Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web-i 10.a juubel-sünnipäev 8-10.11.2013
#1
Hetkel on siis favoriidiks tõusnud alljärgnev kohake - toon Katzi postituse tervelt ära. Need kes Pilistvere ei tahtnud tormake nüüd kohale ja liigutage rahakoti lõugu - kellake tiksub. wink

(02-10-2013, 10:11 )katz Kirjutas: Sain enda arvates väga hea hinnapakkumise 20 in, 2 öp Pihla Puhkemajja.

Hinnaks 2x215 maja,1x20 saun,15 voodipesu = 350.-

Broneerimisega kiire. Palun nüüd kiiresti otsuseid.

http://www.pihla24.ee/Kontakt.aspx

Magamiskohad on kõigile, voodipesu hinna sees. Kasutada on saun, peosaal. Hinnaks tuleks 20 in puhul 17.5€/nägu
Ja kui keegi veel avaldas soovi sponsoreerida tuleks hind veel odavam. Logistiliselt minu arvates küllalti heas kohas- Põltsamaal.

Täpne asukoht - http://goo.gl/maps/aeh3s



Hetkel on siis oma tulemisest teada andnud - hetkel tundub, et 08-10.11.2013a. - sünnipäeva üritusele järgnevad paraweebud. Kelle nime siin ei ole palun ERALDI välja tuua, et nad tahavad tulla, et hiljem poleks asja, et "mina ka kuskil läbi lillede mainisin" ja "sellest postitusest oleks pidanud ju aru saama". See nn "parool" oleks siis umbes nii, et "palun panna mind ka tulijate nimekirja". Loodan, et rahvas saab aru ja väljendab oma soovi selgelt. Kuna hetkel pole isegi koht veel 100% kindel siis kellegile K-komandot koju ei saada kui ta hiljem loobub wink. Tänan kõiki.

1. Excubitoris.
2. Elis
3. Thorondor
4. Piziingliito
5. Katz + 1? + 0,5 (mahu järgi) wink
6. Nielander
7. Hugoth
8. TempleMaster +1
9. Tehnoloog
10. Psühholoog
11. Euroruubel
12. Monika
13. Nazz
14. Marurarum
15. Stalo
16. Nandi
17. Hiiglane
18. Kukoc
19. Geku
20. Cassiopeia
21. InDemand
22. Dopey
23. Mürakaru
24. Karamba
25. Albion
26. Usiik
27.
Vasta
#2
Koht võiks siis asuda keset Eestit ilmselt, sest siis on kõigil ühtlaselt pikk maa tulla. Siiamaani on mul olnud kogemusi ainult RMK metsamajadega. Elektriga varustatud majad on tasulised ja võrdlemisi kallid. Aga kui kamba peale ära jagada siis kogu Simisalu loodusmaja kompleksi kasutamine maksaks igaühele €11.75 ööpäev, aga seda ainult juhul kui me saame kokku 49 inimest nagu see maja mahutab. Arvatavasti mahub meid sinna ka rohkem ja siis läheks muidugi summa veel väiksemaks. Samas oleks hea kui saaks niisama kuskilt mingi pinna Bleh Simisalu loodusmaja jääb peaaegu samasse kanti kus me just suvist kokkutulekut pidasime, rongijaamad jäävad tunduvalt kaugemale ainult: Jänedalt 26 km, Aegviidu 30 km.
Vasta
#3
Viljandimaal ka üks ilus ja huvitav koht, pole võibolla kõige odavamate killast, aga vaadake leheküljel ringi, siis saate aru, millest ma mõtlen : http://www.kivitalu.ee/index.php?id=30
Päikest!
Vasta
#4
Eestimaa "keskel" ei tähenda alati kuldset keskmist. Logistika kohalt oleks parim koht vast Tallinn aga see selleks. Kui aga kellegil ON pakkuda koht Tallinnas (või selle servas) siis miks ka mitte.
Samas eelistaks ise sealt minema saada - rohkem rohelisse kohta. Kuna teema värske siis ootame mõned nädalad - äkki veab ja leiame mõne toreda koha.

Mis puutub aga "massidesse" siis kardan, et isegi 40-et ei saa kokku. 30 oleks ehk juba reaalne - juubeli puhul. Seega võtaks ehk selle numbri - 30 - hetkel aluseks. Kui tuleb vähem siis mitte väga oluliselt ja kui rohkem siis ka mitte väga oluliselt.

Meenub, et ühe kokkutuleku suhtes sai uuritud üht metsamaja seal kuskil Kohila kandis. Käisin isegi kohal. 20-30 inimest mahub ära. Oli mitu maja, küte, elekter ja ka hind polnud siis väga hull - otsin äkki leian ülesse ja lisan info siis siia.
Vasta
#5
´M käisime emaga sellises kohas tema klassikokkutulekul http://www.kaldapuhkemaja.ee/?id=2&keel=ee
Hind tundub ka mõistlik, kuigi ruumi just üleliia pole. Samas kõik eluks vajalik olemas ja häid lambaid pidi palju ühte lauta mahtumaSmile Lihtsalt mõtlemiseks.
Vasta
#6
(15-07-2013, 22:06 )katz Kirjutas: ´M käisime emaga sellises kohas tema klassikokkutulekul http://www.kaldapuhkemaja.ee/?id=2&keel=ee
Hind tundub ka mõistlik, kuigi ruumi just üleliia pole. Samas kõik eluks vajalik olemas ja häid lambaid pidi palju ühte lauta mahtumaSmile Lihtsalt mõtlemiseks.

Nunnu wink Kas see 190 on päeva või saab selle raha eest R,L,P olla?
Kui selle saab nädalavahetuseks siis tuleb vaid 8.50 per nina. Pole palju.
Vasta
#7
Ma täpselt ei tea. Ole hea võta ühendus ja uuri asja täpsemaltSmile
Vasta
#8
Kokukal küsis keegi, millal Para-web loodi. Ma valetasin, et 1. november. Tegelikult on kaks päeva varem 30. oktoober. Esimese kasutaja registreerimiskuupäeva järgi.
Vasta
#9
(16-07-2013, 12:29 )Thorondor Kirjutas: Kokukal küsis keegi, millal Para-web loodi. Ma valetasin, et 1. november. Tegelikult on kaks päeva varem 30. oktoober. Esimese kasutaja registreerimiskuupäeva järgi.

Kui heita pilk kalendrisse, siis tundub, et juubelit pidama hakata oleks mõistlik 30. oktoobrile (kolmapäev) järgneval nädalavahetusel juhul kui valdavale enamusele see kuupäev sobib.



Vasta
#10
Rahaliselt oleks aga mõtekas 9-10 nov pidada. Ehk mõnele pole raha takistuseks aga kui vaja kuskil kaugemal kodukohast sõita siis oleks tore, kui poleks kuu lõpp või järgmise kuu esimesed päevad. Aga see on puhtalt minu mõttekäik...
Vasta
#11
Jah, sul on õigus, katz. Neid juudaseekleid kipub sinu kirjeldatud perioodil tõesti kõige vähem olema. Aga liigutakski siis juubelipidustused kuhugi sinnakanti kus kõigil "nutumüüri" (pangaautomaadi) juurde asja on Bleh
Vasta
#12
Kui võtame "loomise" ehk esimese regamise alusel siis oleks ehk pidu just "enne" - mis üldjoontes pole hea.
Seega - toetaks seda 8-10.11 nädalavahetust. Selleks ajaks peaks kõigil oma "seeklid" käes olema ja suurem "laristamine" veel olemata. Kui rahvas vastu pole siis jätaks hetkel selle nädalavahetuse?! Kui saame kuu päeva paika siis oleks ehk lihtsam ka kohta leida - varakult ära bronnida.
Vasta
#13
Alles oli kokkutulek, kuhu ma jälle ei jõudnud.
Mitu päeva on siis plaanis seda juubelit tähistada? Ma arvan et me võiks kohtuda näiteks Tallinnas. Leida mingi pinna ja teha asja ära ühe päevaga. No kui mitte seekord, siis ehk kunagi tulevikus.
Mõte on selles et paljudel ei ole aega ja ka paljud kindlasti ei taha ööbida kuskil võõras kohas.
Kui teha üks pikk päev - siis oleks ehk ka rahvast rohkem. 8...10 tunniga jõuaks ilmselt paljud jutud maha pidada.
See on minu arvamus.
Vasta
#14
(16-07-2013, 20:56 )Veli Joonatan Kirjutas: Alles oli kokkutulek, kuhu ma jälle ei jõudnud.
Mitu päeva on siis plaanis seda juubelit tähistada? Ma arvan et me võiks kohtuda näiteks Tallinnas. Leida mingi pinna ja teha asja ära ühe päevaga. No kui mitte seekord, siis ehk kunagi tulevikus.
Mõte on selles et paljudel ei ole aega ja ka paljud kindlasti ei taha ööbida kuskil võõras kohas.
Kui teha üks pikk päev - siis oleks ehk ka rahvast rohkem. 8...10 tunniga jõuaks ilmselt paljud jutud maha pidada.
See on minu arvamus.

Tallinnas ja Harjumaal on vist jah enim nõidasid ja maage kui mujal Eestis.
Pooldan Veli Joonatani ettepanekut.
Vasta
#15
Kui ei ole aega, siis tuleb aega võtta. Ainuke asi, mis kaugemale sõites ja kohta üürides võib määravaks saada, oleks siinkohal raha. Aga kes keelab juba praegu hakata säästma. Vabandust, aga mulle see Veli Joonatani pakutu küll ei sobi. Tüüpiline päälinlase jooksva eluviisiga suhtumine. Nii sured homnepäev juba maha kah kui igalt poolt läbi jooksed aint. Juubeli ja kokkutulekute mõte selles ongi, et linnast eemale saada ja natuke ennast kuskil looduses laadida ning toredat seltskonda nautida, mitte ainult ametlikus stiilis tulime-olime-läksime asju korraldada. On meil ka neid lonegu-stiilis üritusi ju piisavalt, ja kui ei ole, siis aga palun, kes keelab korraldada. Juubel pole VAID selleks wink
Vasta
#16
Mind huvitaks see, kui paljudele meeldiks ühe päevane kokkutulek.
Jääksid ära kulud öömajale.
Neid on siin tehtud ju ka. Aga koht võiks olla ikka lihtsalt ligipääsetav. Ka nendele kes ei oma autot. Saaks ühistranspordiga kohale.
Vasta
#17
Mina ei poolda ka ühepäevast kokkutulekut ja Tartust mingiks 8 tunniks perega Tallinnasse sõita. No kohe kindlasti mitte.
Vasta
#18
(16-07-2013, 21:57 )PiziIngliito Kirjutas: Kui ei ole aega, siis tuleb aega võtta. Ainuke asi, mis kaugemale sõites ja kohta üürides võib määravaks saada, oleks siinkohal raha. Aga kes keelab juba praegu hakata säästma. Vabandust, aga mulle see Veli Joonatani pakutu küll ei sobi. Tüüpiline päälinlase jooksva eluviisiga suhtumine. Nii sured homnepäev juba maha kah kui igalt poolt läbi jooksed aint. Juubeli ja kokkutulekute mõte selles ongi, et linnast eemale saada ja natuke ennast kuskil looduses laadida ning toredat seltskonda nautida, mitte ainult ametlikus stiilis tulime-olime-läksime asju korraldada. On meil ka neid lonegu-stiilis üritusi ju piisavalt, ja kui ei ole, siis aga palun, kes keelab korraldada. Juubel pole VAID selleks wink

Aga palun - tehke juubel kolm päeva kuskil looduses. Saate Tallinnast välja. Mina elan siiski väikelinnas.
Aga võiks ju mõelda ka ühepäevasele üritusele tulevikus. Arvan et see sobiks ka paljudele.
Vasta
#19
Mõnes mõttes on õigus nii Pizil kui VeliJoonatanil - asi vaid selles, et kumbki räägib erinevast "peost". Ühepäevaseid üritusi on tehtud ja tehakse ka tulevikus. Keegi ei pea mitmepäevasel üritusel terve pikkuse vastu pidama - astub juurde - ütleb tere - puhkab jalga ja läheb edasi. Selliselt on mitmed inimesed korduvalt toiminud. Kuna meil on siin inimesi mitmest Eesti nurgast kes omavahel kohutvad vaid sellistel üritustel siis on teatud loogika teha kokku saamised mitmepäevased. Ühepäevased/õhtused üritused on lokaalsed - kas siis sugulaste või kolleegide vahel või ühe väikese piirkonna piires - näiteks Tallinn või Viljandi.

Mul ei ole midagi selle vastu kui mitmepäevane üritus teha Tallinnas - siin vaid tekib küsimus kohas ja ööbimises. Kahjuks ei ole Tallinn linnana Eesti inimestele eriti külalislahke. See on olnud minu meelest peamine põhjus miks tehakse pikemaid üritusi mujal kui siin. Sellest lähtuvalt peame kahjuks/õnneks jääma formaadi juurde mida senini praktiseerinud oleme.

Seega - kordame üle lähte tingimused - otsime kohta kuhu mahub ööbima vähemalt 25 inimest. Koht peaks olema meie käsutuses vähemalt alates reede keskpäevast kuni pühapäeva keskpäevani. Elementaarsed tingimused - elekter, vesi, küte, toidutegemise võimalus ja WC milles keegi oma kannikaid ära ei külmetaks. Selle aja eest ei tohiks hind ületada - lähtuvalt keskmisest 20 inimesest - nii umbes 10 eurot inimese kohta. Need kes tulevad vaid üheks päevaks - eeldatavasti laupäevaks peaksid arvestama, et "viskavad" ka tasumise kassasse mõne euri. Logistika peaks olema loogiline - mingi ühistranspordi peatus ei tohiks olla väga kaugel. Senini on see asi ilusti toiminud - auto omanikud on oma "vaesemad" paraweebud ilusti viimaste "kilumeetrite" raadiuses ära toonud.
Kas on kellegil siia midagi lisada?

Personaalselt luban, et kui midagi hullu vahele ei tule ja transpordiga asi keerukaks ei lähe siis üritan vähemalt laupäeva lõunaks ühe seljanka teha - nii, et kõigile jätkub. Kui soovijaid on rohkem siis luban, et teen ka ühe soru seljanka põhja kus liha sees pole wink

PS. Üritan augustis üle vaadata selle Lohu juures olnud koha. Kas on alles ja mis hinnaks on.
Vasta
#20
Tallinnas sobiks kokkutulekuks "suvaline pargipink", nagu järgnevalt pildilt näha võib Smile

http://y.delfi.ee/norm/196447/13081583_8FsGki.jpeg

1) Huvilised saavad mediteerida, nagu esiplaanil näha on.
2) Võimalik on proovida "maaühenduse tsakra" toimimist (maas lamav tüüp, kes on rännakul "teistes reaalsustes").
3) Saab pidada loenguid, nagu tagaplaanil näha on.

Aktiivsemad "maaühenduse tsakra" proovijad (loe: vägijookidega liialdajad) saavad vajadusel ka "tasuta öömaja", kui "rohelised mehikesed" (mun-pol), või "sinised mehikesed" korraldavad "tulnukaröövi" (võtavad jõuga kaasa): nii saab kogeda "sealpool ronka" olemist (ronk=kaineri auto).



Ühesõnaga kohas pole küsimus, kui vaid tahet oleks.
Vasta
#21
Tead, lahendused, kui sa tarka midagi öelda ei oska, siis hoia oma suu kinni mitte ära solgi teemat.

Vasta
#22
Kui te miskit ei leia, võin häda-variandina enda kohta pakkuda, ses mõttes, et tegemist väekohaga ja see mis inimeses on, see võimendub, st. kes paneb alkot, see paneb veel ohtramalt, kes on agressiivne, muutub veel hullemaks jne. Samas nägija näeb nii mõndagi...

Pilte võib vaadata:
http://loodustuba.wordpress.com/
Vasta
#23
Cassu - üks lause oli Lahendustel hästi öeldud wink
Ühesõnaga kohas pole küsimus, kui vaid tahet oleks.

Tulnukinimene - puu all on tore aga kardan, et planeeritud ajal on seal külmavõitu Smile
Vasta
#24
Mis mõttes?Shock ma elan ju perega aastaringselt
Vasta
#25
Sorry - minu viga - looduspildid viisid esmalt nägemise ja ei pannud tube tähele wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paraweb'i sünnipäev 2019 PiziIngliito 9 4,293 02-11-2023, 03:56
Viimane postitus: levis
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,117 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,242 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,218 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,850 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat