Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uus jutukas
#76
Olen oma eelmisel küsimusele juba vastuse kätte saanud jutukas. Aitähh!

Aga oleks väike palve adminnidele, kui te kedagi jututoast välja viskate (seda on minu teada juhtunud jutuka ajaloos 3 korda), siis palun kirjutage ilusti ka ülejäänud jututoas olijatele lahti, et miks kodanikud jututoast saabast said, et me teaks, millest hoiduda ning et ei tekiks külajutu tasemel valed spekulatsioonid!
Vasta
#77
Mulle isiklikult meeldiks ka kui oleks võimalik anonüümselt jutukasse pääseda.
Tahaks näiteks konsulteerida või küsida targematelt nõu ja jääda selle juures anonüümseks. Oma kasutaja alt foorumisse postitada ei taha (niigi juba endast rohkem kirjutanud kui oleks pidanud). Muidugi võib ju teha ka spetsiaalselt jutuka jaoks eraldi kasutaja aga see tundub kuidagi nagu risustamisena...
Vasta
#78
Ma ei tea kas see väljaloopimine on lahti selletatud ja kellele aga oleks väga kena kui see seletatakse siin foorumis, selles teemas ka lahti, kuna muidu on see ikka justkui ,,telefoni mäng'' ja siiralt soovitan lugeda meie agaratel väljaviskajatel aeg ajalt läbi foorumi reeglid ja paha ei teeks ka EV inimõiguseid teada, tunda või siis yle lugeda Smile
Vasta
#79
Neid kickimisi on tõepoolest väga palju olnud, mina tean näiteks lausa nelja juhtumit. Eks liigne agarus on tõesti ogarus!

Eilse teema kohta käib hästi see punkt:
2.7. Topeltkasutajad
Topeltkasutajate omamine foorumis on keelatud. Nende all me peame silmas kasutajaid, kes omavad meie foorumis MITUT KONTOT. Me saame seda kontrollida ja juhul kui leiame kahtlustatava, siis üks selle isiku kasutajaprofiilidest kustutatakse.

Mis täpsemalt, jääb foorumi juhtkonna ja asjaosalis(t)e vahele.
Bännimist aset ei leidnud, küll aga läksid mõned kasutajad kustutamisele.

Rääkides inimõigustest, siis ma ei mõista, kuidas kasutaja jututoast hetkeks välja viskamine neid küll rikub? Toome näite- töötate teenindajana baaris ning keegi käitub ebaadekvaatselt, mille peale kutsute turvamehe, kes antud isiku välja saadab. Kas selle isiku inimõiguseid on rikutud?
Aga ehk pöördume kohe ÜRO poole, sest igapäevaselt võib jutukast seal näha rassilist, harvem ka usulist diskrimineerimist...

Foorumi juhtkond võtab küsimuse järgmine koosolek luubi alla, st kas loome eraldi reeglid jututoa kohta, või siis laseme sellel täielikult metsistuda. Seniks sooviks aga kainet mõistust ja kui keegi tunneb, et talle on ilma igasuguse põhjuseta liiga tehtud, siis võtke otse administraatori või moderaatoriga ühendust. Lahendused sünnivad kahe osapoole vahelistel aruteludel, põhimõtteline kära aga toodab ainult iseennast.
Anname otsusest esimesel võimalusel teada!

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,430 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,318 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,061 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,080 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,102 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS Sekhmet 11 8,635 20-02-2018, 12:05
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,425 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,231 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,740 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,002 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat