Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mind nähti helendamas ja hõljumas
#1
Tere.

Minul selline juhus, et minu onutütar rääkis mulle, et mõned päevad tagasi nägi ta mind "helendamas ja hõljumas" oma magamis toas.
Ma küll küsisin talt, et äkki ta nägi seda unes aga ta ütles, et see oli päriselt ja ta olevat olnud tükk aega sellest šokis ja ta olevat tekki alla pugend ja ei julgenud sealt tükk aega välja tulla.

Tahaksin teada, et kas teie oskaksite öelda mida see võis tähendada.
Mulle on nagu see eriti kummaline, et mina ise kodus magasin, et kuidas see võimalik on ?
Kas üldse on võimalik nii, et su hing/vaim rändab kuskil, kui sa ise magad ja seda enda teadmata ?


Ann
Vasta
#2
Tavaline une ajal toimuv (mitte-teadvuslik) astraalprojektsioon,
kuid siin on tegemist veel täiendavalt kokkulangevusega,
harilikult ju ei nähta kuid vahel harva siiski.
Vasta
#3
Suur aitäh vastamast Smile
Vasta
#4
Paar juhtumit elust.....
Esimesel juhul istus inimene toolipeal ja tukkus, samal momendil lahkus kehast nn hing kriipsu joonistuse kujul ja riietus vastas eelmise sajandi alguse riietusele.See oli riietatud musta ja oli silmaga nähtav. Peale tagasitulekut ,ärkas ta üles....
Teisel juhul toimus see öösel, kus inimene magas, peale nn hinge tagasipöördumist vajus koiku ja tekkis nagu oleks keegi teine inimene tulnud kehasse tagasi....
Vasta
#5
Irw.
Nii need incubusid ja succubusi käivad Laugh
Pärast ütlevad,et ei old tema.... Laugh
Vasta
#6
Minu töökaaslane- sõbranna, tihtilugu ärkas öösel sellepärast, et mina istusin tema voodi juures. Ta kutsus mind nimepidi, isegi tema mees ütles selle peale, et naine nii päeval kui öösel minuga koos. Kui ta tööle tulles rääkis mulle sellest, minu jaoks see oli väga üllatav, sest mina ei mäletanud midagi. Ja niimoodi ma uitasin.
Kui käisin teise töökaaslase juures, oli mul meeles kõik viimse detailideni. Mis seljas oli tema pereliikmetel, mitu last kodus oli olnud, ja et vanemad seksisid öösel... Järgmisel päeval küsides, ise proovisin vastata ja töökaaslane oli jahmunud.
Käisin oma ema juures, ema ärkas ja nägi mind ja esitas küsimusi mulle. Mina sel ajal olin rongiga sõitnud tema juurde ja mõelnud tema peale.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 4,858 17-12-2013, 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Surnud poiss käib mind tänamas. kikku99 20 9,519 08-11-2009, 13:21
Viimane postitus: Iiris
  Hirm, et mind jälitatakse -LilleNeiu- 13 6,111 16-07-2009, 17:22
Viimane postitus: temporary
  Mind rünnati. piret- 3 2,879 28-01-2008, 19:40
Viimane postitus: piret-

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat