Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanistid Eestis
#76
(31-07-2013, 23:14 )Lorenz Kirjutas:
(31-07-2013, 22:41 )positiivne Kirjutas: Selle asja peaks ehk esmalt selgeks tegema, kas Jumal on isik minakäsitluse ja teadvusega või mingi jõud, energia.
Pakuks välja, et jumal on isiku minakäsitluse energia, üks mitmetest selle energia avaldumise vormidest. Energia siis ülekantud või vaimses tähenduses.

Täiesti asjatu lootus on selline asi kõigi inimeste vahel üheselt kokkuleppida, sest isegi kui seda justkui teha, siis ikka saab iga inimene sellest erinevalt aru. Pigem võiks iga inimene, kes Jumalast midagi räägib, ennem enda jaoks lahtiseletama, mida ta isiklikult Jumala all mõtleb.
Näiteks on Jumal kui isiku minakäsitluse energia tunduvalt kitsam käsitlus, kui Jumal kui Kõiksus, mis hõlmab nii sisemist minateadvust kui ka välist energiat.

Vasta
#77
"Minakäsitlus" - tähendab minu jaoks umbes et "mina olen", ma tunnen ennast, mõtlen endast ja mäletan ennast. Kirjeldan ennast ja näen ennast mingil kindlal moel. Omistan endale parameetreid/omadusi ja mõõdan ennast mingi väärtusskaala järgi.

Lisaks http://et.wikipedia.org/wiki/Mina-k%C3%A4sitlus

Aga mida paganat peaks tähendama "minakäsitluse energia" kulla Krt. No seleta palun selgelt lahti. Kui võimalik, siis palun ära kasuta sõnamängu.
Vasta
#78
Oeh, tahasisidet üksjagu, aga mul pole praegu võimalust sellele eriti vastata kahjuks.
Siiski tahaksin vastata Sinise mõttele, et pilk on vastandumine.
Martin Buber on öelnud midagi sellist, et egod ilmnevad selle läbi, et nad vastandavad ennast teistele egodele. Isiksused ilmnevad aga läbi suhestumise teistesse isiksustesse.
Ma ei jõua seda pikemalt seletada. Tahtsin öelda vaid seda, et Pilk on minu meelest nii loov jõud kui ka vastandav ja hävitavgi. Siin on tohutult keeruline dünaamika taga.

Sõnamängust ka paari sõnaga. Sõnade taga on tähendused ja tähendustega on see jama, et kui need liiga tugevalt paika fikseerida, siis on neil konkreetsus, aga nad ei võimalda haarata midagi oma konkreetsest tähendusest väljaspoole jäävat. Lacan kasutab näiteks sõnu reaalne ja reaalsus üksteise vastanditena. Reaalsus on kultuuriruum, kus me elame. Reaalne on kõik sealt välja jääv - tundmatu. Tundmatut ei saa aga kirjeldada olemasolevate tähendustega, sest see tundmatu jääb ju välja nende tähenduste haarde ulatusest. Sellest siis ka mäng sõnadega, mida ta ise väga ulatuslikult kasutas ja mille eest teda ka väga palju kritiseeritud on. Ta on sihilikult ebakonkreetne ja esoteeriline peaaegu. Tema idee on selles, et ta tahtis inimesed reaalsusest piisavalt välja kiskuda, et nad suudaksid haarata killukese reaalset.

See oli nüüd kiiruga kirjutatud ja ma kustutan viimase lõigu kardetavasti ära varsti.
Vasta
#79
(01-08-2013, 15:06 )katakaroliina Kirjutas: Abitus. Abitus on see, mis paneb inimese toetuma Jumalale või mis iganes. Teadlikult tunnistamata abitus kahjuks.

Inimesed otsivad oma keskpunkti endast väljaspoolt.
Ja see teeb nad abituks, lihtsalt ärakasutatavaks, orjastatavaks, mitte vastupidi.
Vasta
#80
T6si. Aga ... inimesi on ju 6petatud ja suunatud otsima keset mujalt, tundma end tyhistena - keera teine p6sk ette ja mine habene vaikselt kusagil edasi, et sa yldse olemas oled ? Seda loomulikult teiste inimeste poolt, kah t6si. Avalikud religioonid, kus k6ik p6hipyhakud on olnud ikkagi ennek6ike inimesed ja siis Taevasse v6i Pyhadusse kolinud soosivad juhitavaid inim ... roboteid. Salateadused, mis on v6imekamate poolt kokku kogutud, ei kiirusta ju samuti inimest tema iseolemises toetama, pigem ootab, et keegi ise teadmiste ukse lahti kangutab. V6i siis jagatakse nagemusi ja ilmutusi, mis syvendavad arusaama, et kusagil mujal on keegi, kes teeb k6ik heaks - tunukad, Jumalad jne..
Ma pean valeks, et lapsi 6petatakse ennek6ike s6na kuulama ja siis alles enda peale lootma, kui yldse ... nii kasvabki abitus. Vanem p6lvkond lihtsalt ei v6ta seda vastutust, mis neil on nooremate ees. Oo, ei - nad pigem teevad k6ik, et noori rajalt maha lykata, et kindlustada oma haabuvale eluvaimule koht paikese all v6i vahemalt panevad teenima neid eesmarke, mis Neile kasu toob. Ja siis patravad Jumalast ja syydistavad Saatanat...

Mis ma tahan ytelda - kui ma pole tellinud suppi, ei ole mul m6tet vaielda supi maitse yle, eks?
Kui ma vaatan endasse ja usun ennast ning seda, mis on minu sees olemas ning toetun vaid sellele siis ei saa ma vaielda sugugi selle yle mis rolli mangib Jumal v6i Saatan v6i misiganes ... kui ma usun millegisse, veendunult siis - niikui kristlased on ytelnud - ei saa olla teist usku selle k6rval. Kahjuks kristlased ise on need, kes kipuvad esimestena teisi religioone maha tegema ja halvustama, kuigi see naitab vaid nende enese ebakindlust nende usus, kas pole? Kui sa t6esti usud endasse siis ei vaja sa ei Jumalaid, Saatanaid ega ingleid enese k6rvale ja seega ei saa sa neid arvustada ega hinnata?
Eks loomulikult kaib see ka minu pihta ...
Vasta
#81
(02-08-2013, 20:27 )zen faran Kirjutas:
(01-08-2013, 15:06 )katakaroliina Kirjutas: Abitus. Abitus on see, mis paneb inimese toetuma Jumalale või mis iganes. Teadlikult tunnistamata abitus kahjuks.

Inimesed otsivad oma keskpunkti endast väljaspoolt.
Ja see teeb nad abituks, lihtsalt ärakasutatavaks, orjastatavaks, mitte vastupidi.

Mina arvan et kõige suuremad satanistid on arvamusliidrid ja leheneegrid. Osa inimesi on abitud mõned "pika juhtmega" . Arvamusliider ütleb et homme on moes püksid tagurpidi jalga panna ning kui leheneegrid selle üleilma laiali röögivad siis pööbel nii teebki. Kui keegi mäletab 80-nentate lõpus talongi aega siis oli ju näha milline paanika läks lahti kui leheneeger tuli uudisega et jahu saab otsa, suhkur, suitsud, viin jne. Hale naljakas oli vaadata mis moodi kottidega veeti jahu koju. Ja siis paari kuu pärast kui putukad olid jahu sisse läinud viidi see öö pimeduses prügikasti. Tahan öelda et kui leheneeger poleks paanikat teinud ja pööbel poleks kuulanud ei oleks mingeid talonge vaja olnud.
Vasta
#82
Satanism on vastandumine kirikule.Toetutakse sellele teooriale,et jumal on hea,aga kurat kuri ja siis raiutakse hevi metalli,et meie oleme need kurjad.Õigem on üldse ristiusust mitte välja teha ja pöörata pilgu looduse poole,nagu muistsed eestlased.Saarlastest viikingid olid kõige kangemad satanistid.Tapsid kristlikud misjonärid maha ja isegi Rootsis põletasid kirikuid.Lihulas lasid inimesed ennast ristida,saarlased tulid sinna appi,et neid selle jõleduse eest kaitsta.Vigala Sassi raamatuid peaks rohkem levitama.Kuldmamma ja Tsuudide hingestatud ilm on õiged pühakirjad.Kalevipoeg käib ka hädapärast.
Vasta
#83
Jürka - palun ära lahmi. Sul tundub, et on veel palju õppida.
Saarlased/viikingid ei olnud mingil moel seotud satanistidega.
Kui siis ehk sobiks sõna "pagan" aga see EI OLE satanisti sünonüüm.
Kirik ja Saatan on universaalsed mõisted mida kasutati juba Sumeris,
kuigi jahh - teiste nimede all. Meil on juurdunud just aga need nimed.
Vasta
#84
Nime järgi Põrgupõhja Jürka aga sisemus kristliku misjonäri oma. Kristlase seisukohalt õige postitus, kõik mis pole juudiusu kolmiku, kristluse, judaismi ja islami kaanonitele, kohane ongi saatanast. Kõikide juudiusust erinevate usundite jumalad ka saatanast ja nende kummardajad satanistid.
Vasta
#85
MIS ON SATANISM?

See pole “folkloor”. Pole “sümbol”, “psüühiline võrdpilt” vms – nagu arvab meie “intelligents” ja tema järel ka “rahvas”. Ei midagi sellist. Vaid see on VIIS, kuidas kosmiline PARASIITRASS parasiteerib Inimrassil. Olles toitumisahela meist järgmine, kõrgem lüli. Kusjuures ta toitub meist mitmel moel – nii nagu meiegi toitume nt veisest, saades temalt nii piima kui ka liha.

See Parasiitrass on omakorda kunagi loonud VERELIINID tollase Alginimese (AVATARI) ja enda vahel – kellest said riikide ja impeeriumide halastamatud valitsejad, kes tõid meile Sõjad, maavarade kaevandamise, maaviljeluse jt Loodust hävitavad “tehnoloogiad”. Nende Vereliinide esindajad on nn Kujumuutjad, kes olenevalt inimliku-kosmilise vahekorrast nende DNAs vajavad rohkem võu vähem inimverd oma inimkuju säilitamiseks. Peale otsese “inimsöömise” satanistlikes riitustes toituvad nad meie “energialeketest” - afektidest, tugevatest emotsioonidest, seejuures eelistatavalt negatiivsetest. Parim "inimtoit" neile on meie HIRM. Siis VIHA. KADEDUS jms. Kuid hästi maitseb ka eufooria, armatsemisel vallanduv seksuaalenergia (mida "pritsitakse välja", oskamata seda suunata iseendasse), masside pidev stress ja depressioon. Suurepärased maiuspalad on olümpiamängud, jalgpallivõistlused jt kaasaegsete gladiaatorite (“sportlaste”) etendused.

Parasiitrassi tulek Planeedile on dokumenteeritud paljudes loodusrahvaste iidsetes pärimustes ja isegi sumerite kiilkirjades, rääkimata palju hilisemast GNOOSISEST ja Piiblist selle pauliinlikus ja johanneslikus osas.

Täna on need Parasiitidest Veresolkijad nende poolt seestatud inimohvrite abiga asunud sisuliselt VÄHENDAMA Inimrassi (kes on siginud liiga arvukaks) ca 15 korda vähemale hulgale, kasutades selleks väga paljusid erinevaid vahendeid - “eksootilisi massihävitusrelvi”: GMO- ja E-toitu, vaktsineerimisi ja farmakone, pestitsiide ja fluori vees, hambapastades jm, narkoorikume ja alkoholi, väärseksuliseerimist (mis samas teenib ka satanistlike inimohvririituste ja pedofiilia õitsengut), kliimarelvi (loodus- ja tehnoloogilised “katastroofid”) “keemiapritsimisi”, transhumanistlikke arendusi (inimaju “surematul” tehnokehal jms) ja loomulikult SÕDA, kusjuures võimalikult SUURT. Kosmiliste parasiitide põhirelvaks Inimrassige manipuleerimisel on “Jaga ja valitse!” ja Hävingu edendamine “elusa konna keetmise” kaudu "kikivarvul", märkamatult.

Planeedi Loodus on tänaseks suuresti juba hävitatud. Ainuüksi Fukushima katastroof hävitas peaaegu kogu Vaikse Ookeani elustiku ja Kalifornia elab täna ülenormatiivses radiatsioonis. Liikide väljasuremine on ca 100 korda kiirem loomulikust. Klantspostkaardid imekaunitest looduspaikadest Planeedi eri nurkades on saamas mälestuseks, “mahepõllundus” - müüdiks.

Kuid vähe sellest – parasiitlikud “Väed” ootavad meid ka sealpool Surma, et hirmutada või meelitada meid tagasi siinsesse Matrixisse – Vanglaplaneedile. Sama protsessi kujutab teatavasti ka Tiibeti Surnuteraamat.

2012 oligi ilmselt “Maailma Lõpp” Inimliigile selles mõttes, et Saatanalt “võeti piirangud” - mis võimaldabki TAL täna meile igal sammul veriselt näkku irvitada, vaevudes üha vähem varjuda "demokraatia" maski taha.

Ehk nagu ütleb Piibel: "Demiurgi Päev on käes!"

Vasta
#86
Samal teemal katkendeid David Icke´i uuest teosest “Meelepetted”, II:

http://www.telegram.ee/maavaline/ainult-...petmine-ii

Gnostikud ütlesid, et illusoorsest reaalsusest pääseb oma võimete väljaarendamisega, mida võimaldab gnoosis ehk varjatud spirituaalne teadmine. Sageli maksid nad oma uskumuste eest karmi hinda, neid tapeti.

Viiendik Nag Hammadi tekstidest keskendub arhontideks nimetatud mitteinimestest manipuleerijatele, kes tungivad inimeste mõistusse, et mõjutada ja suunata reaalsuse tajumist.

Gnostikud ütlesid, et Demiurg (“saatan”) ja arhondid ei saa vahetult luua midagi, sest neil puudub see, mida gnostikud nimetavad ennoiaks – nimelt “loomejõud” ja “tahtlikkus” (loometahe muudab reaalsust).

Demiurg ja arhondid peavad kasutama pettust, et juba loodut moonutada ja sellega manipuleerida (pahupidi pöörata).

Inimestel on olemas loov kujutlusvõime, aga arhondid manipuleerivad inimeste tajuga, et meie looksime (kujutaksime holograafilises eksistentsis) nendele sobiva maailma. Nad peavad petma meid, et rajaksime iseenda kollektiivse vangla – ja nad ongi seda teinud. Demiurg ja arhondid on professionaalsed röövijad, kes juba ammu on hõivanud Maa ja selle asukate tajud.

Icke "Meelepetted III" osa räägib kõigest sellest, mida arhondid tänapäeva maailmas korda saadavad.
Olen sellest ka varem kirjutanud, aga kordan veelkord: Arhondid ei ole inimtüüpi olendid, nad on eriliste võimetega ja nad on siin, et meid kontrollida, suruda maha vaimsust ning toituda meie energiast. Neil ei ole füüsilist keha. Nad on psühho-spirituaalsed parasiidid.
Vasta
#87
(24-02-2015, 16:00 )Müstik Kirjutas: Icke "Meelepetted III" osa räägib kõigest sellest, mida arhondid tänapäeva maailmas korda saadavad.
Olen sellest ka varem kirjutanud, aga kordan veelkord: Arhondid ei ole inimtüüpi olendid, nad on eriliste võimetega ja nad on siin, et meid kontrollida, suruda maha vaimsust ning toituda meie energiast. Neil ei ole füüsilist keha. Nad on psühho-spirituaalsed parasiidid.

Ma ei saa üle ega ümber unenägudest, kuna olen veendunud, et nii meie hing kui ka kõrgemad jõud räägivad just seda kaudu meiega kõige enam.

Täna nägin unes, et mind püüti kolm korda tappa - nugadega. Kord sain isegi selle pussitaja kätt nii palju väänata, et tal kukkus nuga käest. Ükskord haarasin aga pikast noast kinni ja kuigi veristasin oma kätt, sain selle siiski kätte.
Siis jälitasin kuidagi neid pussitajaid...ja sain aru, et neid käsutab keegi teine, kes suudab neid mõjutada. Panin kogu oma jõu käiku, et mõista, kes püüab mind tappa....ja nägin, et see oli mitteinimene, keegi kummaline olemus, hall, värdjalik ja ratastoolis (ehk siis füüsiliselt kõlbmatu), kellel oli tohutu mõjujõud psüühiliselt/emotsionaalselt kõiki mõjutada.
Vasta
#88
Kole unenägu. Ise magan hästi - ja täna nägin eriti imelist unenägu.
Igal juhul Sinul ei soovita küll Icke raamatuid lugeda. Aga see mis inimeste tunde ja mõttemaailmaga on juhtunud, on veel hullem kui Icke raamatud. I osa lugesin, II ja III ainult sirvisin. Liiga jube on kõike seda teada.
Arhontide (saatana, hallide) eest pageda aitavad iidsed spirituaalsed teadmised. Nad ju mõjutavad ka inimeste taju. Soovitav on spirituaalne kaitse endale luua.

Vasta
#89
(24-02-2015, 16:48 )Müstik Kirjutas: Igal juhul Sinul ei soovita küll Icke raamatuid lugeda.

Soovitav on spirituaalne kaitse endale luua.

Naljakas on see, et ma polegi teda lugenud, kuigi olen väga paljusid esoteerilisi ja fantaasia valdkonda kuuluvaid raamatuid lugenud. Olen tema raamatuid isegi võtnud raamatukogust...ja lugemata tagasi viinud, mis minu puhul juhtub harva, sest see kohusetundepisik on kõvasti sisse juurdunud.

https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...6&otsi.y=8

Mis spirituaalsesse kaitsesse puutub, siis see ei tule kunagi kahjuks nii iseenda, ligimeste kui kogu riigi heaks wink.
Vasta
#90
Jah. Smile Pidasin silmas ka, et siis halvad unenäod ei kimbuta enam.
Icke raamatutest aga on foorumis aastaid soovitatud lugeda "Ääretu Armastus on Ainus Tõde. Kõik Muu on Illusioon."
Kui sa seni veel Icket lugenud ei ole, siis võib-olla sa ei tahagi teada mis maailmas tegelikult toimub. Ja see on sulle liialt hirmutav.
Igatahes tasub ehk teada, et kõigepealt võetakse sihikule lapsed, keda programmitakse pidama oma orjust "normiks", sest sinnapoole kõik kulgeb. Mõjutatakse nii propagandafilmidega ja muuga.
"Meelepetted" III osa, lk.682. "Laste programmeerimine".

Vasta
#91
(24-02-2015, 18:05 )Müstik Kirjutas: Kui sa seni veel Icket lugenud ei ole, siis võib-olla sa ei tahagi teada mis maailmas tegelikult toimub. Ja see on sulle liialt hirmutav.

Smile1 Müstik, see on pesuehtne manipulatsioon. Ma ei karda ammu juba enam midagi, isegi mitte surma.
Arvan, et suudan ka ilma Icke raamatuteta mõista, mis maailmas toimub. Ta pole ainus selleteemalisi asju kajastav kirjanik.
Kuigi see mõistmine on siiski subjektiivne, nagu kõigil teistelgi Smile.
Vasta
#92
Saan aru, et sa ei karda midagi, mis sinusse puutub.
Samas kui mõelda ka maailmas elavate teiste inimeste peale ja kogu praeguse eksistentsi ja maailmakorra peale, siis Icke raamatutes mõtlemisainet jätkub... Aga ma juba eespool soovitasin sul neid mitte lugeda.
Peamine siin teemas muidugi see, et Hugoth eespool selgitas mis see satanism endast kujutab.
"Tiibeti surnuteraamatus" toodus nii kindel ei ole, aga muu tekst on täpselt sama, mida Ickegi kirjutab.
Vasta
#93
Jah, kusjuures huvitav on see, et juba Nag Hammadi tekstid mainivad arhontidena reptiilolendeid, aga ka neid klassikalisi “halle tulnukaid”, nagu nende kohta tänapäeval öeldakse.
Aga nagu me tänapäeval teame, hallid ka röövivad ka inimesi.
Röövitud aga räägivad piinavalt valusatest meditsiinilistest “analüüsidest”, meeste spermaproovidest või naiste eostamisest, et luua hübriidlapsi.
Samas arhondid (halllid) manipuleerivad inimeste tajuga. Ja nagu öeldud, on nad juba ammu hõivanud Maa ja selle asukate tajud.
Kuidas hoiduda lüpsmisest, kui inimeste taju on hõivatud? Ja seda juba väga ammusest ajast. Iidsed spirituaalsed teadmised aga enamus inimesi enam ei huvita. Enamus neist on ka kaotsi läinud. Näiteks oli Aleksandria Suures raamatukogus umbes pool miljonit rullraamatut ning antiikmaailma tekste ja ürikuid, millesse talletatud sügavad esoteerilised arusaamad ja inimkonna ajalugu ei tohtinud Kontrollisüsteemi meelest mingil juhul inimestele teatavaks saada. See, mis jäi tookord hävitamata, viidi Vatikani keldritesse, kus see peitub tänaseni.
Neid teadmisi valdavad veel ainult selle maailma vägevad, kes nende teadmiste abil omakorda meiega manipuleerivad.
Pealegi koondatakse võim üha väiksema arvu võimukandjate kätesse.
Milles näed lahendust?

Vasta
#94
(23-02-2015, 20:50 )HUGOTH Kirjutas: Parasiitrassi tulek Planeedile on dokumenteeritud paljudes loodusrahvaste iidsetes pärimustes ja isegi sumerite kiilkirjades, rääkimata palju hilisemast GNOOSISEST ja Piiblist selle pauliinlikus ja johanneslikus osas.

Sattusin täna WikiVisually eestikeelsele artiklile.
Selles rohkelt piltidega varustatud entsüklopeedias kirjutatakse, et
Gnoosiseks nimetatakse elitaarset ilmutatud teadmist jumalikest saladustest. Sõna gnostiline märgib adjektiivina mõlemit.

Gnostiklus pärineb ilmselt iraani hellenistlikust juutlusest.
Eristatakse iraani ja süüria-egiptuse gnostitsismi.

Iraani gnostitsism usub, et headus ja kurjus on kogu aeg eksisteerinud, alguses teineteise teadmata, hiljem lakkamatus võitluses. Seda voolu esindab manilus – tänapäevani säilinud gnostitsistlik sünkretistlik õpetus.

Süüria-egiptuse gnostitsismis on kurjus tekkinud koos mateeriaga jumaliku olendi langusest, millega Lähis-Idas paralleelid puuduvad. Teatud kujul esineb see müüt vaid 1.−2. sajandist pärinevas Etioopia Eenoki raamatus. Süüria-egiptuse tüüpi on kõik kristliku gnostika vormid.

https://wikivisually.com/lang-et/wiki/Gnostiklus



Vasta
#95
http://rahvuslane.blogspot.com.ee/search
Siin juttu soomest ja saatanast. Kuidas eestis on lood?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pühad ja väega paigad Eestis tomsuits 163 103,016 16-08-2022, 14:08
Viimane postitus: selgus
  EKRE, Objektiiv ja äärmuslik kristlus Eestis. Valge ordu hundi 1 1,539 28-03-2019, 22:10
Viimane postitus: Nielander

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat