Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hinge vanuse määramine
Autor Sõnum
Härra Konn
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Aug 2012
10-06-2013 08:30
Postitus: #1
Hinge vanuse määramine
Ma ei oska kahjuks hetkel selle mõtte algust meenutada. Kuid allikas väitid, et inimeste käitumuslik eneseväljendus on seoses vaimu arenguga. Et mida empaatilisem jms, siis seda vanem on hing.
Kontekstis on siis eludele järgnevad elud, karma vist ka.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
takjas
Uustulnukas

Postitusi: 9
Liitunud: Apr 2013
10-06-2013 13:56
Postitus: #2
RE: Hinge vanuse määramine
Hinge vanus Maa aastates on üüratult suur ja ei iseloomust mitte kui midagi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
10-10-2013 14:32
Postitus: #3
RE: Hinge vanuse määramine
Et inimese väljamõeldud ajaskaalas oleks lihtsam mõista, võetakse keskmiseks hinge edasipääsemise perioodiks järgmisele dimensioonitasandile Maa aja järgi 1000 aastat. Miks keskmine? Aega, kui sellist ei ole (nüüd oli aeg, kui kirjutasin sõna: "nüüd", aga peale seda ei ole enam aega - on olemine, praegus). Aeg on abstraktne mõiste ja defineerime seda oma teadvuses ja mateerias, kui vahendit reaalsuse jälgimiseks: mina eilses, mina tänases, mina homses. Pole olemas ka laiskust, vaid eksisteerib motivatsiooni puudus. Ka juhuseid ei ole, vaid on võimalused ja nendest lähtuvalt ka valikud.

Hing on fragment ja planeet Maa on enamasti Noorte hingede koht, kes kõik on "Tao"* otsingul. Üheaegselt kõik ei pühendu Tõe otsimisele, sest Töe sünd on pikk ja vaevarikas ning takistusteks leidub hulga teisi ahvatlevaid ilmalikke valikuid, millest tingituna kujuneb ka järgnev Hingede reinkarnatsiooniline genees.
Püüeldes vaimse valgustatuse poole inimlikku arusaamist saavutamata, jäetakse arvestamata füüsilisel tasandil eksisteerimise tegelik eesmärk ja endiselt oleme kinni tahke, jäiga ruumi-aja jätkumise kunstlikes piirangutes. Kõikide inimeste ajaväljad on allutatud ühtsetele arenguseadustele, kuid igaüks areneb individuaalselt ning omab oma füüsilisi karakteristikuid. Inimesele antakse kaasa vaid plaanide ja vahendite kogum, mis ta enne sündi karmaniitide ja monaatide omandamiseks valis ning ülejäänu on sinu enda teha. Uus elu pole kunagi puhas leht, vaid alati eelneva seaduspärane jälg ja sõltuvalt sinu sooritustest, kas saavutad antud elus kokkulepete täitmise või jätkad senikaua mitmes elus, kui võetud ülesanded täidetud ja võetud karmaniidid põletatud. Vaimse kanalduse kirjandus ütleb: "Inimene on eriline kombinatsioon pühast ja labasest."

Hinge arengu osalise täiuslikkuse mõisteni on seitse tasandit, millest esimest viis on füüsilised ja igal seitsmel tasandil on omakorda veel seitse taset. Need Olemuse rollid on: ori, sõjamees, käsitööline, õpetlane, mõttetark, preester ja kuningas, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Tähtis on mõista, et ühelgi neist tähistustest pole sotsiaalset, poliitilist, majanduslikku ega muud "maist" tähendust. (Täiuslikkus, kus Hing sulandub Allikasse tuleb läbida kokku kaksteist tasandit). Järgmiseks on "pealislehe" seitse valikut:
Sihid: tunnustamine, tunnustamatus, areng, arengu viivitamine, domineerimine, allumine ja stagnatsioon, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks.
Laadid, ka seitse – võim, ettevaatus, kirg, mahasurutus, agressiivsus, visadus ja vaatlus, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks.
Hoiakud – idealist, skeptik, spiritualist, stoik, realist, küünik ja pragmaatik, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks.
Keskmed – kõrgem intellektuaalne, intellektuaalne, kõrgem emotsionaalne, emotsionaalne, liikuv, seksuaalne ja instinktiivne, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks.
Tähtsustunnused – ahnus, enesehävitus, kõrkus, enesetaunimine, kannatamatus, märterlus ja kangekaelsus, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks.
Monaadid – monaadide, kokkulepete, järjestuste ja karma kohta pole kindlaid arve. See sõltub sinust.
Iga taseme läbimiseks läheb ca kakssada aastat, kuid see ei ole igal inimesel absoluut monaatide omandamisel.

Hinge vanust määratakse pendliga joonisel, kus on graafikus märgitud tsüklid 1-st kuni 1000-ni ja on võimalik määrata ka telepaatiliselt, kui inimene annab selleks nõusoleku, et tema infomaailma tuhnima minnakse.

Igaüks, kes seda pendlivärki mõistab, saab endale määrata alljärgnevast:

Noored hinged ca 200 - 400a.
Enamasti veedavad aja vangis, sest siin õppeplaneedil Maal omandavad nad kogemusi, millest õpivad. Nende tõed on veel algeos ja võnkesageduse häälestus madal. Vastavalt sellele, kaugele nad oma arengutsüklis jõudnud on, antakse reinkarnatsioonis nende toimingutes kas õnnestunud või läbikukkunud staatus, millest tuleb jälle õppida. Noored hinged ei ole absoluutselt huvitatud varjatud maailma võludest ega teadmistest, sest nad veel arenevad vaimsuse suunas. Teisalt on neil tahtmist ja suur soov materiaalse mammona järgi joosta, kuigi enamusele ei olegi seda ette nähtud. Nad on hinged, kellel väljenduvad nn. teismeea tõrksused ja nad eksperimenteerivad oma hulljulguses paljudes asjades, mis viibki järjekordsel mitteõnnestumisel kinnimajja. Paljud noored hinged kipuvad olema suitsiidialtid. Enesetapjad kusjuures hulguvad 300 aastat Universumi ääretutel tühjuse aladel, sest ignoreerisid saadud kingitust – arengut Loomingu õppimises.
Praegusel Gaial on juba veidi alla 1% Noorhingi... neid, kes esmakordselt kasutavad duaalsuse kogemust Vabavalikuga Planeedil.
Keskmised hinged ca 600-700a.
On enamjaolt poliitikud, firmajuhid, domineerivatel ametipostidel isikud. Neile on sellel perioodi hetkel vaja omandada hakkamasaamisel kuulsustundega, suhtlemisega, enese kehtestamisega, tähelepanuga, matriaalsete väärtustega, lubaduste täitmistega ja poolikute asjade lõpuni teostamistega.
Vanad hinged ca 950-998a.
On enamjaolt asotsiaalsed isikud, boheemlased - neil ei ole vaja enam midagi saavutada, nad lihtsalt ootavad oma maise aja lõppu. Puhkavad ja elavad päev korraga omas õndsuses. Nad ei kiirusta ja õilmitsevad lihtsalt vabalt ning korrastavad rahulikult toiminguid, mis eelmistest eludest ripakile jäid. Nad ei ole huvitatud materiaalsete väärtuste kokku kraapimisest (nagu noored ja keskmised hinged. Kui pudi-padi enam ühte majja ära ei mahu, ehitatakse teine maja). Kõik, kes on huvitatud ravitsemisest. Kes tajuvad perifeerseid, empiirilisi nägemuslikke pilte, kujundeid, tundeid, liikumisi. Budausulised, gurud, vaimsed juhid, ka BI-seksuaalsed. Siis veel nunnad, mungad ja ka mustlasrahvas... Kõik kes tegelevad esoteerika alla puutuvate võimalike harudega... Ühesõnaga inimesed, kelle sisemine vaimne nägemine on avatud või avanemas on kõik vanad hinged. Vanade hingede põhifunktsioon olemasolevas elus on Valguse jagamine ja levitada õpetusi teistele, mida eelnevatest kogetud eoonidest õpitud on. Vanadele hingedele määratakse enamjaolt kasvatada nooremaid hingi. Neil jätkub selleks intelligentsi, kannatlikkust ja tarkust eluks juhendamisel ning õpetamisel. Ainult "vanadele hingedele" antakse vaimumaailmas reinkarnatsiooniaja saabudes võimalus valida, kuhu ja/või kellena ta soovib oma järgmisi õppetunde omandama kehastuda ja vastavalt tema algselt omandatud küllusest võidakse jätta ka järgmisele siirduvale dimensiooniaste vahele, ning antakse võimalus kehastuda ülejärgmisele. Vanal hingel on võimalus ka keelduda edasi minemast, kui ta eeldab, et peaks taas kordama minema.
Teistel hingedel on kolm valikut; kas jääda Surnuteriiki, abistada ja kaitsta sugulasi või taaskehastuda.
Oleneb hinge puhtusest, kui kiiresti ta uuesti maailma sünnib, selleks võib kuluda mõnest aastast, kuni seitsmekümne aastani. Mida puhtam on hing, seda vähem on vaja eelmise elu katsumusi analüüsida ja seda kiiremini vaimumaailmast tagasi saadetakse. Väikelapsed tulevad tagasi väga kiiresti ja sageli samade vanemate juurde, eriti kui nad seda soovivad ja paluvad. Hinged, kes varasemates eludes on kohtunud, kohtuvad reeglina taas.
Ainuüksi juba Päikesesüsteemis on olemas 8 400 000 eluvormi ja 33 miljonit elusenergiat ehk pooljumalat – deevat.
Kui hing on õppetunnid kätte saanud, ootab teda ees midagi head ja õnnist.
Avatud on terve Kõiksuse Loomingu kogemine.

Peenem ja üksikasjalikum Hingede selgitus raamatust: "Michaeli sõnumid" https://www.apollo.ee/michaeli-sonumid.html , kus leiad paljusid teisigi huvitavaid vastuseid, soovitusi ja loogilisi meetodeid.

* Tao (hiinakeelne sõna, tähendab "Teed").
Nimetatud raamatus, mille tekstid on kanaldatud keskkausaalsel tasandil asuva tervikolemuse fragmendilt "Michael".

"Taost tuleb kõik füüsiline ja mittefüüsiline; sellesse Taosse peavad kõik tagasi pöörduma, iga asi omal ajal ja alles siis, kui ta on selle punktini arenenud.
Inimelul pole kõrget eesmärki. Elu ise on eesmärk ja on vaid üks etapp evolutsioonis, mis kulgeb aukartust äratavalt korraldatud muutmatut joont mööda, kuni loodu areneb tegelikult loojaks. Me eelistame universumi kõrgeimat loomisjõudu Jumalaks mitte nimetada.
Eeskätt seepärast, et sõna "Jumal" on saanud teie ühiskonnas meessoost sõnaks ja seda tähistatakse meessoost asesõnaga, põlistades selliselt universaalse loomisjõu isikustamist, kuigi ta on mitte füüsiline, vaid eeterlik.
Sõna Jumal tekitab aga kahjuks inimesetaolisi kujutelmi, mis on käesoleva õpetamise seisukohalt kohatud. Me nimetame seda konstantset loomisjõudu Taoks, sest lääne meelel on võimatu selle sõna ümber mingit visuaalset kujutelma kokku saada.
Enneaegselt Taosse tagasi ei pöörduta. Evolutsioon on äärmiselt aeglane ja vaevaline protsess, sest vaid täiuslikkusest saab ainet, millest moodustuvad Universumid."

Devade tarkustes märgitakse: "See, kes tegeleb vaimsusega, aidatakse tema eelnevat seitset ja järgnevat seitset põlvkonda."
See tähendab, et kui põlvkonnas on keegi langenud oma negatiivsete tegudega madala energiataseme planeedile (rahvakeeli "põrgu"), siis tuuakse langenu sealt välja.

Dimensioonitasandi sagedusi on lõputu, sest evolutsioon ei pidurdu.

Osho ütleb:
"Tegelikkuses ei saa eksistents sinu olemusele mingeid piire seada – sest mis on sel juhul nende piiride taga?!"

Head Valgustumist!
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 11:55 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
NelliN2
keegi

Postitusi: 559
Liitunud: Oct 2008
10-10-2013 17:43
Postitus: #4
RE: Hinge vanuse määramine
Ma igatahes tahan peale selle tsükli löppu oma Mina käest küll küsida, et mille paganama pärast ta mind seekord siia komandeeris.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teeline
teel tundmatusse

Postitusi: 133
Liitunud: Jul 2013
10-10-2013 21:05
Postitus: #5
RE: Hinge vanuse määramine
Kui aru pole saanud, eks siis komandeerib tagasi wink Minul küll siin igav pole Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,775
Liitunud: Jul 2011
10-10-2013 21:26
Postitus: #6
RE: Hinge vanuse määramine
(10-10-2013 14:32 )Teloslane Kirjutas:  Keskmiseks ajaks hinge edasipääsemiseks järgmise dimensiooniastmele võetakse Maa aja järgi 1000 aastat.

Ainult "vanadele hingedele" antakse vaimumaailmas reinkarnatsiooni aja saabudes võimalus valida, kuhu ta soovib oma järgmisi õppetunde omandama kehastuda ja vastavalt tema algselt omandatud küllusest võidakse jätta ka järgmisele siirduvale dimensiooniaste vahele, ning antakse võimalus kehastuda nn. ülejärgmisele. Vanal hingel on võimalus ka keelduda edasi minemast, kui ta arvab, et peaks taas kordama minema. Avatud on terve Kõiksus. Dimensiooniastme sagedusi on lõputu, sest evolutsioon ei pidurdu.
Head Valgustumist!

Ei nõustu sellega.
Olen aru saanud, et hinged kehastuvad siin juba mitmed tuhanded aastad. Seega need, kes on vanad hinged, tõesti ei pea materiaalseid väärtusi primaarseks, kuid nad on küllalt taiplikud, et oskavad neid oma arengu huvides ära kasutada. Sest omades elatusvahendeid normaalsuse piires, on võimalik enda ja inimkonna heaks ja arenguks palju enam ära teha, kui asotsiaali mängides.
Vanad hinged ei uhkusta ka oma võimalustega reinkarnatsioonide valikute osas.

Avatud on kogu Kõiksus igas staadiumis, aga kas me seda kõike oskame näha ja kasutada....
(selle postituse viimane muutmine: 11-10-2013 04:09 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
11-10-2013 06:28
Postitus: #7
RE: Hinge vanuse määramine
Pargiwahil on huvitav meetod (nime ja sünnikuupäeva järgi)...:

"...Kaste on kokku neli ja nende tähenduslik sisu ei erine millegi poolest vanas Indias kasutusel olnud süsteemist. Küll aga erineb oluliselt suhtumise poolest kastide esindajatesse.

Et mitte hakata lugejat vaevama indiapäraste kastinimetustega, ütlen otse maakeeles:

I kast = lapsed kuni teismelised vanuses 0-ca 12 a.

II kast = noorukitest täiskasvanuteni 13-30 a.

III kast = täiskasvanutest kuni vanuriteni 31- 66 a.

IV kast = vanurid 67 a. ja sellest üle.On võimalik määrata meis elutseva inimlik-jumaliku olemuse vanus aasta täpsusega, vajadust selleks teil tõenäoliselt niipea ei tule. Põhiline on meeles pidada, et igas inimeses (üksikute eranditega) on peidus kas laps, nooruk, täiskasvanu või vanur. Tundes inimesi ja teades enam-vähemgi, kuidas üldjuhul käituvad teatavates konkreetsetes olukordades väikelapsed, noorukid, täiskasvanud ja vanurid, avanebki meil võimalus elementaarse jälgimise teel leida, millisesse neist neljast kastist inimene tõenäolisest võiks kuuluda..."
http://viimatimineja.onepagefree.com/?id=10079&

"üksikud erandid" on nn. kastivälised, sellest räägib ta ilmselt igaühele ise, tal kokkusaamised aegajalt.

Mulle omale meeldib Schopenhauer:
“Ma olen juba pikemat aega olnud arvamusel, et müra hulk, mida keegi ebamugavust tundmata taluda suudab, on pöördvõrdeline tema vaimse võimekusega… See, kes tavaliselt uksi paugutab, selle asemel, et neid käega sulgeda … pole mitte lihtsalt halva kasvatusega, vaid ka harimatu ja vaimselt piiratud … Me kõik oleme lõplikult tsiviliseeritud alles siis, kui … enam pole igaühel õigust läbi lõigata iga mõtleva olendi teadvus … vilistamise, huilgamise, möirgamise, kolkimise, piitsaplaksutamise … ja muu seesuguse tegevusega.”
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
11-10-2013 12:38
Postitus: #8
RE: Hinge vanuse määramine
Tekib küsimus, et kui inimene on eelmises elus olnud lemuurlane või atlant, siis kuidas see kastisüsteem peaks temaga klappima?
Lugemiseks teema Meie planeedi viis iidset inimrassi:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...runvalo%22

Teada on et näiteks Buddha oli eelmises elus atlant, aga kuhu kasti kuuluvad pühakud?
On teada, et iga pühak, vaimne õpetaja ja meister on pidanud läbima Melcizedeki pühitsused. Melcizedekid on kosmiline preesterkond, keda leidub kõikjal meie universumis.
Melchizedekid õpetasid maailmale alati Vaimu tarkust, mida muistsed egiptlased kutsusid "Ka". Siit ka nimevaste "Kaloo" - Vaimu inimesed.
Et siis kuhu sa paigutad need Vaimu inimesed?

Näieks üks vaimuinimene, kes pole meie foorumlastele enam ehk väga võõras. Tegu siis Bernard Peronaga.
Pseudonüümi Drunvalo Melchizedeck. Ta on Californias füüsikat ja kunsti õppinud ja hiljem väga laialdasi teadmisi kogunud mitmete huvitavate raamatute autor ja vaimne õpetaja.
See õpetus hõlmab kõiki inimarusaama valdkondi, uurib inimkonna arengut alates iidsetest tsivilisatsioonidest kuni tänapäevani välja ning käsitleb erinevaid teadvustasandeid meie planeedil.
Drunvalo arvamusi teemast "Interdimensiooniline viljastumine" :

"Ja Thoth rääkis talle, et ta ema nimi oli Sekuet. Ta nägi oma ema vaid korra elus. Ta ema oli 200 000 aastat vana, kuid endiselt ühes ja samas kehas.
Thoth rääkis, et kui pärast Aadama ja Eeva aega õppisid inimesed binaarsel teel füüsiliselt paarituma ning paljunema, siis tegi tema ema seda teistsugusel moel. Ta leidis mehe ning armus temasse ning nad õppisid ühinema interdimensiooniliselt. Neil sündis väike poisslaps. See juhtus väga kaua aega tagasi, meie rassi algusaegadel.
Kui Thoth üles kasvas, siis tema isa lahkus ja läks Maalt Veenuse neljanda dimensiooni tasandile, sulandus sealsesse evolutsiooni ning temast sai HATOR.
Sellele viidatakse ka egiptuse lugudes ning müütides. Ikka ja jälle räägivad nende lood, kuidas nad surevad ning tõusevad üles veenuslaste teadvustasandile.
Osa Thothi ema järgmisi poegasid siirdusid Veenusele, osa edasi Siirusele, osa nende poegade isasid Plejaadidele. Sai alguse elav pereliin, kes rändas üha sügavamale kosmosesse."
http://www.para-web.org/showthread.php?t...onaalne%22

Kirjutad eespool, et on võimalik määrata meis elutseva inimlik-jumaliku olemuse vanus aasta täpsusega. Kahtlen selles, kahtlen kas seda võib isegi aastatuhande täpsusega öelda. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 11-10-2013 12:40 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
11-10-2013 12:51
Postitus: #9
RE: Hinge vanuse määramine
Tõin ära Pargiwahi väite, mul omal veidi teistsugune "teooria" mis oasliselt ühtib eelnimetatuga. Nö. kastivälised on iidsed, mõni nimetab ka ingliteks. Need on inimeste loojad. Ja esile nad ei tiku.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
11-10-2013 13:35
Postitus: #10
RE: Hinge vanuse määramine
Jah, saan aru, aga mis kasti kuulub sinu näite järgi Bernard Perona ehk Drunvalo? Minu arvates see füüsik ei ole ei iidne ega ka ingel, täitsa tavaline inimene on.

Sõna iidsed on väga laialivalguv sõna, see võib tähendada ükskõik mida.
Inglid pole muud kui vaimolendid ehk astraalolendid ja inimese loojad nad kohe kindlasti ei olnud.
Pigem Maale kehastunud inimeste kaitsjad kui kaitseingleid silmas pidada.
Ja need inglidki on Kõrgeima vaimu poolt loodud. Ja näevad neid vaid vähesed, enamus inimestele on nähtamatud.
On inimesi, kes väidavad, et on eelmises elus elanud teistel planeetidel. Tundub, et see kastisüsteem jätab varasema kehastumise mõnel teisel planeedil üldse välja. Samuti ei käsitle see indigo ja kristalllapsi, kes siia sündides nii palju meist rohkem teavad. Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,775
Liitunud: Jul 2011
11-10-2013 15:45
Postitus: #11
RE: Hinge vanuse määramine
(11-10-2013 13:35 )Müstik Kirjutas:  On inimesi, kes väidavad, et on eelmises elus elanud teistel planeetidel. Tundub, et see kastisüsteem jätab varasema kehastumise mõnel teisel planeedil üldse välja.

Inimesi on praegu üle 7 miljardi. Liiga palju praeguse Maa jaoks.
Loen kõikvõimalikke kanaldusi, raamatuid ja esitan küsimusi unenägude allikatele, kuna otsin oma hinge päritolu kohta infot kõikjalt. Ja enamus neist paljudest kanaldatud vaimugruppidest räägivad, et praegustel ülemineku aastatel on Maale kehastunud väga palju nö võõra"maalastest" hingi, kes pole pärit ei meie universumist ega ka meie dimensioonist.
Et siia kehastuti siis erinevatel põhjustel - kes kogemusi saama, kes Maa muundumisprotsessi jälgima, kes aitama, kes tulevikku muutma mineviku muutmise kaudu jne jne.
Kui inimene/hing tunneb ennast siin ebamugavalt ja justkui vales kohas olevat, siis on ta mujalt.
Samas pidavat ühe ja sama võõrvaimugrupi hinged üksteist leidma ühiste huvide/tunnuste/tunnete järgi, et toeks olla üksteisele....

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
11-10-2013 17:45
Postitus: #12
RE: Hinge vanuse määramine
(11-10-2013 15:45 )Minaelan Kirjutas:  
(11-10-2013 13:35 )Müstik Kirjutas:  On inimesi, kes väidavad, et on eelmises elus elanud teistel planeetidel. Tundub, et see kastisüsteem jätab varasema kehastumise mõnel teisel planeedil üldse välja.

Inimesi on praegu üle 7 miljardi. Liiga palju praeguse Maa jaoks.
Loen kõikvõimalikke kanaldusi, raamatuid ja esitan küsimusi unenägude allikatele, kuna otsin oma hinge päritolu kohta infot kõikjalt. Ja enamus neist paljudest kanaldatud vaimugruppidest räägivad, et praegustel ülemineku aastatel on Maale kehastunud väga palju nö võõra"maalastest" hingi, kes pole pärit ei meie universumist ega ka meie dimensioonist.
Et siia kehastuti siis erinevatel põhjustel - kes kogemusi saama, kes Maa muundumisprotsessi jälgima, kes aitama, kes tulevikku muutma mineviku muutmise kaudu jne jne.
Kui inimene/hing tunneb ennast siin ebamugavalt ja justkui vales kohas olevat, siis on ta mujalt.
Samas pidavat ühe ja sama võõrvaimugrupi hinged üksteist leidma ühiste huvide/tunnuste/tunnete järgi, et toeks olla üksteisele....
Nõustun, Minaelan põhjendusega.
Suurepärane definitsioon !

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
13-10-2013 06:58
Postitus: #13
RE: Hinge vanuse määramine
(11-10-2013 13:35 )Müstik Kirjutas:  Jah, saan aru, aga mis kasti kuulub sinu näite järgi Bernard Perona ehk Drunvalo? Minu arvates see füüsik ei ole ei iidne ega ka ingel, täitsa tavaline inimene on.

Sõna iidsed on väga laialivalguv sõna, see võib tähendada ükskõik mida.
Inglid pole muud kui vaimolendid ehk astraalolendid ja inimese loojad nad kohe kindlasti ei olnud.
Pigem Maale kehastunud inimeste kaitsjad kui kaitseingleid silmas pidada.
Ja need inglidki on Kõrgeima vaimu poolt loodud. Ja näevad neid vaid vähesed, enamus inimestele on nähtamatud.
On inimesi, kes väidavad, et on eelmises elus elanud teistel planeetidel. Tundub, et see kastisüsteem jätab varasema kehastumise mõnel teisel planeedil üldse välja. Samuti ei käsitle see indigo ja kristalllapsi, kes siia sündides nii palju meist rohkem teavad. Smile
Müstik, kas Sul on tõsine huvi või küsid suusoojaks?...Pargiwahi teooria kohta võid temalt endalt küsida (ma ei välista,et programm töötabki aasta täpsusega).
Kehastunus Iidsed ongi tavalised inimesed, neil ei ole ka tervet mälu kaasa antud, sest inimaju ei võimalda. Järk järgult on võimalik ajurakke aktiveerida ja mälu juurde laadida.
Inglite kohta - kuidas soovid.(mina seda sõna eriti ei kasuta)
Inimesed võivad väita mida iganes. (tavaliselt astraalolevused lollitavad inimestega)
Indigo- ja kristallaste teema on ka ülepaisutatud. Sünnib küll, jah, erineva auraga lapsi (tumesinine, lillakas), kuid esimestel kooliaastatel muutuvad nende aurad tavaliste laste aurade sarnaseks (kollaste toonidega), kuigi hiljem on neil lihtsam edasi liikuda(juhul muidugi kui tulevad selle peale), osad tumesinised pigem langevad (sisuliselt kibestuvad ja võivad väga kurjaks, vihkajaks osutuda)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
13-10-2013 12:28
Postitus: #14
RE: Hinge vanuse määramine
(13-10-2013 06:58 )Tulnukinimene Kirjutas:  Müstik, kas Sul on tõsine huvi või küsid suusoojaks?...Pargiwahi teooria kohta võid temalt endalt küsida (ma ei välista,et programm töötabki aasta täpsusega).
Kehastunus Iidsed ongi tavalised inimesed, neil ei ole ka tervet mälu kaasa antud, sest inimaju ei võimalda. Järk järgult on võimalik ajurakke aktiveerida ja mälu juurde laadida.

Püüan ainult selgitada, et see teooria ei arvesta viie eelneva inimrassiga.
Kui üldse arvestab, siis ehk ainult viiendat rassi, aarialasi. Sünnib aga ka neid hingi, kes on hoopis varem kehastunud, siis kui veel aaria rassi ei eksisteerinudki. Ka nende hinge vanus oleks vaja määratleda, kui juba niisugune teema - Hinge vanuse määramine - tehtud on.

Aga kas me sedagi teame, kes olid need teadaolevad varasemad iidsed aarialased?
Nagu teemas Viis iidset inimrassi toodud, said Teavet Peenmaailmast ka siis vaid üksikud, näiteks Hermes Trismegistos. Märksa ektiivsemalt hakkas inimkond saama teavet maailma ja inimese olemusest läbi prohvetite alates 5. sajandist e.Kr. Kristus, Buddha, Zoroaster, Mooses, Muhammed, tegid kõik, et kiskuda planeedi rahvaid välja nõmedustest ja metsikustest.
Ütled, et kehastunud inimesed ongi tavalised inimesed.
Samas aga kas Kristus, Buddha, Zoroaster, Mooses jt olid ikka tavalised inimesed?
Näiteks kuidas määrata Buddha hinge vanust?

Mahajaanas peetakse kõrgeimaks buddhaks seda, kes kaastundest teiste vastu loobub nirvaanast, et üha uuesti sündides aidata teistel olenditel sinna jõuda. Sellist otsust vastu võtma õhutab soov vabaneda ümbersündide ahelast.
Inimesi, kes taotlevad saada buddhaks nimetatakse bodhisattvateks.
Bodhisattvaid on teoreetiliselt loendamatu hulk ja neid ei ole mitte üksnes siinses maailmas, vaid ka teistes maailmades, mille arv on samuti loendamatu.
Tiibetis näiteks peetakse kõrgemaid vaimseid juhte bodhisattvate kehastusteks (näiteks Dalai-Laamat ja karmapad peetakse Avalokitešvara kehastusteks).

Tuues näitena ära Buddha, siis Buddha ilmus Maale 18 013 a. tagasi (2002.a. seisuga), viimane Buddha 2044.a. tagasi.
Minu arvates see Maale kehastunud inimese hinge vanuse määramine on tunduvat keerulisem, kui eespool toodud.
Nagu ma mainisin, Buddha kuulus varem atlantide hulka.
Samuti võib ka tavaline uuesti Maale kehastunud inimene olla varem kehastunud Lemuuria või Atlantise ajal.

Meie siin võime olla isegi elanud varem Hüperborea ajal.
Hüperborealased on vanim rass, kes olles küll inimestega väga sarnased, toimivad märksa kõrgemal teadvusetasandil ega ole mitte kunagi läbi teinud langust nagu Atlantise tsivilisatsioon ja Lemuuria.
Hüperborealased eraldasid end dimensioonidevahelise loori taha. Praegusel ajal elavad enamasti Maa sisemuses ning kõikjal üle maailma leidub Ajaportaale , mille kaudu nad aastatuhandete vältel inimkonnaga ühendust on pidanud. Maa pinnal püsis Hilis-Hüperborea asundus Läänemereäärses piironnas u. a-ni 4000 eKr.
Kui inimene elas varem Hüperborea ajastul, siis kuidas määrata selle inimese hinge vanus?
http://www.valgusesaar.ee/suure_jumalanna_raamat.htm
(selle postituse viimane muutmine: 14-10-2013 19:23 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
14-10-2013 06:34
Postitus: #15
RE: Hinge vanuse määramine
(13-10-2013 12:28 )Müstik Kirjutas:  Samas aga kas Kristus, Buddha, Zoroaster, Mooses jt olid ikka tavalised inimesed? ...

...Hüperborealased eraldasid end dimensioonidevahelise loori taha. Praegusel ajal elavad enamasti Maa sisemuses ning kõikjal üle maailma leidub Ajaportaale , mille kaudu nad aastatuhandete vältel inimkonnaga ühendust on pidanud....
Kui inimene elas varem Hüperborea ajastul, siis kuidas määrata selle inimese hinge vanus?

Heakene küll, ju ma väljendasin ennast valesti...ütleme siis nii, et tavainimesele paistavad tavaliste inimestena. Nad on sündinud juba valgusega, Valgusumise etapid läbivad kergelt. On kaheksa etappi:
(“Arvude sümboolika” lk. 110:

” Vähemasti Tiibetis on mahayana- budismi kõige kummardatumat bodhisattvat, Avalokiteśvara, seda kes aitab inimestel õnnemaale jõuda, neljakäelisena kujutatud. Tema paremas käes on kristallpalvekee, vasemas valge lootos ning keskmiste käte vahel kalliskivi. Valgustumisele viivas mõtluses on neli puhta kuju tasandit ning neli kujuta tasandit. Puhta kuju tasandi esimene teadvuse seisund on mõtisklemisest ja meelte mustusest vabastamisest tekkinud puhas õnnetunne. Teises seisundis pole peale oma seisundi taseme äratundmise mingeid mõtteid. Inimene keskendub ühele asjale ning tajub rahu, rõõmu ning naudingut. Kolmandas seisundis pole rõõm enam valitsev seisund, tunneme, et oleme osa millestki suuremast kui teadvuslik mina. Neljandas seisundis on inimene rahulik, tal on eriliselt terav tajuvõime. Nii nauding kui ka kannatus on täielikult ületatud.
Neli kujuta tasandit on ääretu avaruse ja tajumise seisundid, inimene on jõudnud peaaegu väljapoole sõltuvuslikku olemist. Mingeid piire enam pole, toimub sulamine kõiksusesse.”)

Miks nad peaksid Maa sisemuses elama? Teises dimensioonis elavad Hüperborealased nimetavad ennast ise Kalibrealasteks, nemad ongi nihke läbiviijad.
Kehastuse olevad Hüperborealasi ma nimetangi iidseteks, e. kastivälisteks.(ma ei ole eriti kursis Pargiwahi teooriaga, siiski peaksid temalt endalt küsima, kui teema huvitab) Neil ei ole etteantud programmi, nad ise aktiveerivad omale järgnevuse, ka on neil võime reaalsust muuta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
14-10-2013 18:31
Postitus: #16
RE: Hinge vanuse määramine
Kui hing on igavene pole mõtet selle vanuse üle mõelda...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
14-10-2013 19:50
Postitus: #17
RE: Hinge vanuse määramine
Kui mõelda taandushüpnoosis saadud teabele, kus ja millal me kõik kunagi elanud olema, millistel ajastutel ja milliste iidsete rasside ajal, siis asjal on ju omajagu jumet.


To Tulnukinimene:
Kas ainult hüperborealased siis on iidsed?
Minu arvates on meile iidsed kõik eelnenud rassid. Et hüperborealased praegusel ajal elavad enamasti Maa sisemuses ning kõikjal üle maailma leidub Ajaportaale, mille kaudu nad aastatuhandete vältel inimkonnaga ühendust on pidanud, see oli kirjas selles raamatus, mille kohta lingi tõin. Nagu ma aru olen saanud on see kontaktlerite teave.

Kui iidsetest juttu, siis esimesena tulevad meelde tavaliselt Tiibeti koobastes samadhi seisundis olevad atlant-lemuurlased.
Selle seisundi ajal asub hing väljaspool keha, justkui keha kõrval. Inimene võib jätkata elamist, jättes oma keha konserveeritud olekusse ja hiljem sinna tagasi naasta. Keha võib olla sellises olekus tuhandeid aastasadu.

Seda seisundit loetakse ka ainuvõimalikuks pääsemisviisiks tsivilisatsiooni hävimisel, sellises olekus keha elaks üle peaaegu mistahes kataklüsmid. Inimese keha säilitamine taolisel viisil võib olla aluseks kasvõi geenifondi loomisele. Arvatakse, et atlandid suutsid oma keha samadhiseisundis Himaalajas säilitada ja hiljem, kui maapealsed tingimused muutusid küllalt elusõbralikuks, siirdusid hinged atlantide kehadesse tagasi, andes aluse tänapäeva tsivilisatsioonile.

Aga olgu siis, nagu Wilhomesmensis ütles, kui hing on igavene pole mõtet selle vanuse üle mõelda. Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heakuulaja
Tavaliige

Postitusi: 64
Liitunud: Jun 2011
15-10-2013 00:32
Postitus: #18
RE: Hinge vanuse määramine
Siin teile kont järamiseks:
720 milj. aastat olen vana. Olen maale sündinud ilmselt viimast korda aga seekord olen siia tulnud rahu tooma ja tõestama, et ka mehena on võimalik mõistliku ja head elu elada. Olen maale kehastunud ilmselt kõikide juurrasside ajal ja ka teistes maailmades ja tasanditel ja dimensioonides. Olen olnud ka pikka aega õpetaja noorhingedele sealpoolsuses.
See on kanaldusest lühike kokkuvõte mille lasin teha. Allikat ei avalda avalikult wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
15-10-2013 06:33
Postitus: #19
RE: Hinge vanuse määramine
(14-10-2013 19:50 )Müstik Kirjutas:  Aga olgu siis, nagu Wilhomesmensis ütles, kui hing on igavene pole mõtet selle vanuse üle mõelda. Smile
Seda minagi...oluline on, kes ja kuidas ollakse praegu, mis asju Maal aetakse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
15-10-2013 10:30
Postitus: #20
RE: Hinge vanuse määramine
(15-10-2013 00:32 )Heakuulaja Kirjutas:  Siin teile kont järamiseks:
720 milj. aastat olen vana. Olen maale sündinud ilmselt viimast korda aga seekord olen siia tulnud rahu tooma ja tõestama, et ka mehena on võimalik mõistliku ja head elu elada. Olen maale kehastunud ilmselt kõikide juurrasside ajal ja ka teistes maailmades ja tasanditel ja dimensioonides. Olen olnud ka pikka aega õpetaja noorhingedele sealpoolsuses.
See on kanaldusest lühike kokkuvõte mille lasin teha. Allikat ei avalda avalikult wink

Heakuulaja, hea teada! Smile
Aga sealjuures oleks see kanaldaja pidanud sulle ütlema ka seda, et esimene juurrass sai alguse alles 150 milj. aastat tagasi.
See moodustati puhtast vaimuenergiast ning oli seetõttu nähtamatu.
Teine juurrass koosnes hüperborealastest, kes elasid Hüperboreas. Kokku on selle teooria järgi seitse juurrassi, aga kuues ja seitsmes ei ole veel arenenud. Meie oleme viies juurrass.
Aga huvitav, et oled kõikide juurrasside ajal Maale kehastunud.
Küllap oled siis ka palju looduskatastroofe üle elanud või siis Maakera igal ajastul erinevalt näinud. Kas Atlantise ajastust mäletad, kus see Atlantise mander asus?
Juurrasside vahetumine toimub just looduskatastroofide ajal, näit. mandrite vajumine ja kerkimine, ja see võib kesta sadu tuhandeid aastaid.

Sama teooria või õpetuse järgi on kõik hinged põhiolemuselt identsed universaalse Üli-Hingega, kes ka ise on tundmatu tegelikkuse aspekt.
Sinu tulevane kehastumine (tegelt iga inimese) ja seisund sõltub sellest, kas manast tõmbab rohkem allapoole kāma rūpasse või ülespoole buddhisse, vaimsesse Minasse.
Küllap see määrabki, kellena me kehastume uuesti. Miks sa arvad, et Maale enam ei kehastu? Isegi Dalai-laama pole selles kindel, kas kehastub uuesti või ei kehastu.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
soe1
Vaatleja

Postitusi: 248
Liitunud: May 2011
15-10-2013 10:37
Postitus: #21
RE: Hinge vanuse määramine
(15-10-2013 10:30 )Müstik Kirjutas:  Isegi Dalai-laama pole selles kindel, kas kehastub uuesti või ei kehastu.

Ühes artiklis vastas Dalai-laama küsimusele, et kas ta sünnib uuesti ja kui jah siis kuhu, et ta sünnib uuesti, aga mitte Maal vaid palju kaugemas kohas. Aitamaks sealset arengut.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
15-10-2013 10:52
Postitus: #22
RE: Hinge vanuse määramine
Mulle jäi nagu meelde, et ta ütles, et soovib sündida kuskil teisel planeedil.
Mitte, et ta täpselt teab, kuskohas taassünnib. Aga võib-olla jäi tõesti valesti meelde.
Tegelikult on ju Maal endiselt tarvilik arengule kaasa aidata. Kui palju vaesust, ülerahvastust jne. Ja selle juurrassi teooria järgi on siin veel suuri muutusi ette näha.
Ainus, kelle kohta seni lugenud olen, et ta teab, kus ja millal uuesti sünnib, on Edgar Cayce. Aga seegi võib olla väljamõeldis, ehkki Cayce pani kõik kenasti kirja. Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
15-10-2013 11:30
Postitus: #23
RE: Hinge vanuse määramine
(15-10-2013 00:32 )Heakuulaja Kirjutas:  Siin teile kont järamiseks:
720 milj. aastat olen vana. Olen maale sündinud ilmselt viimast korda aga seekord olen siia tulnud rahu tooma ja tõestama, et ka mehena on võimalik mõistliku ja head elu elada. Olen maale kehastunud ilmselt kõikide juurrasside ajal ja ka teistes maailmades ja tasanditel ja dimensioonides. Olen olnud ka pikka aega õpetaja noorhingedele sealpoolsuses.
See on kanaldusest lühike kokkuvõte mille lasin teha. Allikat ei avalda avalikult wink

Heldene aeg!!! Ka mulle väitis üks kanaldaja, keda ma ei saa kahjuks avaldada, et minu hing on 720 milj. aastat vana ning siin Maal ilmselt viimast korda, et tuua rahu. Mehena! Shock
Kõikidest juurrassidest rääkimata...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
soe1
Vaatleja

Postitusi: 248
Liitunud: May 2011
15-10-2013 11:32
Postitus: #24
RE: Hinge vanuse määramine
Kui me võtame, et väljaspool seda maailma, kus peaks olema hinge kodu, puudub aeg siis polegi hingel vanust. Samas meie maailma vaate kohaselt peaks olema kõigel vähemalt algus kui mitte ka lõpp. Lihtsalt raske, või siis meie olukorras võimatu, on mõelda ja mõista olukorda kus ei eksisteeri aega.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KiShaper
Uustulnukas

Postitusi: 39
Liitunud: Oct 2013
15-10-2013 14:41
Postitus: #25
RE: Hinge vanuse määramine
Korduvalt on tulnud jutuks, et hing on igavene. Ta võib ju olla, miks ka mitte Smile Aga kui hing miljardite aastate jooksul kehastub muudkui uuesti ja uuesti, pidevalt arenedes, kas ta siis ei väsi? Vana hing - tark hing. Vana inimene - tark inimene - väsinud inimene. Võib-olla pole inimene just parim analoog, aga ehk saate mu mõttest aru.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hinge ja vaimu erinevus. lahendused 50 27,243 16-07-2019 16:33
Viimane postitus: Lokster
  Spirit Science ehk Hinge Teadus excubitoris 0 1,697 13-10-2012 15:52
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog