Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ma tunnen energiat?
#1
Tere!
Olen avastanud, et ma tunnen, kui mingisugune terav ese on minu poole suunatud. Veel ma tunnen, kui keegi mind vaatab ja minust räägib. Ka unenägudes olen pidevalt näinud olukordi, mis hiljem enamvähem, kui ellu ärkaksid.
Muide olen enda kodus näinud varje ning kuulnud helisi, mida keegi teine minu juures olevatest inimestest ei kuulnud. Samal aja võin ma kindel olla, et kedagi ei olnud. Ja see ei juhtu ainult minu kodus, vaid ka mujal.
Veel olen avastanud, et ma tunnen inimestelt mingisuguseid mõtteid või energiat. Oletame, et see on negatiivne. Inimene, kelle halba energiat ma tunnen küll raiub mulle, et temaga on kõik korras ning ei talle otsa vaadates ei paista, et tal mingisugune mure oleks, kuid kui temaga eraldi rääkida, siis ikka selgub, et tal ikka on see mure jne. Kui nüüd minust aru saate. Smile
Oleks veel peaaegu unustanud, et igakord kui ma mõtlen näiteks, et keegi kohemaid ümber kukuks ja miskit halba temaga juhtuks, siis nii just juhtubki.
Mu küsimus on järgmine, et kuidas seda seletada ja kas mu unistus sai tõeks ja ma sain võluriks? Smile Shock
Vasta
#2
(22-06-2013, 23:23 )Supilusikas123 Kirjutas: Tere!
Olen avastanud, et ma tunnen, kui mingisugune terav ese on minu poole suunatud. Veel ma tunnen, kui keegi mind vaatab ja minust räägib. Ka unenägudes olen pidevalt näinud olukordi, mis hiljem enamvähem, kui ellu ärkaksid.
Muide olen enda kodus näinud varje ning kuulnud helisi, mida keegi teine minu juures olevatest inimestest ei kuulnud. Samal aja võin ma kindel olla, et kedagi ei olnud. Ja see ei juhtu ainult minu kodus, vaid ka mujal.
Veel olen avastanud, et ma tunnen inimestelt mingisuguseid mõtteid või energiat. Oletame, et see on negatiivne. Inimene, kelle halba energiat ma tunnen küll raiub mulle, et temaga on kõik korras ning ei talle otsa vaadates ei paista, et tal mingisugune mure oleks, kuid kui temaga eraldi rääkida, siis ikka selgub, et tal ikka on see mure jne. Kui nüüd minust aru saate. Smile
Oleks veel peaaegu unustanud, et igakord kui ma mõtlen näiteks, et keegi kohemaid ümber kukuks ja miskit halba temaga juhtuks, siis nii just juhtubki.
Mu küsimus on järgmine, et kuidas seda seletada ja kas mu unistus sai tõeks ja ma sain võluriks? Smile Shock

No võibolla päris võlur veel ei ole, aga kahtlemata õpid selleks saama Smile Mis puutub halbade mõtete tajumist, siis siin on tegemist sinu parema ja vasaku ajupoolkera shtlusega, kui vasak pool kuulab, mida sulle räägitakse, siis parem paneb kogupidi kokku tervikuks intonatsiooni, pilgu, zesti põhjal ja kui sõnad ei vasta sellele, siis jääbki saatma "tunne", et midagi on korrast ära. Ka telepaatiat kogevad inimesed ühel või teisel moel ja ajal oma elus.
Kui soovid ennast rohkem tundma õppida ja teravdada oma tajusid, energiaid, siis leia endale sobiv meditatsioonitehnika. Neid on palju erinevaid, võtmesõnaks on keskendumine ja pühendumine. Eriti oluline on harjutada keskendumist, selleks et energiaid tunda ja neid juhtida pead suutma fokusseerida ja välised mõtted välja lülitada.
Tahta, et keegi sinu mõttest ümber kukuks ja midagi halba temaga juhtuks, on natuke lapsik, püüa sellest üle olla Smile
Vasta
#3
See pole paha et nii tunned aga seda on võimalik ka õppida näiteks Kung fu trenn. Kui oled umbes viis aastat trenni teinud tunned ära kui sinu selja taga midagi kahtlast tehakse. Ja palju muud.
Vasta
#4
Ma usun, et sul toimub spirituaalne ärkamine. Su kosmiline äratuskell helises ja ajas sind ülesse. Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tunneb keegi selle pildi energiat? Pirx 41 18,564 16-06-2014, 13:36
Viimane postitus: Müstik
  Kas on võimalik toota piiramatult tasuta energiat? HadziOgloe 135 64,040 15-06-2014, 21:42
Viimane postitus: Profaan
  Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke? Uwe 6 4,353 08-05-2013, 17:58
Viimane postitus: Celtic
  "Vaba energiat" Iirimaalt Hallucigenia 13 7,473 26-06-2012, 21:16
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kell, mis tunnetab negatiivset energiat THOR-00 30 10,692 26-03-2009, 17:21
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat