Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uus jutukas
#51
Jah, foorumi jutukas on nii kirglik koht, kus egod-minad üha tõmbuvad ja põrkuvad. Just selles ta väärtus seisnebki.

Aga hädaldama peab ikka, kui häda käes wink
Vasta
#52
Arusaadav, seega ei lähe asjad seal nii nagu sina soovid. Nagu ikka naiste puhul Smile
Vasta
#53
Minu soovid on jututoa osas pea olematud, väljendasin tänumeelt. Või siiski, üks kage on sealt alati puudu olnud wink
Vasta
#54
(24-04-2015, 17:50 )jonnipunn Kirjutas: Pealegi kasutasid ka ise ju seda varianti kui veel sai hallina sisse (kah põhjustega)

Mis vabandus see siis on, et kasutasin? Kui võimalus oli, siis muidugi kasutasin aga minujaoks polnud see kunagi eluliselt tähtis oma personaalsuse puudumise varjamiseks Laugh Ma saan ilma selleta ka hakkama ega pea kuude viisi õhku ahmima, et mu foorumipersoon avalikuks tuli wink

Vasta
#55
Nu keegi ei ahmigi siin õhku ju, teema on selles ,et koos hallidega oli ka hästi ja vaat, et veel pareminigi Smile
...ja sina kasutasid oma halli olekut ka ju vägagi mõistlikul põhjusel...ei viitsind poliitikast rääkida vms ... eks kõigil ole neid põhjuseid Smile
ps. kui õhu ahmimine oli minu kohta, siis ikka veel ei tunne end puudutatuna (muig) - lihtsalt üritame siin Skarrega võidu seletada, et hallidega koos oli toredam, aga saime kaks toredat juba tagasi, mille üle mul on siiralt hea meel, kuid kahjuks jääb paraku ära võimalus tutvuda uute huvitavate ja toredate inimestega Sad samas see poleemika on meelitanud kohale hetkel ka muid huvilisi kes muidu väga jutukas käinud ei ole, seega ma ei kurda aga mingi aeg (peale hallide keelustamist) oli küll meeletult igav ja välja surnud paik see...
(Sinis-ele....Kage oli meil jututoas aga sind ikka ei tulnud... Smile )
Vasta
#56
Kahtlustan, et mina see olen mitu kuud õhku ahmija Temimoori kujutluspiltides.
Aga see on nii armas, kuidas Temimoor mind igatsenud ja minu eemaloleku õigustamiseks ainuvõimalikku põhjust sepistanud on ning nüüd seda jagab wink
Mäletamist mööda avastas Temimoor oma vapustavat intuitsiooni tarvitades kas viruvalge, tumevalge, helevalge või mõne muu aliase alt juba enne „hallide“ keeldu jututuppa ja sealjuures oma rõõmusõnumit mitmeid kordi emotikoni-kulinate saatel jagades, milline kasutajanimi mul foorumis on ning peale neid hõiskamisi soojendasin ikka toaõhku edasi seni, kuni tuli karm foorumi reegli-tuul ja ukse mulle kingitud toanime ees kinni lõi (vabandan mõnede kasutajate, sh Temimoori ees tarbetu liitlause kasutamise pärast!). Seega tuleb Temimooril põhjuste osas edasi oletada või siis minult abi paluda. Mida ta arvab?
Vasta
#57
(25-04-2015, 11:32 )Sinis Kirjutas: Mäletamist mööda avastas Temimoor oma vapustavat intuitsiooni tarvitades kas viruvalge, tumevalge, helevalge või mõne muu aliase alt juba enne „hallide“ keeldu jututuppa ja sealjuures oma rõõmusõnumit mitmeid kordi emotikoni-kulinate saatel jagades, milline kasutajanimi mul foorumis on ning peale neid hõiskamisi soojendasin ikka toaõhku edasi seni, kuni tuli karm foorumi reegli-tuul ja ukse mulle kingitud toanime ees kinni lõi..

Smile1 Kuulge, kas teil toimub seal foorumi jutukas mingi spioonimäng? Et kes keda avastab ja kellel on kõikide kasutajad näha ja teada, isegi kui need teiste nimedega on jne?
Vasta
#58
no on kujunenud jah nii, et ,,igal lollil oma lõbu'' Laugh
Vasta
#59
Minaelan vist unustas sedakorda, millises foorumis ta viibib. Kui siin ka ei kombata oma võimete-võimekuse piire, kus siis veel wink
Vasta
#60
(25-04-2015, 13:11 )Sinis Kirjutas: Minaelan vist unustas sedakorda, millises foorumis ta viibib. Kui siin ka ei kombata oma võimete-võimekuse piire, kus siis veel wink

Smile1 Õige küll, seal para-jutukas käivad tõesti vist para-asjad. Olin ka korra mõned kuud tagasi seal teise nimega (inimlik uudishimu) ja üks tüüp jagas kohe ära, kes olen, kuigi olin lihtsalt vait.

Üldiselt mul pole jutukatesse erilist usku. Seal lasevad inimesed ennast lõdvaks ja lobisevad rohkem kui neile kasuks tuleb. Aga just seal käivad kõiksugu haiged inimesed ja ärakasutajad ja ka nuhid, kes meelsust kontrollivad jne.
Vasta
#61
(25-04-2015, 14:19 )Minaelan Kirjutas: Olin ka korra mõned kuud tagasi seal teise nimega (inimlik uudishimu) ja üks tüüp jagas kohe ära, kes olen, kuigi olin lihtsalt vait.

lobisevad rohkem kui neile kasuks tuleb. Aga just seal käivad kõiksugu haiged inimesed

Kas oli ikka ,,tüüp'' või olin äkki mina? Smile okei vahet pole, palju huvitavam on see teine lause: ,,lobisevad rohkem kui neile kasuks tuleb'' ... ma tahaks seda lobisemise kasuarvutust hea meelega näha Smile
...ja kas tead seda ütlust et omad vitsad peksavad...seega ei ole vahet kas lobised jutukas või kusagil mujal (okei olen vist kellegilt tähenärimise ära õppinud)
... ,,aga just seal käivad kõiksugu haiged inimesed''... no ja las nad käivad, haigetel peab ka ju kuskil pesa olema....ja meie saame neid ravida Smile ...ja kõik on õnnelikud Laugh
Vasta
#62
Käis paraweb-i jutukas ja patras, et töötab Kapos? Nojah, ükskord oli seal ka üks maailmakuulus rokkstaar. Ja teinekord üks noormees, kes rääkis Venemaa kassapidajate palkadest (1200 eurot puhtalt kätte).

Natuke rohkem usku on mul meie riigiteenistujatesse, kui see, et nad parawebi jutukas oma identiteeti paljastavad.
Vasta
#63
(25-04-2015, 14:19 )Minaelan Kirjutas: Üldiselt mul pole jutukatesse erilist usku. Seal lasevad inimesed ennast lõdvaks ja lobisevad rohkem kui neile kasuks tuleb. Aga just seal käivad kõiksugu haiged inimesed ja ärakasutajad ja ka nuhid, kes meelsust kontrollivad jne.

Hirm kõiksugu haigete inimeste ja ärakasutajate ja nuhkide ees pidigi neid igalpool esile manama. Aga sel juhul tasub küsida, milliste köidikutega ja miks end sidunud oled, et enese tunnustatud nn normaalsus valikutele takistuseks saab? On kuulujutud peamised infoallikad, mille põhjal üldistada? Käisid uudishimutsemas foorumi ebardeid?
Jututuba kajastab samasugust läbilõiget inimestest nagu iga teinegi koht. Käepärased maskid tunduvad varjavat, ent tegelikult on iga sõna killuke maski maha kirjutamist, enese paljastamist.
Kes deemoneid otsib, see nad ka leiab wink
Vasta
#64
(25-04-2015, 16:29 )Minaelan Kirjutas: Ei, mind avastas mees, kes on Kapo-ga seotud. Lihtsalt tean.
Palun kirjuta rohkem infot, muidu tundub, et trollid niisama! Võibolla selgub sinu jutust, et para-web peaks praegusest serverist mõnda välismaisesse ümber kolima, oleks ehk turvalisem.
Vasta
#65
Nüüd tekib meil küll paradoksaalne probleem. Kõik praegu kehastunud hinged on deemonite mõju all - nii ka Sinu oma, Minaelan. Samas ei tohiks me kuulata kedagi, kes ajab juttu deemoni mõju all - ta valetab. Järelikult me ikkagi pole kõik deemonite mõju all, seega tuleks Sind kuulata...

Minaelan, kindlasti on palju inimesi, kellele meeldib käia foorumites/jututubades rääkimas, kuidas Venemaal on igavene suvi, kõigil on raha nagu putru ja elu on ilus. No kindlasti ka raske, aga PALJU ilusam, kui siin õudsal maal. Kapo töötab selle nimel, et saada aru, millised inimesed räägivad seda "arvamuse avaldamiseks", millised aga selleks, et mõne tugriku eest Internetikasutajaid "trollida". Usu, Sa pole sugugi nii tähtis, et kapo Sinu pärast enda tööaega raiskaks. Küll aga võib siin vabalt silgata mõni inimene, kelle töökoht on kapos. Või kaitseministeeriumis. Või riigikantseleis. Läheb nagu meelest ära, et ametnikud on ka inimesed...

Ja kui Sulle Eesti ühiskond või elu ei sobi, on kaks varianti:
1) tee paremaks
2) mine ära

Vasta
#66
Kes Sind siis kinni hoiab?
Vasta
#67
(25-04-2015, 17:52 )Minaelan Kirjutas: Kardan, et kõik praegu kehastunud hinged on deemonite/ebajumalate/reptiilide mõju all. Sestap proovingi inimesi panna mõtlema laiemalt/kõrgemalt/sügavamalt.

Muide, filosoof Schweitzer lootis samuti, et just temal õnnestub oma pärandi kaudu maha jätta suunised ja vastused mõtlemise tähtsusest inimelu kvaliteedile. Ainult deemonite jmt mõju ei taha ta kuidagi tunnistada, rohkem vaatab looduse kui terviku poole (vaatan temaga koos). Inimesel olevat vaja ületada vastuolud elutahte ja maailmavaate vahel, et jõuda toimiva eetikani. Kuna maailmavaade kiusavat elutahet faktide kaudu, saavat sellest ikka üle sügavuti mõtlemisega. Üks mehe lause:
Ja kui me arvame, et mõistatused, mis meid ümbritsevad, ei saa enam midagi meie vastu, kerkib kusagil jälle kõige õudsem neist meie ette, nimelt see, et kannatus või hullumeelsus võib elutahet vapustada.


Vasta
#68
Palun aktiveerida vähemalt endiste ,,hallide,, uued kontod!
Vasta
#69
Kuna kõik kontod vaadatakse üle ja aktiveeritakse käsitsi, siis pole reeglina mõtet loota, et konto kohe peale registreerumist aktiveeritaks. Halvimal juhul läheb päev-paar aega, aga kindlasti ei jää ükski konto ilma mõjuva põhjuseta aktiveerimata. Ei maksa tekitada poleemikat olematu probleemi ümber. Kedagi taga ei kiusata.
Vasta
#70
13 märtsist saati...mulle tundub küll et on pikem kui paar päeva... teine 21 aprill
Vasta
#71
Tegelikult olen ju öelnud varem, et siiani on ainult Thor tegelenud selle aktiveerimisega ja kuna igapäevaselt suht tekib spämmbot'idelt kasutustaotlusi, siis hetke olukorda arvestades on neid mingi 13 lehekülge, keda peaks läbi vaatama. Ma püüan sellega ise tegeleda niipalju, kui jõuan ja oskan, loodame siis, et ühtegi bot'i kogemata ligi ei lase foorumile Smile
Ning tuletan meelde, et foorumis ja jutukas osalemine ning oma aja kasutamine on iga kasutaja vaba valik.
Vasta
#72
Kui keegi hall, kelle nime ei mainita, siis ei ole mõtet loota, et keegi 13. märtsil registreerunu nüüd järsku aktiveeritud saab. Vahest ikka mõni tegelane jääb kogemata vahele ja mõnel on kohutav kasutajanimi.
Vasta
#73
Sa parem loe jutuka 1 mai teksti mis jääb enne 00.00 ja nati peale...
Vasta
#74
Jutukas kirjutatut kuhugile ei salvestada. Ja muide, saladuskatte all võin öelda, et foorumi personal koosneb tavalistest inimestest, kelle poole saab mure korral ka otse pöörduda ja kellega võib asjadest täitsa ausalt ja keerutamata rääkida. Teeme kõigi elu lihtsamaks.
Vasta
#75
Mul siis siuke tehniline küsimus.. et kui jutuka ajalugu kuhugi ei salvestata.. Kuidas siis on võimalik, et jutukasse sisenedes näen ma 10t viimast lauset? Mingi nõidus?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,430 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,318 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,061 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,080 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,102 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS Sekhmet 11 8,635 20-02-2018, 12:05
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,425 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,231 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,740 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,002 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat