Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uus jutukas
#26
Kui nüüd jonnipunn pidas "hallide" all silmas registreerimata kasutajaid, kelle nimetust kuvati halli värviga, siis ma ühineks palvega.
Esiteks tekitas see tõepoolest meelelahutusliku aspekti, teisalt aga testis ka sinu enda veendumusi ning treenis argumentatsioonioskusi.

Jututuba kindlasti ei pretendeeri väga peenekoelisele arutelule, ega ka mõnele poeesia preemiale. Küll aga teenib ta palju olulisemat funktsiooni, mida enne ei tajuta, kui see läinud.

Illustreeriksin oma kogemust meenutusega ühelt tualetiseinalt (lokaal võis olla Zavood või midagi säärast), kus ühe eriti rõlge kritselduse alla oli keegi kodanik kauni käekirjaga maalinud "Ka minu laps õpib kunsti"
Vasta
#27
(14-04-2015, 01:02 )Skarre Kirjutas: Kui nüüd jonnipunn pidas "hallide" all silmas registreerimata kasutajaid, kelle nimetust kuvati halli värviga, siis ma ühineks palvega.
Esiteks tekitas see tõepoolest meelelahutusliku aspekti, teisalt aga testis ka sinu enda veendumusi ning treenis argumentatsioonioskusi.

Jututuba kindlasti ei pretendeeri väga peenekoelisele arutelule, ega ka mõnele poeesia preemiale. Küll aga teenib ta palju olulisemat funktsiooni, mida enne ei tajuta, kui see läinud.

Illustreeriksin oma kogemust meenutusega ühelt tualetiseinalt (lokaal võis olla Zavood või midagi säärast), kus ühe eriti rõlge kritselduse alla oli keegi kodanik kauni käekirjaga maalinud "Ka minu laps õpib kunsti"
............................................
See kunst on siis Zavooditehnika. Hakkame harrastama. Euroopa kuuleb sellest varsti.
Privoodid tekivad kindlasti, kui antud kunstivool tunnustust leiab. See toob ainult priibõlit.
Otvoodisid ei tohi lubada! Kuid navoodid oleksid igati in, need ergutavad ja kasvatavad majandusarengut, tekitavad investorite huvi ja vaba riik avaneb nagu värske lilleõis uute tulnukate lainele.
Vasta
#28
Mulle tundub ka, et pigem hallid jutukasse kui jutukas tühjaks. Kuidagi peaks siis foorumist eemaldatud kasutajatest ja ahistajatest vabanema.
Vasta
#29
90% "hallidest" jutukas ei ütle mitte midagi, niisama vahivad. Need bännitud ja muud paistavad silma sellega, et hakkavad adminnide kallal mölisema või ootavad, millal mõni adminn tuleb ja siis hakkab suust valget vahtu välja ajama. Selliseid aga kogu selle aja jooksul olnud, mis ma jutukas passind, nii 2-3.



Vasta
#30
Ma pole ühtegi halli kunagi näinud
Vasta
#31
sest sa tulid siis kui neile (hallidele) oli juba keeld peale pandud, mis aga puutub kiusajatesse, siis erapooletult v6in öelda et pole seal kiusu midagi ja ei olnud ka hallide poolt...kui on kellelegi halvasti öeldud, on selleks ka põhjus olnud, kui seda ei mõisteta ja jutt kontekstist välja kistakse, ei olegi midagi teha, erinevus rikastab... bänni parem ära kaebaja ja asi jälle rahulik Smile
(muide kitupunn ise ka läinud- ju hakkas igav)
Ruubel Helejal on kodus 4 arvutit, kui ta ei suuda t6estada, et teda ikkagi kiusatakse, siis kiusab ennast oma teistest 3-st arvutist...tulge m6istusele nüüd! probleemid on kaebajal ja tavakasutajad kannatavad
Vasta
#32
tavakasutaja all mõtlesin tihedat jututoa kasutajat... ,,seksimaiguline,, ?????
Tuled äkki jutukasse ja räägid lähemalt oma maikudest... hetkel tundub lihtsalt et näljane räägib leivast...sorry wink
Vasta
#33
Pean kurbusega tunnistama, et kui ma varem arvasin, et jutuka inimesed on lihtsalt kevadel õue pagenud, hoomasin alles täna, et vanad head sõbrad - enne ei märganudki, et nad hallid - kannatavad nüüd ka selle uue otsuse all.

Omades natuke taustaülevaadet, palun veelkord härdalt, et meie sõbrad tagasi jutukasse saaks.

Kindlasti on jututoas ka palju läbu, klatši, vulgaarsust - kes mida kuidas tajub. Midagi seksimaigulist pole veel siiani märganud, usun, et need jutud saab privaatsõnumite kaudu ära ajada.

Minul on igatahes kurb meel, et ei saa enam varaste hommikutundideni rääkida otse ja vahetult põnevatest kogemustest.

Kellele valmistab peavalu mingi konkreetse kasutaja jutt (ka mina olen tuntud grafomaan), saab kasutada nuppu "Ignoreeri" ning kohe on plats puhtam.
Vasta
#34
aga on ju vaid kaunis, kui öö hakul maagiliselt laetud foorumis kahe paraveebu vahel sädemeid lendab Smile
Vasta
#35
njah, mul oleks nagu pool peret kaotsi läinud, ilmselt teised tunnevad sama, kellele ei meeldi, ei pea ju jutukas käima aga ära me ka kedagi ajanud ei ole, kõik oleme siiani omaks võtnud kogu kupatusega (kiiksud, paranoiad, küsimused jne)
Vasta
#36
Kahe käega toetan ettepanekut tuua tagasi vana ja aus süsteem, mis lubas kõigil osa saada kõigi infost ja teadmistest
Vasta
#37
Mäletan jutukast paari halli, kellega kunagi huvitavat juttu sai puhutud. Jutuka läbustamist ei mäleta. Seega toetan vana korra taastamist (Y)
Vasta
#38
Juhul kui aru ei saand mu eelnevast jutust - paar foorumist bännitud halli võivad ju probleemi tekitada, aga muidu on hallid "enamasti kahjutud". Ei erine kuidagi foorumist.


Vasta
#39
Tsitaat: Kõik tahavad osa saada kõigi infost ja teadmistest, sest see oleks aus
Igaüks ei taha, et kõik osa saaks. Näiteks kui sa ei tea, kes parasjagu kuulamas on, siis igasugu asju ei räägi ka.
Vasta
#40
(15-04-2015, 09:40 )Thorondor Kirjutas:
Tsitaat: Kõik tahavad osa saada kõigi infost ja teadmistest, sest see oleks aus
Igaüks ei taha, et kõik osa saaks. Näiteks kui sa ei tea, kes parasjagu kuulamas on, siis igasugu asju ei räägi ka.

Põhiaur läheb mingile suvaplärale, (lollidele) naljadele, kui kellegi on "midagi päeva jooksul juhtunud" või siis mingi päevakajaline teema , et kas vahepeal kõrvalhüppesse läinud Evelin Ilvesest saab paar SavisaaregaLaugh

ja need "anonüümsed luurajad" on reeglina ühedsamad


Vasta
#41
Mis siis praegune seisukoht on? Halle pole veel tagasi näinud. Kas plaanis ongi jututoast need vanad kasutajad siis eemal hoida (meenuvad eriti meta, maria, murmur, uudu jne), ei mäleta, et nemad oleksid mingi negatiivse käitumisega silma jäänud.

Kui hallid välja jäävad, siis ilus oleks siia lisada ka mingi põhjendus, miks nii ekstreemselt süsteemi muudeti.
Vasta
#42
varem oli nii, et jutukasse tulid ilma kontota inimesed ka oma probleemidele lahendust küsima ja alati ka aidati, kui jutukas on vaid kasutajapõhine on nagu veidi jama, vähe sellest et toredad sõbrad sisse ei saa aga keegi kel abi vaja on, ei hakka ka endale siin kontot tegema ja kui hakkabki milleks see vajalik on kui ta võibolla enam kunagi siia tagasi ei tule....ebaloogiline nohh, kusjuures varem just need hallid ehk võõrad kiitsid kui tore jutukas see on jne....kui nii edasi nagu praegu, et sitsime kõik ühe transu pilli järgi kes ise ka jutukas enam ei käi, siis pange jutukas kinni jah...mõtetu...saate transult jälle lisapunkte ja ta ego rahuldada...palju õnne!
(samas loodan ikka veel asjapulkade kainele mõistusele ja ootan pikisilmi koos teistega halle tagasi)
Vasta
#43
Palun viidet jututoa reeglitele, mida kõik registreerimata kasutajad rikkusid.
Vasta
#44
Asi on lihtne- Jututuba on foorumi osa ning foorumi reeglid laienevad seega ka jututoale. Kuna linnuke "olen nõus" pannake kasti sisse alles kasutaja registreerimisel, siis võiks ju tinglikult öelda, et neile reeglid ei kehtinud ja seda kasutati kurjalt ära. "Hallidena" sattusid jututuppa ka sellised kasutajad, kes olid varasemalt bännitud kaasfoorumlastesse lugupidamatu suhtumise tõttu ja kes kasutasid jututuba enda rahulolematuse väljendamiseks, solvates seeläbi nii kaasfoorumlasi kui personali. Muus osas pole jututoas midagi muutunud ning kõigil endistel hallidel on võimalik ennast registreerida ja jututuppa siseneda.
Vasta
#45
(19-04-2015, 19:22 )jonnipunn Kirjutas: varem oli nii, et jutukasse tulid ilma kontota inimesed ka oma probleemidele lahendust küsima ja alati ka aidati, kui jutukas on vaid kasutajapõhine on nagu veidi jama, vähe sellest et toredad sõbrad sisse ei saa aga keegi kel abi vaja on, ei hakka ka endale siin kontot tegema ja kui hakkabki milleks see vajalik on kui ta võibolla enam kunagi siia tagasi ei tule....ebaloogiline nohh, kusjuures varem just need hallid ehk võõrad kiitsid kui tore jutukas see on jne....kui nii edasi nagu praegu, et sitsime kõik ühe transu pilli järgi kes ise ka jutukas enam ei käi, siis pange jutukas kinni jah...mõtetu...saate transult jälle lisapunkte ja ta ego rahuldada...palju õnne!
(samas loodan ikka veel asjapulkade kainele mõistusele ja ootan pikisilmi koos teistega halle tagasi)

Kui sõbrad sisse ei saa, siis on see küll ainult nende enda vaba valik. (Ma usun, et tead isegi, et mõned endised hallid jutukakasutajad on sellised, kellel foorumis on tegelikult registreeritud konto olemas).
Ja kui kellelgi on abi vaja, siis ma usun, et jutukas ei ole maailma ainukene koht, kust seda küsida - jutukas ei ole oma olemuselt sel eesmärgil püsti, et mingit nõuandeliini üleval pidada. Küsitav on ka see, kas läbi naljatlevate vastuste inimene üldse saaks reaalselt abi.
Ja Sinu suhtumisest, et personal mängib justkui mingi ühe kasutaja pilli järgi, võib välja lugeda, et paned personalile süüks tegusid, mida nad teinud pole. Suuremad otsused arutatakse ikkagi üheskoos tervikpilti hinnates läbi ja kuigi need otsused ei pruugi kõikidele meeldida, siis tegelikult ei ole ju maailma lõpp käes ja kõik, kes soovivad, pääsevad ikkagi jutukasse (see on lihtsalt nende vaba valik, kas aktsepteerivad foorumi ja jutuka reegleid või mitte). Olgem ausad, vaatamata sellele on jutukas palju leebem kord nii sõnavõttude, naljade jms osas, sest personal lihtsalt ei jõua koguaeg igalpool kohal olla.

Märkuseks veel, et liitsin Foorumi uus jutukas ja Jututuba! teemad üheks, sest sisuliselt arutelu on sama.
Vasta
#46
Peaksid teadma, et seal saab ikka abi ka absoluutselt igale probleemile - ei tasuks olla nii skeptiline...lollile küsimusele tuleb jah loll vastus tihtipeale, aga enamasti saavad kõik aru kas tehakse nalja või on asi tõsine ja vastavalt ka reageeritakse, seega mina ikka pooldan jutukasse vabamat sisse saamist - ei ole ju siiani midagi hullu juhtunud sellest. (va 1 juhtum)
Vasta
#47
Peab mainima, et viimaste pedofiilsete sõprade skandaali valguses mulle täitsa meeldib, et nad ennast avaldamata ei saa jutukasse siseneda.

Ja sõprade pärast, kes enesele mitmeid maske varuvad pole vaja jonnipunnil küll dzhotile viskuda wink Pärast jälle tema ei tea midagi ja on udu-uudu aga sina oled loll ja pännitud Laugh
Vasta
#48
No Aliased tihtilugu hakkavadki oma elu elama ja ma ei näe selles midagi halba, kui keegi ,,hallina'' sisse tahab tulla ja iseennast esindada.....muide meie panime talle selle hellitusnime Smile
Pealegi kasutasid ka ise ju seda varianti kui veel sai hallina sisse (kah põhjustega)
...ja ka mina vahel laiskusest, kuna ei viitsind parooli toksida jne
(ps. me oleme nüüd jube isiklikud olnud, kas oled juba bännihoiatuse saanud?)
Vasta
#49
Ma olen meelitatud Temimoori tähelepanust mind iga halli tagant otsida ja leida, aga see on ka kõik – sedasi minu südant ei valluta. Küll aga on suutnud seda nii mõnigi toaline. Olen neile omamoodi tänulik koos oldud aja eest: see on midagi, mis toob naeratuse näole. Veel veidi ja ma tahan olla jälle armunud, armunud mõne toalise heast-siirast mõttest-tundest kantud sõnasse või mõnda humoorikasse ütlemisse. Primitiivsevõitu see rõõm ühele tõeteadjale kindlasti on, aga igale oma wink

P.S. Ja kas tasub nii valulikult põdeda, kui kõigil pole vajadust kas ainutõe või gruppi kuulumise nimel kive kokku tassida ja neid käsu peale loopida; seda enam, kui inglitiibu ei olegi ette näidata.
Vasta
#50
Kas foorumi jututuba on tõesti nii valulik, et ka foorumis peab hädaldama selle üle, et enda eelistusi seal ei kajastata?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,439 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,333 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,119 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,085 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,113 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS Sekhmet 11 8,635 20-02-2018, 12:05
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,432 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,233 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,743 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,044 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat