Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubielu Tallinnas
#1
Miks mitte hakata Tallinnas ühel päeval nädalas mingis kohvikus või pubis koos käima koos võimalusega kohti peremehega kokkuleppel kinni panna ja selle eest pearaha maksta, et omanikul see tegevus kasulik oleks. Või isegi ette öeldes, et sel või teisel päeval võib paraseltskonda kohata selles või teises kohas Tallinnas.
Ei peagi ju mingeid loenguid või külalisi olema, lihtsalt klubiline tegevus omade vahel. Kus seltskond ninapidi koos sealt koorub ju palju paremini häid ideid ja tegevusi välja kui ainult foorumis oma vaidlemisi vaielda, pealegi vaadates internetti nuhkimise valguses on kirjalik materjal talletatav, suulist aga peavad vastavad seltsimehed püüdma ja talletama.
Kui isegi kogu internetiliikumise ja otsingute ajalugu on jälgitav siis palju kasulikum on kohtuda vestelda ja mitte jätta endast liigseid märke kuhu pole vaja.
Mida rahvas mõtleb, teeme Tallinna paraklubi.
Vasta
#2
Miks Tallinnas?
Vasta
#3
Lihtsalt Tallinna paraveebudele mõeldud ühistegevuseks. Tartus ja Pärnus saab ju samamoodi teha kui kohalikke huvitab.
Muide paraveebi link on Delfi kommentaaris keelatud sõna või fraas.
Vasta
#4
Iseenesest mõte on kuldaväärt. Pärnust eriti inimesi küll kokku ei saaks, ma arvan.
Vasta
#5
Hea mote!! Kokkutulekutele ma reeglina ei joua ja tihti ei ole seda aega, et mitu paeva selle alla hakkama panna, aga sellised "kahkukad" sobiks hasti! Saaks vaimu varskendada ja "soomu varsket ohku".

Olen kusjuures sellele nuhkimisele isegi moelnud ja just samas suunas, et osa arutelud oleks turvalisem pidada koos istudes. Kui vaja, siis dokumenteerida motteid ja talletada need siis kenasti. Kellelgi oli kunagi motte teha PW raamatukogu - see oleks kena lisa.
Vasta
#6
Mõte pole uudne - neid üritusi varemgi tehtud. Ise ka mõned korrad rahvast kokku ajanud. Meenutada võib pealehelt Ürituste lingi tagant. Viimased paar aastat on "kiire" olnud ja seltsielu natuke tahaplaanile jäänud. Mõtet maha ei mata aga hetkel veel minust suurt "orgunnijat" ei ole. Kui pakutud aeg sobib siis kohale tulen. Kui vaja ruumi siis saan aidata - olemas selline saal kuhu kuni 40 inimest ära mahutatud aga selline 15-25 optimaalne. VS - sa ise ka kohal käinud tead wink
Vasta
#7
Väga hea mõte! Tartlasedki on omavahel pidevalt kokkusaamisi teinud.
Vasta
#8
Ei hakka uut teemat tegema.
http://muinastuled.ee/tule-mere-aarde

Augusti kuu viimasel laupäeval, see kord siis 31. augustil süüdatakse päikese loojangu ajal lõkked, et kinnitada Läänemere rahvaste ühtsust. Traditsioon sai alguse 1992 aastal Turumaa Kultuurinõukogu eest vedamisel ja siis süüdati ka esimesed lõkked Eestis ja Soomes.
Vasta
#9
Viljandis oli oma Paraklubi juba veneajal ja tegutses kohalikus kultuurimajas.Viimas üritus oli kusagil 1990.......a käisiniis seal ja sellest tehti ka dok film......Paramafia......Peaasi on eestvedajast, kes seda kõikke üleval hoiab.
Ja sedasi oli seda 30 aastat. See oli täienduseks.

Ja sedasi oli seda 30 aastat. See oli täienduseks.
Vasta
#10
Viljandi Paraklubi käis kokku rohkem mujal
kui kultuurimajas (kus oli vaid üksikuid üritusi).
Asutajaliikmete hulgas olin ka mina, tuntumatest
inimestest asutajatena mäletan kõige paremini
Ilmar Soomere't. Kutsusime külalisesinejaid,
mitmetega on kontaktid siiamaani säilinud.
"Paramaffia" - see oli rohkem Ants Gross'i
teema, aga tema meie klubi kokkusaamistel
minu mäletamist mööda ei käinud. Küll aga
külastasin teda vahel, oli ju minu pinginaaber
ka koolis ühel aastal, kas kuuendas või
seitsmendas klassis.
PS. Siin kellegi koostatud väike lühiülevaade
aastatel 1988...2001 Eestis toimunust:
http://www.hot.ee/esi/ajalugu.html
Vasta
#11
Mõte on kiiduväärt, oleksin meeleldi tulemas, nüüd ka mõned nädalad Eestis.
Teen ettepaneku teha esimese kohtumise vanas Lõvi baaris, tänapäevase nimega vist Koht? Laial tänaval, nukuteatri vastas, kangialusest sisse.
Vasta
#12
Kui pakud koha välja siis ka iseloomusta seda kohta, temas valitsevat õhkkonda ja kombeid. Mis seltskond seal tavaliselt koguneb. Tehke veel pakkumisi, exu kohvik sadamas on muidugi selle poolest mugav, et seal on omaette ruum kus saab midagi kuulata ja samal ajal endale kohvikust jooki tuua.

Klubis võiks olla muidugi ka üks kaardimoor kes soovijatele tulevikku ennustaks, kas on kellegi sõpru selliste kalduvustega.
Vasta
#13
(16-08-2013, 10:10 )VironShaman Kirjutas: Klubis võiks olla muidugi ka üks kaardimoor kes soovijatele tulevikku ennustaks, kas on kellegi sõpru selliste kalduvustega.

MIks on kohe vaja hakata energiatega mäslema seal? Kokkusaades võiks niisama olla ja rääkida ka ju.
Vasta
#14
Pange nüüd koht ja aeg paika, lendan kohale.
Vasta
#15
Siiani soovitan Koht/Lõvi baar, Laial tänaval Nukuteatri vastas - hubane, omamehelik, kamina ja hea energiaga koht. Head õlut on ka.
Aeg võiks olla näiteks kolmapäev kell 20:00
Vasta
#16
Nädala sees kell 20.00 ei ole minu arust hea aeg.Mõned käivad tool ja peavad vara tõusma,mõnedel on pere jne.Kõige mõistlikum aeg oleks reede õhtu .Laupäev oleks pereinimesele juba ebasoodsam.
Igasugune ennustamine võiks jääda sellest üritusest välja.
Vasta
#17
Ükskord räägite niisama. Teinekord ennustate, kutsute vaime välja koos mingi spetsialistiga jne. Kokkuleppe küsimus ju.
22.-24. tuleks mina ka Tallinnasse kahekesi.
Vasta
#18
22-24 oleks ka mina käsi. Kui kohaga muret võin vaadata.
Vasta
#19
Vabandust, mina oma nomaadist öökulli eluviisiga ei tabanud ära, et nädalapäevad pole ehk sobilikud. 23 (reede) sobib aga hästi
Vasta
#20
24 ehk laupäev võiks ka varem kokku saada - juba nii 14 või 15.
Muidu jääb poolde öösse - päevavalgus tore asi wink
Vasta
#21
Tahaks ka vaga tulla, aga 24. paev ei sobi kuidagi... Ohtupoolne aeg jah. Aga kui enamus soovib nonda, siis liitun teiega jargmisel korral!
Vasta
#22
(19-08-2013, 15:54 )Raksha Kirjutas: Tahaks ka vaga tulla, aga 24. paev ei sobi kuidagi... Ohtupoolne aeg jah. Aga kui enamus soovib nonda, siis liitun teiega jargmisel korral!

Ütle parem mis sulle sobib. Hetkel pole midagi kivisse raiutud ju.
Vasta
#23
Mis siis saab? Reede õhtul kell 19.00 või laupäeval kell 14?
Vasta
#24
(21-08-2013, 19:11 )elis Kirjutas: Mis siis saab? Reede õhtul kell 19.00 või laupäeval kell 14?

Ma isegi ei tea - VS kui peaorgunnija/teema algataja pole kohta ega aega maha hõiganud! Sad
Praeguse asjade seisu juures kardan, et ei tule midagi vist välja.

Kui aga huvilisi on siis mina vastu pole ja võin koha kinni panna vestlusringiks kuskil.
Kas reedel või laupäeval vahet pole. Sinu hüüatus Elis paneb mind eeldama, et soovid/te osaleda? Kui nii siis kuna sa vist kõige kaugem anna teada mis sobib. Panen ruumi kinni ja annan siin teada siis hiljemalt reede hommikul. Loomulikult on kõik soovijad teretulnud - isegi ette teatamata.

Kohast nii palju, et reede õhtuga tuleb arvestada, et traditsioonilised kohvikud on kõik täis. Pakun Tallink Express kohviku eraldatud osa (mõned on seal juba olnud) kuhu mahub kuni 50 aga mugav ja paras on kuni 20 inimest aga saab ka veel väiksemaga hakkama. Plussiks on see, et ajalimiiti eriti ei ole, miinuseks on see, et suupisted/kohvi,tee ei ole just odavad aga mitte kallim kui kohvikutes keskmiselt - lisaks mul selline maagiline kaardike mis laseb hinnast tublisti alla - kui see veel kehtib wink
Laupäeva plussiks on see, et seal saab ka lõunat - selleks on väga hea supigalerii/buffee milles neli sooja, üks külm supp ja mingi magus asi ka. Maksab see 4 aga soodusega kuskil 3 per "kärss" wink kui kõht täis võib pikemalt "molutada". Kui keegi tahab mingit video/pildiprogrammi näidata siis võin oma läppari kaasa haarata ja sealt saan projektori. Kuna mul see ligidal siis peab asjad vaid mingil andmekandjal kaasa haarama.
Kui keski pakub mingit muud siis mul vahet pole - võin ka mujale tulla/minna Smile

Nii, et kes tulijad andke siis teada ja selleks vastake kahele küsimusele:
1. Kas sobib reede õhtul
2. Laupäeval päeval (võib ka hiljem).

Ärge olge siis tagasihoidlikud. Lükkame käima wink
Vasta
#25
Minule isiklikult see nädalavahetus ei sobi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Klubielu Pärnus Psühholoog 4 3,914 25-08-2013, 18:49
Viimane postitus: Psühholoog
  Nn. "piirileppe" vastane konverents Tallinnas Rahvusraamatugus 1. juunil Pohlatohlakas 4 4,673 01-06-2013, 20:44
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Para-Web 9 aastat - Kokkusaamine Tallinnas Gangnam 26 15,177 20-11-2012, 12:17
Viimane postitus: excubitoris
  Kokkusaamine Tallinnas: 13. oktoobril kl 18-19 Cassiopeia 25 12,095 16-10-2011, 17:08
Viimane postitus: Liine
  A.Säde loeng Tallinnas 17.04.11 elis 2 4,579 14-04-2011, 09:02
Viimane postitus: elis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat