Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võimas selgeltnägija Veet Mano tuleb Eestisse!
#76
(30-12-2014, 18:04 )keeris Kirjutas:
(30-12-2014, 13:20 )Nofretete Kirjutas: Mano on toetanud rahaliselt ka raskeid haigusi põdevaid inimesi, et nad saaksid end ravida spetsialistide juures. Oli juttu ka ühest eestlannast.
Tean ka ühte konkreetset eesti pere juhtu, kus ta tegeles heategevusega. Mina isiklikult pean temast lugu, sest suur süda on tänapäeval väärtus ja Maokase jutt pani mind vaid maigutama.... aga ma saan aru, et inimesed väärtustavad erinevaid asju lihtsalt.

Inimesed väärtustavad ausust eelkõige. Kui Mano tahab vähegi oma mainet hoida, siis on loogiline, et ta tegeleb nö heategevusega ja loomulikult nii, et kõik sellest teada saaksid.

Mina ise nimetan tõeliseks heategevuseks seda, kui inimesed aitavad üksteist vaikselt, asja suure kella külge panemata. Ja kui aidatakse ka siis, kui endal on kehv majanduslik olukord, aga abisaaja on veel kehvemas olukorras. Sellised suured südamed on kiitust väärt, kuigi nad seda kunagi ei ootagi.

Mano sissetulekud Eestis võimaldavad vabalt tal ise hästi elada ja ka mõnda peret aidata:

Hind 1-le inimesele:
üksikmeditatsioon 7€
7 päeva oma lemmikmeditatsiooni 40€
7 päeva kõik meditatsioonid 200€
Osho Evening meeting 10€ (eraldi tasu eest)

Aga tavaliselt käivad koos suured grupid.

http://veetmano.eu/


Lihtsalt selgituseks wink. Aga eks arusaamine tuleb kõigil...omal ajal.... ja paljud teed ja rajad tuleb enne läbi käia, et mingigi mõistmine tuleks...inimeste kohta ja elu kohta üldiselt.
Vasta
#77
Sellise heategevusega ongi nii, et kui oled kümmet santi röövinud, võib ju ühe ka sauna aidata. Aga mis teha, kui silmakirjalikkuse ees silmad kinni pigistatakse, või lastakse pigistada. Tark pidi õppima teiste vigadest...
Vasta
#78
Tervendaja Veet Mano 14 eluõpetust (17)

Tervendaja Veet Mano, kes juba järgmisel nädalal Eestit külastab, jutustab oma autobiograafilises raamatus lapsepõlvest, perekonnast ning ülikooli- ning tööelust, aga ka sellest, kuidas ta leidis tee oma spirituaalse õpetaja Osho juurde.

Mano on Osho õpetuste ja elutarkuse järgi elanud alates aastast 1978, seega on raamat "Minu nimi on Veet Mano" ka hea pilguheide erinevatele Osho meditatsioonidele ning arusaamadele.

14 eluõpetust Veet Mano raamatust

1. Ära kunagi lase kellelgi end alla suruda ja ära ka ise teisi inimesi alla suru, ära seda mängu mängi.

2. Elus on alati valikuvabadus.

3. On parem, kui igaüks leiab endas teatud laadi loovust ja suudab elu edenemisse panustada, saades selle eest vastu raha. Tee seda selgel ja ausal moel. Tee seda nii, et see kellelegi haiget ei tee. Tee seda moel, mis on võimalikult loov. Ole selles suhtes ka võimalikult nutikas. Võta riske, et leida ja saada seda, mida vajad. Pane sellesse, mida teha tahad, alati oma armastus. Ära oma energia!

4. Kui me ei astu peamisi samme oma teadlikkuse tõstmiseks üksikisikutena, ei muutu maailmas kuigi palju. Suur õnn ei kuku taevast alla. Meil tuleb selle leidmiseks tööd teha.

5. Ära karda olla liiga õnnelik! Ära lase kellelgi oma õnnetunnet ära võtta!

6. Me kõik alustame iga päev oma tuleviku loomist ja avamist.

7. Kallistamine on viis meie südameenergia jagamiseks.

8. Emotsioon, mida on sisemuses luku taga hoitud, on meie jaoks hävitava mõjuga.

9. Me kõik oleme siin selleks, et muuta elu paremaks, ja selle saavutamiseks on meil tuhandeid võimalusi.

10. Ei toimi see, kui me püüame inimestele õpetada midagi niisugust, mida me ise veel kogunud ei ole. See on isegi ohtlik.

11. Meie elu iga päev, siin ja praegu – see ongi kõige olulisem päev!

12. Tehkem, mida meil on vaja teha ja leidkem võimalusi eneseväljenduseks, kuid ärgem lükakem asju edasi! Täna võime me elada topelt! Jah, kui püüame täna elada topelt, siis on homme märksa lihtsam.

13. Armastus on tugevaim ravim ja tervendav jõud.

14. Suremine on liiga lihtne – see on väga väikese energiaga sündmus. Elamine nõuab palju rohkem tööd ja on palju suurem väljakutse.

Seminar OÜ korraldatavad Veet Mano kevadtuuri kursused leiavad aset 16.-18. märtsini Tallinnas, 19.-20. märtsini Tartus, 21. märtsil Saaremaal ja 22. märtsil Pärnus.

Rohkem infot leiab Seminar OÜ Facebooki LEHELT

Artikkel on siin.

http://eestinaine.ohtuleht.ee/665516/ter...eluopetust
Vasta
#79
Veet Mano - tavaline šarlatan ja manipulaator. Pole tal mingeid võimeid, mingis vene telešõus lavastatud võimed omistatud. Siiski on igas ühiskonnas palju lambaid, kes selliseid pimesi järgivad.
Vasta
#80
(17-05-2016, 21:44 )Wilholmensis Kirjutas: Veet Mano - tavaline šarlatan ja manipulaator. Pole tal mingeid võimeid, mingis vene telešõus lavastatud võimed omistatud. Siiski on igas ühiskonnas palju lambaid, kes selliseid pimesi järgivad.
Ja sina oled siis see tõeline ja tunnustatud tõujäär. Kellel on ainuõigus otsustada oma haaremis toimuva üle. Kas sa ei arva et, peedistades teisi, peedistad sa tegelikult ise enast.

Vasta
#81
http://elu24.postimees.ee/3698469/veet-m...sokeeritud
Vasta
#82
Uurisin-puurisin ka väheke tema kohta.
Osho olevat talle selle nime andnud-Swami Veet Mano

Swami- see on tiitul ja tähendab - tunnetevaba .... Täitsa nõus ma sellega.
Veet - selle kohta infi pole, võib olla päris eesnimi.
Mano - tõde (?) Laugh..... Ei kommenteeri
Vasta
#83
Kalldunn, sina vist oled selle Mano suur fänn.

Kas see vastab tõele, mis Osho sektist ja Manost kirjutati?


"Tuntud tervendaja Veet Mano esitas advokaadibüroo Glimstedt vahendusel Eesti Ajalehtede Liidu Pressinõukogule taotluse kontrollida TV3 telesaate “Kuuuurija” vastavust Eesti ajakirjanduseetika koodeksile ning teha tauniv otsus. Saate autor, ajakirjanik Katrin Lust tõdeb aga, et pressinõukogusse pöördumine pole sugugi ainus samm, mille Mano on astunud — teadmamees ja tema jüngrid on asunud ka Lusti ähvardama.
“Olen elus kokku teinud üle tuhande loo ja esimest korda elus tunnen, et olen sattunud selliste ähvarduste ohvriks, millega politseisse ei ole võimalik minna. Räägitakse karmast, needustest, elu õppetundisest jne. Kümneid ja kümneid kirju olen saanud Osho liikumise ja Veet Mano toetajatelt, mis on olnud mulle isiklikult väga ebameeldivad,” sõnab Lust Publikule antud kommentaaris.

“Loodan, et asjad ei lähe Eesti Osho keskuses nii kaugele nagu juhtus USA-s Osho sektiga 1980ndatel — kui manipuleeriti valimistulemustega, tehti bioterrorismi rünnak, milles sai kannata üle 700 inimese ning asja uurinud riigiprokurörile taheti teha atendaati. Veet Mano on ennast tituleerinud Osho lähedaseks sõbraks. Seega ta peaks neid aegu mäletama. Veet Mano nimeline mees oli ka Osho sekti pressiesindaja Ameerikas ja võttis taolistes asjades sõna," paljastab ta.

"Enda kaitseks saan öelda seda, et mul on tundide kaupa videomaterjale, mis tõestavad, et ma ei murdnud kunagi Veet Mano juurde sisse nagu väideti. Andsin talle võimaluse oma arvamust avaldada. Samuti intervjueerisin tema patsienti, kelle intervjuu osas ta ütleb, et neil on teistsugune info. Mul on kogu intervjuu salvestatud ja olen valmis kõiki oma materjale pressinõukoguga jagama. Avalikuks pole ma toonud ka teisi intervjuusid tema patsientidega siiamaani, kuna need sisaldavad delikaatseid andmeid," kinnitab ta.

Ühtlasi nendib Lust, et tunneb ennast kummaliselt, kuna võitleb inimesega, kes tituleerib teda hulluks ja vampiiriks ning räägib, et tal on load ära võetud. "Minule tema üleskutses sõna ei antud ega võimalust kommenteerida või tema väiteid ümber lükata. Minu meelest inimesed, kes jutlustavad headusest ja kallistuste jõust, tegelevad antud hetkel vaimse terroriga. Vähemalt minu puhul. Ilmselt on kliente vähemaks jäänud ja seetõttu teevad PR nõustajad endast oleneva. Ilmselt siis Mano patsientidest pärineva rahaga on võetud ka kallid advokaadid," arvab ta."

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/kat...d=74679189
Vasta
#84
(18-05-2016, 17:30 )HUGOTH Kirjutas: http://elu24.postimees.ee/3698469/veet-m...sokeeritud

Kirjutatakse siis, et Veet Mano sõnul tutvus ta Kadri Luigega 2013. aastal TV3 saates «Appi tuleb selgeltnägija», mil naine oli esimese insuldi läbi põdenud ning ta oli ebakindel ja kehva tervisega. Ka tervendaja enda peres on südamega probleeme olnud, tema vanaisa sai infarkti ja Veet Manolgi on südamemuresid üle elada tulnud — oli aegu, mil ta ei suutnud isegi haigla trenažööril liikuda. Ta sai aru, et see on seotud vale toitumisega, ta muutis toitumist ja on sellest ajast peale oma südame eest hoolitsenud. Sama soovitas ta Kadrile.

Tervendaja kinnitusel on tal ette näidata vähemalt 450 e-kirja, milles ta on inimestele pakkunud võimalust minna Saksamaale kliinikusse ravile ja sageli on ta ka selle eest maksnud. «Ma usun arstidesse ja meditsiini ja ma pole kunagi kellelegi soovitanud lõpetada ravi ja ravimite võtmist,» rõhutab Veet Mano. «Katrin Lustil oli ilmselt algusest peale motiiv teha skandaali.»





Vasta
#85
(18-05-2016, 08:00 )kalldunn Kirjutas:
(17-05-2016, 21:44 )Wilholmensis Kirjutas: Veet Mano - tavaline šarlatan ja manipulaator. Pole tal mingeid võimeid, mingis vene telešõus lavastatud võimed omistatud. Siiski on igas ühiskonnas palju lambaid, kes selliseid pimesi järgivad.
Ja sina oled siis see tõeline ja tunnustatud tõujäär. Kellel on ainuõigus otsustada oma haaremis toimuva üle. Kas sa ei arva et, peedistades teisi, peedistad sa tegelikult ise enast.

Ja Mano on see tõujäär, kes arvab, et ta ongi see "tõeseerum" ja nii nagu ta ütleb, et nii ongi....?
SOOLAPUHUJA!!!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ameeriklased toovad oktoobris Eestisse tankid ja jalaväe lahingumasinad Seba1993 1 2,557 14-08-2014, 14:36
Viimane postitus: Nielander
  James Randi tuleb Eestisse... Nielander 68 25,312 17-03-2013, 16:28
Viimane postitus: Päikeseinsener
  USA salateenistus tuleb Eestisse? Leena 6 4,399 18-05-2011, 21:29
Viimane postitus: excubitoris
  "Selgeltnägija" Nastja müüb oma ehteid zepac 18 8,170 14-07-2009, 10:03
Viimane postitus: Jõhvikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat