Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks ma siia sattusin e vaimu/hinge hommikused uitamised
#1
Sooviksin jagada Teiega oma kogemusi, millega seoses hakkasin uurima hinge/vaimu "omaette" eksisteerimist ning sattusin Teie ülimalt huvitavale lehele.

Nimelt juhtub minuga alatihti minu jaoks alguses täielikult paanikasseajav olukord.

Lähen õhtuti nagu tavaliselt magama, hommikul heliseb äratus. Ma vajutan äratuse kinni ja..... nagu iga hommik, suundun vannituppa, pesen hambad, näo... panen end riidesse. Lähen kööki, teen kohvi, joon seda. Ja siis mingi hetk, tavaliselt siis kui olen valmis uksest väljuma .... avastan end ikka veel voodist !!! Kusjuures kogu selle eeloleval tegevuse juures tunnen ma ennast vägagi ärkvel olevana. Ja minu füüsilise keha tegeliku ärkamise ajal on kohvi maitsetki veel tunda...

Miks ma ütlen "minu füüsilise keha ärkamise ajal" ? Nimelt olen jõudnud järeldusele, et kõik hommikused rituaalid teeb hoopis minu hing/vaim.

Mida arvate Teie? Kas olen hull ja kujutan asju ette? Näen tihtipeale iga hommik üht ja sama und, kus ma teen asju, mida teeksin kohe peale unest ärkamist või millised võiksin olla veel seletused?

Vasta
#2
Laias laastus on 5 klassi inimesi: 1. Ei huvita eriti sellised küsimused ja valdavalt eitavad. 2. Tunnevad huvi ja usuvad üsna fantastilisi seletusi. 3. On teadlikud mõnest seletusest ja usuvad teadvat, kuidas asjad kindlalt on. 4. On teadlikud paljudest seletustest ja seostest, ja selgelt kahtlevad algsetes fantastilistes seletustes. 5. On teadlik lõpututest seletustest ja teatud määral usub neid kõiki, kaasa arvatud seda, et need kõik on tegelikult kahtlased.
Vasta
#3
Krt listile lisaks veel yhe:
On teadlik paljudest seostest/seletustest ja usub, et mingil määramatul hetkel ajajoonel olid need köik vöimalikud.
Vasta
#4
(27-07-2013, 09:50 )NelliN2 Kirjutas: Krt listile lisaks veel yhe:
On teadlik paljudest seostest/seletustest ja usub, et mingil määramatul hetkel ajajoonel olid need köik vöimalikud.

Tegelikult on see väga sarnane 5-da klassiga, kus oli vihje, et teatud määral usub neid kõiki. Sa tõid lihtsalt väikese selgituse lisaks.
Täpsustuseks lisaks, et mitte olid võimalikud, vaid mingil hetkel ajajoonel ON need kõik võimalikud. Aga minugi poolest võib selle siiski lisada 6-ks klassiks. Muidugi neid klasside vahelisi klasse võib veel mitmeid ja mitmeid eristada, see siiski väga üldine ja pealiskaudne klassifitseeringn siin.

Ehk siis veelkord laias laastus on 6 klassi inimesi: 1. Ei huvita eriti sellised küsimused ja valdavalt eitavad (Arhailis-sensomotoorne). 2. Tunnevad huvi ja usuvad üsna fantastilisi seletusi (Maagilis-müütiline). 3. On teadlikud mõnest seletusest ja usuvad teadvat, kuidas asjad kindlalt on (Religioossne). 4. On teadlikud paljudest seletustest ja seostest, ja selgelt kahtlevad algsetes fantastilistes seletustes (Modernistlik). 5. On teadlik lõpututest seletustest ja teatud määral usub neid kõiki, kaasa arvatud seda, et need kõik on tegelikult kahtlased (Postmodernistlik). 6. On teadlik paljudest seostest/seletustest ja usub, et mingil määramatul hetkel ajajoonel on need köik vöimalikud (Holarhiline ehk Post-postmodernistlik).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks tuttavad mind ei tunne ära??? Staffi 3 3,373 23-07-2015, 01:49
Viimane postitus: Nielander
  Aidake, minus on kaks hinge Sano 48 25,362 03-02-2015, 18:40
Viimane postitus: HUGOTH
  Kadunud vanaisa külaskäik, miks nii selgelt? YaneK 2 2,573 02-11-2008, 21:06
Viimane postitus: Ares
  Miks läheb aeg kiiremini kui meil on hea olla? calitry 16 7,786 08-06-2007, 15:58
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat