•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver
#76
Ma olen alati arvanud, et Jumalad ja nyyd hiljem Inglid on inimesele vajalikud selleks, et m6nuleda oma ebakindluses ja alati oleks keegi keda syydistada v6i paluda ... Inimene ei taha, ei julge ehk ei jaksa v6tta vastutust oma tegude v6i s6nade eest - alati nagu otsitakse piksevarrast kusagilt valjastpoolt, nagu hullumeelne vaidab, et haaled kaskisid teha midagi nii ennast palju paremaks ja normaalsemaks pidav element vaidab end taitvat Jumala soovi v6i Ingli soovitust. Nagu narkomaanid, kergendus tuleb saravate ja helendavate kujundite kujutlemisest, mis tegelikult pole ju ka muud kui enesele sisendatud ulme? Ei saa vaita, et ei eksisteeriks inimesest k6rgemat loovat j6udu aga seda ei saa mingil viisil inimolemusest ju eraldada? Nagu Jumal ei ole ainult kirikus ... Jaa, enne kolmandat kymmet on inimeseloom nagu vasikas varskel valjal aga keegi ei ole ka kunagi yritanud kutsikast peale seletada lapsele, et ta ei ole siin maailmas yksi v6i et peaks kuulama pigem enese haalt, samuti ei ole vanematest kuidagi abi m6istusparase maailmapildi kujundamisel kui nad on oma igapaevahadadega kimpus. Sellist kasvatusviisi peetaks t6enaoliselt vaga /ebaterveks/ kuiv6rd lihtsalt erineb harjumusparasest... Siis, kui inimene nn. Jumala katetoona kannab endas tema sadet, vastutust ja vage siis peaks inimene olema iseeneses palju kindlam ning mitte otsima selgroogu millele toetuda, enesest valjastpoolt?
V6ibolla mulle tundub aga on v6imalik viis ennast jalgida ka vaadates olukorrale lausa k6rvalt - mitte arvestades ja arvustades kas ma naen enda v6i teiste arvates loll valja vaid vaadates toimuvat syndmust k6rvalt,/ kolmandana/. Selle kasutamine ununeb, syndmuste myras v6i moraalses ebastabiilsuses, aga kui olla distsiplineeritud on v6imalik luua syndmustest erapooletu ja ehk k6ige t6elahedasem kujund.
Kas inimesed ei peaks pyydma areneda distsiplineeritumaiks, mitte kasutaitmise poolest, vaid m6tlevas , vaatlevas maailmas? Et ei oleks oluline endale hingepiinade valmistamine vaid nende m6istmine? Et ei hoitaks kinni vanadest kuivadest dogmadest ja paranditest, mis pigem segavad avatult elamist?
Vasta
#77
Midagi on mäda selle teema juures.
Üksik on see kes on mingil põhjusel jäänud üksi, st pärast lähedase surma, elukoha vahetust jne. Üksik olemine on rohkem füüsiline. Üksildus, millest siin teemas räägitakse on vaimne, hingeline, Üksildus on see, kui pole kellegagi oma mõtteid jagada. Seepärast kogunevad inimesed igasugu gruppidedesse, et jagada ühesuguseid vaateid elule, olla koos nendega, kes on sarnase mõtteviisiga.
Tänapäevane elustiil ja anonüümne elukeskkond soosivad nii üksik olemist, kui üksildust.
http://alkeemia.ee/artiklid/Uksilduse-ku...55/c-1050/
Üksilduse test, see on hea ajaviiteks: http://www.holistikatuba.com/1/post/2012...-teed.html
Vasta
#78
Maailmaparandajad on reeglina kibestunud ja ebastabiilsed kujud. Mistõttu vbl pole maailm kunagi parandatud saanud. Ehket , kui hakkaks meenutame, siis selgub ,et aegade vältel on kogu aeg olnud pahad ja keegid, kes teavad rohtu pahade vastu. Keegid kes kuulutavad tõde.
(26-05-2013, 19:07 )Martichoras Kirjutas:
(26-05-2013, 19:04 )venezia Kirjutas: Ehh...ma just mõtlesin,et kõik, kel võimalus avaneb, võiks nüüd lahendused esitatud numbrid üle kontrollida. Noh...mine sa tea...

Püüdsin just kontrollida. Esiteks kulges kogu aktsioon palju värvikamalt ja lugemine läks sassi. Katsusin heli hoida madalatel tasemetel, et mitte naabreid häirida kuid meeleolu on see-eest kõrgetes sfäärides.

Seega peab tõdema, et vabalt valitud analoogiad igal pool lihtsalt ei ole sobilikud. Läbuks aga annavad materjali küll.

Äärmiselt lõbus oli su kommi lugeda. Mul läks tuju hulga paremaks, ausalt Laugh
Aga ma ütlen, sa proovi sammulugejaga. See peaks rütmilisele põrutusele reageerima.

Btw. elu näitab ,et läbust selgub tõde. Tee või tina.

(26-05-2013, 19:35 )lahendused Kirjutas: Tõin mingi näite, mida igaüks suudaks mõista - kisa põhjal tundub, et näidet mõisteti hiilgavalt, kuid näite taga olevat "suuremat pilti" ei tahatud näha (et tuleks õppida eri kihtide vahel teadmisi üle kandma).

Celticule ja teistele "nägijatele" aga teadmiseks, et ma olen viimased 37 aastat elanud täiskarsklasena: niiet "peale võtta" nagu ei saa ega taha.

Ohh...ära ärritu. See näide oli perfektne ja täpselt õigesse kohta. Laugh
Teisalt on mul hirm,et teema pannakse varsti kinni, kuna "jutt läheb teemast mööda". Laugh

Vasta
#79
Teen siinkohal väljavõtte parakirjanike loomenurgast.

(26-05-2013, 23:49 )Minaelan Kirjutas:
(15-02-2013, 06:50 )Martichoras Kirjutas: Meister seisab oma ateljees ja sügab pintsliga kõrvatagust. Tööruum, mis kunagi oli valguseküllane, avar ja nägus, on nüüdseks määrdunud kollakaks. Klaasid on tolmused ja põrandal vedeleb ebamäärase väärtusega kola. Meister orienteerub kõige selle pahna vahel üsnagi nobedalt ning segab kokku värve. Lõuend on tühi. Läbi määrdunud akende paistab terve ruum tumekollase ja hüljatuna. Mõned üksikud toataimed ja palmid lisavad veidi aktsenti. Ammu pole siin keegi tuulutanud. Meister vaatab oma pintslit, silmitseb oma paletti, viskab pilgu suurele lõuendile ja ohkab. Ta näeb sellel tühjal pinnal elu, võimalusi, värve ja igavikku. Ta võiks olla kõiksuse looja - haarata pintsliga värvid ning kanda see kõik olevaks. Õlad vajuvad alla, ta viskab viimase pilgu veel lõuendile ja läheb peseb oma vahendid puhtaks. Kangas jääb valgeks.
.....

Kuidas keegi võib sellist valu endas kanda?

Vägagi reaalne ja piinav olukord.

Kui aga sellises olukorras inimene satub teemaalgatuses tooodud gruppi mis siis juhtub? Inimene võib leida kas mingi õpetuse, mis teda mingi aeg toetab või leiab mõne inimese, kelle toel välja tulla. Või siis ei leia midagi, sest tõenäoliselt nähakse "guru" lihtsalt läbi, ja sealt paistab üks suur õhumull. Aga mõne huvitava inimesega võib ikka tuttavaks saada. Miks siis mitte seigelda pisut? See on ju sama hea või halb kui minna naabrimehega poe taha jooma, naabrinaisega seksima või hoopiski arsti juurde.

Celtic, mina väidan, et kõik see, millest sa esimeses postis kirjutad, on lihtsalt üks elu osa, täpselt samasugune nagu peod sõpradega, surmaga lõppevad haigused, esimene armastus jne jne. Kui see seda EI oleks, siis poleks seda olemas. Täpselt sama hea ja halb, olenevalt olukorrast.
____________________________________________________

Ja kommentaariks "Viiuldajale katusel". Selleks et mees suudaks naisele niimoodi järjekindlalt peale käia oma küsimusega ja lõpuks naise tõrjuvast hoiakust läbi tungida, selleks peab mees olema harvaesinevalt enesekindel.

Ja nüüd ma viskan õhku oletuse, millest on tglt väga palju räägitud. Kõnealused grupeeringud muudavad naise enesekindlamaks. Nii enesekindlaks, et mehe enesekindlus jääb naise oma kõrval liialt väikseks. Ja jäävad mehed oma naistest ilma. Sest guru on enesekindlam. Enesekindlus on seksikas. Nii see on olnud reaalselt päris sageli, aga mitte sugugi reeglina, elust enesest on palju meeldivaid erandeid.

Kas nüüd peaks sellisel teel eneseleidmist naistele ära keelama või peaks hoopis meestele mingi oma eneseleidmise viisi välja pakkuma - mu meelest on küsimus hoopis viimases.

Ootan Celticu kommentaari.


Vaadates asja toitumisahela poolt:
et ennast mittesöödavaks teha, selleks on tarvis kiskjaid tundma õppida. Seestpoolt on seda kõige tõhusam teha. Kindlasti ei lähe enamik inimesi sellise uurimiskavatsusega, minnakse ikka kergema vastupanu teed, kuid asja käigus võib mõnel inimesel pildi selgeks lüüa. Pilt võib selgeks minna ka mistahes muu tegevuse käigus ja oma hinge müüme me niikuinii.
Vasta
#80
Ma arvan, et ensekindlus lubab ka teisele näidata , kui Sa tast hoolid . Selleks pole vaja kerjata, a la kas Sa...jne...
Ei võta tükki küljest ära, pigem annab juurde.
Aga asi selles, et üksikud või üksiklased, inimesed ei suhtle omavahel. Vähemalt mitte teisele mõistetavas keeles. Siin foorumiski võib märgata , kuidas inimesed räägivad sisuliselt samast asjast , ent erinevate mõistetega, ja siis vaidlevad, et ei ole sugugi nii. Keegi kunagi rääkis siin keelte keetmisest . Isegi eesti keelest ei pruugita aru saada, ometi emakeel ju . Smile
Vasta
#81
(27-05-2013, 11:14 )troodon Kirjutas: Teen siinkohal väljavõtte parakirjanike loomenurgast.

(26-05-2013, 23:49 )Minaelan Kirjutas:
(15-02-2013, 06:50 )Martichoras Kirjutas: Meister seisab oma ateljees ja sügab pintsliga kõrvatagust. Tööruum, mis kunagi oli valguseküllane, avar ja nägus, on nüüdseks määrdunud kollakaks. Klaasid on tolmused ja põrandal vedeleb ebamäärase väärtusega kola. Meister orienteerub kõige selle pahna vahel üsnagi nobedalt ning segab kokku värve. Lõuend on tühi. Läbi määrdunud akende paistab terve ruum tumekollase ja hüljatuna. Mõned üksikud toataimed ja palmid lisavad veidi aktsenti. Ammu pole siin keegi tuulutanud. Meister vaatab oma pintslit, silmitseb oma paletti, viskab pilgu suurele lõuendile ja ohkab. Ta näeb sellel tühjal pinnal elu, võimalusi, värve ja igavikku. Ta võiks olla kõiksuse looja - haarata pintsliga värvid ning kanda see kõik olevaks. Õlad vajuvad alla, ta viskab viimase pilgu veel lõuendile ja läheb peseb oma vahendid puhtaks. Kangas jääb valgeks.
.....

Kuidas keegi võib sellist valu endas kanda?

Vägagi reaalne ja piinav olukord.

Kui aga sellises olukorras inimene satub teemaalgatuses tooodud gruppi mis siis juhtub? Inimene võib leida kas mingi õpetuse, mis teda mingi aeg toetab või leiab mõne inimese, kelle toel välja tulla. Või siis ei leia midagi, sest tõenäoliselt nähakse "guru" lihtsalt läbi, ja sealt paistab üks suur õhumull. Aga mõne huvitava inimesega võib ikka tuttavaks saada. Miks siis mitte seigelda pisut? See on ju sama hea või halb kui minna naabrimehega poe taha jooma, naabrinaisega seksima või hoopiski arsti juurde.

Celtic, mina väidan, et kõik see, millest sa esimeses postis kirjutad, on lihtsalt üks elu osa, täpselt samasugune nagu peod sõpradega, surmaga lõppevad haigused, esimene armastus jne jne. Kui see seda EI oleks, siis poleks seda olemas. Täpselt sama hea ja halb, olenevalt olukorrast.
____________________________________________________

Ja kommentaariks "Viiuldajale katusel". Selleks et mees suudaks naisele niimoodi järjekindlalt peale käia oma küsimusega ja lõpuks naise tõrjuvast hoiakust läbi tungida, selleks peab mees olema harvaesinevalt enesekindel.

Ja nüüd ma viskan õhku oletuse, millest on tglt väga palju räägitud. Kõnealused grupeeringud muudavad naise enesekindlamaks. Nii enesekindlaks, et mehe enesekindlus jääb naise oma kõrval liialt väikseks. Ja jäävad mehed oma naistest ilma. Sest guru on enesekindlam. Enesekindlus on seksikas. Nii see on olnud reaalselt päris sageli, aga mitte sugugi reeglina, elust enesest on palju meeldivaid erandeid.

Kas nüüd peaks sellisel teel eneseleidmist naistele ära keelama või peaks hoopis meestele mingi oma eneseleidmise viisi välja pakkuma - mu meelest on küsimus hoopis viimases.

Ootan Celticu kommentaari.


Vaadates asja toitumisahela poolt:
et ennast mittesöödavaks teha, selleks on tarvis kiskjaid tundma õppida. Seestpoolt on seda kõige tõhusam teha. Kindlasti ei lähe enamik inimesi sellise uurimiskavatsusega, minnakse ikka kergema vastupanu teed, kuid asja käigus võib mõnel inimesel pildi selgeks lüüa. Pilt võib selgeks minna ka mistahes muu tegevuse käigus ja oma hinge müüme me niikuinii.

Hei troodon, räägid targasti küll. Kas kusagil siin foorumis aga on konkreetslt ära mainitud eneseleidmise tee? (Ei pea siinkhoal silmas foorumlase kalldunn väljatoodud selgitusi.) Näiteks on keegi, kes ammu uitab eneseotsingul ja on rännakutel üle poole endast kaotanud
Vasta
#82
Tegelikult peaks inimene iseendas julgema kiskjat ära tunda. Peaks julgema olla nii nagu sulle vaja on. Lubama endale seda.
Vasta
#83
(27-05-2013, 11:14 )troodon Kirjutas: Vaadates asja toitumisahela poolt:
et ennast mittesöödavaks teha, selleks on tarvis kiskjaid tundma õppida. Seestpoolt on seda kõige tõhusam teha. Kindlasti ei lähe enamik inimesi sellise uurimiskavatsusega, minnakse ikka kergema vastupanu teed, kuid asja käigus võib mõnel inimesel pildi selgeks lüüa. Pilt võib selgeks minna ka mistahes muu tegevuse käigus ja oma hinge müüme me niikuinii.

Mis on sellise kindla väite aluseks, millega sa seda põhjendad/tõestad, et hinge müüme niikuinii? Ja kes see "me" on (vaim, hing ise jne...), kesse müüb nii kui nii?
Vasta
#84
Ma ei tea, Eithea, ma ei tea.

Sina oma suures uhkuses võibolla et ei müügi.

Ma loobin mõttetult sõnu ja loodan, et neile satub õige tähendus juurde. Sest olen väga nõus sellega, et me kirjutame küll ühes ja samas keeles aga üksteisest aru ei saa.
Vasta
#85
(27-05-2013, 12:12 )troodon Kirjutas: Ma ei tea, Eithea, ma ei tea.

Sina oma suures uhkuses võibolla et ei müügi.

Ma loobin mõttetult sõnu ja loodan, et neile satub õige tähendus juurde. Sest olen väga nõus sellega, et me kirjutame küll ühes ja samas keeles aga üksteisest aru ei saa.
Miks sa arvad, et mul on suur uhkus(?) vahest elujanu, vahest edasi olemise /liikumise tahe, vahest ei ole jõudu seda "keppi" ( toiduks olemist) taluda, mis hinge müügile järgneb, vahest on mul seda võimatu taluda...?
Ja miks sa siis veeretad/loobid neid sõnu nagu kuumi kartuleid ja ise kiirelt peitu arusaamise kilbi varju.

Vasta
#86
(27-05-2013, 12:36 )Eithea Kirjutas: Miks sa arvad, et mul on suur uhkus(?) vahest elujanu, vahest edasi olemise /liikumise tahe, vahest ei ole jõudu seda "keppi" ( toiduks olemist) taluda, mis hinge müügile järgneb, vahest on mul seda võimatu taluda...?
See paistab mulle uhkusena. Kas ma peaks valetama, et sulle meeldida? Vb ongi see elujanu ja kõik muu, väga võimalik, aga minu filter näeb seda uhkusena.
(27-05-2013, 12:36 )Eithea Kirjutas: Ja miks sa siis veeretad/loobid neid sõnu nagu kuumi kartuleid ja ise kiirelt peitu arusaamise kilbi varju.
Aega mul praegu on, vait olla ei suuda. Peitu poen selle pärast, et kardan haiget saada. Haiget teeb eelkõige just arusaam, et ma ei oska paremini.

Vasta
#87
(27-05-2013, 12:36 )Eithea Kirjutas:
(27-05-2013, 12:12 )troodon Kirjutas: Ma ei tea, Eithea, ma ei tea.

Sina oma suures uhkuses võibolla et ei müügi.

Ma loobin mõttetult sõnu ja loodan, et neile satub õige tähendus juurde. Sest olen väga nõus sellega, et me kirjutame küll ühes ja samas keeles aga üksteisest aru ei saa.
Miks sa arvad, et mul on suur uhkus(?) vahest elujanu, vahest edasi olemise /liikumise tahe, vahest ei ole jõudu seda "keppi" ( toiduks olemist) taluda, mis hinge müügile järgneb, vahest on mul seda võimatu taluda...?
Ja miks sa siis veeretad/loobid neid sõnu nagu kuumi kartuleid ja ise kiirelt peitu arusaamise kilbi varju.

Uhkus ja väärikus on kaks hoopistükkis erinevat asja. Ja kas on mõtet oma hingekest klaaspärlite eest müüa, olgugi, et nad siravad päikese käes päris kenasti teinekord ?
Klaaspärlite all pean silmas siis kahtlase väärtusega suurusi, mille eest oma nahk turule viiakse millegi illusoorse ihaluses.

Eithea on elus , aga mitte uhke.Ja julgeb asju nimetada nii nagu nad on.


Mulje vähemalt selline jäänud. Smile1


Vasta
#88
(27-05-2013, 12:46 )troodon Kirjutas:
(27-05-2013, 12:36 )Eithea Kirjutas: Miks sa arvad, et mul on suur uhkus(?) vahest elujanu, vahest edasi olemise /liikumise tahe, vahest ei ole jõudu seda "keppi" ( toiduks olemist) taluda, mis hinge müügile järgneb, vahest on mul seda võimatu taluda...?
See paistab mulle uhkusena. Kas ma peaks valetama, et sulle meeldida? Vb ongi see elujanu ja kõik muu, väga võimalik, aga minu filter näeb seda uhkusena.

Seleta/defineeri sinu mõistes sõna " uhkus", luba mul kaeda läbi sinu silmade...

Korrigeerisin läbu.
Vasta
#89
Tsitaat:Seleta/defineeri sinu mõistes sõna " uhkus", luba mul kaeda läbi sinu silmade...
Kui lubad ...
Sa oled liikunud ühest äärmusest teise. Ju see on sulle vajalik. Ellujäämiseks. Kõrvalt vaadates paistab uhkusena.
Vasta
#90
(27-05-2013, 12:56 )Eithea Kirjutas:
(27-05-2013, 12:46 )troodon Kirjutas: [quote='Eithea' pid='180887' dateline='1369651016']

[quote='olematu' pid='180889' dateline='1369651641']

Uhkus ja väärikus on kaks hoopistükkis erinevat asja. Ja kas on mõtet oma hingekest klaaspärlite eest müüa, olgugi, et nad siravad päikese käes päris kenasti teinekord ?
Klaaspärlite all pean silmas siis kahtlase väärtusega suurusi, mille eest oma nahk turule viiakse millegi illusoorse ihaluses.

Eithea on elus , aga mitte uhke.Ja julgeb asju nimetada nii nagu nad on.

Mulje vähemalt selline jäänud. Smile1

Sa ikka oskad kohe häid ja õigeid sõnad leida, tänan! embarrassed
Ega ma ka ingel eip ole nii et...
Ja- jaa, ei olegi ma Sulle inglitiibu külge pookinud .
Kui kedagi uhkuses süüdistada, siis see on patt, mille mina kõhklematult omaks võtan . Huvitav, et seni seda tehtud pole. A ju siis olen hästi osanud varjata Laugh

Vasta
#91
(27-05-2013, 13:03 )troodon Kirjutas:
Tsitaat:Seleta/defineeri sinu mõistes sõna " uhkus", luba mul kaeda läbi sinu silmade...
Kui lubad ...
Sa oled liikunud ühest äärmusest teise. Ju see on sulle vajalik. Ellujäämiseks. Kõrvalt vaadates paistab uhkusena.

Hm, kõigest(?!), mis tähendab ühest äärmusest teise sinu mõistes?
Minu praktikates peabki liikuma nii, või õigemini venima nii vasakule kui paremale ja seis tuleb millalgi peaaegu keskel grammike paremal. Aga üks on kindel peitust mulle mängida ei meeldi...


Aleksandr (Issajevitš) Solženitsõn: "Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik – põhimõtted, oma hinge, esivanemate pingutused, kõik võimalused tulevastele põlvedele – et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi. Meis ei ole enam enesekindlust, ei uhkust ega südamesoojust."

Kristlasele ei meeldi "suur uhkus" kui "ülim pahe", annab ALIBI heale kristlasel "halba uhket" tümitada, karja taandada.

Uhkel jääb puudu alandlikkusest või on raskesti õpetatav. Uhkus seab inimesed üksteise ja Jumalaga vastuollu. Uhke inimene peab end teistest paremaks ja järgib pigem omaenda kui Jumala tahet. Uhkele inimesele on iseloomulik ka kiitlemine, kadedus, kalkus ja upsakus.
Allikas



Vasta
#92
(27-05-2013, 13:09 )Eithea Kirjutas:
(27-05-2013, 13:03 )troodon Kirjutas:
Tsitaat:Seleta/defineeri sinu mõistes sõna " uhkus", luba mul kaeda läbi sinu silmade...
Kui lubad ...
Sa oled liikunud ühest äärmusest teise. Ju see on sulle vajalik. Ellujäämiseks. Kõrvalt vaadates paistab uhkusena.

Hm, kõigest(?!), mis tähendab ühest äärmusest teise sinu mõistes?
Minu praktikates peabki liikuma nii, või õigemini venima nii vasakule kui paremale ja seis tuleb millalgi peaaegu keskel grammike paremal. Aga üks on kindel peitust mulle mängida ei meeldi...
Ellu jäävad kohanemisvõimelised. Kui ikka vesi tõuseb, ja mere ääres seisev inimene harjumusest tõusu ajal veepiirist eemale ei astu , siis on tegu sulaselge lollusega. Kuigi mõnes mõttes ka uhkusega - mina ei tagane...Kes kuidas vaatab . Ja sõltub sellest, mis mõtted inimest niimoodi käituma ajendavad.

Vasta
#93
Need gurud on õppinud rääkima just seda, mida kuulda tahetakse. Soliidse summa eest .

Vasta
#94
Guru pole mitte enesekindlam, vaid guru tehakse "enesekindlaks" parasiitprogrammidega - naised meelitatakse toitma parasiitsüsteeme. Mingil "üksikul mehel" on lootusetu vastu saada kui ta pole teadlik orjapidamissüsteemi mehhanismidest. Need viimased on aga siin maailmas kardetavasti enamus, mida me siin maailmas "õpime" ja omandame ja kogeme. Võib vist väita, et kõikidel "gurudel", kel on toidulaud jüngrite näol, on omakorda taga söödikud, kes omakorda....jne. Julm värk. Energiat on ad infinitum, kogu möll käibki selle nimel, kes voolu kontrollib....

Vasta
#95
Miks peaks keegi üldse mingit guru kummardama? Olla v6ib ka iseenda guru kui se just nii vajalikuks peaks osutuma. samas aga, n6uandeid ja soovitusi vajavad vahel ka tugevaimad meist.
Vasta
#96
(27-05-2013, 18:14 )zombelius Kirjutas: Miks peaks keegi üldse mingit guru kummardama? Olla v6ib ka iseenda guru kui se just nii vajalikuks peaks osutuma. samas aga, n6uandeid ja soovitusi vajavad vahel ka tugevaimad meist.

Õige suhtumine, aga paljud ei suuda endasse uskuda, mitte veel.
Nad otsivad tuge igalt poolt mujalt ja jäävadki elust elusse seda otsima... kuni jõuavad oma arengus nii kaugele,et saavad aru...kõige suurem jõud, armastus ja hoolivus asub neis endis.
Vasta
#97
(27-05-2013, 18:14 )zombelius Kirjutas: Miks peaks keegi üldse mingit guru kummardama? Olla v6ib ka iseenda guru kui se just nii vajalikuks peaks osutuma. samas aga, n6uandeid ja soovitusi vajavad vahel ka tugevaimad meist.

Iseenda väe pealt valitseda ei lasta - need oleks sõltumatud ja võimekad(omal tasemel). Kui kuskil selline saabki midagi valitsema, siis püütakse ta likvideerida. Orjapidamissüsteem rajaneb sõltuvusahelal, kus allpool olev valitseja on oma võimu võlgu tegelt taustajõududele - see teeb valitsejakandidaadi kuulekaks ja sõltuvaks.

"Gurude kummardamine" on sees igas valdkonnas(finantssüsteem - raha teenimine -pange tähele sõna "teenimine"), tuleb osata seda märgata, see pole mitte aind suht kitsas religiooni valdkond. Sport, meelelahuts, teadus, miks midagi välja jätta orjapidajate seisukohast?









Vasta
#98
(27-05-2013, 18:09 )euroruubel Kirjutas: Guru pole mitte enesekindlam, vaid guru tehakse "enesekindlaks" parasiitprogrammidega - naised meelitatakse toitma parasiitsüsteeme. Mingil "üksikul mehel" on lootusetu vastu saada kui ta pole teadlik orjapidamissüsteemi mehhanismidest. Need viimased on aga siin maailmas kardetavasti enamus, mida me siin maailmas "õpime" ja omandame ja kogeme. Võib vist väita, et kõikidel "gurudel", kel on toidulaud jüngrite näol, on omakorda taga söödikud, kes omakorda....jne. Julm värk. Energiat on ad infinitum, kogu möll käibki selle nimel, kes voolu kontrollib....

Sul on õigus, aga võin sulle väikese lohutuse pakkuda - minule meeldivad eesti mehed just sellistena nagu nad on Smile.
Usun, et pole ainus.
Vasta
#99
(27-05-2013, 18:39 )Minaelan Kirjutas: Sul on õigus, aga võin sulle väikese lohutuse pakkuda - minule meeldivad eesti mehed just sellistena nagu nad on Smile.
Usun, et pole ainus.
Jahm, kellele meeldib isa, kellel tütar, mulle meeldivad särtsakamad ja energilisemad, no midagi teha ei ole, flegmad tekitavad sellise süü tunde...Bleh

Vasta
(27-05-2013, 18:39 )Minaelan Kirjutas:
(27-05-2013, 18:09 )euroruubel Kirjutas: Guru pole mitte enesekindlam, vaid guru tehakse "enesekindlaks" parasiitprogrammidega - naised meelitatakse toitma parasiitsüsteeme. Mingil "üksikul mehel" on lootusetu vastu saada kui ta pole teadlik orjapidamissüsteemi mehhanismidest. Need viimased on aga siin maailmas kardetavasti enamus, mida me siin maailmas "õpime" ja omandame ja kogeme. Võib vist väita, et kõikidel "gurudel", kel on toidulaud jüngrite näol, on omakorda taga söödikud, kes omakorda....jne. Julm värk. Energiat on ad infinitum, kogu möll käibki selle nimel, kes voolu kontrollib....

Sul on õigus, aga võin sulle väikese lohutuse pakkuda - minule meeldivad eesti mehed just sellistena nagu nad on Smile.
Usun, et pole ainus.

/Ruubel pühib laubalt higi/ Shock Puhhhh....kohe kergem hakkas.... Laugh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,052 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma stepsel 351 56,402 10-12-2017, 20:31
Viimane postitus: Manaja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat