Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raamat Emaarmastus
#1
Tere! Kui kellegil on riiulile seisma jäänud siis ostaksin heameelega oma mehele lugemiseks Smile
Vasta
#2
Ma kunagi raidusin skulptuuri teemal emaarmastus. Raamatut pole näinudki, veel vähem lugenud. Mis pattu su mees teinud on et sellist raamatut lugema kupatad ?
Vasta
#3
Loe see raamat läbi siis mõistad mis "pattu" ta teeb.Väga hea raamat kõigile, eriti meestele wink Anatoli Nekrassov autor .
Vasta
#4
Noo jah, hakata raamatu järgi elama ??? noo see kes omale aju ostma peab - võibolla isegi aitab. Ma jätan siiski teile selle lugeise koorma. Smile1
Vasta
#5
(13-08-2013, 20:58 )liisu223 Kirjutas: heameelega oma mehele lugemiseks
See ju rohkem naistele mõeldud raamat?

Vasta
#6
ei saa minagi aru, miks vaja mehele seda lugeda anda. Kui on mingi probleem, siis peaks ikka just ema seda raamatut lugema, et mõista kiindumussuhte ja allutussuhte hägust piiri...
Vasta
#7
(15-08-2013, 09:06 )Celtic Kirjutas: et mõista kiindumussuhte ja allutussuhte hägust piiri...
Miskipärast mulle tundub, et auväärne kaasfoorumlane ei pea suurest vene mõttetargast, karismaatilisest teadlasest, teejuhist ja nõuandjast, kümnete raamatute autorist ja imelisest inimesest mitte kottigi??
Ava, palun, meie silmi ja räägi, mis siis Nekrassovil viga on??

Vasta
#8
Anatoli Nekrassovil pole viga midagi, aga lugesin raamatu tuvustust ja tõepoolest seda soovitatakse just eelkõige emadel ja ka tulevastel emadel lugeda:

http://hatifnatipuu.blogspot.com/2010/11...astus.html
Vasta
#9
(15-08-2013, 09:19 )Samir Kirjutas:
(15-08-2013, 09:06 )Celtic Kirjutas: et mõista kiindumussuhte ja allutussuhte hägust piiri...
Miskipärast mulle tundub, et auväärne kaasfoorumlane ei pea suurest vene mõttetargast, karismaatilisest teadlasest, teejuhist ja nõuandjast, kümnete raamatute autorist ja imelisest inimesest mitte kottigi??
Ava, palun, meie silmi ja räägi, mis siis Nekrassovil viga on??

Samir - ole nüüd - ilus ülistus aga see ei tähenda veel, et ta kõigi jaoks pühakuks muutuks.
Pealegi - iga raamat ei ole igaühe jaoks ja see ei tee isikust veel antud autori vihkajat või
siis kas või seda autorit vähem lugupidamatumaks. Pean lugu mitmetest autoritest, kuid see
EI tähenda automaatselt, et torman pimesi kõiki nende toeseid lugema.
Ja nagu Müstik ütles - seda soovitatakse naistele - viimati kui Celticut nägin oli ta veel mees Bleh
Ja ei arva, et see lähimas tulevikus - või üldse - väga radikaalselt muutuks.

Ei maksa hinnata teist isikut mingi ühe autori või teose lugemise põhjal.
Vasta
#10
(15-08-2013, 09:19 )Samir Kirjutas: Miskipärast mulle tundub, et auväärne kaasfoorumlane ei pea suurest vene mõttetargast, karismaatilisest teadlasest, teejuhist ja nõuandjast, kümnete raamatute autorist ja imelisest inimesest mitte kottigi??
Ava, palun, meie silmi ja räägi, mis siis Nekrassovil viga on??
Mingi totaalne möödalugemine paistab toimuvat. Loen Müstiku poolt toodud sisututvustust ja loen Celticu postitust ning ei saa aru mis Celticu postituses valesti on ja kuskohas seal Nekrassovi (loomingu) hindamine toimub...
Vasta
#11
Teema oli raamatust, aga jah, läks veidi kõrvale...
Mina lugesin Celticu postitusest välja sügavat irooniat...irvitasin omaette natuke.
Eks lahterdan minagi Nekrassovi vananevate tibide eneseabiõpikute autorite sekka.
Ehkki ta egregoride-raamatus tundub teri ikka olevat.
Vasta
#12
Anatoli Nekrassovi raamatuid, mis kahtlemata on lugemisväärsed, on foorumis ka varem tutvustatud.
Sealjuures on Celtic "Emaarmastust " lugenud ja selle kohta ühes varasemas teemas mõtteid avaldanud.
Kogu teema võikski olla liidetud mõne Nekrassovi raamatuid käsitleva teemaga.
Vasta
#13
Tingimusteta armastus on see, et mis iganes minu armastatu ka ei teeks, ma armastan teda ikkagi. See on nagu ema armastus lapse vastu. Mis iganes laps oma kasvamiseks ja arenguks teeb, ma armastan teda ikkagi. Armastus ei saa otsa, kui isik, keda mina armastan ei osuta vastu armastust. Ma aksepteerin ja lepin sellega täielikult, et see isik, keda mina armastan ei armasta mind, aga mina võin teda ikkagi armastada ja talle armastust saata kõigele vaatamata. Keegi ei saa seda mulle keelata, isegi see, kellele ma seda armastust saadan. Selline tingimusteta armastus vabastab igatsuse köidikutest ja suurendab minu armastamise võimet.

https://alkeemia.delfi.ee/suhted/armastu...d=72190319

Vasta
#14
"Tingimusteta armastus on see, et mis iganes minu armastatu ka ei teeks, ma armastan teda ikkagi."
Jah aga siin peegeldub ikkagi armastus objektile. Kui objekt kaob, kas siis armastus jääb. Kui jah, siis Sa ise oledki Armastus, kui aga ei, siis polnud see armastus...Smile
(27-12-2019, 18:53 )Q11 Kirjutas: "Tingimusteta armastus on see, et mis iganes minu armastatu ka ei teeks, ma armastan teda ikkagi."
Jah aga siin peegeldub ikkagi armastus objektile. Kui objekt kaob, kas siis armastus jääb. Kui jah, siis Sa ise oledki Armastus, kui aga ei, siis polnud see armastus...Smile
Natuke läks valesti, parandan...Armastus see küll oli aga Ta ei ole otseselt seotud teise inimesega...Smile

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  E-raamat. Kuidas teha? togli 13 15,495 02-07-2014, 21:02
Viimane postitus: stalo
  Ravitseja raamat "Minu külalised" liiziluu 9 7,786 04-11-2012, 06:21
Viimane postitus: Ken

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat