Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uus jutukas
Autor Sõnum
PiziIngliito
Proua

29-04-2015 18:23
Postitus: #76
RE: Foorumi uus jutukas
Tegelikult olen ju öelnud varem, et siiani on ainult Thor tegelenud selle aktiveerimisega ja kuna igapäevaselt suht tekib spämmbot'idelt kasutustaotlusi, siis hetke olukorda arvestades on neid mingi 13 lehekülge, keda peaks läbi vaatama. Ma püüan sellega ise tegeleda niipalju, kui jõuan ja oskan, loodame siis, et ühtegi bot'i kogemata ligi ei lase foorumile Smile
Ning tuletan meelde, et foorumis ja jutukas osalemine ning oma aja kasutamine on iga kasutaja vaba valik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

30-04-2015 10:15
Postitus: #77
Kui keegi hall, kelle nime ei mainita, siis ei ole mõtet loota, et keegi 13. märtsil registreerunu nüüd järsku aktiveeritud saab. Vahest ikka mõni tegelane jääb kogemata vahele ja mõnel on kohutav kasutajanimi.
jonnipunn Eemal
wildcat

02-05-2015 20:28
Postitus: #78
Sa parem loe jutuka 1 mai teksti mis jääb enne 00.00 ja nati peale...

Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
Addy Eemal
Liiwimaa suurim pessimist

03-05-2015 16:33
Postitus: #79
Jutukas kirjutatut kuhugile ei salvestada. Ja muide, saladuskatte all võin öelda, et foorumi personal koosneb tavalistest inimestest, kelle poole saab mure korral ka otse pöörduda ja kellega võib asjadest täitsa ausalt ja keerutamata rääkida. Teeme kõigi elu lihtsamaks.
HallKardinal
Hall aga siiski pisut toores

03-05-2015 18:16
Postitus: #80
Mul siis siuke tehniline küsimus.. et kui jutuka ajalugu kuhugi ei salvestata.. Kuidas siis on võimalik, et jutukasse sisenedes näen ma 10t viimast lauset? Mingi nõidus?
HallKardinal
Hall aga siiski pisut toores

31-07-2015 00:09
Postitus: #81
Olen oma eelmisel küsimusele juba vastuse kätte saanud jutukas. Aitähh!

Aga oleks väike palve adminnidele, kui te kedagi jututoast välja viskate (seda on minu teada juhtunud jutuka ajaloos 3 korda), siis palun kirjutage ilusti ka ülejäänud jututoas olijatele lahti, et miks kodanikud jututoast saabast said, et me teaks, millest hoiduda ning et ei tekiks külajutu tasemel valed spekulatsioonid!
NimiPoleOluline
Uustulnukas

31-07-2015 13:41
Postitus: #82
Mulle isiklikult meeldiks ka kui oleks võimalik anonüümselt jutukasse pääseda.
Tahaks näiteks konsulteerida või küsida targematelt nõu ja jääda selle juures anonüümseks. Oma kasutaja alt foorumisse postitada ei taha (niigi juba endast rohkem kirjutanud kui oleks pidanud). Muidugi võib ju teha ka spetsiaalselt jutuka jaoks eraldi kasutaja aga see tundub kuidagi nagu risustamisena...

The answer to great question of life, the universe and everything is 42.

http://www.azlyrics.com/lyrics/michaelja...irror.html
jonnipunn Eemal
wildcat

31-07-2015 22:41
Postitus: #83
Ma ei tea kas see väljaloopimine on lahti selletatud ja kellele aga oleks väga kena kui see seletatakse siin foorumis, selles teemas ka lahti, kuna muidu on see ikka justkui ,,telefoni mäng'' ja siiralt soovitan lugeda meie agaratel väljaviskajatel aeg ajalt läbi foorumi reeglid ja paha ei teeks ka EV inimõiguseid teada, tunda või siis yle lugeda Smile

Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
Addy Eemal
Liiwimaa suurim pessimist

01-08-2015 00:07
Postitus: #84
Neid kickimisi on tõepoolest väga palju olnud, mina tean näiteks lausa nelja juhtumit. Eks liigne agarus on tõesti ogarus!

Eilse teema kohta käib hästi see punkt:
2.7. Topeltkasutajad
Topeltkasutajate omamine foorumis on keelatud. Nende all me peame silmas kasutajaid, kes omavad meie foorumis MITUT KONTOT. Me saame seda kontrollida ja juhul kui leiame kahtlustatava, siis üks selle isiku kasutajaprofiilidest kustutatakse.

Mis täpsemalt, jääb foorumi juhtkonna ja asjaosalis(t)e vahele.
Bännimist aset ei leidnud, küll aga läksid mõned kasutajad kustutamisele.

Rääkides inimõigustest, siis ma ei mõista, kuidas kasutaja jututoast hetkeks välja viskamine neid küll rikub? Toome näite- töötate teenindajana baaris ning keegi käitub ebaadekvaatselt, mille peale kutsute turvamehe, kes antud isiku välja saadab. Kas selle isiku inimõiguseid on rikutud?
Aga ehk pöördume kohe ÜRO poole, sest igapäevaselt võib jutukast seal näha rassilist, harvem ka usulist diskrimineerimist...

Foorumi juhtkond võtab küsimuse järgmine koosolek luubi alla, st kas loome eraldi reeglid jututoa kohta, või siis laseme sellel täielikult metsistuda. Seniks sooviks aga kainet mõistust ja kui keegi tunneb, et talle on ilma igasuguse põhjuseta liiga tehtud, siis võtke otse administraatori või moderaatoriga ühendust. Lahendused sünnivad kahe osapoole vahelistel aruteludel, põhimõtteline kära aga toodab ainult iseennast.
Anname otsusest esimesel võimalusel teada!
(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2015 00:08 Addy.)

"See, kel jätkub vaprust ja kannatlikkust terve elu pimedusse vaadata, näeb seal esimesena valguse helki."
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Foorumi reeglid Thorondor 68 19,219 16-05-2017 07:54
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 2,959 23-04-2016 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 2,169 04-12-2015 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi statistika uudised Thorondor 45 16,478 12-07-2015 13:14
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 50 21,255 09-03-2015 11:56
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 8,517 13-08-2013 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 29,043 13-02-2012 00:44
Viimane postitus: paadikapten
  #Para-Web jutukas [vana] henzukaz 92 15,728 02-04-2011 19:40
  Foorumi tarkvara vahetus 17.-19. detsember Thorondor 34 8,177 21-12-2010 12:48
Viimane postitus: zepac
  Para-webi kujunduskonkurss: foorumi logo konkurss - tähtaeg Thorondor 43 9,524 11-11-2010 19:52
Viimane postitus: Sekhmet

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog