Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uurimustöö - millest/kellest teha?
#1
Mul on kerge probleem, et meil oleks koolis vaja teha uurimustöö, mille teema peame valima kohe ja ära peame andma aasta pärast. Sh. peame valima omale juhendaja(pigem mõni õpetaja koolist) ja uurima teemat, mida enne pole uuritud. Tahaks tegelikult mingit para-füüsika või ajaloo teemal teha, aga see ei tohiks ka liiga ulme olla. Mida te arvate, mul on juhe täiesti koos? Bleh

Muudetud: 19-4-05 kell 02:55:15 durian
Vasta
#2
teegi uurimustöö sellest kellel kus ja millepärast juhe kokku sõidab.

tõsiselt
Vasta
#3
Hmmm... polegi nii paha mõte Laugh Saaks teha koolis ka kerge küsitluse jne. Mida sa töö pealkirjaks pakuksid? Mingi Mõtlemise taluvuse piir?
Vasta
#4
pakuks välja teema : ise süttimine. minu teada lahendust pole veel leitud. eestis endal tuua ju palju näiteid.
Vasta
#5
Ei tea, mulle see teema eriti ei meeldi, mulle lähevad rohkem sellised mõnusad teemad peale nagu UFOd ja ajas rändamine...
Vasta
#6
a miks siis mitte näiteks midagi taolist nagu: ajas rändamise põhimõtted ja teostus

Muudetud: 18-4-05 kell 03:38:41 durian
Vasta
#7
millegi pärast kadus mu postitus siit ära... või siis ma ainult kujutasin ette et ma selle siia postitasin.
Vasta
#8
Celticul on juhe koos Smile
Aga ehita õue peale püramiid ja hakka sellega katsetama, tee erinevatest materjalidest jne. Neid kõiki parateemasi on keegi niikuii kunagi uurind. Et siis peaks kõlbama küll.
Vasta
#9
Aga mida te arvate sellest ajas rändamise teemast?
Vasta
#10
pealkiri mis ma pakkusin pole just kõige paremini vast sõnastatud aga mõte on selles, et ma heameelega loeks pärast mis kokku said Smile
Vasta
#11
Pakuksin välja sellised teemad nagu "Surm unes" ja "Päkapikud Eestis"Smile

Tegelikult võiksid uurida nt. kas meil on mingisugused kaasasündinud lukud mõistuses, mille lahti tegemisel saame telepaatilised võimed jne. Ise usun, et see peakski nii olema.
Vasta
#12
Aja teemal saaksid kirjutada näiteks ajaanomaaliatest, teistest dimensioonidest, ajaaukudest, ajamasinast, ajarändudest (spontaanne ümberpaiknemine ühest paigast teise), aja silmusest (minevikust meie aega kukkumine mingil seletamatul viisil). Juurde võiksid võtta aknapiirkonnad (Bermuda kolmnurk, Draakonite kolmnurk)jt. Algatuseks võiksid tutvuda hea selle kohase teemakäsitlusega raamatukeses "Ajarännud" (Sünnimaa, 1997). Kui selle teema võtad, võin sulle ka vastavate eestikeelsete artiklite nimestiku anda koos lk-de numbritega. Muuseas, ka ufosid on peetud ajamasinateks. Saaksidki kaks sind huvitavat teemat omavahel kokku viia.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Aja teemal saaksid kirjutada näiteks ajaanomaaliatest, teistest dimensioonidest, ajaaukudest, ajamasinast, ajarändudest (spontaanne ümberpaiknemine ühest paigast teise), aja silmusest (minevikust meie aega kukkumine mingil seletamatul viisil). Juurde võiksid võtta aknapiirkonnad (Bermuda kolmnurk, Draakonite kolmnurk)jt. Algatuseks võiksid tutvuda hea selle kohase teemakäsitlusega raamatukeses "Ajarännud" (Sünnimaa, 1997). Kui selle teema võtad, võin sulle ka vastavate eestikeelsete artiklite nimestiku anda koos lk-de numbritega. Muuseas, ka ufosid on peetud ajamasinateks. Saaksidki kaks sind huvitavat teemat omavahel kokku viia.
Lisa sellele teemale hing, vaim, keha ja ruum ning oledki superteosega alustanudSmile
Ennast muidu on huvitanud aja, ruumi, vaimu, hinge ja paralleel-universumite seosed.
Vasta
#14
Meil tuleb endale uurimustöö juhendaja leida. Tema peab hakkama vastava teema kohta materjali jagama. Tel ei pea juhendajat olema? Ma mõtlen, et kes näiteks hakkaks sulle ajas rändamise kohta infot jagama....?

Muudetud: 23-4-05 kell 21:49:16 Wolfgirl
Vasta
#15
Ma ajan segast, sa ütlesid juba, et sul on juhendajat vaja. Küsimus jääb samaks
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  E-raamat. Kuidas teha? togli 13 15,541 02-07-2014, 21:02
Viimane postitus: stalo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat