Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energiavampiiriks.. ema
#1
kustutatud
Vasta
#2
Ma toon siinkohal ära paar palvet, mida sa võid Jumala poole palvetada, et Temalt kaitset paluda ükskõik milliste kurjuse liikide, vaimsete rünnete, psüühiliste rünnete, astraalprojektsiooni rünnete, uneparalüüsi, demoniseeritud tehnoloogiliste rünnete, tulnukaröövide vms vastu.
Tõepoolest tuntud ufoloogid maailmas teavad, aga ei räägi avalikult, et kõik tulnukaröövid ja unerünnakud jms lakkavad kui Jeesuse Kristuse nime nende vastu kasutada.

Need palved on küll kristliku iseloomuga, aga ma kasutasid isegi sarnaseid palveid omal ajal ilusti ka siis, kui ma ei olnud ise veel kristlane ja nad tõepoolest töötasid/töötavad, sest kõik kuri maailmas allub Jeesuse Kristuse nimele. Miks see nii on, sellest olen ma juba kuskil varasemas teemas ka varem kirjutanud...

---

Taevane Isa, Jeesuse Kristuse nimel, ma palun, et Sa tekitaksid nüüd minu ümber (ja minu pere, minu mehe/naise, minu lapse ümber) läbistamatu, läbitungimatu, mitmekihilise, mitmefaasilise, mitmespektrilise, mitmesagedusliku ruumi - multidimensionaalse, katkematu ja igikestva energiavälja ümber minu (meie) füüsilise keha, eeterkeha, astraalkeha ja minu kõikide teiste energiakehade ja kõikide nähtavate ja nähtamatute komponentide, milledest ma koosnen, läbi kõikide aeg-ruumide, ajajoonte ja dimensioonide selles universumis, läbi kõikide olemasolu tasandite ja läbi terve Kõiksuse. Taevane Isa, ma palun seda Jeesuse Kristuse nimel! Jeesuse Kristuse nimel, ma palun, et Jumala Kaitsev Vägi laskugu praegu minu (ja mu pere) peale. Jumal saada oma võimsad inglid minu üle valvama ja kurjust minust eemale peletama! Taevane Isa, ma palun seda kõike Jeesuse Kristuse, Sinu Poja, nimel! Ometigi Isa, ärgu sündigu mitte minu, vaid Sinu tahtmine! Amen

---

Taevane Isa, Jeesuse Kristuse nimel, ma palun, et Sa lõhuksid, purustaksid ja hävitaksid iga needuse, loitsu, vande, siirde, psüühilise mõju ja rünnaku, mis on asetatud minule ükskõik millisel põhjusel, ükskõik millise inimese, olendi, nõia, okultse allika, psüühilise allika, tehnoloogia või mõne muu olendi või olemuse poolt. Jeesuse Kristuse nimel, ma palun Sind Jumal, et Sa seoksid kõike, mis langes mulle nendelt rünnakutelt. Jeesuse Kristuse nimel ma palun Sind Jumal, sulge iga uks, mis oli minu puhul kurjusele avatud, võta üle iga mõjuvõim ja iga pinnas, mida kurjus minu vastu omas. Jeesuse Kristuse nimel, ma palun Jumal, et kõik, mis tuli mulle nendelt rünnakutelt nüüd ka minust eemalduks ja et see kõik läheks tagasi ründajate endi vastu, et neid tuua patukahetsusele! Jeesuse Kristuse nimel laskugu Jumala Kaitsev Vägi, Armastus, Õnnistus, Andeksand ja Püha Vaimu võimas Kohalolu minu üle ja mind täitma ja igavesti kaitsma! Jumal saada oma võimsad inglid minu üle valvama ja kurjust ning haigusi minust eemale peletama! Taevane Isa, ma palun seda kõike Jeesuse Kristuse, Sinu Poja, nimel! Ometigi Isa, ärgu sündigu mitte minu, vaid Sinu tahtmine! Amen
Vasta
#3
(15-05-2013, 19:58 )crish Kirjutas: Olen neiu, kelle ema on energiavampiir. Seda loomulikult mitte tahtlikult, kuid ma tean, et tal on endal tervis väga vilets (neerud) ning siis võtab minult tagasi oma nõrga energiavaru. See avaldub aga mul, kui VÄGA tundlikul inimesel (seda siis ka suvaliste inimestega tänavalt.. ükskõik, kus ja kes mult energiat võtab, kohe on häda majas), pidevate hädadega. Pidevalt teevad neerud häda, sest kuna temal endal on need haiged, siis mõjutab see ka minu omi rängalt. Üldiselt, kui ta töölt koju tuleb ja ma vanematekodus olen, siis tunnen end väga väsinult järsult ja tujutult.. tunnen, et ei jaksa midagi teha. Tema väsinud, mina väsinud. See on ka nii siis, kui ma vanemate juures ei ole, vaid olen oma kodus. "Võtab kaugelt" ka. Ma olen juba nutu äärel..see on aastaid nii olnud ja ma ei oska midagi teha, ja kaitse tegemiseks pole mul piisavalt mälu (et see igal hommikul peale teha) ja keskendumisjõudu.. Täiesti väljapääsmatu tunne on ja see tekitab meeletut stressi. Kusjuures kõige halvem on see, et tegu on mu emaga, kellega on mul väga tihe side tegelikkuses.. ja ma näen, et tal endal on ka kurb ja paha, kui ta näeb, et ma jälle ära vajun.. saab aru, et võtab mult ära energia.
Ma ei mäletagi, millal end viimati hästi tundsin. Lisaks sellele on mul vanaema surma tõttu tekkinud ärevushäired (pearinglus, ebvareaalsustunne, minestuse tunne, surmahirm, hulluksminemise hirm, õhupuudus jne), mis on kestnud juba 7 aastat jutti. Nii et minu elukvaliteet on noore inimese kohta täielik 0. Võib-olla oli mul vaja see mure ka lihtsalt praegu kellelegi välja kurta.. seda kirjutades tulevad ka pisarad silma lihtsalt. Ma ei jaksa enam. Kas kellelgi on välja pakkuda mõnd lahendust? Sensitiivide juurde ei jõua minna, kuna olen vaene tudeng.. Isa küll tegeleb pendliga ja selle temaatikaga, aga ma ei jõua talle ju iga päev kogiu aeg helistada, et palun võta mult vampiirid maha jälle. Ma pean sellest kuidagi ise lahti saama ju..
Sinu vampiirid istuvad sinu kahe kõrva vahel. Kirjuta palun, mis konkreetne neeruhaigus su ema vaevab. Väga paljud probleemid neerudega võivad olla pärilikud, kandudes edasi naisliini pidi (vanaema-ema-sina). Mida rohkem sa maailma enda ümber kardad, seda enam sinu neerud haigeks jäävad, kuni lõppeks avaldub see ka füüsiliselt. Füüsiline keha näitab, mis hinges toimub.
Vasta
#4
Pöördu siiski mõne kohaliku ravitseja poole, keda võiksid usaldada. Seda jama teil sealt kaugjuhtimisega ei ravi.
Neeruvalu leevendamiseks võib neerupiirkonda soendada. Võib kasvõi plastpudeli kuuma veega täita ja siis peal hoida. Juua väga palju ei soovitata kui on põletik. Kuna sa ei tea kas on siis ei tasuks neeru igaks juhuks väga koormata. Kui uriin on hägune või lausa roosakas, siis on väga tõenäoline ,et on põletikulised protsessid. Üldiselt ei maksa neeruga niiviisi lolli mängida. Ikka peaks arstile pöörduma igaks kümneks juhuks. Külmetamisega võib olla hoopis seljaprobleem. Millest järeldate ,et just neerud kindlasti? Neeruvalu on väga tugev ja halvav tihtilugu, sellega naljalt ringi ei käi.
Kui sa tõesti tunned,et on abi vaja siis ole konkreetne ja pöördu kellegi poole konkreetse palvega. Lihtsalt kurtmisest pole kasu.
Ärevushäirega peab ka tegelema. Hakkad ennast ära petma. Ei jää koju kotile vaid leiad viisid oma meeled ise ära lollitada. Tegelikult on nii,et kui sa ennast maailma eest ära ei peida siis saad neist häiretest lahti. Põhimõtteliselt peaksid endale looma turvamomendid. Sellised ,mida saad harrastada ka väljas. Kas mingi tobe märkamatu rituaal kasvõi. See aitab keskenduda. Vägisi ennast ära rahvahulkadesse topi aga päris väljas käimata ka ära ole. Liigu inimestega keda usaldad. Selgita neile oma probleemi. Nad saavad aru ja on mõistvad.
Vasta
#5
(16-05-2013, 16:46 )Minaelan Kirjutas:
(15-05-2013, 22:05 )Arlich Kirjutas: Ma toon siinkohal ära paar palvet, mida sa võid Jumala poole palvetada, et Temalt kaitset paluda.
...............
Ometigi Isa, ärgu sündigu mitte minu, vaid Sinu tahtmine! Amen
Nii ongi, kulla Arlich, et selles usus ei kuulata ega austada sind ega sinu hingearengut, vaid sa pead tingimusteta "armastama" ja kuuletuma sellele nö "isale".
Mis vahet seal on kas sõna Isa asemel on vaim, hing või muu sõna selle kohta keda/mida keegi usub? Välja arvatud selles, et milline sõna kellelegi südamelähedasem on.
Vasta
#6
Minu jaoks oli küsimus pigem selles, et mis vahet sel on mida keegi usub kui seda südame ja hingega teha mitte pimedalt uskuda.

PS! Su jutust võib jääda mulje nagu ristiusu (räägime ikka sellest?) järgijate hulgas ei leidugi hea südamega ja õnnelikke inimesi.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat