Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eutanaasia
Autor Sõnum
Minaelan
Veteran

05-06-2019 20:04
Postitus: #201
RE: Eutanaasia
(05-06-2019 19:53 )Q11 Kirjutas:  "...mingit elumõtet edasi eksisteerida?..."
Selles see asi ju ongi...mõte arvab ,et ilma temata pole enam eksisteerimisel "mõtet"...Smile

See eeldab, et hinged, kes soovivad lahkuda praegustest kehadest, kas haiguste, kuritarvitamiste või muude põhjuste tõttu, ei suuda elada ilma mõtteta.
Suudavad küll.
Mõte pole nii oluline.
Praeguses ajastus kehastuvad hinged, et saada emotsionaalseid elamusi/kogemusi- armastust, vihkamist, kurjust, eufooriat, mõnitamist, headust, kurjust, andestamist jne.
Kui nad lahkuvad, sest ei pidanud vastu, siis vaimne maailm ei mõista neid ealeski hukka. Kõik teevad ja peavadki tegema seda, mis nende hing/ südametunnistus/sisetunne/kõhutunne ütleb. Kõik on õige suures plaanis.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

05-06-2019 20:20
Postitus: #202
Nojah, Sa vist tead, et ma ei poolda sellist eraldiseisva hinge kontseptsiooni. Kui väidaksid, et sinu Hing ja minu Hing on Üksjasama, siis oleksin nõus.
Kes ei suuda elada "ilma mõtteta" on ikkagi juurmõte ehk ego, mina olen "keegi" ja "mina" kannatan. Üksviis kuidas "ta" end "elus hoiab",või "mina ei suuda enam elada".
See, et ükskõik mis juhtub on jah Õige. Kui Päike paistab siis ta paistab, kui vihma hakkab sadama siis sajab, kui tuleb mõte, et võtaks tassi teed, siis see tuleb. Need nähtused on kõik paratamatud ja Õiged...Smile
Q11
Vana kala

05-06-2019 20:44
Postitus: #203
Loomulikult...Smile
Vesilik
Veteran

05-06-2019 22:58
Postitus: #204
Haletsusväärne haige pask.

Truth shall set you free.
Lorenz
Veteran

06-06-2019 00:26
Postitus: #205
Päris paljud uudiskanlid vist teatasid sellest eutanaasia juhtumist. Kui mina seda googeldasin, siis nägin parajat segadust. Osad väljaanded on oma lugu ka nüüdseks parandanud.
https://www.washingtonpost.com/nation/20...55ab7da15d
The Sun on ka veits sõnastust muutnud
https://www.thesun.co.uk/news/9226640/gi...-raped-14/

Ta vist otsustas ennast surnuks näljutada, pere ja ametivõimud otsustasid mitte vahele segada. Selline versioon tundub välja kooruvat. Keegi ksuagil meediaorganisatsioonis pane kergel pange ning teised rääkisid seda lugu edasi, et ta elu eutanaasia teel lõpetati. Kuigi jah, Hollanis on eutanaasia seaduslik, ning aastal 2017 kasutas seda võimalust umbes 6600 inimest.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
olematu Eemal
Veteran

06-06-2019 08:05
Postitus: #206
(05-06-2019 18:17 )Q11 Kirjutas:  Päris kurb lugu. Oleks määratud tüdrukule sellised keemilised ravimid, mis Ta ego kas täielikult alla surunud või kutsunud egosurma esile, siis poleks ka keha hävitamist vaja läinud...Sad
Härra Q -le peaks ka keegi sellist tabletti pakkuma, siis ta ei arvaks, et hea ja tore on kellegile teisele mdagi peale suruda, või temas midagi alla suruda .

(05-06-2019 19:33 )Tundlik Kirjutas:  Asi areneb. Kõigil on vabavalik, keegi ei pea kellegi heaks või mingi hirmu pärast elama. Ala tapad end ära siis põled põrgus, keda kotib Laugh ? Õnneks on selline asi nagu eutanaasia ja areneb edasi, inimesed saavad sedasi inimlikumalt lõpetad enda keha elu kui nad seda soovivad. Ei pea kuskilt kõrgelt alla hüppama, surnuks sõitma, põlema panema ja mis iganes koledaid tegusid veel tegema selleks. Saab kõigile meeldivamalt. Kui ikka ei meeldi siis ei meeldi. Elu peab olema elamist väärt. Selle väärtuse tekitab iga indiviid ise.

Ei ole nõus , üldsegi mitte . See on see illusioon , mis luuakse , et ise . Vanasti tekitas väärtuse ise .Millalgi enne riikide ja raha teket . Nüüd enam ammu mitte .
Praegune väärtus on ülekantud mõttes " narkootikum " , mis aitab inimesel järgmisel päeval üles ärgata .

Ma arvan , et paljud elavad ainult lootusega, et miski muutub . See neid püsti hoiabki .
Ise saab inimene ainult sellega oma eksitentsi kergendada, et ta lõpetab liigse kogumise .

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Q11
Vana kala

08-06-2019 12:21
Postitus: #207
"Härra Q -le peaks ka keegi sellist tabletti pakkuma, siis ta ei arvaks, et hea ja tore on kellegile teisele mdagi peale suruda, või temas midagi alla suruda "
Ega ma siis midagi halba ei tahtnud, lihtsalt väga kahju kui bioloogiline olend end mingi totaka ego pärast ära lõpetab. Praegusel ajal on kindlasti igasugu meditsiinilisi võimalusi sellise probleemi likvideerimiseks. Hmm...kui natuke "parawebilikult" siis kundalini nõid oleks selle asja "joonde" ajanud ehk Surmanud väärmina...Smile
Tegudele
Tavaliige

10-06-2019 20:10
Postitus: #208
RE: Aeg antud elada, aeg antud surra
(11-05-2013 16:02 )excubitoris Kirjutas:  Mis vahet kuidas me sureme?
Kas silmuse paneme kaela või kuuli laseme pähe ise või teeb seda keegi teine!?

From GalaxyEx3 with Tapatalk

see vahe on, et teatud mõjudega liigud edasi vastavalt kas lähed rahulikult või teise energiaga. Sellepärast teatud hingelisel tasemel isikud liiguvad surma rahulikult oma spetsiifiliste tehnikatega. See ei ole nii, et guru ütleb oma õpilastele, et oodake ja siis teises ruumis laseb ennast relvast või poob ennast... (mu arvamus)

See on üks keerulisemaid teemasi üldse mu arust. Kuna surma teema on lähedalt seotud teispoolsuse teemaga ja see on ka väga keeruline. Kuna...kõike sellega seonduvat on väga lihtne lõputult ümber lükata. Siin saab igasugu kogemusi omandada ja samas võib uskumusi ja vanu jutte omistada aga see on kõik ehku peal. Elu iseennast raske mõista mis siis veel surmast rääkida. Võibolla ongi ainult elu ja suremise ajal läheb ülekattega teise vormi elu ja pole teispoolsust. Siin võib oletada ja filosofeerida lõputult aga igaüks võib ümber lükata seda juttu.
(selle postituse viimane muutmine: 10-06-2019 20:19 Tegudele.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog