Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubielu Tallinnas
#26
(21-08-2013, 20:02 )Psühholoog Kirjutas: Minule isiklikult see nädalavahetus ei sobi.

Talv on pikk ees ja arvan, et neid tuleb veel wink
Vasta
#27
Reede õhtu sobib seekord paremini ja Tallinki kohvik sobiks hästi Smile
Vasta
#28
Reede ohtu sobiks! Mul koht niivaga oluline ei ole.
Vasta
#29
Mina olen reede õhtul 20:00 igaljuhul Lõvi baaris (Kuldne Lõvi) Laial tänaval; kui keegi tahab parateemasid arutada, siis olen seal ootamas, märgiliselt tunneb ära öökulli ripatsi järgi

Praegu seda sõnumit kirjutades tekkis ka uitmõte, et tõepoolest, polegi ju vaja iga kord suuri üritusi korraldada, vaid võiks hoida seda foorumilõnga ka lihtsalt selle jaoks, et saaks teavitada, kui keegi parasjagu kuskil viibimas on ning kutsuks teisi omasuguseid vestluspartneriks, ka niisama päeviti-õhtuti
Vasta
#30
(21-08-2013, 23:12 )Skarre Kirjutas: Mina olen reede õhtul 20:00 igaljuhul Lõvi baaris (Kuldne Lõvi) Laial tänaval; kui keegi tahab parateemasid arutada, siis olen seal ootamas, märgiliselt tunneb ära öökulli ripatsi järgi

Praegu seda sõnumit kirjutades tekkis ka uitmõte, et tõepoolest, polegi ju vaja iga kord suuri üritusi korraldada, vaid võiks hoida seda foorumilõnga ka lihtsalt selle jaoks, et saaks teavitada, kui keegi parasjagu kuskil viibimas on ning kutsuks teisi omasuguseid vestluspartneriks, ka niisama päeviti-õhtuti

Miks mitte. Esmaselt on siis kohal Skarre, Raksha, mina, kukoc(+1?).
Viis juba koos - kes veel liitub wink
Vasta
#31
Kummas kohas siis? Kui seal Lõvis, siis kas seal on kõigile ruumi?
Meile sobib kõik, mis enne laupäeva õhtut, kus on piisavalt vaikne ja ruumi.
Elis ja Thorondor hääletaks Tallinki poolt.
Vasta
#32
VS hääletaks ka Tallinki poolt.
Jutt on ju sellest, et luua iganädalane klubilise kokkusaamiskoht kuhu võib ka huvitavaid külalisi kutsuda.
Septembris näiteks võiks kokku leppida ühel õhtul rännakust ja šamaanitrummist rääkimise. Ka Celtic võiks trummiga nina välja pista kuigi ta mõnel pea valutama paneb.
Üks õhtu võiks Castaneda maailmade kirjeldustest olla kuidas Orionile koju rännata.
Võiks õhtu olla Egiptuse püramiididest ja nendega seotust, kas te teate, et peale võimule saamist käivad enamik maailma presidente ja peaministreid Egiptuses suures püramiidis. Püramiidi põhjaküljel aga on maailma kalleim hotell kus ööbitakse.
Kaldun arvama et Tallinki kohvikus on paremad võimalused sellistest asjadest rääkimiseks.
Vasta
#33
Ma lähen homme hommikul ja kontrollin Expressi saali saadavust reedeks ja annan teada.
Kui probleeme pole teistel siis võiksime kuskil juba 18st alustada.
Vasta
#34
Esimene õhtu võiks sihuke organiseeriv asi olla, näiteks võiksin kõigile teha mingi väikese tasu eest visiitkaardid näopiltidega fooruminimedega, mida siis saab üksteisele tutvumiseks jagada.
Vasta
#35
Septembrist oleksin ise tulija,Küll tartust bussiga või rongiga.
VS-i poolt pakutud huvitavad teemad oleksid head algused kuulamiseks/teeviidaks,endal nende teemade kaasa rääkimisel veel pisut raskusi.

Vasta
#36
Ei tea kas Pärnumaa jaoks peaks eraldi teema tegema?
Vasta
#37
Täitsa mõttekas ju Pärnumaa jaoks eraldi teema, meid on üle Eesti tuhandeid kes loevad paraveebi, miks me siis ei või ka kohalikke klubisid teha ja mingis mõnusas istumispaigas iganädalaselt kokku saada.
Vasta
#38
(22-08-2013, 18:58 )Psühholoog Kirjutas: Ei tea kas Pärnumaa jaoks peaks eraldi teema tegema?

Pärnu, Tartu, Rapla või mis iganes koha kohta, kuid algatus peab ikka SEALT tulema.

Ja muideks - Expressi saal on täna õhtul vaba. Ootan huvilis alates kella 18st.
Kui peaks tulema mingeid ootamatuid muudatusi siis teatan siia.
Vasta
#39
Jõuan kohale ilmselt 18.30 paiku. Varem ei ole võimalik - töö nõuab tegemist Smile
Vasta
#40
Mina 7ks, kes tahavad paraveeblase visiitkaarte peaksid oma tunnuslogo korralikus suuruses kaasa võtma, et seda kasutada foto asemel, aga võib ka fotot kasutada. Võtan enda visiitkaardi näidiseks kaasa.
ex, võiksid rahvale kes ei tea ka täpsed koordinaadid aadressi näol anda.
Vasta
#41
Me sihime 18:30-ks. Tuleme natuke kaugemalt ja võime hilineda.
Vasta
#42
Lisan manusesse pildi. Seal on suur number ÜKS kus on linnahall. Seal kõrval on number 2 ja see on Express Hotell. Selle juures olev ristike on sissepääs. Sissetulles tuleb keerata paremale ja minna kohviku "lõppu" välja - sealt juba paistab. Ringiga - Linnahallist vasakul on bussi nr 3 peatus. Selle all - väike kolmnurk on trammide 1 ja 2 peatused - mõlemas suunas.
Kes tahab personaalseid juhiseid võib mulle helistada - 51931960.
Vasta
#43
Oh sobrad... mul venis toopaev oodatust vaga palju pikemaks... Aga loodan, et teil oli tore! Liitun teiega teine kord kindlasti!
Vasta
#44
(23-08-2013, 18:49 )Raksha Kirjutas: Oh sobrad... mul venis toopaev oodatust vaga palju pikemaks... Aga loodan, et teil oli tore! Liitun teiega teine kord kindlasti!

No ma loodan, et meil oli tore. wink
Kõige kobedamal hetkel oli kohal nii 10 inimest ja vestlus käis.
Vasta
#45
Väga huvitav õhtu oli, ootame juba järgmist Smile
Vasta
#46
Tulen Eesti ja kùlastan teiega suurimal heameelel klubisid ja rààgin oma meeneid maailmas.
Vasta
#47
(24-08-2013, 03:36 )Foorumlane Kirjutas: Tulen Eesti ja kùlastan teiega suurimal heameelel klubisid ja rààgin oma meeneid maailmas.

Anna teada siis kuna sa lähed/tuled Eestisse...wink
Vasta
#48
Arvan, et Oktoobrikuu paiku.
Vasta
#49
Ma toesti vaga vaga tahtsin tulla. Eks kui jalle kokutamiseks laheb, andke teada, yritan oma plaane sattida, et ikka jouaks Smile
Vasta
#50
(26-08-2013, 19:40 )Raksha Kirjutas: Ma toesti vaga vaga tahtsin tulla. Eks kui jalle kokutamiseks laheb, andke teada, yritan oma plaane sattida, et ikka jouaks Smile

Rakhsa aga tee vastupidi - kui vabad plaanid on anna teada ja hõikame ürituse välja. Vaatame mis saab wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Klubielu Pärnus Psühholoog 4 3,891 25-08-2013, 18:49
Viimane postitus: Psühholoog
  Nn. "piirileppe" vastane konverents Tallinnas Rahvusraamatugus 1. juunil Pohlatohlakas 4 4,645 01-06-2013, 20:44
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Para-Web 9 aastat - Kokkusaamine Tallinnas Gangnam 26 15,061 20-11-2012, 12:17
Viimane postitus: excubitoris
  Kokkusaamine Tallinnas: 13. oktoobril kl 18-19 Cassiopeia 25 11,996 16-10-2011, 17:08
Viimane postitus: Liine
  A.Säde loeng Tallinnas 17.04.11 elis 2 4,562 14-04-2011, 09:02
Viimane postitus: elis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat