk seal on?
Pole usku? Inimesesse?
Seega, miks neid ära võtad?
Et näidata, et fa fa fa - vada KUI äge sa oleb?
Nooh... seda sa oledki. KUI oled. Ja nö. pea peal seismata. Kas pole?


(28-04-2019, 18:06 )Lokster Kirjutas: Kõik on hetkes loomisel ja kujunemisel ju.

Just! Absoluutselt ja väga nõus.


[/quote]

See on jah väike eneseimetlus. Olen nõus, et fa fa kui äge ma olen jne.
Eks sellel on ka suurem eesmärk.
Vbl mind eristab see, et ma ei korja jüngreid ja kes kogunevad, need saadan laiali. Mis täna teen, on lihtsalt vajalik hetkepunktide seadmiseks.
Huvitav on see, et Loodu läheb ka ellu ilma minu otsese näpuvajutuseta. Ja ma tean 100% , et mu tegevust poleks vaja aga see on nagu miskine vabatahtliku missioon, et kõik Uueni valutumalt làheks. Ja ise ma otsustasin veel 20 aastat siin olla.
Aga ma näen, et mu lubatud 2 aastat tööaega saab peagi täis ja siis hakkab puhkus! Jeee!

Edaspidi on nii, et need keda tervendan, need ei tohi sellest eales rääkida. Vaod tänutäheks investeerigu oma alles jäänud elu lähedastesse.



Mul on usk inimkonda aga ma ei saa tulevikku ainult inimkonna õlgadele panna.
Inimesed on lihtsalt liiga lollid, alpust täis ja ahnusest hullunud.

Ehk ma mõtlen, et annaks eestlastele siis vähemalt lootust. Hetkel tundub, et meie kodupinna on vallutanud hirm ja apaatia. Kui me tahame lõppmängust valutuimalt välja tulla, siis on meile vaja lootust.

Hah, kujutage ette, Jumala hüljanud rahvas pöördub.

No ja kuidas ma seda kõike saan siis valutult ellu viia? Ikka lootus, usk ja armastus.

Muidugi võiksin ma teile ka kaose kahvatut hetkeilu pakkuda...
aga ma ei tee seda.
Kohe kindlasti mitte.
Annan kikku.
Päriselt.


Oi, ma olen tàna heas lobisemistujus...
Peaks midagi sellega ette võtma.


Ma ei hakka uut teemat tegema ja "läbustan" siinsamas veidike.
Teeks siis nii, et paganatest keegi võiks pakkuda mingi laheda sündmuse mis tundub äärmiselt ebareaalne (a'la avastatakse vee magnetpoolused mille manipuleeritava reaktsiooni tulemusena läbi müüonite on saadav oluline ravim vms) (täiend, seda ei saa enam tellida, sest ma just panin käsu, et homöooöpaatia saab ametliku ja rahvusvahelise tunnustuse).
Sooviks, et just, et kellegi teise pakutud ja tulem PEAB olema hea kogu inimkonnale.
Ma siis loon asjale selge jada ja panen sündmuste käigu.
Las ma siis Loon teie silmeall ja teen oma müstiKusti värki wink
Adminn võib hiljem oma suva järgi seda läbu toimetada.
Tänan!
Kogu inimkonna haiguseid ma veel ära ei võta. See teeks liiga.
Vasta
No kuuule, sa nagu kõik teised juba. Milleks on jumalal vaja eneseimetlust? Jumal ju oleb. Džizasss.
Varsti veel ütled, et sinu nime ei tohi keegi kirjutada ja sinu kuju kujustada (välja arvatud kõik kirikod, ikoonimaalijad, õukonnakunstnikud, miisama kunstnikud, + postkaarditrükkalid, kõik konfessioonilised Vahitornid ja muud mittetulundus- ja vägagi tulundslikud kristlikud ühingud).

Oled /olete seal ikka edevad, niiet vähe pole. : )
Aga ok.

Siiski.
Personaalsete haigustega siiski vaatan nagu ise aga...
tahan siiski ka imet.
Vot tahan ja kõik.
Sul aga lausa IDEAALNE ja stks mugav võimalus meid kõiki nagu ahhetades käpuli panna ilma igasugu oletuste ja muu mulata.
Ja saada endale tuhat (või noh, ok, paar tükki ikka) seda noh... MITTEjüngrit. : )
Mh?

Et siis...
homme, ok, olgu sulle päike (linnainimesel ju peab kogu aeg olema nn. rannailm, siin ikka põlegu metsad või kuivagu maad, ei uvita neid nagu, eks)
Aa no hea küll. Olgu sul seal Tammsaare kõrval homme SINU ilus ilm.
Aga ülehomme... saad vihma teha?
Nagu palju.
Nagu oavarrest.
Nagu ÜLE EESTI.
Nagu jah, kõigile ja tasuta. Taimedele, loomadele, maale, KÕIGILE.
Saad?

: )
Oih. Ma juba soovisin aga aint Eestile....
Krt.
Vasta
Jah, nii ei saa.
Ega see ju nii ongi, et kui ma üks ja ainus, siis kes mind veel imetleb? Laugh
Aga jah, ikka kogu inimkonnale. Töestamisest peab ikka mingit tolku kah olema.
Ja ära sa üleilmset vihma küll soovi....
Ja ikoonid jah põletatakse kütteks jne. Seekord saab ikka täitsa otsa see usuvärk. Päriselt.
Vasta
Üleeestilist küll tahaks. Ikkagi.
Ülehomme. Mh?
Liiga vähe tahetud?
: (

Üleilmset ei soovi, siis saaks jälle selle va sullamulla ja selle ümber hiljem nii palju vahtu, et siiani kristlased selles hulpimas vaheldumisi küll kroolides küll selili ja no ei saa nad paadile nagu ei saa. Seal Genesises teil üldse mingi segapudru, kui aus olla.
Siin teemas me tiba arutasime kasvõi selle viljanäksimisega seoses aga no ei saanud sealgi väga asja:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...light=piib

[Pilt: 2-5cbecb32015a7__700.jpg]
Uputusega seoses.

Mina Olen peale Parafoorumi sirvimist?

[Pilt: christian-memes-5-5cbf0b663cbc1__700.jpg]
Vasta
(28-04-2019, 20:40 )Mina Olen Kirjutas: Ja ära sa üleilmset vihma küll soovi....
Ja ikoonid jah põletatakse kütteks jne. Seekord saab ikka täitsa otsa see usuvärk. Päriselt.

Ei saa. Kulla MO. Ei saa "usuvärk" otsa.
Vasta
(29-04-2019, 10:15 )KuKr Kirjutas:
(28-04-2019, 20:40 )Mina Olen Kirjutas: Ja ära sa üleilmset vihma küll soovi....
Ja ikoonid jah põletatakse kütteks jne. Seekord saab ikka täitsa otsa see usuvärk. Päriselt.

Ei saa. Kulla MO. Ei saa "usuvärk" otsa.

Aa. Ok.

P.S. Tundub, et meil on erinevad allikad.
Erinevus rikastab.
Minu allikaks on Jumal. Kelle siseinffi Sa saad?
Vasta
(28-04-2019, 13:11 )Mina Olen Kirjutas: Üks asi veel...

olgu nii, et esmaspäeval, kui on ilus ilm (see on oluline, sest ma ei viitsi vihma käes olla) istun ma tallinnas, tammsaare pargis 12:00-13:00.

No tõesti ilus ilm. Vähemasti selle pargi kohal.
Nüüd ma hakkangi siin pargis esmaspäeviti istuma. 12-13
Mitte iga esmaspäev, aga ainult esmaspäev.
Kohustust ei võta.
Tänane istumine oli väga tore ja meeliülendav.

Vasta
Arstid tahaksid, et käiksid rohkem väljas aga sina - ainult esmaspäev. Naudi kevadet MO
Vasta
Pfff...
Vasta
Meie Isa

Sina ei pea mitte oma Isa kartma!
Austa oma Loojat ja usalda tema Sõna!
Nii nagu isa austab oma lapsi ja laste soovi olla Vaba oma tahtes, otsustes ja soovides.

Isa jaoks ei ole enam oluline, et lapsed teda kummardaks. Looja on leidnud kannatustele lahenduse Teaduse leviku näol. Isa ütles selge sõnaga, et kannatuste aeg on nüüd läbi ja ta ei taha, et keegi enam tema nime toel valu teeb vöi valu pärast nutaks!

Nii nagu Issand on kõik ja kõikjal-
on ta ka teaduses, meditsiinis ja hariduses.
Issand ei vaja tema pimesi kummardamist. Inimkond on Suureks saanud ja kui inimkond- või osa inimkonnast- usaldab kiriku asemel Teadust, siis küll Isa rahulolevalt muheleb, kui me omavahel Nobeli preemiaid jagame.
Isa ei taha, et teda kummardatakse.
Isa ei soovi, et me tema nimel kive kokku veame ja puuristi kummardame.

Isa nimest on saanud häbiväärne palagan.

Isa sõna ja väärtused on leidnud uue tee inimhingedesse- läbi hariduse, harituse ja teaduse. Ratsionaalne mõtlemine ja sihikindel tegutsemine tundub olevat hetkel edasiviivaim jõud.
Küll on Meie Isa mures, et ajastul mil alpuseihalus on vallutamas isegi ahnusehimu (noorteslängis: feim on tegijam kui sull), on väärtuste ja hoiakute kandmine langemas pereväärtuste õlule.
Teadus on meie uus tee Jumalani.
Armastus on meie tee Paradiisi.

Jumal õpetab meid läbi teaduse
Juma ravib meid läbi teaduse
Jumal aitab meid läbi teaduse

Me elame lõpuajastul mil laste nutt katab naerukilked ja taevast sajab tuld.
Me elame lõpuajastul, mil Issanda nime taha peitudes

ehitavad inimesed endale pillavaid pühamuid-

peavad lõputuid sõdasid-

ja väärkohtlevad süüta lapsi kes on oma hingepuhtuses kogunenud Issanda ümber.

Inimkond ei ole veel eales nii kõva häälselt Isa appi kutsunud.
Meie Isa on oma lapsi kuulda võtnud
ning otsused on juba langetatud.

Isa armastab kõiki oma lapsi ja ootab meid kõiki oma hella rüppe-
olgu meie tee nii okkaline kui tahes-

läbi
islami
kristluse
või
vendluse.

Ja kui me ka oma tarkuses ja eneseimetluses keerame kokkuleppel Isaga
Issandale selja-
siis teadkem,
et Isa ei keera meile kunagi selga.
Isa armastab kõiki oma lapsi.

Nii olgu,
nii on
ja nii jääb!

Mina Olen
Supreme Being

lisan siia lõppu ka otse Issanda selgest sõnast tulnud palve.

Lugegem seda ja mõelgem korra-
kas oleme me valmis?

"Ood lahkuvale isale'

Minu Isa, kes Sa oled valinud oma koduks eestimaa pinna
ning sellega veel seitsmeks tuhandeks aastaks määranud ette oma lastele muretu tee!

Anna oma lastele julgust ja jõudu,
laulus ja rõõmus-
üle elada oma isa saatmine igaviku unustuste teele!

Ja juba enne kui oled läinud, on meie südamed täidetud rõõmuga, sest juba nüüd oled sa meie hulgas tagasi!

Ära püüa meid päästa, vaid ava meie silmad läbi õpetamisetarkuse ning las Sinu laste teadmiste valgus kandub üle kogu maa ja ilmaruumi ning valguse jõul levib Sinu Sõna Järgne Riik!

Anna meile jõudu lasta lahti mälestustekoormast, mis Sinu nimele kantud ning andestagem neile, kes Sina ei olnud.

Hea Isa, me teame, et Sa ei unusta meid.

Ja ära karda meile jätta raskeid katsumusi, vaid usalda meie kätte meie enda õnn.

Ning luba meil kummardamata käia Sinu haual, sest nüüdsest on meie päralt Sinu valgus ja võim!
Vasta
Meie isa teeb, meie isa ütleb, meie isa käseb ("poob ja laseb").
Usalda pimesi ja koguni ära esita küsimusi.
Meie ISA kultus on tänapäeva mõistes PATRIARHAAT.
Ja nähtud on seda juba suuremate muutusteta a 2000 aastat.

Kuhu jääb EMA?
Vasta
Naine on kael mis pöörab mehe pead.
Vasta
Isad on meid teinud ja emadest oleme me tulnud.
Ema kasvatab lapsi.
Vasta
Tõesti või?

Vaatan, et kuidagi siin kristluse kontseptis see nagu ununenud ja nii.
See MEIE EMA. Kellest OLEME ME TULNUD.
: )
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas Jumal tekkis? MaRtIn 289 95,242 23-05-2020, 23:10
Viimane postitus: xcad
  Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? Nielander 274 80,416 30-07-2019, 14:08
Viimane postitus: Q11
  Ja Jumal lõi inimese oma näo järele... Punahabe 155 62,521 07-11-2013, 12:54
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat