Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paluks väikest abi :)
#1
Nimelt siis on üks maja, mu elukaaslase lapsepõlve kodu, kus kedagi enam ei ela.
Viimati elasime seal sees meie, kuid minu närvid ei pidanud vastu seal elamisele.
Lihtsalt nii palju ebaloogilisi juhtumeid, mis täiesti endast välja ajasid..

Näiteks:
Oli varahommik juba, olime mehega magamistoas ja sõbranna oli elutoas, kui järsku köögis, lendas vastuseina fotoaparaat, mis oli keset köögi lauda. See ei saanud mitte kuidagi kukkuda, lihtsalt lendas suure hooga mööda seina. Ehmatus oli suur, mees kehitas ainult õlgu ja ütles, et juhus.. siin majas ei kummita.

Öösiti on selgesti kuulda, kuidas keegi kõnnib köögis ja kolab sahtlite kallal.
Ärkasin korra öösel jaheduse peale üles ja vaatasin lapsevoodi poole, kus seisis hall inimese kogu. Ma lihtsalt hakkasin üle keha värisema ja proovin meest äratada, kuid selle peale kadus lihtsalt see ähmane kujutis ära. Mainin ka ära selle, et lapsed oli mõlemad seal majas väga rahutud.
Neid juhtumeid on nii palju, et ma kohe ei oska mõelda.. ei usu,et lihtsalt mingisugune kokkusattumus..
Istusin köögis arvuti taga ja siis järsku tulid mööda maja äärt rasked-rasked sammud ja need jõudsid akna juurde, sellel hetkel ma lihtsalt jooksin magamistuppa ja vaatasin aknast välja , ega mees ei tulnud. Ei olnud meest ja koerad olid ka väga turris, selle õhtu poolik ma lihtsalt istusin vannitoas, kuna seal polnud ühtegi aknet, et ma saaks välja näha..

Täiesti tavaline oli ukselinkidega mängimine, keegi lihtsalt lõksutas nendega edasi tagasi.. viimane selline juhtum oli paar nädalat tagasi, kui käisin sõbranna ja ta perega seal maja peal, et sauna teha. Rääkisin sõbrannaga juttu, kui ukse link hakkas lõksutama.
Üleeile käisime seal, mees askeldas õues. Läksin lastega tuppa, et veidike kütta. Saatsin suurema lapse telekat vaatama ja väiksem oli minuga köögis, kui äkki kuulsin imelikku kähinat. Küsisin lapselt, mis teed seal toas, siis ta ütles emme keegi räägib mu selja taga.. laps oli nii hirmunud ja näost valge..

Kuna see postitus läheb jube pikaks, siis ma kirjutan selle postituse pointi ära.. paluks lihtsalt abi, mis see võib olla? See ei saa ju olla ettekujutus ja kuidas ma saaks sellest vabaneda. Mõtlesin sõbrannaga järgmine nädalavahetus sinna minna ja midagi ette võtta. Mis vahend võiks mind selles aidata? Pihlaka oksad? Viirukid?

Vasta
#2
Hellika!
Küsi siis oma mehe käest järgi et kes on selles majas varem elanud. Kui käiakse sahtlites sorimas ja midagi otsimas siis tuleks teil endil vastus leida. Mõelge ise. Mida keegi võiks otsida.
Kellelgi on midagi tegemata või saamata jäänud ja see hoiab teda maa peal kinni. Ei anna ka teises ilmas rahu.
Vasta
#3
Tean, et nende ema suri seal majas, kuid mees väidab, et see pole tema. Ning ka mehe õde on lapsepõlves kuulnud kuidas keegi majas sorimas käib.
Rohkem pole seal majas keegi surnud..
100 meetrit eemal oli vana talukoht, mis teisemaailma sõja ajal põletati maha..
Vasta
#4
(28-04-2013, 21:48 )Hellika Kirjutas: Tean, et nende ema suri seal majas, kuid mees väidab, et see pole tema. Ning ka mehe õde on lapsepõlves kuulnud kuidas keegi majas sorimas käib.
Rohkem pole seal majas keegi surnud..
100 meetrit eemal oli vana talukoht, mis teisemaailma sõja ajal põletati maha..

No kui viimase Ilmasõja ajal põletati, siis tõenäoliselt koos inimestega.. Hävituspataljoni tavaline praktika. Uuri kohalike vanade käest mis seal täpselt juhtus tol ajal. Kindlasti keegi veel mäletab. Siis saab äkki teada kes ja miks seal kummitab.

Vasta
#5
Usun, et ma pean seadma sammud kiriku poole ja sealt uurima kes sellel ajal seal elas, kuna vanakesed on sealt külast surnud.
Seal on mõned majad, suurem osa maju põletati sõjaajal ära.
Meie majast on kuskil 1-2 km raadiuses vähemalt 3 talukohta, mis põletati maatasa.
Mehevend on mulle rääkinud sellist lugu, et kui ta läks hämaras majapealt, siis nägi eemalt, et nagu tuleks korstnast suitsu metsaääres, teadis, et seal ei tohiks ju nagu midagi olla. Sõitis ligemale ja siis kadus üldse suitsusammas ära.
Vasta
#6
Tahaks öelda seda, et kui keegi seal käib siis tuleb arvestada sellega et ta Sinu häält ei kuule kui soovid temaga suhelda. Suhtlemine käib mõtte teel - Sa pead kontrollima oma mõtteid. Ta loeb Su mõtteid.
Kui oled hirmunud ja Su mõtted on katkendlikud siis ta Sinuga ei arvesta.
Peaksid olema kindlameelsem ja ennast maksma panema. Talle selgeks tegema mis olukord praegu valitseb ja mis on mis.
Suhtle temaga mõtte teel ja tee talle asjad selgeks.
Ta on ju kõigest üks hing, kes on maa pealt lahkunud ja on ilmselt segaduses.
Räägi talle mõttes kõik ära - mis on aastanumber ja soovi talle kõike head!
Vasta
#7
Vaata "Haunting" saadet youtube-ist, seal ka sama teema, ehk saad mõtte kuida edasi tegutseda.
Vasta
#8
Kutsu meie omad tondipüüdjad kohale. Järsku suudavad nad oma aparaatidega mingeid vastuseid saada.
Vasta
#9
Vabandust küll, aga ma ei usu mingitesse "tondipüüdjatesse".
Isegi kui tuleb kohale keegi ja ajab "tarka" juttu siis ei ole sellest abi erilist vist.
Minu soovitus oleks oma mõtteid kontrollida ja avaldada mõttes survet.
Kui midagi välja ei tule siis võta minuga privaatselt ühendust.
Vasta
#10
Peaksid alustama sellest et hakka uurima teie elukoha ajalugu,kes seal enne elasid ja kas seal on juhtunud mingeid märkimisväärseid asju,nt keegi suri äkitselt,hukkus vms.Tavaliselt sellised sündmused vöivad ka eelnevaid elanikke kinni hoida.Selle fotokalennutamise kohta ei oska öelda,vöis olla ka tähelepanupüüdmiseks vöi siis endast teavitamiseks.
Mul oli samasugune taoline juhtum ühes korteris, kui mehega(praeguseks eksmees) saime korteri.Ühel hommikul ärkasin selle peale et kuulsin mingisugust kähinat,mis meenutas nagu keegi üritaks sositada midagi.Unisena vaatsin ringi aga kuna ei näinud kedagi ja mees oli läinud kööki kohvi tegema siis sättisin end uuesti magama,aga jälle sama kähin,sis hakkasin teravamalt kuulatama ja siis taipasin et kähin tuleb meie pisipoja voodi kohalt.Kadusin sealt toast nagu tuul:S see oli ikka kohutav,peale seda hakkasid majas kosttuma erinevad hääled,sammud,ukölas nagu uksed käiks kinni ja lahti.Löpuks ei suutnud seal enam olla,kolisin minema kiiremas korras.Seega ma tean mida sa tunned,ma olen sellised asju juba ausalt öeldes kogenud mitmeid kordi,praktiliselt sama nali hakkas järgmises korteris kus väikse taustauuringus selgus et eelmine omanik oli end surnuks joonud seal korteris aga see tuba kus ta leiti on ikka samasugune külm ja vastik.Küta palju tahad ikka on toas külm.
See väike ülevaade siis sellest mis ma olen ise kogenud.
See et lapsed ka sellist asja näevad-kuulevad se pole mitte hea,äkki vöiksid proovida ise selle hingega ühendust vötta ja uurida mis teda teie elamises hoiab?Äkki möni dokument vöi mingi oluline asi,mis kadunule tähtis ja rahu ei anna?
Vasta
#11
Ei tasu aega raisata ajaloos tuhnimisel. Parem uuri välja ja soorita puhastav rituaal majas ning väljas. Kui konkreetne rituaal ei aita või ajab hullemaks, siis proovi järgmist. Kui ikka ei aita, kutsu pädev inimene appi.
Vasta
#12
Miks see peaks olema ajaraiskamine?Arvad et viirukite ja taimedega toas tossutamine aitab paremini vöi?Ei mina usu,ma arvan et hinge hoiab seal korteris midagi mis ei lase tal rahus minna.
Vasta
#13
Ega ma ei keelagi uurida ajalugu. Igaüks teab ise, kuidas ta oma aega kasutada tahab. Kas ajad asja korda või kaagutad mööda küla - appi meil kummitab.
Jah olen nõus, tossutamine üldiselt tulemusi ei anna. Eriti kui sa ei tea millega ja mida tossutada.
Vasta
#14
Kui ta tahab siiski teada ka mis/kes see on siis tossutamisega ta seda teada ju ei saa.
Vasta
#15
võib proovida ju evp-d teha, või kasutada ghost boxi-i, android telost saab ka ghost box-i teha tõmmates mõne sellise app-i
Vasta
#16
(17-06-2013, 00:25 )asd615 Kirjutas: evp-d, ghost boxi-i, android telost
asd615, palun räägi lähemalt neist tundmatuist entiteetidest, mina ei saanud peaaegu miskit aru.

Vasta
#17
http://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_...phenomenon , http://rationalwiki.org/wiki/Ghost_box ,
Android telefon on telefon, mis kasutab android OS-i.
Vasta
#18
Tänan.
Tead, tegelikult oleks veelgi lahedam, kui sa teinekord mõnel lingil olevad huvitavad materjalid ka ära tõlgid ja teistelegi lugemiseks siia riputad. Uhkem tunne, onju?
Androidist ma sain aru..Smile, mul ei lülitanud kohe ära, et telo=noorte keeles telefon...
Vasta
#19
mu inglise keele tase pole nii hea ma arvan Laugh ja ma ei viitsiks kah
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,480 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,063 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,088 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,710 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Tere! Oleks abi vaja. TempleMaster 11 4,796 23-03-2012, 18:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Paluks abi. BrokenHeaven 7 3,964 03-02-2012, 19:40
Viimane postitus: BrokenHeaven
  ABI vaja vanaema majaga karl1122 23 8,198 26-07-2010, 21:50
Viimane postitus: PiziIngliito
  Vajaks abi kummitusega Eee 3 2,519 14-01-2010, 21:28
Viimane postitus: Eee
  Paluks siis teadjamatelt kommentaare.. KiisuVonMeoww 24 7,297 18-10-2009, 19:20
Viimane postitus: Nielander
  Mis minuga siis juhtus? Nägin väikest valget pilve koridoris -RayOfHope- 6 5,413 17-10-2009, 20:18
Viimane postitus: sh

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat