Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubielu Tallinnas
#51
Nii, kus siin postituste all "Like" saab vajutada? Bleh

Mul juhtub ysna harva seda, et reede (voi jumal hoia - nadalavahetus) vaba on. Aga kui midagi tekib, annan varakult teada, ehk on teisigi, kellele see sobida voiks.

Aga kusimus suurele ringile - kui tihti oleks siinne rahvas valmis kokutama? Kas vastavalt vajadusele, et kui moni hea teema, mida tahaks teistega arutada, on paevakorda kerkinud voi siis enamvahem regulaarselt?
Vasta
#52
Kui tihti! No ma ei tea - üle päeviti näiteks vähemalt Smile
Aga ma arvan, et kord nädalas oleks vast maximum.
Paar korda kuus saaks ikka vabalt hakkama.
Pealegi üritusi võib rohkem olla - ega igal pea kohal olema.
Arvan, et kui aeg ja koht välja hõigata tuleb keegi ikka kohale wink
Vasta
#53
Kas järgmisel nädalal oleks huvilisi kokku tulemas?
Vasta
#54
(06-09-2013, 22:21 )Raksha Kirjutas: Kas järgmisel nädalal oleks huvilisi kokku tulemas?

Mida rahvas 25st arvab? Saaksin sebida k koha.
Vasta
#55
Nii, olen oma kalendrit siia-sinna sättinud. 25. oleksin käsi Smile
Kuidas teistel?
Vasta
#56
25.09 - miks mitte aga arvan, et alates nii 18.
23.09 õhtuks oskan täpselt koha suhtes midagi ütelda.
Vasta
#57
Peale 18.00 sobib ka minule
Vasta
#58
Kui töödega sobivaks ajaks valmis saan, siis liituks ka meeleldi teie seltskonnaga.
Vasta
#59
(20-09-2013, 13:10 )excubitoris Kirjutas: 25.09 - miks mitte aga arvan, et alates nii 18.
23.09 õhtuks oskan täpselt koha suhtes midagi ütelda.

Minu plaanid väheke muutusid. Kuna Pilistvere sõit liikus homseks ehk siis 25. peale - tänaseks tulid vahele muud üritused siis jõuan linna tagasi alles kuskil 20 kui sedagi - kui märg ja vettinud olema saan ei tea - sõltub ilma taadist ja siis rongilt otse koju. Kuna lubasin ja seal kokku lepitud siis käin ära - kes teab milleks see kasulik võib olla.

Koht ise on täiesti olemas ja kui VS teiega liitub ja asja käsile võtab siis võib kohale juhatada ja mina liituks teiega järgmine kord. Samas kui mõni teine koht rohkem meeldib siis ega ma ei solvu - järgmine krod ehk veab paremini ja siis juba "minu juures" wink
Vasta
#60
(24-09-2013, 19:43 )excubitoris Kirjutas: .....
Minu plaanid väheke muutusid. Kuna Pilistvere sõit liikus homseks ehk siis 25. peale - tänaseks tulid vahele muud üritused siis jõuan linna tagasi alles kuskil 20 kui sedagi - kui märg ja vettinud olema saan ei tea - sõltub ilma taadist ja siis rongilt otse koju. Kuna lubasin ja seal kokku lepitud siis käin ära - kes teab milleks see kasulik võib olla.
.....
Võin Sulle Võhmas rongi vastu tulla, käime autoga Pilistveres ära, ikkagi katus peakohal.

Vasta
#61
(24-09-2013, 20:23 )Tehnoloog Kirjutas:
(24-09-2013, 19:43 )excubitoris Kirjutas: .....
Minu plaanid väheke muutusid. Kuna Pilistvere sõit liikus homseks ehk siis 25. peale - tänaseks tulid vahele muud üritused siis jõuan linna tagasi alles kuskil 20 kui sedagi - kui märg ja vettinud olema saan ei tea - sõltub ilma taadist ja siis rongilt otse koju. Kuna lubasin ja seal kokku lepitud siis käin ära - kes teab milleks see kasulik võib olla.
.....
Võin Sulle Võhmas rongi vastu tulla, käime autoga Pilistveres ära, ikkagi katus peakohal.

See on huvitav pakkumine - kui hästi läheb siis jõuan veel varem "Talnasse" tagasi.
Rong peaks 11:04 laekuma - ma siis ratast ei võta.
Vasta
#62
(24-09-2013, 20:38 )excubitoris Kirjutas: .....
Rong peaks 11:04 laekuma - ma siis ratast ei võta.
OK. Olen 11:04 Võhmas rongijaamas.

Vasta
#63
Katsun võimaluse korral ka nö "noorliikmena" sellistest üritustest osa võtta tulevikus. Tundub huvitav ja asjalik ettevõtmine. Kuna organisatoorne pool on alati stiilis "keegi võiks teha", siis kiitus isikutele, kes siin asja vedama on pannud!
Vasta
#64
(24-09-2013, 20:48 )Tehnoloog Kirjutas:
(24-09-2013, 20:38 )excubitoris Kirjutas: .....
Rong peaks 11:04 laekuma - ma siis ratast ei võta.
OK. Olen 11:04 Võhmas rongijaamas.

Tänan Smile
Vasta
#65
Olen Tallinnas arvatust varem ja ootan kõiki siis alates kella 18st Tallink Express Hotelli kohvikusse kui vahepeal pole muud kokku lepitud.

Tapatalk from GalaxyTab
Vasta
#66
Kahjuks pean oma lubadusest taganema, tööpäev on siiani täies hoos. Meeldivat koosviibimist teile!
Vasta
#67
Mina olen kohal.
/Eile 17:58/



Igatahes kui Raksha kohale jõudis istus Excu juba laua taga. Kui meie vestlus oli juba süvenenud hakkas meiega liituma ka teisi paraweebusi - nagu näiteks Kukoc, VironShaman ja kaks kasutaja nimetut lugejat ja üks härrasmees veel - kelle nimi mul ununes ja kes oma järelkasvu ka meile tutvustas ja vastupidi. Istusime ja arutasime seal nii umbes 21ni ja läksime laiale. Ei tea, kuidas teistele aga mulle meeldis. Silmast silma saab ikka paremini asju ära rääkida kui siin vahest.

Aga arvan, et järgmise korrani.
Vasta
#68
Mis alternatiivfoorumitest siin räägitakse kui isegi Tallinnas ei suudetud uue ideega kuigi kaugele jõuda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Klubielu Pärnus Psühholoog 4 3,891 25-08-2013, 18:49
Viimane postitus: Psühholoog
  Nn. "piirileppe" vastane konverents Tallinnas Rahvusraamatugus 1. juunil Pohlatohlakas 4 4,645 01-06-2013, 20:44
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Para-Web 9 aastat - Kokkusaamine Tallinnas Gangnam 26 15,061 20-11-2012, 12:17
Viimane postitus: excubitoris
  Kokkusaamine Tallinnas: 13. oktoobril kl 18-19 Cassiopeia 25 11,996 16-10-2011, 17:08
Viimane postitus: Liine
  A.Säde loeng Tallinnas 17.04.11 elis 2 4,562 14-04-2011, 09:02
Viimane postitus: elis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat