Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodus toimuvad kahtlased asjad.
#1
Tere para-weblased. Mul on selline mure, et mu kodus toimuvad asjad, mida ei saa millegagi seletada. Eile kella poole 11 ajal käis köögis ära tugev mats(pauk), nagu oleks maha kukkunud väga raske ese. Ehmatasin end poolsurnuks, olin hirmul ja võtsin julguse kokku ja läksin vaatama. Köögis oli kõik korras, maas polnud midagi ja köögis polnud kedagi. Ülejäänud pereliikmed olid oma tubades. Umbes kella 4 ajal samal õhtul nägin elutoas orbi, mis läks läbi seina ja kadus siis(ta oli suhteliselt hele ja diameeter võis olla umbes 5-7 cm). Orbi olen siin varemgi näinud, aga pean neid ohututeks tegelasteks ja ei pööra neile erilist tähelepanu. Täna hommikul enne kella 12 toimus aga köögis täpselt sama asi, mis eile. Käis pauk ära ja seda kuulis ka minu vanaema. Läksime koos vaatama ja jällegi oli köögis kõik korras. Kella 1 ajal välja minema hakates tuhises minust mööda kiirelt must vari mis oli järgmiseks hetkeks kadunud. Alles oli temast vaid "lõhnapilv" mis meenutas mulle roiskunud kala oma lehast. Ka see kadus hetkega. Neid "lõhnapilvi" on ennemgi olnud ja alati on olnud kas laibalehk või roiskunud kala lehk. Mainin ära, et minu kodus on surnud eelmine omanik ja meie siinoleku ajal suri ära koer(ta oli 14 aastane ja tal oli kõrivähk). Eelmise omaniku surmapõhjus varasemate siinolijate sõnul on alkohol. Vahel olen kuulnud ka arvuti klaviatuuri klõbistamist ja ka meie raadio läks iseenesest tööle ja vahetas jaama ning iseenesest hakkas valjemini või vaiksemalt mängima. Täpselt sama asi oli ka telekaga. Vahel on ka tunne, et keegi on mu selja taga ja jälgib mind ja olen kuulnud ka rasket hingamist. Püüan täna öösel ka lindistada(eelmine lindistamise katse läks nässu, sest peale ei jäänud midagi peale selle, et poole lindistuse pealt hakkas kell tiksuma, kuigi enne lindistama hakkamist tõmbasin patarei välja).
Vasta
#2
M arvan et peaksid uurima maja vöi kodu ajalugu.Minul oli ühe korteriga sama asi,kus oli eelmine elanik ära surnud.Vöibolla peaksid üritama uuesti lindistada ja küsida,miks nad seal kohas kinni on?
Mul oli sama asi korteris kuhu mehega(eksmehega nüüdseks)kolisime.Elamine oli ilus ja suur.Kuid väike aga oli see,et mönda aega peale meie sissekolimist hakkasid kostuma kahtlased asjad.Korteri üks tuba oli alati jube külm,isegi keset suve kui päike sisse paistis,oli koguaeg nii külm ja alati kui ma sinna tuppa ppidin minema,tuli hirm peale ja tekkis selline vastik köhe tunne.Köige öudsam oli see,kui KESET PÄEVA kuulsin tagatoast kedagi tulemas koridori.Olin ihuüksi kodus.Tegin toaukse lahti aga mittekedagi.Panin ukse kinni ja möne aja pärast kuulsin kuidas vetsuuks liikus.Peale seda hakkasid sellised uste kinni-lahti käimised saama igapäevaseks.Oli kuulda kuidas keegi könnib toast tuppa.Tuleb vöi läheb välisuksest.Seda "löhnapilve" olen ise ka korra tundnud,siis meenutas see sigarilöhna,kuigi toas keegi ei suitsetanud.
Vasta
#3
Mul käib pm. sarnane kamm kodus. Ma ei ole muidugi kindel, et ma pooli asju ette ei kujuta, kuid paraku otsides loogilisi seletusi, pole ma neid leidnud.
Elan maal, suhteliselt eraldatud kohas, mis välistab naabrite tekitatud helid. Ka autotee on kaugel eemal. Ärkan aeg-ajalt öösel tugevate mürtsatuste peale. Reeglina tunduvad need tulevat kas õuest või maja teisest otsast või pööningult. Vahel justkui kukuks mingi raske ese põrandale või vastu seina, korra oli õuest tulev mürts nii kõva, nagu oleks jäme palk vastu maad prantsatanud. Koer on vait ja ei reageeri. Alguses, kui need helid tekkisid arvasin, et vana maja lihtsalt vajub vmt. Neid helisid olen reeglina üksi kuulnud, kuna ülejäänud pereliikmete kõrva ääres võiks ka kahurit rahulikult lasta-see üldse ei häiriks nende und. Suvel aga oli korra nii, et nädal aega ei saanud ma öösel magada, sest "keegi" seisis iga öö magamistoas ja vaatas mind. Ma ei näinud teda, kuid tajusin selgelt, kus ta seisis (alati samas kohas) ja et ta vaatas. Isegi tema pikkust teadsin. Üldiselt ma ei karda selliseid asju millegi pärast. Ise ka ei saa aru, miks. Kuid ühel ööl kui koer, kes magab koridoris äkki täielikku paanikasse sattus ja läbi köögiukse tuppa hakkas end närima, hakkas küll tiba kõhe. Ma ei leidnud mitte midagi, mis oleks võinud sellist paanikat tekitada. Lasin ta kööki ja seal ta laua all ka hommikuni oli. Siiani on ta kartnud vaid äikest ja tahab siis kööki laua alla peitu pugeda, kuid sellist paanikat pole kunagi olnud. Pealegi too hetk äikest ei olnud isegi eemal kusagil mitte. Siis hakkasin mingist hetkest nägema veidraid objekte taevas. Kõige veidram nähtus siiani on olnud kaks üksteise järel üle maantee hõljuvat punakat värelevat kera. Nüüd juba kaks päeva järjest näen ühel ja samal kellaajal ja samas kohas eemal metsa kohal, ehk suht silmapiiri lähedal sarnast punast "tähte" taevas, mis üsna ruttu metsa taha vajub. See võib muidugi ollagi mingi täht, kuid sellisel juhul on see midagi uut, sest liigun kogu aeg samal ajal seal kohas ja näen seda esimest korda. Kellakeeramisest on ka juba mõni aeg möödas, nii, et see ka ei saa olla põhjuseks, miks ma varem seda ei näinud. Ja see on suur, palju suurem, kui tähed ja punakas-oranžikas ning väreleb-seega väga silmatorkav. Teistel ümberkaudsetelt küsida ei julge. Ei tahaks opaka kuulsust. Lisaks oleme koos mehega kaks korda kodus õues kuulnud teistsuguseid veidraid helisid. Kahjuks oleme mõlemad korrad majas sees olnud. Esimene kord rippus justkui mingi masin maja kohal, mille mürin meenutas tiba mingit kõrgtehnoloogilist mootorit, mis mingi hetk kohalt kõrgust lisas ja siis kadus (kui ma oleksin seda üksi kuulnud, arvaksin küll, et olen lolliks läinud). Nüüd esmaspäeval kuulsime pauke, mida mina kirjeldaksin, justkui keegi lööks vastu suurt plekitahvlit pehmendatud trummipulgaga. Mees kirjeldas seda heli, kui aegluubis püssipauke. Need kõlasid kindla intervalliga 4-5x järjest. Jooksin õue, et äkki keegi laseb rakette, kuid mitte midagi. Vahel peetakse meie kandis jahti, kuid need paugud on teravad ja järsud, mitte sellised kumavad. Ka püssipaugust tekkiv kaja on teistsugune. Nende paukude kohta uurisin naabritelt, et kas nad ei juhtunud kuulma. Nemad ei kuulnud midagi tol õhtul. Sellel kõigel või vähemalt osal võib olla ka täiesti loogiline seletus, kuid mulle hakkab aina rohkem tunduma, et midagi toimub justkui. Tahaks siiralt loota, et ma ei hakka mõistust kaotama või paranoiliseks muutuma. Ise seda teksti siin üle lugedes oleks see justkui muinasjutt, kuid postitan ikkagi, sest tunnen, et tahan jagada. Pole oma perelegi kõigist neist asjadest rääkida julenud. Sad
Vasta
#4
Kui eelpool loetletud juhtumised hakkavad muutuma häirivaks, tuleb ilmselt leida-kutsuda appi peenmateriaalset tasandit tundev inimene, aitamaks selgitada-parandada-muuta, mis-kes-kus on toimuva põhjustajaks
Vasta
#5
Mind nad ei häiri selles mõttes, et ma ei karda. Pigem tekitab küsimusi, et kes, mis ja miks. Kõhe on hoopis see, et see kõik tundub nii uskumatu, et hirm on, et olen äkki hoopis ära keeranud ja näen-kuulen luulusid. Enamus aega olen vaid mina see, kes näeb-kuuleb. Mõningate märkide tõttu, mis olnud (eelmisesse postitusse said kirja vaid mõned seigad), on tekkinud kahtlus, et tegu pole vaimudega, kes meil siin "laamendavad". Seega poleks ka vaimude väljaajajatest ilmselt abi. Korra on proovitud minu juurest "eemaldada" tegelast, kes minuga kaasas käib igal pool, kuid see ei õnnestunud. Tahaks hoopis osata nendega ühendust võtta, et teada saada, mis nad tahavad.
Vasta
#6
No nüüd elan ma ise mujal, mitte seal korteris, aga käin seal külas, sest mul elavad ülejäänud pereliikmed seal. Paranormaalset aktiivsust enam olnud ei ole seal, sest võtsin enne väljakolimist selle vaimuga ühendust ja saatsin ta minema.
Vasta
#7
Lugesin läbi ja silma sisse jäid haisud. Nimelt laiba-, roiskunud-, sigareti- ja kala lehk on kõik omavahel seotud. Kui sõitsin bussiga, siis bussi tuli üks nn. halbade elukommetega mees kes haises kõikide nende haisude järgi. Kui nüüd asja veits teise pilguga vaadata siis minuarust vaimud kõik lõhnavad enamasti seda moodi. Ma ei ole küll kindel aga ma lihtsalt arvan nii, sest absoluutselt igal nn. pompsil on selline lehk juures. Ja kui inimene ära sureb siis roiskunud laiba lõhn on ka nagu pompsil peaaegu kui väljaarvata sigareti hais (oleneb, kas suitsetas või mitte). Minu versioon oleks lihtsalt, et laibalt kanduvad kõik haisud vaimule. Muidugi ma ise uurin seda asja isiklikult veel.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kahtlased juhtumid marx07 31 26,837 20-05-2023, 16:49
Viimane postitus: Lynx Titan
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,049 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,478 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,645 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Asjad kaovad ema juuresolekul Timo 13 8,492 20-10-2013, 18:37
Viimane postitus: DragonLady25
  APPI asjad kisuvad mega imelikuks!!!! penditar 36 14,957 06-04-2013, 11:40
Viimane postitus: venezia
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,038 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 3,689 22-12-2012, 09:50
Viimane postitus: Sello733
  Kodus kahtlane. KGK 20 7,033 03-07-2012, 21:19
Viimane postitus: Activity
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,892 29-04-2012, 21:28
Viimane postitus: kivikirst

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat