Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Esoteerikafestival
#1
Mõtlesin niisama jagada, avastasin selle just hetkel. Usun, et pakub huvi nii mõnelegi.
Üritus toimub 2-4. augustil Tallinna lähedal.

Lähemalt siit:
http://vanaveski10.onepagefree.com/

Kas keegi on käinud varem, mis arvate sellest?
Vasta
#2
Sai rahvusvahelisel viiendal esoteerikafestivalil 73-dal km. Paide külje all ära käidud, oldud, telgitud.
Mulle meeldis selles roheluses ja kõike seda melu kroonis fantastiline universumi poolt kingitud ilm. Iga võimaliku nurga taga toimus midagi, arvatavasti sai igaüks seda, mida otsima tuli. Kellel võis tõesti igav olla, see ehk ajas küüslaugu festivaliga koha segamini. Õhk pakatas maagiliste inimeste energiast! Õhtuti süüdati väiksel poolsaarekesel võimas lõke, kümned šamaanid põristasid trumme, tuletantsijad, muud puhastajad, väänajad tegid omi rituaale ümber lõkke. Taevas oli pilvitu, mis kubises kiiskavatest tähtedest ja lõkkest lenduvatest sädemetest, öö muinasjutuliselt soe, kõik platsi ääred kaunistatud küünaldega, triangel vältas üle nelja südaööl. Keegi ei õiendanud šamaanidele ja teistele loitsukarjujatele: "Keerake lõpuks oma hea muusika kinni"! Siililegi selge - kolme päeva jooksul öörahu ei ole, ning siia ei tuldud magama, vaid kõrgemate energiatega kohtuma.
Mine, vaata, koge, osale ringides ja töötubades järgmisel aastal !
Vasta
#3
Esoteerikafestival 2014

Solomei !

Parahuvilistel võimalus minna võimsale Esoteerikafestivalile, mis leiab aset Vana-Veski Puhkekeskuses 1.-3. augustil 2014.
Tallinna-Tartu mnt. 73 km suunalt Ussisoo bussipeatusest vasakule. Puiatu küla, Paide vald, Järvamaa.

Festival toimub kuuendat korda ja viiendat korda juba rahvusvahelisena.

Vaata palun juhiseid: http://leiaend.org/
Vasta
#4
Huvitav, et siinses foorumis see traditsiooniline üritus niivõrd vähe käsitlust on leidnud?

Ise olen osalenud ainult kolmel viimasel aastal ja vaatamata asja kommertsikule küljele (iga tegija üritab võimalikult palju ja võimalikult kallilt oma õpetusi ja kulinaid maha müüa) olen igati rahule jäänud. Kaubanduskeskuses ja seal olev rahvamass erineb oluliselt, kuigi ühiseks nimetajaks on millegi saamine. Õhustik või aura on hoopis midagi muud.

Eriti soovitan sel üritusel osaleda neil kes oma "seda õiget" suunda või tehnikat leidnud ei ole (ise leian ikkagi asjade toimimise mehhanismi ühe ja sama olevat, ainult müügiks pakutu väline vorm erineb). On lihtsalt hea võimalus veeta meeldiv nädalavahetus.

Üritus juba käib, ise osalen homme.

Ajakava ja muu info - “LEIA END – NAIDI SEBJA”
Vasta
#5
Oli nauditav. Kahju muidugi, et Nadia Skywalker haigeks jäi (inglikaartide töötuba jäi seetõttu ära) ja Margus Rump ilma autota kohale tulema pidi (auto jäi tee peale koos tema maalidega). Kahju ka, et ruuniteemalistel loengutel puudus tõlge. Just neid oleks mina kuulata tahtnud. Aga näiteks shamaaniriitusel ruunide ja Põhja jumalate kutsumine korvas selle Smile Oma dzembega oli kah ülimõnus trummide voolus surfata.
Vasta
#6
Esoteerikafestival 2017

NB! Festivali asukoht muutunud!
http://leiaend.org/
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat