Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valikud elus - palun abi!
#1
Tere

Mul see nädal väga tähtis otsus ehk valik vaja teha. Ütleks, et sellest tuleks minu elu murdepunkt. Paraku olen otsustamist kogu aeg edasi lükanud, kuna kahtlen endas kõvasti. Olen kõik plussid ja miinused läbi arutanud, teiste arvamusi uurinud, märke tähele pannud, sisehäält kuulanud... aga ei midagi! Suhe uue ja vana suuna valimise vahel on mul hetkel 50%-50%. Äkitselt turgatas pähe hull mõte otsida mõnelt tuleviku ette nägijalt abi. Oskate soovitada mõnd võimetega inimest, kes ei oleks niisama soolapuhuja, vaid aitaks välja selgitada minu jaoks parima valiku? Võib olla kaardipanija vms. Asjaga on päris kiire.

Tänud juba ette.
Vasta
#2
Otsused oma elu suuna kohta tuleks teha ikka ise. Pärast, kui on soovitatud vale suund siis kirud ju ikka iseennast, et oli mul vaja kuulata. Võis siis, et näe kuramus soovitas mulle vale tee.

Sellistel juhtudel kus plussid miinused on 50-50 siis usalda kõhutunnet. Kui läheb valesti, no siis "mis sitasti see uuesti."
Kui saad halva kogemuse osaliseks ei pruugi see hiljem tunduda enam nii halb. Vahel me õpime halbadest kogemustest midagi ja tulevikus tuleb see kasuks. Kui, aga läheb täppi ja valid õige tee-no siis on ju hästi.
Vasta
#3
(03-07-2013, 10:40 )chapy Kirjutas: 50%-50%.
Viska siis kulli-kirja - ise tehtud, hästi tehtud.
Ja ära üle mõtle.

Vasta
#4
(03-07-2013, 10:40 )chapy Kirjutas: Äkitselt turgatas pähe hull mõte otsida mõnelt tuleviku ette nägijalt abi.

Tõesti väga hull mõte. 50-50 ei saa olla südame järgi. Proovi ilma kaalumata ja muu rehkenduseta ning vaata mida süda ütleb.
Vasta
#5
Selgeltnägija abi kasutamine tundub nagu meeleheitlik püüd vastutuse kellegi teise kraesse veeretamine.
Võta aeg täiesti maha, püüdes sellele mitte mõelda, ehk hakkab siis midagi selginema.
Vasta
#6
Minu poolt ka soovitus - ei mingeid ennustajaid ega "selgeltnägijaid".
Kui on valida vana ja uue vahel siis soovitaks pigem uut.
Kõik ju muutub pidevalt ja me ei tohiks vanas kinni olla. Et rohkem julgust muutuda.
Vasta
#7
Kokkuvõttes sellele küsimusele ei saa vastata mitte keegi, isegi sina ise mitte. Sul ongi valik, kas üks või teine.
Kumb neist vett peab ja edu toob on ju teadmata.
Vasta
#8
(03-07-2013, 10:40 )chapy Kirjutas: Tere

Mul see nädal väga tähtis otsus ehk valik vaja teha. Ütleks, et sellest tuleks minu elu murdepunkt. Paraku olen otsustamist kogu aeg edasi lükanud, kuna kahtlen endas kõvasti. Olen kõik plussid ja miinused läbi arutanud, teiste arvamusi uurinud, märke tähele pannud, sisehäält kuulanud... aga ei midagi! Suhe uue ja vana suuna valimise vahel on mul hetkel 50%-50%. Äkitselt turgatas pähe hull mõte otsida mõnelt tuleviku ette nägijalt abi. Oskate soovitada mõnd võimetega inimest, kes ei oleks niisama soolapuhuja, vaid aitaks välja selgitada minu jaoks parima valiku? Võib olla kaardipanija vms. Asjaga on päris kiire.

Tänud juba ette.

Mõtlesin selle kirja üle veidi ja tekkis paar küsimust. Esiteks oled Sa väga anonüümne. Sinu nime me ei soovigi teada.
Aga Sa võiksid veidi täpsustada milles probleem seisneb. Seda enam et oled anonüümne. Praegu tundub see küsimus veidi segane olevat ja selline umbmäärane.
Tekib selline tunne, et küsimus on püstitatud nagu mingiks testiks. Et vaatame mis nad vastavad.
Kui siis tõesti on probleem - ehk täpsustaksid. Siis saad ka paremad soovitused.
Vasta
#9
(03-07-2013, 10:40 )chapy Kirjutas: Äkitselt turgatas pähe hull mõte otsida mõnelt tuleviku ette nägijalt abi.
Ja kõige selle hirmutava nägijate jutu ja kõhu/sisetunde kuulamise juurde käiks välja variandi, et mis siis kui see mõte oligi see kõhu/sisetunne mida oleks vaja kuulata? Näiteks alternatiivse nõuandena või uute mõtete andjana, sest selgeltnägija või muu võimega inimese jutu kuulamine ei pea tähendama kohe selle järgi käitumist.
Vasta
#10
Tere! Esimene mõte on alati õige. Järgi seda.....
Vasta
#11
Vägagi hea mõte minna selgeltnägija juurde. Päriselt. Pärast on keda süüdistada ii heas kui halvas. Usklike inimeste jätkusuutlikkus ja vaimselt mõnevõrra suurem stabiilsus johtubki ju vastututuse teraviku eneselt kõrvale nihutamises. See töötab.
Vasta
#12
Kõigepealt aitäh kõigile arvamuste eest! Igast teie mõtteavaldusest sain enda jaoks mingi tõetera.

Minu tegelikkus kujunes selliseks nagu paljud siin ka soovitasid – tee oma südametunnistuse järgi. Tegingi! - külastasin nii kaardimoori kui langetasin otsuse oma sisetunde järgi : murdepunkt jäi seekord tulemata, lähen edasi taas oma vana sissetallatud rada. On see hea või halb otsus näitab kord aeg.


Vabandan kui minu vastus on kui mõistujutt aga oma eraelu siin detailselt lahti lahata ei soovinud.


Vasta
#13
Ei ole olemas "vana sisse tallatud rada". Elu on selleks piisavalt mitmekülgne. See "vana sisse tallatud rada" kehtib ainult siis kui sa elad oma elu uuesti ja teed KÕIK täpselt nii nagu eelmine kord. Seni kuni sa elad selles elus siis iga uus päev unikaalne ja omamoodi.
Kahjuks lähevad paljud selle propaganda lõksu. Tarbimisühiskond on inimesed ära lollitanud ja paljud arvavad, et kui järgmisel päeval sul uut maja, uut autot, uut tööd või elukaaslast pole siis oled sa paigale jäänud ja tallad "vana rada".
Iga uus päev on väljakutse ja kuigi su kõrval on ikka see sama "vana" elukaaslane, see sama korter, töö ja auto siis ei tähenda see mitte, et inimene tallub paigal ja peaks tingimata midagi uut otsima.
Murde ja pöörde punktid tulevad elus ikka ette. Neid ei pea kartma ja neid peab "lahendama" vastavalt olukorrale - lähtudes kogemustest ja südametunnistusest. Kuid vale oleks oma ellu tuua pöörde ja murdepunkte vaid ainult selle pärast, et nii on "popp" ja muidu ehk jääb elu "seisma" ehk siis lihtsalt igavusest. Elu üldjuhul sellist kergemeelsust ei andesta.
Vasta
#14
Mul on küsimus, kas kellegi jaoks tõesti on selline asi mingi väljakutse või raskus (vähemalt lapsi sünnitanute jaoks):
http://www.postimees.ee/teema/j%C3%A4%C3...A4ljakutse
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=69685607

Kas inimrass on tõesti nii nõrgaks muutunud, et selliste asjadega juba kiideldakse?

Vasta
#15
Ei huvita - on targemat teha. Parem loen mõne hea raamatu läbi!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kellaaeg meie elus. titanl 39 19,775 16-07-2021, 16:49
Viimane postitus: Q11
  Vajan abi needusega --Ang3l 17 9,202 30-12-2013, 02:34
Viimane postitus: Wilholmensis
  Palun teilt abi, kes vähegi aitadata oskaks Rebeka 29 11,544 25-05-2013, 10:51
Viimane postitus: olematu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat