Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke?
Autor Sõnum
Uwe
Uustulnukas

07-05-2013 17:00
Postitus: #1
Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke?
Tere, tõsine soov on leida inimene, kes oskaks suurepäraselt lugeda mu energiaid ja anda natuke asjalikku nõu sel alal, mida teha nendega.

Eelistan U2U-d vastuseks, aga kui keegi teab mõnda spetsialisti sel alal, võib siia samma vihjeid panna.

Uwe.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heakuulaja
Tavaliige

07-05-2013 22:43
Postitus: #2
RE: Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke?
http://www.hingeabikool.com/#!tegevus

Riina tegeleb inimese energiatega. Küsi ehk aitab.
Jõhvikas
Veteran

08-05-2013 05:22
Postitus: #3
(07-05-2013 22:43 )Heakuulaja Kirjutas:  http://www.hingeabikool.com/#!tegevus

Riina tegeleb inimese energiatega. Küsi ehk aitab.

Ei aita! Hoiduge sellistest!
Celtic
ja sina pead kandma maailma

08-05-2013 08:58
Postitus: #4
Ma annan sulle Uwe, lähtuvalt sinu püstitatud probleemist, siinsamas nõu:

1. Suurepäraselt lugeda sinu energiaid ei saa keegi, sest ei sinul ega minul ega kellelgi teisel pole OMA energiaid. On lihtsalt energia, mis vastavalt olustikule muundub.
2. Mida nendega teha? Kasuta kuidas tahad!

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
lahendused
Veteran

08-05-2013 09:49
Postitus: #5
Paar soovitust lihtsamast keerukamaks.

1) Kõige lihtsam on lasta teha enda aurapilt: nii näed ära, mis värvi on sinu aura, samuti seda kui moondunud ja määrdunud on sinu tsakrad.
Tegu on küll üksikute käe punktide biosensoorsete lugemite järgi koostatud pildiga, kuid reeglina annab selline sünteetiline pilt üsna hästi edasi konkreetse inimese olemust.

Kurvem lugu on siis, kui oled määrdunud punakas-oranzi auraga, ehk vaid alumised tsakrad on avatud: selliste "määrdunud primitiividega" ei viitsi nägijad eriti tegeleda, kuna taolistele on nende olemuse muutmise tee näitamine äärmiselt tüütu.
Kui aga oled rohekas-sinaka-lillaka auraga, ehk ka ülemised tsakrad on lahti, siis on nägijatel palju huvitavam sinu "puhtamat ja kõrgemat" olemust lahata.

2) Oluliselt detailsema nägemuse saad, kui palud mõnel shamaanil või nägijal enda olemust ja tsakraid kirjeldada - tavaliselt annavad nad ka viiteid paljude probleemide olemusele, mis ulatuvad sageli eelmistesse eludesse.

Nägijad näevad palju rohkem, kui nad ütlevad - see palju nad ütlevad sõltub igaühe "maailmapildi avarusest" - ehk piiratud maailmapildi ja mõistmisega inimestele pole mõtet öelda "kogu tõde" nende olemuse kohta: nad ei suudaks kõike seda mõista, ning hulluks saadud info tõttu.

3) Kui aga tahad endas midagi muuta, siis saad seda teha vaid ise: ehk teised võivad sind mingiks ajaks "normaalseks väänata", kuid sellega ei kaasne sinu olemuse muutust, ning paari päeva pärast oled enda "põhiolekus" tagasi - kui aga suudad enda olemust muuta, siis säilib selline muutus elude üleselt.

Kõige lihtsama jätsin aga viimaseks: kirjuta siia kümmekond lauset enda olemuse kohta (mida õppinud oled, millega tegeled, mida elus saavutada tahad, kui oluliseks pead raha, mis on huvid, mis on lemmik film ja muusika , mis on maailmas valesti, mida maailmas muuta tahaks, kas eelmised elud on olemas, kas tulnukad on olemas, kas jumal(ad) on olemas, mis vahe on ajalisel ja ajatul, jne).
Selliste vastustega avad enda olemust piisavalt, ning paljud suudaks selle põhjal kirjeldada sinu olemust üsna täpselt.
(selle postituse viimane muutmine: 08-05-2013 09:51 lahendused.)
Psühholoog
Jälgija

08-05-2013 14:18
Postitus: #6
(08-05-2013 08:58 )Celtic Kirjutas:  2. Mida nendega teha? Kasuta kuidas tahad!

Võtaksime näiteks äärmiselt võimsa Qi energia ja teeksime sellega inimestele kahju hea asemel? Seda küll pole vaja. Smile
Celtic
ja sina pead kandma maailma

08-05-2013 17:58
Postitus: #7
Eks selliste energiate adumine, liiati veel suutlikus neid mõjutada, eeldab inimeselt teatud taset nii vaimses kui ka emotsionaalses arengus. Selle arenguga kaasneb ka vastutus...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Natuke maagiat Venemaalt skip128 36 8,068 16-10-2019 12:45
Viimane postitus: KuKr
  Tunneb keegi selle pildi energiat? Pirx 41 13,551 16-06-2014 13:36
Viimane postitus: Müstik
  Kas on võimalik toota piiramatult tasuta energiat? HadziOgloe 135 47,565 15-06-2014 21:42
Viimane postitus: Profaan
  Ma tunnen energiat? Supilusikas123 3 2,047 26-06-2013 11:21
Viimane postitus: Peisko
  "Vaba energiat" Iirimaalt Hallucigenia 13 5,499 26-06-2012 21:16
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kell, mis tunnetab negatiivset energiat THOR-00 30 7,612 26-03-2009 17:21
Viimane postitus: Celtic

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog