Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koer näeb vaime?
Autor Sõnum
elupida
Uustulnukas

16-07-2013 17:24
Postitus: #1
Koer näeb vaime?
Olin ükskord üksi kodus ja lihtsalt vaatasin aknast välja, koer süles magamas. Oli juba üsna pime. Aga siis koer lihtsalt tõusis püsti ja läks sülest ära ning hakkas lihtsalt midagi vaatama (vahepeal pea ka liikus nagu millegiga kaasa). Natukese ajapärast hakkas ta urisema ja siis haukus kui segane. Rahustasin ta maha ning läksime teise tuppa.
Mu koer uriseb tavaliselt ainult inimeste peale keda ta enne pole näinud ning on mul külas. Kuid sel hetkel olin ma täiesti üksi, natuke kõhe hakkas.
Kas ta nägi kedagi, et ta selliseks muutus või oli lihtsalt midagi tavalist mida ma sel hetkel tähele ei pannud?
(Igaksjuhuks ütlen, et mu maja on üle 50. aasta vana)

Aitäh vastuse eest Smile
(selle postituse viimane muutmine: 16-07-2013 17:25 elupida.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
levis
Veteran

16-07-2013 23:45
Postitus: #2
RE: Koer näeb vaime?
Kui kummitus uuesti tuleb, siis palu tal liikuda mingis suunas. Nüüd kui kummitus tõesti liigub soovitud suunas ning koer sellele reageerib, siis oled sa saanud päris mitmele küsimusele vastuse Smile
Teretulemast foorumisse!
(selle postituse viimane muutmine: 16-07-2013 23:46 levis.)

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Minaelan
Bännitud

12-03-2014 20:45
Postitus: #3
Tõstan selle siia:

(12-03-2014 18:17 )Minaelan Kirjutas:  
(12-03-2014 17:32 )olematu Kirjutas:  Kuidagi märkamatult on para-foorumist poliitfoorum saanud ...

Smile Tegelikult ikka toimub ka müstilisi asju, aga need tunduvad kuidagi normaalsed ja igavad selle nö maailmakriisi kõrval.

Täna tulid mu töökaaslased järjest rääkima öiseid sündmusi. Esimene naine rääkis, et magas halvasti ja kui silmad avas, nägi enda voodi kõrval seismas vana ja väikest kasvu hiinlase näoga vanameest. Too lihtsalt vaatas teda rahulikult. Ta ehmus õudselt, aga ei hakanud oma meest äratama ning uinus lõpuks. Mõne aja pärast ärkas uuesti ja jälle nägi toda hiinlasest vanameest ennast vaatamas. Ta olevat sama näoga kui enne. Kuna see naine on kunstnik, siis tal on silma selliste detailide jaoks. Ta oli ikka päris ehmunud.
Teine naine rääkis, et kummaline öö oli olnud. Ta magas halvasti, sest koer, kes tavaliselt on rahulik, oli täna öösel hulluks läinud, vahtis koguaeg ühte nurka ja urises ning niutsus ärevalt. Naine oli kabuhirmus olnud.

Ma meenutasin kohe, et kas mul ka öösel midagi juhtus, et ehk oli vaimude ühiskülastus meie töökollektiivile...aga kuigi magasin ise ka halvasti, oli kiisu terve öö väga rahulik, isegi ei kiusanud mind kordagi, nagu tavaliselt teeb Smile.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Lunarnora
Uustulnukas

13-03-2014 16:33
Postitus: #4
Ma olen ka mitut lugu kuulnud, kuidas koer vaatab tühja nurka ja haugub nagu keegi seisaks seal. Täitsa võimalik, et nad näevad ja tunnetavad neid. Muud seletust ei oska küll leida. Olen märganud, et ka kassid jälgivad tühjas ruumis kedagi/midagi väga pingsalt, aga ei satu sellest stressi…
Mitic
Uustulnukas

14-03-2014 09:42
Postitus: #5
Minu peni vahtis kord, karvad turjal turris, kolmekorruselise maja seina, nagu oleks keegi sellel ringi roninud. Seisin tükk aega kõrval ning jälgisin ta silmi. Need liikusid sujuvalt nn objektiga kaasa. Kui ma lõpuks küsisin, mis ta näeb seal, astus ta risti mu ette ning hakkas hoiatavalt urisema. Pidin ta sealt lausa ära vedama, sest küllap tahtis mu elajaloom nähtuga pisut pureleda.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 44 5,672 15-01-2018 15:33
Viimane postitus: VironShaman
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 6,691 11-02-2012 01:10
Viimane postitus: koit46
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 100 13,307 03-02-2012 19:33
Viimane postitus: Wilholmensis
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 5,969 02-12-2011 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog