Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emotsioonid, mälu kustutamine ja Orioni tulnukad
Selmet kõiki ohtlikeks vaenlasteks tembeldada , võiks ka ilma veiderdamata tunnistada oma eelistusi. Linnaväljakul nimetatakse seda vahel mustaks maagiaks. Et pole vaja teha üllast ja puhast nägu kui praktiseeritakse kiskja meetodeid. Paljus on selle levikus panuse andnud venelased. Venede e. paatidega alt üles mööda jõgesid saabunud stepirahvad. Slaavalsed on hilisem nähtus. PRO-slavlennõje on juba kreekast lainetava õigeusu levitamisega seotud. Juurrahvad nö. põhja venemaal ( tänap.) olid russid. Sõdalasteemad ei olnud russidepõhised. ...------ Valgus-tuli. Tuli on puhastaja. Loomulikult olid russid vanad paiksed ja venelased suht hilised.
Vasta
(21-04-2019, 16:04 )olematu Kirjutas: Ütelnud kohe, et see Sinu foorum on, ja teised on vait, kui Sina räägid . :P

Ei, ma EI öelnud seda, olematu. Pole mõtet neid madalaid trikikesi minuga proovida. Ma rääkisin antud juhul teemast, emotsioonidest, vaimu ja füüsise seotuse teooriast, sellest, et haiguste põhjused on paljus meie peas ehk psühhosomaatilised ning sellest, et meie vaimu nö. vigade eest maksab paljus meie füüsis ning jah, ka ma ise pole sellest säästetud olnud. Ma rääkisin eelpool lisaks veel paljust siinse teema kontekstis ja nüüd kuulaks ka sinu mõnda arvamust antud TEEMAST, olematu.


(21-04-2019, 16:41 )Mannu Kirjutas: Olematu jt: Rääkige julgelt kõik. See tugevdab "selgroogu", treenib eluks vajalikku ego. Ma ei taha, et PW muutuks ühe-kahe maailmavaate mänguväljaks, oodatud on kõik (va läbu ja trollid). Kui ütleb keegi halvasti, siis ütleb, see on see väike valu, mida ma tädide ui-ai-ks nimetasin.
See oli lihtsalt üleskutse, tahete - unustage!

Et elagu sappi pritsivad delfimutid vä? : )


Tsitaat:Naut, sa ise ju eutanaasia teemas tunnistasid küll, et on olemas kannatusi, mis enam mitte ei arenda, oli ju?
Mmmm... ei meenu, kui aus olla.
Eutanaasias oli mu põhipoint selles, et kui keegi tahab minna, siis mingu jah, ka ise, kuid teadlikult, lähedased eelnevalt ette valmistades ja nö. kerge südamega.

Või et KUI kellegi letaalne lõpp on paratamatu, siis nagu saab areng otsa?
Ei. Ma ei arva nii.
Areng ei saa kunagi otsa. Justkui. Mingi sähvakas võib või viimasel siinse kehastuse sekundil ehk ära käia. Ja keegi ei ole nii kõikvõimas, et selle üle kuskilt KÕRVALTvaates mingeid hinnanguid anda.

Tsitaat:Ja sellistest räägin minagi, tõin jah äärmuslikud näited. Hirošhima nt. Inimkonda õpetas, aga kas neid hukkunuid ka?
Tunned sa mõnda inimest, kes sellest sulle rääkinud on?
Eriti nende hukkunute seas?

Järeldus---> liiga hüpoteetiline. Ehk me hakkame taas OLETAMA, kas pole?

Tsitaat:Aga jah, mina nagu maailmavaluus pubekas, ikka selle pärast pead murran, et miks on maailm üksteise ärasöömisel põhinev, no kas ei oleks saanud paremat ja humaansemat maailma teha?
Oleks. Ja teemegi. Kes või mis meid takistab? Miski ju pole veel valmis. Justkui. : )

Tsitaat:Kuigi ma usun, et läbi nendesamuste raskuste sinnapoole me teel olemegi.
Nõus. : )

Tsitaat:Malukustutamine on minu esialgset arvamist mööda enamikele ikkagi kergenduseks (kes seda prügikasti ikka kaasas tahab kanda); kuid piisava energia korral võiks ju mõnda asja ikkagi mäletada?
Ma arvan, et me mäletamegi. Vähemalt mõnda aega. Ajavahemikus 3-6-s eluaasta (?) aga hakkama justkui unustama?
Ei, me ei hakka unustama.
Meid hakatakse dresseerima, et unustus on norm. Ja nii ongi kombeks.
Kes dresseerivad? Meie vanemad, ük, kõik, kes vähegi viitsivad. Miks? Sest nii on dresseeritud neid.
Kuidas see kõik aga algas? Ja kes oli sel juhul see va nn. algne dressuurikehtestaja siis?
Ha!

Vasta
(01-11-2021, 12:08 )olematu Kirjutas: Minaelan, alati ei saa teist põske ette keerata ja taganedagi pole üks moment kuhugi, sest sein on vastas . Või Sa tahad ütelda, et viha on alati negatiivne energia? Ta võib ka vabastav olla . Blokke tühistav jne . Ja peale korralikku vihastamist võib inimene oma elus uue lehekülje pöörata .


Oma suguvõsas kaks süsti saanud ja eelnevalt koroonat põdenud nooruk kuu aega peale teise süsti saamist kukkus haiglasse . Esimene kord pimesoolega , ja peale operatsiooni viidi uuesti haiglasse , neerudega midagi .

Kusjuures enne seda oli sisuliselt raudmees . Milleks lapsi torkida?

Absoluutselt nõus, vihastamine on väga hea, vabastab emotsioonid, kuid ei tohi viha/vihkamise sisse jäädagi. See nõrgestab enda tervist wink.
Ja loomulikult olen ma täitsa selle vastu, et kui keegi sulle virutab, siis keera teine põsk ette. Kirik, piibel, islamiusk jne on tegelikult ju orjariigi alustalad. Hoolimata sellest, millise näilise kaastunde rüüga nad tänapäeval ennast "riietavad".

Minu see tekst oli pandud kirja sel eesmärgil, et kuna seda plandeemiat koordineerivad jõud on kõrgemad kui Kallase/Kiigu suguste muppetite otsused, siis ei saa tavapäraseid vahendeid kasutada selle vaktsiini-hulluse vastu.
Eks igaüks võitleb oma meetoditega selle kuritegeliku plandeemia vastu wink.

Vasta
(01-11-2021, 12:39 )Malandro Kirjutas: Väiksed lapsed kes ei oska oma keha kontrollida lasevad püksi ,täiskasvanud kes ei oska oma mõtteid ja emotsioone kontrollida lähevad närvi . Ehk siis endast välja minek /vihastamine on kui vaimselt püksi laskmine . Korraks võib ju sellest rahulolu tekkida aga pikas perspektiivis teeb see vihastamine pigem kahju kui kasu .

Nii et lõuad pidada ja edasi teenida ? No jah, kes kuidas . Mina tegelikult vihastan ka harva . Naisterahvana isegi nutan harva . Ja paar sammu ette mõtlevana muudan vajadusel plaane ja lähen eest ära. Aga igaühel ei ole seda võimalust , eest ära minna nimelt . Kui sõltutaksegi sellest , kes ettekirjutusi teeb ,ja tagalat ka pole , siis on jama .

Aga igaüks ei oska oma samme analüüsida , või hakkab seda liiga hilja tegema .

Mida siis härra soovitab neile, kes ei oska või enam ei suuda end talisteda ?
Vasta
„...Väiksed lapsed kes ei oska oma keha kontrollida lasevad püksi ,täiskasvanud kes ei oska oma mõtteid ja emotsioone kontrollida lähevad närvi . Ehk siis endast välja minek /vihastamine on kui vaimselt püksi laskmine...“

Olen väike laps – lasen ennast täis.
Olen keskealine – arvan, et ise kontrollin ja ei lase ennast täis.
Olen vana – lasen ennast jälle täis ja saan aru, et mingit keha/mõtete kontrollijat polegi olemas olnud.
Vasta
(01-11-2021, 12:58 )olematu Kirjutas: Mida siis härra soovitab neile, kes ei oska või enam ei suuda end talisteda ?

Miski budistlik tarkusetera kõlas umbes nii -" kui probleemile on lahendus siis milleks muretseda ? Ja kui probleemile ei ole lahendust siis milleks muretseda ? ".

Emotsioon on sisemaailma reageeriminev välimisele ümberringi toimuvale .Kuidas keegi reageerib erinevates situatsioonides oleneb hinge tasemest - mõni muretseb,mõni vihastab ,mõnel läheb ehmatusest kõht lahti ja on ka mõni selline kes ei tee väljagi ümberringi toimuvast draamast ja ei lase ennast sellest kõigest kõigutada.
Mingu ümberringi nii hulluks kui läheb sina saad alati ennast paremuse poole arendada ja ei pea teiste hullusega kaasa minema .

Peab tõdema ,et on situatsioone kus rahulikuks jäämine on vägagi keeruline aga no mis ma oskan soovitada muud kui et vältida füüsiliselt ja vaimselt "alla laskmist" ja proovida säilitada kaine mõistus.
Vasta
(01-11-2021, 12:23 )Minaelan Kirjutas:
(01-11-2021, 12:08 )olematu Kirjutas: Minaelan, alati ei saa teist põske ette keerata ja taganedagi pole üks moment kuhugi, sest sein on vastas . Või Sa tahad ütelda, et viha on alati negatiivne energia? Ta võib ka vabastav olla . Blokke tühistav jne . Ja peale korralikku vihastamist võib inimene oma elus uue lehekülje pöörata .

Absoluutselt nõus, vihastamine on väga hea, vabastab emotsioonid, kuid ei tohi viha/vihkamise sisse jäädagi. See nõrgestab enda tervist wink.
Ja loomulikult olen ma täitsa selle vastu, et kui keegi sulle virutab, siis keera teine põsk ette. Kirik, piibel, islamiusk jne on tegelikult ju orjariigi alustalad. Hoolimata sellest, millise näilise kaastunde rüüga nad tänapäeval ennast "riietavad".

Sekkun ka sellesse jutumärkides vihakõnesse oma kogemuse kirjeldamisega. Nooremana olin äkkvihaga ja lühikese süütenööriga ja viha oli vabastav, sain selle energia najal kõik tehtud, ma suutsin oma elu elada korraldada ja probleeme lahendada ainult vihastamiste najal. Mingil hetkel ma ei saanud enam vihastada, niipea kui ärritusin, hakkas mul füüsiliselt väga halb....siis hakkasin teist põske ette keerama....praeguseks meeldib mulle mõelda, et suudan oma suhtumist muuta situatsioonide suhtes ja ärritun harva, ehk siis suudan endale kõik ilusamaks rääkida, rohkem näha põhjusi teiste inimeste tegutsemiste taga.... aaaga ma olen muutunud väägade introvertseks ja depressiivseks....

Ja sain aru , et tegin Mannu elu jälle raskemaks offtopicut arendades....täiesti teemast mööda.....sorryy
Vasta

[/quote]

Sekkun ka sellesse jutumärkides vihakõnesse oma kogemuse kirjeldamisega. Nooremana olin äkkvihaga ja lühikese süütenööriga ja viha oli vabastav, sain selle energia najal kõik tehtud, ma suutsin oma elu elada korraldada ja probleeme lahendada ainult vihastamiste najal. Mingil hetkel ma ei saanud enam vihastada, niipea kui ärritusin, hakkas mul füüsiliselt väga halb....siis hakkasin teist põske ette keerama....praeguseks meeldib mulle mõelda, et suudan oma suhtumist muuta situatsioonide suhtes ja ärritun harva, ehk siis suudan endale kõik ilusamaks rääkida, rohkem näha põhjusi teiste inimeste tegutsemiste taga.... aaaga ma olen muutunud väägade introvertseks ja depressiivseks....

Ja sain aru , et tegin Mannu elu jälle raskemaks offtopicut arendades....täiesti teemast mööda.....sorryy
[/quote]

No ma eluaeg introvert olnud . Aga teisest küljest, kahe jalaga maas . Meeldiv muidugi vist see pole, kui enam ei suuda Narrina läbi elu sammuda , aga selline see elu on . Midagi muud muuta peale oma hinnangu olukorrale me ei saa. Hea, kui hinnang on enda väärtushinnagute järgi antud . Siis näeb, et alati saab hullem olla . Meenutab kangesti juba Murphy seadusi, aga ju siis oli tark inimene .
Ja tegelikult on see teemaga seotud, sest see teema energeetika on just selline , nagu ta on . Keegi püüab sogases vees suuri kalu, ja eks ajab hinge täis, kui kellegi tuttava tervis või elu selle läbi kannatab .

Vasta
(21-04-2019, 18:58 )Naut Kirjutas:
(21-04-2019, 16:04 )olematu Kirjutas: Ütelnud kohe, et see Sinu foorum on, ja teised on vait, kui Sina räägid . Bleh

Ei, ma EI öelnud seda, olematu. Pole mõtet neid madalaid trikikesi minuga proovida. Ma rääkisin antud juhul teemast, emotsioonidest, vaimu ja füüsise seotuse teooriast, sellest, et haiguste põhjused on paljus meie peas ehk psühhosomaatilised ning sellest, et meie vaimu nö. vigade eest maksab paljus meie füüsis ning jah, ka ma ise pole sellest säästetud olnud. Ma rääkisin eelpool lisaks veel paljust siinse teema kontekstis ja nüüd kuulaks ka sinu mõnda arvamust antud TEEMAST, olematu.


(21-04-2019, 16:41 )Mannu Kirjutas: Olematu jt: Rääkige julgelt kõik. See tugevdab "selgroogu", treenib eluks vajalikku ego. Ma ei taha, et PW muutuks ühe-kahe maailmavaate mänguväljaks, oodatud on kõik (va läbu ja trollid). Kui ütleb keegi halvasti, siis ütleb, see on see väike valu, mida ma tädide ui-ai-ks nimetasin.
See oli lihtsalt üleskutse, tahete - unustage!

Et elagu sappi pritsivad delfimutid vä? : )


Tsitaat:Naut, sa ise ju eutanaasia teemas tunnistasid küll, et on olemas kannatusi, mis enam mitte ei arenda, oli ju?
Mmmm... ei meenu, kui aus olla.
Eutanaasias oli mu põhipoint selles, et kui keegi tahab minna, siis mingu jah, ka ise, kuid teadlikult, lähedased eelnevalt ette valmistades ja nö. kerge südamega.

Või et KUI kellegi letaalne lõpp on paratamatu, siis nagu saab areng otsa?
Ei. Ma ei arva nii.
Areng ei saa kunagi otsa. Justkui. Mingi sähvakas võib või viimasel siinse kehastuse sekundil ehk ära käia. Ja keegi ei ole nii kõikvõimas, et selle üle kuskilt KÕRVALTvaates mingeid hinnanguid anda.

Tsitaat:Ja sellistest räägin minagi, tõin jah äärmuslikud näited. Hirošhima nt. Inimkonda õpetas, aga kas neid hukkunuid ka?
Tunned sa mõnda inimest, kes sellest sulle rääkinud on?
Eriti nende hukkunute seas?

Järeldus---> liiga hüpoteetiline. Ehk me hakkame taas OLETAMA, kas pole?

Tsitaat:Aga jah, mina nagu maailmavaluus pubekas, ikka selle pärast pead murran, et miks on maailm üksteise ärasöömisel põhinev, no kas ei oleks saanud paremat ja humaansemat maailma teha?
Oleks. Ja teemegi. Kes või mis meid takistab? Miski ju pole veel valmis. Justkui. : )

Tsitaat:Kuigi ma usun, et läbi nendesamuste raskuste sinnapoole me teel olemegi.
Nõus. : )

Tsitaat:Malukustutamine on minu esialgset arvamist mööda enamikele ikkagi kergenduseks (kes seda prügikasti ikka kaasas tahab kanda); kuid piisava energia korral võiks ju mõnda asja ikkagi mäletada?
Ma arvan, et me mäletamegi. Vähemalt mõnda aega. Ajavahemikus 3-6-s eluaasta (?) aga hakkama justkui unustama?
Ei, me ei hakka unustama.
Meid hakatakse dresseerima, et unustus on norm. Ja nii ongi kombeks.
Kes dresseerivad? Meie vanemad, ük, kõik, kes vähegi viitsivad. Miks? Sest nii on dresseeritud neid.
Kuidas see kõik aga algas? Ja kes oli sel juhul see va nn. algne dressuurikehtestaja siis?
Ha!

Rsk kui närvi mind ajab kui keegi oma enda sõnadega vastuollu läheb. Siuke püha viha tuleb peale. Buddhismis on ilusti kirjeldatud raevu energia rakendamist. Oled teadlik tagajärgedest, võtad vastutuse ja kannad kahjud. Kurvastusega näen et fb-s on minu jaoks kõige paganlikum persoon läinud kõige pasa teed ja kah barikaadile roninud. Sapikatlas keev raev on kõigis. Tuli ( tegu) peatab märatseva möirapulli tema enda sapitule hirmudes ja vihas. Lihtsalt sa pead olema temast üle. Seks ajaks lülitad välja õhu ( mõte) ja surud jalad maasse ( kõikide energiate mälu ja ladu) ja virutad nii et pulli sitta lendab. Siis täidad endasse lõhatud tühimiku jaheda veega ( emotsioonid) ning lähed ja täidad ka pulli tühimiku sellega. Hormoonidega mõtlemine on alati emase maa käivitatud.
Vasta
(02-11-2021, 10:15 )Maakristall Kirjutas: Sapikatlas keev raev on kõigis. Tuli ( tegu) peatab märatseva möirapulli tema enda sapitule hirmudes ja vihas. Lihtsalt sa pead olema temast üle. Seks ajaks lülitad välja õhu ( mõte) ja surud jalad maasse ( kõikide energiate mälu ja ladu) ja virutad nii et pulli sitta lendab. Siis täidad endasse lõhatud tühimiku jaheda veega ( emotsioonid) ning lähed ja täidad ka pulli tühimiku sellega. Hormoonidega mõtlemine on alati emase maa käivitatud.

huvitav selgitus elementide maailma kasutades
kuid miks ja kuidas on sattunud see sapikatlas olev raev meisse ....? tõsiselt küsin
Vasta
No vist ka kõige esoteerika vaenulikum skeptik on kuulnud suurest valguse võidust pimeduse üle, kõrgetest vibradest jne. Millist selgitust sa tahaks kuulda? Nad räägivad et universumi keskpäiksest levivad üle galaktika valguse lained. Kui teaduslikult rääkida siis tglt on allikaks hoopis mustast august levivad ,,raadio,, lained. Täitsa teaduslikult uuritud. Sa vist ei viitsinud väga lugeda Loksteri jutte. Seal viiteid oli küllalt. Kui nüüd eso ja eksoteeriliselt võtta siis tuli ja valgus on suht lahutamatud aga mitte sünonüümid. Ma vastaksin mitte oma sõnadega. See on täiesti kõigi enda valida kas see vääramatu ja kõike neelav protsess vastu võtta armastuse või hirmu-vihaga. See ei ole halb ega hea. Kui nii ise ei jaota. Kui jaotad, siis jah noh. Võibolla 1 3000000-st suudab sellest meistrina läbi käia. No vot ja need 299999 suudavad selles näha vaid viha-hirmu head ja halba. Protsess on olemuselt puhastav ja vajalik. Aga see ei ole ainult hea ja lill. Kõik ,,paha ja halb,, sunnitakse üles keema. Kus asub inimese kõige tulisem punkt? Kõigis on ta olemas. Jällegi lisan väära mõtte- see pühaks peetud tuli neelab kõik. Ainuke moodus selles elllu jääda on süüdata ilmnemata vaimaspekt. S.t. sisemine tuli. Jah aga kas südames või sapis eks? Kõik mida näed hetkel delfis on tuli. Hirm, viha, agressioon, konfliktid. Ja nagu lati süüdi on ju keegi teine välises ilmas. Oh ega ju mitte ise. Vot see seal ( valid, vastandad ja hakkad vaenlasega taplema) on süüdi, mina vääga hea ja õige. Pikk tuleks selgitus. Kui hakkaks kirja panema ,siis peaks kordama stepslit, loksterit............. No ma ei oska enam kuidagi lühidalt. No kui siis- kui suudad endas talitseda duaalset neutraalsuseni ,siis on juba hea. Kõik radikaalselt must-valge on hukutav. Iga viimnegi radikaalne seisukoht on hukutav. Kõik äärmuselikud voolud mis sind kaasa haaravad on hukutavad. Fanatismist nakatumine on ise enda polaarsele rindejoonele kõrvust tõstmine. Ei maksa minna teiste teed. Kui suudad , leia alati igal medalil avers-revers ja kui suudad ära riputa tumedat poolt siseiilmast välisesse. Leia armastus, ole südamlik, püüa olla sõbralikum aga ära satu njuidzi õnnekultuse roosa tati sisse kesk suhkruvatiseid pilvi. Pole suuremt kurjust kui polaarne valguse kultus rüütatud sädeluse, võltsvalguse maski ja õndsusdoosikestega. Hoidu hierarhiast, sest selle tipp on alati silmipimestavalt kiiskav.
Vasta
tuli ja valgus on suht lahutamatud aga mitte sünonüümid
jah, nad on algse jõupunkti vektorid....ma ei oska väljenduda....idee on selles, et punkti/jõudu/infot saab liigutada, peab olema toetuspunkt/ehk siis info ja kang/ehk siis energia ja suund ehk siis see, mida ma nimetasin vektoriks....

...ja mu liikumisprotsess on aeglane, vabandused
Vasta
(03-11-2021, 11:27 )lumm Kirjutas: tuli ja valgus on suht lahutamatud aga mitte sünonüümid
jah, nad on algse jõupunkti vektorid....ma ei oska väljenduda....idee on selles, et punkti/jõudu/infot saab liigutada, peab olema toetuspunkt/ehk siis info ja kang/ehk siis energia ja suund ehk siis see, mida ma nimetasin vektoriks....

...ja mu liikumisprotsess on aeglane, vabandused

Kõik mis hetkel toimub on suunamine maasse. Seega toetuspunkt neelab inimesed tervikuna ( energeetiliselt ). Kuda küla koerale nii koer külale. Lihtsamalt öeldes, maa vastab ( inime ise on põhjus ) samaga. S.t. surub ta enda selliseks nagu inime, end loodusjumalaks peetu, on temaga teinud. Inime litsutakse tihekeks ja lamedaks maa suunal. Ma ei tea kui paljud on kuulnud kuda NA tädid muudkui kilkavad ,et meie rakud muutuvad kristalseks. S.t. inimene tiheneb ja muutub raskemaks, mineraliseerub. Süsinikupõhisest ränipõhiseks. Mironoval palju videosid sel teemal. Eestiski käis see akadeemik loengut andmas. Inime sunnitakse nö. kivistuma. Loom tõuseb - inime langeb. See ongi mõistuse vähendamine. Ja pole lameda maa jutt kah niisama tulnud. Lihtsalt valesti mõistetud. Ja nii võttes surub kosmiline ja päikese tuli inimese hirmunult maasse põgenema. Nii läksid ju ka omal ajal meie esilased tšuudid allilma maa sisse kuna päikse ja tulekultust kandvad slaavid-õigeusklikud tulid põhja ,,valgustamist,, sunniga tooma. Nii nagu me ,,alumisse.. suhtume nii ,,ülemised,, rakendavad jõudusid. Põhjus tagajärg. Nii et ei ole aktuaalne lamemaast pajatada, lamelaubast peaks inime rääkima. Seejuures laskub inimeste jumala jätkuahel koos nendega maasse. Ei olnud seejuures jahwejehoova kaugeltki esimene ega ole viimane. Kõike paluks võtta mitte sõnasõnalt vaid energeetiliselt ja elementaarselt. S.t. elemendipõhiselt. Stiihhiad on aine olekud. Tesisõnu energia väljendused. See ei ole halb vaid hoopis võimalus arenguks ja eriti vaimseks. Kõik on programeeritud vahtima üles ja sealt vägevat vaimu otsima. Varsti -varsti meenub, et kogu mälu on maa sees ja mitte analüütiline vaimlev aju ei ole vaimsus vaid tundlev maa vesi uhub koos maa mäluga kõik asukad pinnale.
Vasta
Tsiolkovski arvas, et inimkonna kaugem tulevik on puhtalt energeetiline inimene ehk CC kolmas tähelepanu. Selline olek kus absoluutselt kõik allub tahtele.
Vasta
„..Selline olek kus absoluutselt kõik allub tahtele...“

See ongi Hetke „nägemine“ ja Võim, mitte seisund/olek muidugi, ehk - Kõik on täpselt nii nagu peabki olema. Või – Kõik Olen Mina.
Vasta
(04-11-2021, 23:07 )xcad Kirjutas: Tsiolkovski arvas, et inimkonna kaugem tulevik on puhtalt energeetiline inimene ehk CC kolmas tähelepanu. Selline olek kus absoluutselt kõik allub tahtele.

Mina arvan...(no sellisel vaevukuuldaval sosinal , sest, mis minusuguse arvamus ka ikka maksab, pole mul teadust selja taga, ega õiget jumalat kilbiks kaenlas)
..... et see nö castaneda terminites kolmas tähelepanu, ehk olek, kus kõik allub tahtele on juba olemas, või siis saavutatud, me rakendame seda praktiliselt igal oma olemasolu hetkel. Puudu on vaid tunnetus protsessist ja mastaabist. Kus see puudujääv osa on...sellest mul aimu pole....
Vasta
Tahte maailm see mateeria ongi, milles elame ja tunnetus, mis puudub, on teadmine. Loome maailma, teadmata, mida teeme. Loome tahtega mida ise ei teadvusta, sest ei mäleta, seega ei tea seda kogemust, kuidas me saime tahte ja kuidas me seda valda(si)me.
Vasta
(05-11-2021, 00:10 )lumm Kirjutas:
(04-11-2021, 23:07 )xcad Kirjutas: Tsiolkovski arvas, et inimkonna kaugem tulevik on puhtalt energeetiline inimene ehk CC kolmas tähelepanu. Selline olek kus absoluutselt kõik allub tahtele.

Mina arvan...(no sellisel vaevukuuldaval sosinal , sest, mis minusuguse arvamus ka ikka maksab, pole mul teadust selja taga, ega õiget jumalat kilbiks kaenlas)
..... et see nö castaneda terminites kolmas tähelepanu, ehk olek, kus kõik allub tahtele on juba olemas, või siis saavutatud, me rakendame seda praktiliselt igal oma olemasolu hetkel. Puudu on vaid tunnetus protsessist ja mastaabist. Kus see puudujääv osa on...sellest mul aimu pole....
Ehk see on selline teema nagu pimedad elevanti uurimas. Õigemini uurivad aga "elevant" on puudu. Meie sellest teemast ei tea midagi. Isegi Don Huan ütles, et ta ei tea, aimab, arvab, mõtleb. Et pole selliseid "olendeid" kohanud. Teema on põnev aga ainult arvamuste tasandil.Bleh Aga diskuteerida ikka võib!
Vasta
Mälu kustutamisest.

Selle info kuulsin tuntud Eesti vaimse õpetaja käest. 
Mälu ei kustutata, mälu pitseeritakse. Ehk siis suletakse inimese tavateadvuse eest. See toimub hetkel, kui surnud inimene (peale surma) saab aru, KES ta tegelikult on.  Seda hetke tajub hing ereda valgusesähvatusena ning see ere valgus pitseeribki eelmise elu mälu kinni.
Miks see toimub, ei ta ei teadnud. Teisal jällegi ütles, et inimesel endal on sel viisil kergem, kui ta kõike ei mäleta.

PS
Kas midagi veidike sarnast pole juhtunud sinuga, Q11, aga elusast peast???
Vasta
Pagan seda teab. Unes näiteks mõnikord järsku nagu „Saan Aru“. Ma ei oska seda „saanaru“ seletada. Mitte et Teadlikus Unes olen. Seda ma tean. Jube imelik „saanaru“ On nagu.... Hrmm
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aju, mälu, metoodikad Tartuff 7 4,919 26-04-2017, 07:27
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Keha- ja lihase mälu. Andres K 17 8,669 30-06-2011, 13:21
Viimane postitus: igihali
  Kus asub mälu - kas aju sees või kuskil mujal ? excubitoris 4 4,036 05-09-2008, 06:11
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat