Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat?
#1
Tere!
Pöördun asjatundjate poole..
Nimelt, viimasel ajal olen hakkanud nägema surnuid inimesi. Ma näen oma majas väga tihti üht vana naist (kes elas enne meid siin ja nüüdseks on ta mitukümmend aastat surnud) ja oma vanaisa (suri 4 aastat tagasi), lisaks olen ka sõbranna majas näinud üht vanemat tädi, kuigi neil ei ela seal ühtegi 60ndas aastates vanemat daami, sammuti kuulen igasugu veidraid hääli ja majas toimuvad kahtlased asjad. Unenägudes näen mingeid kindlaid arve, mis mulle mällu sööbivad ja olen tähele pannud, et arvudega kattuvad teatud surmakuupäevad/sünnikuupäevad või siis juhtub midagi.
Enne kõike seda jama käisin psühholoogi juures, mulle määrati kõrge depressiooni tase. Kas see kõik mis minuga toimub on tingitud depressioonist? Või kujutan asju ette? Või on tõesti midagi enamat?
Paluks suhtuda sellesse mõistlikult. Suured tänud Smile!
Vasta
#2
(24-08-2013, 20:13 )darkshadows Kirjutas: Tere!
Pöördun asjatundjate poole..
Nimelt, viimasel ajal olen hakkanud nägema surnuid inimesi. Ma näen oma majas väga tihti üht vana naist (kes elas enne meid siin ja nüüdseks on ta mitukümmend aastat surnud) ja oma vanaisa (suri 4 aastat tagasi), lisaks olen ka sõbranna majas näinud üht vanemat tädi, kuigi neil ei ela seal ühtegi 60ndas aastates vanemat daami, sammuti kuulen igasugu veidraid hääli ja majas toimuvad kahtlased asjad. Unenägudes näen mingeid kindlaid arve, mis mulle mällu sööbivad ja olen tähele pannud, et arvudega kattuvad teatud surmakuupäevad/sünnikuupäevad või siis juhtub midagi.
Enne kõike seda jama käisin psühholoogi juures, mulle määrati kõrge depressiooni tase. Kas see kõik mis minuga toimub on tingitud depressioonist? Või kujutan asju ette? Või on tõesti midagi enamat?
Paluks suhtuda sellesse mõistlikult. Suured tänud Smile!

Kui määrati kõrge depressiooni tase siis on ilmselt need nägemused sellest tingitud. Samas sa ei kujuta asju ette, vaid oled hakanud "NÄGEMA".
Kui on depressioon siis tuleks kindlasti otsida abi. Mitte jääda lootma enda peale.
Kui vaja siis ka erakiri.
Vasta
#3
(24-08-2013, 20:13 )darkshadows Kirjutas: Tere!
Pöördun asjatundjate poole..
Nimelt, viimasel ajal olen hakkanud nägema surnuid inimesi. Ma näen oma majas väga tihti üht vana naist (kes elas enne meid siin ja nüüdseks on ta mitukümmend aastat surnud) ja oma vanaisa (suri 4 aastat tagasi), lisaks olen ka sõbranna majas näinud üht vanemat tädi, kuigi neil ei ela seal ühtegi 60ndas aastates vanemat daami, sammuti kuulen igasugu veidraid hääli ja majas toimuvad kahtlased asjad. Unenägudes näen mingeid kindlaid arve, mis mulle mällu sööbivad ja olen tähele pannud, et arvudega kattuvad teatud surmakuupäevad/sünnikuupäevad või siis juhtub midagi.
Enne kõike seda jama käisin psühholoogi juures, mulle määrati kõrge depressiooni tase. Kas see kõik mis minuga toimub on tingitud depressioonist? Või kujutan asju ette? Või on tõesti midagi enamat?
Paluks suhtuda sellesse mõistlikult. Suured tänud Smile!

saada psühholoog hullluarsti juurde - igal pool näeb deprekat Laugh
Vasta
#4
Võime öelda jah - hulluarst. Mõnele see nimi meeldib. Ma ei saa aru tegelikult mis siin naerda on. Probleem on tõsine.
Nii nagu perearstid jne. ravivad tagajärge, mitte põhjust nii on ka see teema samal tasemel.
Vasta
#5
Kahju et see meie maailm niiviisi on ylesehitatud et moistuse erroritest ennast kohe hullumeelseks
hakatakse pidama...pöle olemas mingeid illusioone,me oleme ju tajujad.
Minu nouanne:jää rahulikuks,kogu joudu,ära kasuta kemikaale,jää iseendaks.
Vasta
#6
Sa proovi oma nàgetavatega suhelda ja kui nad ei vasta, siis tuleb arsti juures ikka àra kàia.
Vasta
#7
Praegusel ajal toimub palju sellist, üldiselt surnute kihi nägemine on esimene etapp, Maal pole ju sellist kohta kus poleks kunagi elatud ega suretud. Kui oled teatud sagedusel, siis näed neid, kui sagedus muutub, ei puutu enam nendega kokku, näeb ja kogeb muid asju.
Vasta
#8
Ei saa mitte vaiki olla:
"nàgetavatega" - nähtavatega
"suretud" - surdud
Vasta
#9
Jah, kui midagi tarka pole öelda, võib alati kirjapildi kallal ohkida, kas koma pole õige koha peal, suurt tähte pole, lause-ehitus on vale jne. jne. ... eks üritan veel vähem siia kribada...
Vasta
#10
(25-08-2013, 08:06 )Tulnukinimene Kirjutas: Jah, kui midagi tarka pole öelda, võib alati kirjapildi kallal ohkida, kas koma pole õige koha peal, suurt tähte pole, lause-ehitus on vale jne. jne. ... eks üritan veel vähem siia kribada...

Ära torise - õigekiri on selle aluseks, et me teineteisest aru saaksime.
Kui vahest trükivead sisse tuleb siis sellest saab aru aga kui mõni inimene
süstemaatiliselt ignoreerib koma kohtasi (meenuta seda poomise lugu kus
koma määras kas surma või ellu jäämise) või on lause ehitus täiesti metsas
omadega siis lihtsalt EI saa aru mida inimene silmas pidas ja öelda tahtis.
Pole ju keeruline aru saada! Või on?
Vasta
#11
"elatud ega suretud" - läks kenasti riimi... eks ajaga oma õigekirja taga, võtan oma "kandle ja teadmised" ning lähen mujale, mis mul sest...Smile
Vasta
#12
(25-08-2013, 08:33 )Tulnukinimene Kirjutas: "elatud ega suretud" - läks kenasti riimi... eks ajaga oma õigekirja taga, võtan oma "kandle ja teadmised" ning lähen mujale, mis mul sest...Smile

Ära mine kusagile, luule vormis võib sõna ja mõtet väänata mõttele ja ilule lähemale ja eks seda Eesti keele- juttu aetakse ikka ja jälle Puudused uuemas eesti luules. , pealegi on olemas ka Võro keel, kuid Zeni märkus oli määratud Foorumlasele ja temas on nii palju küll ja enamgi veel, et vajadusel ise vastata...wink Suretud on mo jaos üts igate normaalne (e)omakeel.

J.Kaplinski
Tegelikult on póhjaeestlased mu tóelise emakeele nigunii ära hävitand, sellest pole enam palju järel ja mina ei oska teda ka enam korralikult. Ja seda uut keelt, mis mulle selgeks ópetati, on keeletargad ka niipalju muutnud ja ümber teind, et see on mulle ka vóóraks jäämas. Ei ole ta emakeel ega omakeel, on üks poolvóóras keel.


Runnel

Vellokõnõ, tillokõnõ,
ullikõnõ, ubinakõnõ,
küll sa makat magusalõ,
küll sa ikõt halusalõ,
ku sa üles heränet,
är sa joht ikku ilmahki,
naara iks egä asa pääle
ummi paksõ põskiga,
tsõõrikide silmiga,
sõss sinno imä üsähtäs,
maamakõnõ mudsahtas.
Vasta
#13
Inimene vajab abi aga Teie hakkate kirjavigade üle vaidlema, nõme ei ole või?
Vasta
#14
Niisugused asjad ajavad hulluks jah. Olen oma praktika jooksul niisuguste asjadega kokku puutunud. Depresandid ja hulluarstid siin ei aita. Need vigurid asuvad sinu ajus asuvates ruumides.
Et neid kätte saada on vaja alustada oma puhastamist siit.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Otsige omale ustav paariline. Ning hakake aga pihta.
Proovida võite ka tule (küünla) ääres olles. Kujutluspildiga , kus tuli puhastab sind, pealaest – varbaotsteni. Aga kardan, et sellest on vähe abi.
Vasta
#15
Olgu peale.
See võib minu meelest olla skisofreenia. Depressioon on üks tavaline skisofreenia sümptom.
Psühholoogid on pehmod, mine psühhiaatri juurde.
Vasta
#16
Depressioonist niipalju, et mulle on ka määratud mingid rohud, see võib ju ka mingit rolli mängida? Kuidagi hirmutav on mõelda, et peaksin psühhiaatri poole pöörduma. Kuigi ma tõsiselt kardan enda pärast, see kõik on ju minu heaolu huvides. Minu tädi aga arvab, et siin on midagi enamat. Ma olen omadega nii segaduses ja see on nii hirmutav..
Kas tõesti puhastus aitaks? Smile
Vasta
#17
Ega need psühhiaatrid targemad ei ole. Söödavad sulle hunnik rahusteid, antipsühhootikume, liitiumit või muud jama sisse ja siis see peaks kõik korda tegema. Olen ühe korra käinud seal psühhiaatriahaiglas ja kurb oli vaadata, kuidas inimesed, kes vaevlevad paranormaalsete nähtuste käes, keda nõiutakse jms, lihtsalt ei pääsegi teistmoodi "vabaks", kui et tablette täissöödetakse ja mõned veel jäävad sinna pikaks ajaks. Kuigi alternatiivselt saaks inimese päevadega terveks ravida... Jube mõelda ...

Vilunud silm teeb vaimuhaigel ja paranähtuste nägijatel või energeetikutel vahet. Sellistes asutustes aga vilunud silma ei ole, süüdistatakse ajukeemia ebanormaalset talitlemist ja hakatakse seda mürgitama, lootes, et nägemused ja tajud, mis on tegelikult normaalsed, kaovad ära.
Vasta
#18
Vot seda ma just kõige enam kardangi.. ei sooviks endale nii teha.
Aga kuidas oleks sellest võimalik lahti saada? Kui üldse on võimalik? Või peaksin ma lihtsalt harjuma sellega?
Ja kas surnutega kontakteerudes ja paludes mind rahule jätta, oleks sellest abi?
Vasta
#19
Paljud nõiad, ravitsejad on kontaktis surnutemaailmaga igapäevaselt.
Julge hundi rind on rasvane, küsi mida nad tahavad muud ei oskagi soovitada.
Parem kui saakid kontakti mõne nägijaga.Kes oskab anda nõu oled sa hull või tõesti vastne nägija.
Vasta
#20
(27-08-2013, 12:04 )Peisko Kirjutas: Ega need psühhiaatrid targemad ei ole. Söödavad sulle hunnik rahusteid, antipsühhootikume, liitiumit või muud jama sisse ja siis see peaks kõik korda tegema.

Liitiumit?
Liitiumsooli ikka mõtlesid?

P.S. Eks sina ole jah psühhiaatritest ikka tunduvalt kogenum ja targem...
Vasta
#21
(27-08-2013, 12:24 )darkshadows Kirjutas: Vot seda ma just kõige enam kardangi.. ei sooviks endale nii teha.
Aga kuidas oleks sellest võimalik lahti saada? Kui üldse on võimalik? Või peaksin ma lihtsalt harjuma sellega?
Ja kas surnutega kontakteerudes ja paludes mind rahule jätta, oleks sellest abi?
Võid lasta enda aura-tšakra pildi teha, 15.- euri
http://www.auravision.eu/

kui pilt on valdavalt punane, viskab musta sisse, siis paraku veits hull. Kui värvid rohekad, siis lihtsalt omadega seal maal, et näed rohkem.

Edasi tuleb minna, hiljem nende sagedusega kokku ei puutu.

Üldiselt mina ei soovita nendega suhelda, nad on täpselt sama "targad", kui suremise ajal. Helgemad on ammu siit läinud.
Kuid kui häirivad (mõtlen kui elu segavad, sinu pinnal), siis ära võid küll saata.

Vasta
#22
Aga samas ma võin neid ju ka ärritada, kui üritan kontakti saada ja asjad võivad ehk hullemaks minna? Või siis tõesti, nagu Sekhmet ütles, et julge hundi rind on rasvane.. proovin ära?
Vasta
#23
(27-08-2013, 15:41 )zen faran Kirjutas:
(27-08-2013, 12:04 )Peisko Kirjutas: Ega need psühhiaatrid targemad ei ole. Söödavad sulle hunnik rahusteid, antipsühhootikume, liitiumit või muud jama sisse ja siis see peaks kõik korda tegema.

Liitiumit?
Liitiumsooli ikka mõtlesid?

P.S. Eks sina ole jah psühhiaatritest ikka tunduvalt kogenum ja targem...

Ma ei tea kas see on nüüd õige teema, aga kui hakata mõtlema mida inimesel vaja on siis üks asi on http://doctorjaan5.wordpress.com/magneesium.
No doktor Jaan on üks Rootsi mees kel ei ole eesti keel küll päris suus. Ma soovitan küll tutvuda sellega.
Kui lähete perearsti juurde siis võite oma eluga hüvasti jätta.Lugege seda!
Seda saate lugeda siit - http://doctorjaan5.wordpress.com
Vasta
#24
Mis on su vanus? Kas oled lähiaastatel saanud tugevat elektrilööki, põed epilepsiat? Kas põed mingit kroonilist haigust ja tarvitad pikaajaliselt ravimeid? Kas on esinenud närvivapustust või sügavat hingelist traumat? Kas nägemusele lisaks kuuled ka helisid?
(27-08-2013, 15:41 )zen faran Kirjutas:
(27-08-2013, 12:04 )Peisko Kirjutas: Ega need psühhiaatrid targemad ei ole. Söödavad sulle hunnik rahusteid, antipsühhootikume, liitiumit või muud jama sisse ja siis see peaks kõik korda tegema.

Liitiumit?
Liitiumsooli ikka mõtlesid?

P.S. Eks sina ole jah psühhiaatritest ikka tunduvalt kogenum ja targem...

Liitium ei rahusta vaid stabiliseerib neurotsirkulatsiooni.
Vasta
#25
(27-08-2013, 18:15 )Wilholmensis Kirjutas: Mis on su vanus? Kas oled lähiaastatel saanud tugevat elektrilööki, põed epilepsiat? Kas põed mingit kroonilist haigust ja tarvitad pikaajaliselt ravimeid? Kas on esinenud närvivapustust või sügavat hingelist traumat? Kas nägemusele lisaks kuuled ka helisid?

Tere!
Ei, ma ei ole põdenud midagi. Olen täiesti normaalne inimene. Ma ei saa aru mis sind sellisele mõttele viis. Ehk selgitaksid!

Hästi.
Ma täiendan veidi.
Oled sa kuulnud, et tänapäeval ravitakse tagajärgi, mitte põhjust. kas tead seda et meil on puudus näiteks magneesiumist. Mine perearsti juurde ja sa saad kuhjaga ravimeid. Antidepressante, unerohtu, jne.
Oled äkki ise arst? Võin anda ka lingi -
http://www.ancientmagnesium.nl/ - palun tutvu!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Incubus või midagi muud? Pia 41 36,638 04-04-2020, 01:45
Viimane postitus: Teloslane
  Midagi imelikku Elessandra 4 4,886 08-02-2015, 18:52
Viimane postitus: sakala
  Orb või siis energiapall pildil madman07 26 15,400 15-08-2014, 14:59
Viimane postitus: Wilholmensis
  Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav hiidlane 259 88,279 15-05-2013, 18:54
Viimane postitus: Black Goat
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,052 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,687 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Energiasammas voi miski muu Ken 4 3,327 03-07-2012, 08:55
Viimane postitus: Celtic
  Kas tõesti helistamine teistpoolsusest? Piret27 15 10,280 26-04-2012, 14:39
Viimane postitus: Piret27
  Kas see on orb või mitte tiigrimiisu 24 11,034 07-04-2012, 17:29
Viimane postitus: tiigrimiisu
  Mis või kes on pildil? InDemand 15 8,816 24-01-2012, 02:40
Viimane postitus: LauraP

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat