Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge kaabuga mees ja kiviheitja kloostris
Autor Sõnum
meriin
Uustulnukas

07-06-2013 13:56
Postitus: #1
Valge kaabuga mees ja kiviheitja kloostris
Eile, kui istusin oma 7 aastase pojaga lõunalauas akna all, ütles laps:"Emme, ma nägin praegu 2 korda, kuidas mööda akent kõnnib valgete riietega valge kaabuga mees. Aga nägu ei olnud, selle asemel oli must koht." Ma ütlesin, et kui ta valge oli, ju siis oli hea tegelane.Küsisin pojalt, kas seda onu oli hirmus vaadata,aga ta vastas, et üldse polnud hirmus.Kas keegi on valge kaabuga meest oma kodus näinud? Ma pole pojalt nähtud asjade kohta väga kaua midagi kuulnud.See,mida ta on näinud ja rääkinud, kajastub minu eelnevates postutustes.Aga ma ei ole talle rääkinud mustadest kaabuga tegelastest toanurkades,rääkimata valgetest onudest...
VEEL..... Külastasin alles Padise kloostrit...Olen seal mitu korda käinud, iga kord on seal hea ja huvitav olla.Seekord kloostri sissepäāsutreppide ees, sealt mitme meetri kaugusel lageda taeva all kükitasin korraks, et seletada pojale kloostris elanud munkade kohta.Olles ise seljaga kloostri poole, tundsin äkki, et mind visati mingi väikese kõva asjaga selga.Refleksist hüppasin püsti, kusagil polnud kedagi.Ka kloostrisse sisenedes ei nāinud kedagi.Aga sisse minna oli väga paha.Pea käis ringi ja väga imelik oli.Ütlesin igaks juhuks mõttes:" Me tuleme rahus!"
Kas kellelgi on olnud sarnast kogemust?
Aitäh kõigile!
(selle postituse viimane muutmine: 13-08-2013 14:51 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Valge naine mu toa ukse peal sandra324 9 2,419 23-08-2009 18:19
Viimane postitus: Hinata

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog