Para-web'i suvine kokkutulek 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vene tondipüüdjad
Autor Sõnum
olematu Eemal
Veteran

20-04-2013 10:56
Postitus: #1
Vene tondipüüdjad
Sattusin täna vaatama YT-s vene " Tondipüüdjaid "

Tegemist on mõneti dokumentaalsarjaga, kus uuritakse rahutute korterite fenomene , kasutades vastavaid tehnikaid ja sensitiive .

https://www.youtube.com/watch?v=JH9UX30D...duDERzr0A7

Kohe esimeses seerias pöördus saatemeeskonna poole Moskva pensionär, kes juba kaks aastat jagab korterit tundmatute jõududega.

Tänaseks on üles laetud 120 seeriat.
(selle postituse viimane muutmine: 20-04-2013 13:27 olematu.)

XXX
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vasamasa
Vana kala

20-04-2013 13:10
Postitus: #2
RE: Vene tondipüüdjad
Ei tea jah, kuidas selle projekti lugudega on, igatahes saatejuhi Denis Grebenjuki eelmises
projektis, nimega «Брачное Чтиво» , kus ta tabas teolt abielurikkujaid, siis seal käis nö. tõsielu show küll stsenaariumi järgi.
olematu Eemal
Veteran

20-04-2013 13:19
Postitus: #3
(20-04-2013 13:10 )vasamasa Kirjutas:  Ei tea jah, kuidas selle projekti lugudega on, igatahes saatejuhi Denis Grebenjuki eelmises
projektis, nimega «Брачное Чтиво» , kus ta tabas teolt abielurikkujaid, siis seal käis nö. tõsielu show küll stsenaariumi järgi.

Aga vaatame ära, siis saame teada. Ja enda arust ma kirjutasin " Mõneti " ?
Samas, ei või iial teada? See võib olla nii ja võib olla hoopis naa.

Kellel isiklikke kogemusi analoogsete juhtumitega, need võivad nii mõndagi tuttavat sealt leida.

Lavastus või mitte - filtrid on inimestel nii ehk naa peal.

Mina igatahes vaatan muu tegevuse taustal. Vasamasa võib vahele jätta, vaatamine pole obligatoorne Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 20-04-2013 13:20 olematu.)

XXX
lahendused
Veteran

20-04-2013 15:21
Postitus: #4
Planeet Maa on "mitmekihiline", ehk inimeste 5-meele poolt kogetava maastiku peal ja all asuvad "teised kihid", kus toimub samuti elu (valdavalt eeterkeha põhine, ehk puude otsas elavad haldjad ja maapinna all siblivad päkapikud ) - nii võibki juhtuda, et "meie peal" olevas kihis "läheb keegi keldrisse", ning nii ta ongi otsapidi "meie reaalsuses" mõne meetri kõrgusel õhus - koeral on veidi laiem hinge-põhine taju kui inimesel, ning nii need koerad hakkavad "tühja koha peal õhus" haukuma.

Toon näite erootikafilmi vaatamise põhjal, ehk kui erinevad on tajud:
a) Meestele on oluline vaid pilt, ehk ilus tiss&tuss, kuid heli võiks olemata olla.
b) Naistele on oluline vaid heli, ehk erootiline ja erutav jutt, kuid pildi osa "roppuste näol" võiks olemata olla.
c) Koera jaoks annaks "lõhna süntesaatorist" väljuvad suguhormoonid palju selgema arusaama "toimuvast".

Need, kes suudavad aurat näha/tajuda, siis nende jaoks on metsas üsna huvitav viibida: igasugu haldjad ja päkapikud pole küll silmadega otseselt nähtavad, kuid nende aurad on nähtavad: nii kirjeldavad lapsed selliseid kui "ilma kehata lapsi" (päkapikude kohta), või "puu otsas elavad inimesed" (haldjate kohta).

Aga vanades India ürikutes pidavat olema detailselt üles loetletud kõik Maal olevad kihid ja nende elanikud (a'la maapinnas 7kihti, vees 5 kihti, õhus 10 kihti, tules 6 kihti, kosmoses 9 kihti, jne).
Ehk Maa orbiit kuni Kuuni on täis erinevaid astraalseid kihte koos seal elavate olenditega.
Seega saage nägijateks ja vaadake ise järgi Smile
kage
naegleria fowleri

20-04-2013 15:27
Postitus: #5
(20-04-2013 15:21 )lahendused Kirjutas:  Seega saage nägijateks ja vaadake ise järgi Smile
Aga ehk saad ise enne nägijaks ning räägid siis nähtust mitte kusagilt loetust/kuuldust.
(20-04-2013 15:43 )lahendused Kirjutas:  Ma olen aegajalt olnud "nägija" (nö spontaanselt, või teiste abiga) - kuid kuna ma ei suuda endas tahte abil esile kutsuda selgeltnägemist soovitud kohas ja ajal, siis ma ei saa pseudo-skeptikutele "praktilist tõestust" läbi viia.
Tundub, et siin kulub täpsustus ära kuna mingil põhjusel tulid jälle "*skeptikud" ja tõestus kusagilt välja. Mõte oli, et loetust/kuuldust rääkimise kui tõe pähe ja teistelt selle arusaamise nõudmise asemel, kui sul mitte midagi jutustuse kinnituseks pole pakkuda, annaks korralik kogemuslik teadmine, selle üle mõtlemine ja lähem uurimine tõsisemaltvõetama ja seotuma jutu kui sul praegu on.
(selle postituse viimane muutmine: 20-04-2013 16:51 kage.)
lahendused
Veteran

20-04-2013 15:43
Postitus: #6
Ma olen aegajalt olnud "nägija" (nö spontaanselt, või teiste abiga) - kuid kuna ma ei suuda endas tahte abil esile kutsuda selgeltnägemist soovitud kohas ja ajal, siis ma ei saa pseudo-skeptikutele "praktilist tõestust" läbi viia.
olematu Eemal
Veteran

21-04-2013 17:12
Postitus: #7
Vaatasin nüüd siis natukene seda sarja - ja ausalt üteldes , siis pole selle sarja pealkiri Tondipüüdjad just kõige õigemini valitud.

Siiani ära vaadatud 30 - st osast oli ainult kolm otseselt või kaudselt seotud teispoolsuses olevate inimestega . Ühe saatekülalisi öiseid õudukaid põhjustas hoopis voodi kõrval asetsev lillepott, mille sees oli kalmistult toodud muld.

Ampluaa muidugi on lai. Nii et kui teie korteris sünnib imelikke asju, siis võib põhjusi ka elavate maailmast otsida . Nii palju armsaid inimesi nö...

XXX
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vene Selgeltnägijate tuleproov LingLingEst 32 15,460 02-07-2018 10:08
Viimane postitus: vasamasa
  Vene dokumentaalloeng"Salateadmised ja teadus: veeuputuseelsetest tsivilisatsioonidest Vesilik 31 12,711 27-08-2016 21:06
Viimane postitus: Tehnoloog
  Hea vene torrenti leht ereland 2 5,274 13-03-2013 00:55
Viimane postitus: Päikeseinsener
  DOKK (vene k.): "Tulnukad. Sõjasaladuse ajalugu." igihali 1 2,328 01-10-2011 16:41
Viimane postitus: levis

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog