Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelik telefonikõne
Autor Sõnum
insomnia
otsija

26-04-2013 20:07
Postitus: #1
Imelik telefonikõne
Kas on võimalik, et teispoolsusest helistab koer? Ma ei oska seda muud moodi kuidagi seletada. Kolm päeva tagasi suri ära koer, kes on olnud väga kallis. Täna sain telefonikõne, kus helistajaks oli" tundmatu". Keegi midagi ei öelnud ja see kõne kestis kuskil 4 minutit, siis katkestasin mina kõne ära.
Kõnelogisse helistajast jälge ei jäänud. Ennem koera surma( ta oli 4 päeva väga haige) tegin ma talle koguaeg reikit ja kvanti ja toetasin teda igati.
Kas võib nii olla, et ta andis märku , et ma lahti laseksin.
(selle postituse viimane muutmine: 29-04-2013 09:19 Cassiopeia.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
star scream
Tavaliige

26-04-2013 21:01
Postitus: #2
RE: imelik telefonikõne
Mõnedel telefonidel on olemas selline huvitav asi nagu "võltskõne." Enda samsungil on küll selline asi, toimib nii et hoiad all volüümi nuppu mingi aeg, ning siis natukese aja pärast helistab sulle tundmatu number. Tavaliselt on kõne lihtsalt vaikus, aga selle asemele saab oma enda juttu lindistada.
insomnia
otsija

26-04-2013 21:15
Postitus: #3
mu telefon oli kõrvalistme peal ja ise olin roolis...
murmur
Vana kala

27-04-2013 20:03
Postitus: #4
Ei ole sellesse süvenenud kuid teemaalgatus tuletas meelde aastatetaguse juhtumi. Helistas tundmatu, ilma numbrita, vaevaliselt kuuldav naishääl teatas, et ta on nüüd ära läinud aga tuleb veel läbi.
M6ni tund helistati Viljandi haiglast ja öeldi, et ema on läinud.

Surmaeelne tants on tants vabadusse
mässaja
Vana kala

01-05-2013 18:23
Postitus: #5
RE: Imelik telefonikõne
Siin võib ju hirvhambaid olla aga sel juhul need jopakad pole kunagi tundnud lemmiklooma (korea) armastust. Mul endal oli saksalambakoer kes elas 15 aastaseks.Ühes teemas ma juba kirjutasin sellest. On täitsa võimalik et koer ``helistab`` sulle. See tähendab seda et ta soovib midagi. Minu puhul oli see et ta soovis kastanit oma hauale. Ma tõin selle valest kohast ja seitsme kuune hundiväänik (kes temaga koos kasvas) tiris selle puu välja. Kui tõin sealt kus sain uued juhised siis seda puud ei puutunud keegi ja ta kasvab jõudsalt. Nii et lemmiklooma mitte armastajad ärge võtke sõna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
star scream
Tavaliige

01-05-2013 22:22
Postitus: #6
(01-05-2013 18:23 )mässaja Kirjutas:  Siin võib ju hirvhambaid olla aga sel juhul need jopakad pole kunagi tundnud lemmiklooma (korea) armastust. Mul endal oli saksalambakoer kes elas 15 aastaseks.Ühes teemas ma juba kirjutasin sellest. On täitsa võimalik et koer ``helistab`` sulle. See tähendab seda et ta soovib midagi. Minu puhul oli see et ta soovis kastanit oma hauale. Ma tõin selle valest kohast ja seitsme kuune hundiväänik (kes temaga koos kasvas) tiris selle puu välja. Kui tõin sealt kus sain uued juhised siis seda puud ei puutunud keegi ja ta kasvab jõudsalt. Nii et lemmiklooma mitte armastajad ärge võtke sõna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
palun täpsusta.
rokman008
Uustulnukas

06-08-2013 17:24
Postitus: #7
Mõned aastad tagasi oli minul ka kummaline telefonikõne.
Nimelt sõbra emal oli peas lõhkenud veresoon ja sõber oli teda haiglasse vaatama läinud. Saatsin talle SMSi, et kuidas ta emaga lood on ja millal terveks saab?
Mõni minut hiljem kui sõnum oli saadetud helises mu telefon. Vaatasin, et helistajaks on minu ema, kes vaatas rahulikult elutoas telekat. Võtsin arglikult telefoni vastu ja seal rääkis mulle vastu sõber kes teatas, et tema ema on koomas ja hoitakse kunstlikult elus.
Peale kõne lõppu ei olnud kõnelogis viimasest vastuvõetud kõnest märkigi.

Sellest ajast saati olen pead murdnud mis võis olla selle põhjuseks, et helistajaks just EMA näitas.
(selle postituse viimane muutmine: 06-08-2013 17:26 rokman008.)
Foorumlane
Vana kala

06-08-2013 19:16
Postitus: #8
Ilma naljata. Mul oli kass keda vàga hoidsin ja ta kàib mul endiselt nurrumas kôrval. Vahest on see lausa hàiriv, sest ei lase magada. Ju tal on mulle midagist ôelda. Olin sel ajal ùksi ja oli vaid kass kellega rààkisin. Nùùd siis kàibki mind kummitamas .
insomnia
otsija

06-08-2013 21:37
Postitus: #9
Kui mul kass ära suri, käis ta pool aastat veel kodus...nurrus ja oli tunda , kuidas ta lähedal oli ja mu koer muutus ka siis alati rõõmsaks ja hakkas saba liputama, kui kass nn." õuest tuppa tuli"
pingER
Uustulnukas

06-08-2013 22:29
Postitus: #10
Mu naine lastega oli linnapeal, autoga, kuskil 10 aastat tagasi.
Tuli kõne, autos olnud telefonilt. Keegi ei räägi, taustaks lärm, paari minuti jooksul.
Katkestasin kõne ja hetke pärast kõik kordus.
Minuti kümne pärast jälle kõne ja naine seletas, et neil oli auto mootori juurest põlema läinud. Küsisin, et miks ta seda esimese helistamise ajal ei õelnud? Naine väitis selle esimese kõne olevat sest oli ametis laste kättesaamisega kaheukselise auto tagaistmelt ja auto kustutamisega. Pärast telefoni kõnelogisid uurides esimesi kõnesid ka polnud, oli ainult viimane kõne.

Mõni kuu tagasi oli vaja mobii ID ga toimetada, õhtul hilja. Võtsin ekraaniluku maha ja nii ta jäi lauale. Kuskil kella 2 paiku läks pilk telefonile ja näen, et jookseb kõne tundmatult numbrilt, ja aeg näitab, et juba 10 minutit. Kuulan, vaikus. Lõpetan kõne, kõik nagu tavaliselt. Vaatan kõnede logisid ja viimaste tundide kohta polnud mingeid kõnesid ega sõnumeid.

Kes küsib (tarkust) on loll ükskord kes ei küsi üldse on loll surmani.
Peisko
Mina Olen Kohalolek

07-08-2013 16:03
Postitus: #11
Elektroonika on küll jamanud. (nagu mõned nägid üle maailma 11:11, mis pidi tähendama heade olendite mingit märki, kohalolekut vms).
Mul on telekas ise sisse-välja lülitanud, telefon lõpetanud töötamise, laadija mitte laadinud telefoni (kuigi elekter on olemas igal pool). Ükskord näitas raadio lambist 666, üks kord sauna kraadide näitaja (väljaspool sauna, elektrooniline), hakkas numbreid muutma. Väga imelik teema.

See tuli ka meelde, et kui oma ärkamisajal spirituaalset tantsu tegin kõlarite juures ja muusikat kuulasin, siis heli läks (ise) ülivaljuks vahepeal, ja siis normaalseks.. Ja ülivaljuks.. Nagu vastavalt energiale vms.. Vähemalt nii tundus mulle, ja olen üsna kindel, et nii see ka oli.

2012 suvi ju räägiti, et solaartormid võivad elektroonika töötamist mõjutada jne. Ma ise mõtlesin, et raudselt see mingi bullshit - hoopis ärkavate inimhingede energia mõjutab seda. Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 07-08-2013 20:56 Peisko.)
beliveinyou
Uustulnukas

03-09-2013 19:24
Postitus: #12
Peaaegu kõikidel on selline kogemus juhtunud Samsungi telefonidega, samuti minul :/ Mulle on mitu korda öösel tulnud kõne, mille nimeks on tundmatu ja kui ma vastu võtan on vaikus. Kui ma panen kinni pole kõnest ühtegi märki, ja kõige imelikum on see, et minu kõned tulid nn. tulevikust... Ühekorra, kui mu kõnelogisse jäi see nn. tundmatu number sisse (see on mulle mitu korda helistanud), vaatasin kuupäeva millal see kõne mulle tulnud on ja mu telefon näitas, et see kõne oli sisse tulnud kolme päeva pärast? Ma olin päris hirmul sellel nn. kolmandal päeval, aga midagi õnneks ei juhtunud. Nüüdseks on viimasest nn. tundmatu kõnest mööda mitu kuud, ja rohkem sellist asja pole ette tulnud Smile Ei tea kas see on telefoni viga või on tegu tõesti millegiga, millest mina aru ei saa Smile
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

03-09-2013 20:43
Postitus: #13
Mulle tekkis Samsung S3 logisse kõne tundmatult aastast 1977.
Siis mingi hetk kadus see sealt ära.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 14,195 09-10-2015 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Imelik juhtum! speed 7 4,202 27-09-2013 07:12
Viimane postitus: missykissy
  Skyparkis paljudel piltidel orbid ja imelik kujutis pildil? nessu02 24 9,887 12-12-2012 09:56
Viimane postitus: Mannu
  Minu koera imelik käitumine Mill 13 5,513 30-09-2011 18:21
Viimane postitus: artsakas
  Imelik juhtum kodus lyhiz 7 4,882 20-08-2011 20:52
Viimane postitus: kk2ku-
  Imelik tunne naabri korteri ühes toas VenomousLips 3 2,875 23-01-2010 09:24
Viimane postitus: WizardInWinter
  Mingi imelik juhtumine WhiteDaam123 2 1,924 27-07-2009 14:45
Viimane postitus: Ares
  Imelik roheline valgus pildil ChillDevil- 23 7,455 16-01-2009 21:59
Viimane postitus: WizardInWinter
  Natuke imelik... morgana 4 2,229 13-12-2008 11:18
Viimane postitus: Animus
  Küsimus. Tunne nagu keegi jälgiks ja imelik uni. segast 21 5,949 28-07-2008 08:25
Viimane postitus: Celtic

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog