Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu kogemus vaimudega.
#1
Tahaksin alustada sellega, et kaks tähtsat nimest minu elus on surnud, ma pole mõlemaga küll kohtunud, aga nad on minu sugulased. Üks neist on mu emapoolne vanaema, kellega tunnen väga suurt sidet. Teine on mu kaksikõde (Ei tea kas õde) kes juba emaüsas ei hakanud arenema. On vaieldav, kas on mu õel hing s.t ta ju ei sündinudki. Igatahes on mu kogemus selline - olin umbes kolmene ja tulin koos emaga lasteaiast koju. Olin emale öelnud: "Emme, ära kõnni nii kiiresti, õde ei jõua järgi." ja ise veel olin hoidnud oma kätt nii, nagu oleksin kellegi käest kinni hoidnud. Mida teie arvate? Kas nägin teda? Ise ei mäleta sellest midagi, kuigi mäletan veel ka oma maja kus sünnist saati ainult 1,5 aastat elasin. Minu järeldus - äkki oli selline õe nägemine minu jaoks normaalne? Kui oleksin teda lihtsalt üks päev näinud oleks ikka sügava märgi mällu jätnud.
Ühel õhtul, alles eile oli ka üks väga imelik asi. Kuulsin väga täpselt, nagu keegi oleks minuga rääkinud, tundus nagu oleks mu ema minuga rääkinud, ta tundus väga õnnelik (Tal on naeratades kõrgem hääl) kuigi mu ema ei öelnud mulle midagi. Laused olid sellised: "Head aega Kerttu." (Siis vaatasin ukse poole korraks ja sis uuesti arvutiekraanile" ja seejärel teine lause: "Tule nüüd, Kerttu." Mu ema arvab et kujutasin ette, aga ise seda ei arva. Laused olid väga selged ja peaaegu kohe üksteise järgi. See ei pruukinud ka mu ema hääl olla, meie pere naistel on sarnased hääled.
Vasta
#2
Kaksikute vahel ongi tavaliselt tugev side, aga samas võib sul olla ka mingisugused algelised meedimivõimed, kui sul on olnud sellised kogemused.
Vasta
#3
Minul endal on ka kogemus vaimudega. Nimelt olime sõbranna sünnipäeval. Ta elab oma majas ja selles külas, tema maja lähedal on maha jäetud katlamaja. Mõtlesime poistega, et noh, mis seal ikka on siis, et lähme vaatam. Alguses vaatasime akende tagant. Ja siis ma ütlesin et no ma lähen vaatan. Poisid küll kõik ütlesid, et ära mine. Läksin sisse siis ja sinna allapoole läks trepp ja kui ma olin poole trepi peal, kuulsin nagu mõmisemist. Mõtlesin algul, et mingi tavaline kodutu kindlasti. Aga siis tundsin järsku, kuidas keegi minust mööda kiirustas ja ma tundsin sellist, kopitanud lõhna siis kohe. See oli üks jube kogemus.
Vasta
#4
Wow, see võis ikka väga jube olla, elan ise ühe vana rahvamaja juures, olen päeval sees käinud, aga see kuidagi kõhedust ei tekita, nagu oleks hea aura vm. Üleüldse kui oma majja kolisin, siis alati juhtus midagi head, nt hakkasime lepingut majaostuks sõlmima, päike tuli välja (enne oli täiesti pilves) ning magan ka palju paremini, muidu eelmises kodus ärkasin öösel üles. Ning kass kohanes ka hästi - ema ütles ka et ju on hea auraga koht. Kartsin, et äkki hakkab kummitama, sain teada et eelmise omaniku mees suri, aga midagi pole juhtunud.
Vasta
#5
Hingedepäeval ma tajusin enda kodus neid. Meil olid mingid 4-5-aastased lapsed külas ja mängisin õhtul nendega, siis ma tundsin kuidas need hinged vms nende sisse läksid ja laste käitumine ja pilk muutus.

Ükskord öösel ei saanud magada. Nagu keegi oleks piinanud mind. Nägin mingeid luukere päid ja asju ka. Süda puperdas ja nõrk oli olla pärast. Arvan, et olid mingid olendid, kes ei ole ei elus ega ka surnud, vaid otsivad inimkehasid ja aurasid, mille sees elada. Vabanesin nendest ühe meditatsiooni abil mõne päeva pärast.
Vasta
#6
Emm üks tähtis küsimus kohe, et kuidas sa saad tunda inimesega väga suurt sidet kui sa ei ole inimesega kohtunud. Aga muidu jah lapsed on väga vastuvõtlikud igasugustele energiatelening kuna nad ei oska selliseid asju ka karta siis arvavad, et see on normaalne.
Vasta
#7
No ma ei tea. On lihtsalt. Ma tõesti ei oska öelda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu juhtumused Caty88 16 10,347 26-10-2014, 12:53
Viimane postitus: torukoll
  Mis see kõik oli? (Hirmuäratav kogemus) Sissy 14 9,498 19-10-2012, 18:48
Viimane postitus: Addy
  minu kokkupuuted kummitusega Elessandra 1 2,195 25-04-2012, 11:01
Viimane postitus: ossu
  Probleemid vaimudega !! Kaabakas 23 8,804 13-12-2011, 18:21
Viimane postitus: angel23
  Minu lugu triinu27 2 3,393 03-11-2011, 18:50
Viimane postitus: TonyZimmer
  Minu koera imelik käitumine Mill 13 8,021 30-09-2011, 18:21
Viimane postitus: artsakas
  Midagi minu kodus Pirital SID 6 6,289 12-08-2011, 02:03
Viimane postitus: Mercury
  Must mees minu toas Kally15 32 20,318 11-08-2011, 16:39
Viimane postitus: Ott Sama
  Surnud sõber jätkuvalt ilmutab ennast minu unenägudes getzuke 3 3,688 03-04-2011, 21:13
Viimane postitus: getzuke
  Minu kogemus kummitustega Ege 8 5,878 27-02-2011, 18:05
Viimane postitus: VaimudKummitused

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat