•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ja Jumal lõi inimese oma näo järele...
#76
(05-09-2013, 08:02 )vasamasa Kirjutas: Olematu,Sulle vastus otse Piiblist:
Ilm 14:7 Ja ta(ingel) hüüdis suure häälega: "Kartke Jumalat ning ülistage teda, sest tema kohtumõistmise tund on tulnud, ning kummardage teda, kes on teinud taeva ja maa ja mere ja vete allikad!"
Tavaliselt olete te kõigi para-nähtuste kohapealt äärmiselt skeptiline, peaaegu eitav ja naeruvääristav ja mis nüüd juhtus siis, piibel kukkus p**e või et kõik mis seal sees saigi tõeks?

Vasta
#77
(04-09-2013, 21:58 )Punahabe Kirjutas: Huvitavad on need eeldused,et juudid said 2600 aastat tagasi muutkui igasugustest sõnadest valesti aru.

Siinkohal ehk on sobiv meenutada, et isegi veel 1.sajandiks polnud olemas ühtainsat terviklikku teksti, mis olnuks kõikidele juutidele kättesaadav.
Piibli eri raamatud eksisteerisid üksnes individuaalsete tekstidena, nagu tõendab 19 VT raamatu leidmine 38 rullkäsikirja kujul Surnumere ääres Kumranis a-il 1947-1951. Surnumere käsikirjadest pikim.
Seda dateerutakse u. aastaga 100 eKr ja see on tänini leitud piiblitekstidest vanim.
Neid rullraamatuid säilitati sünagoogides kasutamiseks, kuid laiadele rahvahulkadele polnud nad kättesaadavad.
Esimene ühtekogutud kogumik, mida võib pidada heebreakeelseks Piibliks, ilmus päevavalgele Pärast Jeruusalemma alistumist Rooma väejuhile Titusele a. 70.

Mis Piibli vastuoksustesse puutub, siis neid on niivõrd palju, et neid ei jõua kokku lugedagi.
Segadus on näiteks nn TUNNISTUSLAEKAGA. Kogu Teise Moosese raamatu ulatuses nimetatakse laegast tunnistuslaekaks. Alles Neljanda Mooses raamatu 10.33 alates (kui israeliidid lahkusid Siinailt ja jätkasid teekonda) muudeti truudusemärgiks Jumalale nimetus Seaduselaekaks.
Samuti Uurim ja Tummim olid vastastikku teineteist täiendavad seadmed (sellest on ka varem foorumis juttu olnud), aga Piibel käsitleb neid eraldi.
Üksinda kujutas aga Tummim-schethiya endast unikaalset levitatsiooni tekitavat ainet - just nii nagu seda kirjeldab kabala.
Lisaks veel, et Moosese ajal valitses israeliitide ja heebrealaste vahel selge vahe, kuid Piiblis pole sellele tähelepanu juhitud.
Ja arvatakse, et Mooses oli juut, aga sel ajal ei olnud juute veel olemas.
Nimetus "juut" tuleb sõnast "juudalane" - Kaanani lõunaosa Juuda järgi, kus israeliidid ja heebrealased lõpuks ühte sulasid.
Neile, kes Piiblis kirjutatut õigeks peavad:
Vana Testament kirjutab väga selgesõnaliselt, et Mooses polnud ei heebrealane ega israeliit.
Teine Mooses raamat 2.19 ütleb Mooses kohta täiesti ühemõtteliselt "egiptuse mees." Ning 2 Ms 4.10 kinnitab koguni, et Mooses oli mures, kas ta suudab Egiptuse israeliitidele end arusaadavks teha (sest 2 Ms 3.12 järgi nõuti temalt seda), tunnistades et ta ei ole "sõnakas mees", sest ta on "raskevõitu suu ja raskevõitu keel"; - ühesõnaga ta ei osanud isrealiitide keelt kuigi hästi.
Targad teoloogid on ka öelnud, et pole olemas mingit ajaloolist tõendusmaterjai selle kohta, et Aabraham, Mooses, Taavet või Saalomon oleksid kunagi eksisteerinud. Nad on olemas ainult välismaistes heebreakeelsetes allikates!


Vasta
#78
(05-09-2013, 08:15 )Eithea Kirjutas: Tavaliselt olete te kõigi para-nähtuste kohapealt äärmiselt skeptiline, peaaegu eitav ja naeruvääristav ja mis nüüd juhtus siis, piibel kukkus p**e või et kõik mis seal sees saigi tõeks?

Kas ma siis selles teemas skeptiline ei olegi kui ma ütlen, et Jumal on Jumal ja ta on looja piibliraamatus aga mitte mingi tulnukas jms taolist.
Sarnaselt teistes teemades, et pilv on pilv, mitte ufo jne. Smile


Vasta
#79
(05-09-2013, 09:54 )vasamasa Kirjutas:
(05-09-2013, 08:15 )Eithea Kirjutas: Tavaliselt olete te kõigi para-nähtuste kohapealt äärmiselt skeptiline, peaaegu eitav ja naeruvääristav ja mis nüüd juhtus siis, piibel kukkus p**e või et kõik mis seal sees saigi tõeks?

Kas ma siis selles teemas skeptiline ei olegi kui ma ütlen, et Jumal on Jumal ja ta on looja piibliraamatus aga mitte mingi tulnukas jms taolist.
Sarnaselt teistes teemades, et pilv on pilv, mitte ufo jne. Smile

Just-just -Nii nagu Punamütsike on Punamütsike omas muinasutus. Ja ei ole sugugi nii, et hoopis Tuhkatriinu sõi kuri hunt ära ja Punamütsike abiellus Printsiga. See poleks ju üldse õige muinasjutt .

Vasta
#80
Jah Jumal on Looja Piibliraamatus, sellele pole keegi vastu vaielnud.
Küll aga oli küsimus selles, et originaaltekstis on mõiste "jumal" esitatud mitmuses - Elohim ja seega tuleks tõlkida " Jumalad lõid inimese endi kuju järgi.

Mis aga tulnukatesse puutub, siis seesama Jumal (Looja) on ka maa-välised rassid loonud. Need aga tegelesid sumeri tahvlitel kirjutatu järgi tänapäevase inimese loomisega:
(01-09-2013, 13:33 )Müstik Kirjutas: Maal olnud olendit, nn ahvinimest, (ahvmees/ahvnaine), kes kõndis juba püsti ja kasutas kivist tööriistu, tuligeneetiliselt täiustada, et tekkiks mõistuslik olend homo sapiens.
Piibel on tõlgitud akkadi keelest. Akkadi keeles tähendab LULU (segatu).

Maa-väliste kosmoselaevadest on kirjutatud nii Piiblis kui Piiblisse mitte lisatud raamatutes (apokrüüfides, üks neist on foorumis pikalt käsitlust leidnud ja see on Eenoki raamat).
Üheks esimeseks Piibli tegelastest, kes UFO pardale võeti võib olla Aabram.
Elas u. 17 saj. eKr.
I saj. apokrüüfis "Aabrami testament" on kirjas, et enne oma surma palus Aabram Jumalalt - võimaldagu tal näh, kuidas kogu Maa inimesed elavad. Miikael edastas Aabrami palve Jumalale ja edasi loeme:
"Kui kõigkõrgem oli seda kuulnud, andis ta korralduse esimesele tüürimehele (ingl chief captain) Miikaelile:
"Võta valguspilv ja inglid, kes oskavad juhtida sõidukeid. Lasku keerubi sõidukis selle õiglase Aabrami juurde ja tõsta ta õhku paradiisi, et ta võiks näha kogu maad."

Muistsete Iisraeli kuningate Troon ehk aujärg oli kettakujuline.
II Moosese 24, 16-17:
"Ja Jehoova au seisis Siinai mäe peal. Ja Jehoova au nägu oli kui sööja tuli mäe otsas Iisraeli laste nähes."

UFO-ga sõidutati ka Eenokit ja Eliast.
Tõenäoliselt ei surnud ka Mooses mitte ära, vaid viidi UFO-ga minema. Nii Moosest kui Eliat nähti Peetruse, Jakobuse ja Johannese poolt hiljem ühe mäe peal (Markuse ev 9,2-9).
Tegelikult hea, et vähemat midagigi tänu Piiblile tulnukate kohta säilinud on.
Tänastes Piiblites esineb aga tuhandeid vigu.
Neid "vanu tekste" on korduvalt võltsitud - midagi ära jäetud, midagi liidetud.

Näiteks kuulus "Siinai käsikiri" (IV sajand) sisaldab u 16 000 parandust seitsmelt erinevalt parandajalt.
Kanoniseeritud Piiblis on viiteid tulnukatele üle 100. Peab ainult aru saama, millele terminid AUJÄRG, AU, Jehoova pilv, nobe pilv, Tuli, ratas, keerubi ratas, Pimedus (lennuobjekt muutub nähtamatuks) ja TÄHT - Piiblis viitab.
Vasta
#81
(05-09-2013, 11:50 )Müstik Kirjutas: Mis aga tulnukatesse puutub, siis seesama Jumal (Looja) on ka maa-välised rassid loonud. Need aga tegelesid sumeri tahvlitel kirjutatu järgi tänapäevase inimese loomisega:

EI tegelenud loomisega. Tegelesid inimröövidega ja omale orjade aretamisega.
Vasta
#82
(05-09-2013, 12:51 )excubitoris Kirjutas:
(05-09-2013, 11:50 )Müstik Kirjutas: Mis aga tulnukatesse puutub, siis seesama Jumal (Looja) on ka maa-välised rassid loonud. Need aga tegelesid sumeri tahvlitel kirjutatu järgi tänapäevase inimese loomisega:

EI tegelenud loomisega. Tegelesid inimröövidega ja omale orjade aretamisega.
Selles teemas loetava kohta, et mis Jumal on ja mida ta teinud on, oleks tõesti huvitav Jumala enda arvamust kuulda (juhul kui väljamõeldisega tegu ei ole). Aga taganträägitavat tegelikult ju tema enda loodu niipalju ei huvita, et sellega edasi tegeleda. Las areneb omasoodu...
Vasta
#83
(05-09-2013, 13:20 )kage Kirjutas:
(05-09-2013, 12:51 )excubitoris Kirjutas:
(05-09-2013, 11:50 )Müstik Kirjutas: Mis aga tulnukatesse puutub, siis seesama Jumal (Looja) on ka maa-välised rassid loonud. Need aga tegelesid sumeri tahvlitel kirjutatu järgi tänapäevase inimese loomisega:

EI tegelenud loomisega. Tegelesid inimröövidega ja omale orjade aretamisega.
Selles teemas loetava kohta, et mis Jumal on ja mida ta teinud on, oleks tõesti huvitav Jumala enda arvamust kuulda (juhul kui väljamõeldisega tegu ei ole). Aga taganträägitavat tegelikult ju tema enda loodu niipalju ei huvita, et sellega edasi tegeleda. Las areneb omasoodu...
Taganträägitavat ? Ilma tema teadmise ja tahtmiseta ei pidanud ju midagi toimuma ? Nii et võib täitsa kindlalt Piiblile toetudes väita, et tema kaasteadmisel toimub siinne diskussioon. :Smile

Hoopis põnevam oleks teada , kuidas ta siis ise ei teadnud, et Aadama kuulekust jagub täpselt esimese õunaampsuni? Tema, kelle teadmiseta ei pidanud juuksekarv ka peast langema ? Vaatas südamerahuga pealt, kuidas ta poeg risti löödi ja ei reageerinud kuidagi ? Ma saan aru, et loomingusse suhtub ükskõiksusega, kui see oma iseseisvat , loojast sõltumatut elu elama hakkab ...Aga lihast last ohverdada. Igastahes kummaline olend ...

Aga ehk ei reageeri sellepärast, et on ammu surnud.?

Vasta
#84
(05-09-2013, 12:51 )excubitoris Kirjutas: EI tegelenud loomisega. Tegelesid inimröövidega ja omale orjade aretamisega.

Kes seda täpselt enam teab, millega nad tegelesid, aga olen kunagi välja kirjutnud:

(14-02-2013, 20:54 )Müstik Kirjutas: Alates Aadama ja Eeva loost (sumeri tahvlitel) jagunes meie rass kaheks haruks.
Ühed olid vabad ja suutelised sigima (kuigi neid jälgiti)ning teised olid sigimatud ja orjad. See teine haru kaevandas kulda veel 20 000 aastat tagasi. Kondid, mis kaevandustest leitud, on meie omadega identsed.
See mitte sigiv haru hävis täielikult Suure Veeuputuse ajal u 12 500 aastat tagasi.

Vasta
#85
Küsimusi tuleb nagu Vändrast saelaudu.Enamikule leiab vastuse sealtsamast kust küsimuski tuli,tuleb ainult lugeda,mitte nipsakalt arvata ,et mina pole rumal,minul kõik selge.
Pole me midagi rästiku ja ahvi ristsugutised,orjaklass kellel puudub lootus.Inimene, nagu kogu loodu on imeline.
Vasta
#86
(06-09-2013, 15:56 )Punahabe Kirjutas: Küsimusi tuleb nagu Vändrast saelaudu.Enamikule leiab vastuse sealtsamast kust küsimuski tuli,tuleb ainult lugeda ...
... ja uskuda, et kirjutatu on õige ja tõde, siis saad vastused. Kainelt ja ratsionaalselt lähendes ei saa sealt vastuseid vaid ainult oletusi. Punkt.
Vasta
#87
Loodus kui looja on tõesti imeline.
Vasta
#88
(06-09-2013, 17:14 )kage Kirjutas:
(06-09-2013, 15:56 )Punahabe Kirjutas: Küsimusi tuleb nagu Vändrast saelaudu.Enamikule leiab vastuse sealtsamast kust küsimuski tuli,tuleb ainult lugeda ...
... ja uskuda, et kirjutatu on õige ja tõde, siis saad vastused. Kainelt ja ratsionaalselt lähendes ei saa sealt vastuseid vaid ainult oletusi. Punkt.

Kainelt ja ratsionaalselt on liiga üldine mõiste siin kohal.Sõltub palju ka sellest mida teada tahetakse.Piibel pole matemaatika õpik,ometi on siin matemaatikat oi kui palju.Piibel pole ka ajaloo õpik,ometi on sagli siin sisalduv õigeks osutunud.Piibel on religioosne teos,ratsionaalsus ei ole siin esmane.
Millisele küsimusele siin üldse saab ratsionaalselt läheneda.?Selleks ,et neid sündmusi kirja panna ei pidanud nad üldse reaalselt toimumagi.Piisab kui preestrid nägemusi nägid.See puudutab nii sumereid kui Piibli kirjutajaid.
Teine küsimus on mida lugedes märgatakse,mida mitte.Vastus on sagel seal samas kõrval olemas,see puudutab nii Piiblit ennast,kui teda kritiseerivaid või uurivaid materjale.

Heeb.4:12 "Jumala sõna on elav ja vägev ja teravam kui ükski kaheterane mõõk ning tungib läbi,kuni ta lõhestab hinge ja vaimu,liikmeid ja üdi ja on südame meelsuse ja mõtete hindaja."

Jumala sõna on elav,ta räägib sinuga,tal on sinule sinu piiblikohad,mida teised kunagi ei märka ega tähtsaks pea.Aga ta räägib sinuga siis kui sina räägid temaga,rääkides saad sa oma vastused.
Sa ei pea kõikke uskuma mis on Piiblis,on asju milles sa veendud aja jooksul.Kes koputab sellele avatakse!
(siin on vastus ka postitusele nr.82!)

Vasta
#89
Sellel teemal võiks vaielda, kuni aegade lõpuni. Viskaks omalt poolt õli veel tulle.
Maailma loomisega ja inimese loomisega, ei ole jumalal mitte mingisugust pistmist!
Jumalaid ei ole ju olemas!
Kõik jumalad on inimeste eneste välja mõeldud.
Aga egas see piibel päris vale ei ole ka. Nojah ega siis ükski raamat ei ole 100% vale.
Mingit % ti on võimalik igast raamatust kasutada.
Peale piibli võiksite lugeda
Jemeljan Jaroslavski raamatut,Usklike ja uskumatute piibel. 1959
Kogu see raamat lahkab piibli vastuolusid.
Kuidas see maailm loodi? Sellest saab aimu siit
http://www.para-web.org/showthread.php?t...t=satanism
kerige natuke allapoole, pealkirjani - Maailma loomine – illusioon.
Üpris tõene konstruktsioon.
Aga nüüd inimese loomisega on asjad natuke kehvad.
Inimene on loodud kaks korda. Paistab et mõlemal korral on asi vussi läinud.


Vasta
#90
(06-09-2013, 19:06 )Punahabe Kirjutas: Kainelt ja ratsionaalselt on liiga üldine mõiste siin kohal.Sõltub palju ka sellest mida teada tahetakse.
Siin on sul õigus, et see väljend on liiga üldine ja kehtib rohkem ajaloolise jmt konteksti kohta. Samas su järgnev jutt kinnitab uskumise eeldust muude vastuste saamisel (üldiseid targutusi ja mõtteteri leiab ka mujalt seega nende üle mõtlemisel vastuste saamise jätaks välja. Eriti veel kuna igaüks võib leida neist erineva/endale sobiva vastuse).
Tsitaat:Jumala sõna on elav,ta räägib sinuga,tal on sinule sinu piiblikohad,mida teised kunagi ei märka ega tähtsaks pea.Aga ta räägib sinuga siis kui sina räägid temaga,rääkides saad sa oma vastused.
Oleks, et räägiks, aga ei räägi - selles ongi probleem. St probleem on tegelikult selles, et sa üldistad enda kogemuse teistele ja arvad, et millegipärast kehtib see ka kõigi teiste kohta. Aga ei kehti kuna inimesed on erinevad.
Tsitaat:Sa ei pea kõikke uskuma mis on Piiblis,on asju milles sa veendud aja jooksul.Kes koputab sellele avatakse!
(siin on vastus ka postitusele nr.82!)
Kas ma saan õigesti aru, et vastuseks on see, et ma peaks ise Jumala käest tema arvamust küsima? Kui nii, siis nagu eelnevast võid aru saada - ta ei vasta. Ja mul ei ole ka nii tõsist huvi ei tema ega selle vastuse vastu, et selleks Jumalat paluma hakata.
Vasta
#91
Siin pole muud kui nõustuda.Kes Jumala ette tuleb peab teda uskuma.Pole ka Jumalal iga inimese jaoks üks ja sama plaan.Kui me midagi näeme või teame,kuidas me seda siis veel usume.Ilmselt just meie enda usk näitab ,kes kuulub orjarahva hulka,kes jälle Jumala näo järgi on loodud.
Muide miks sa arvad et Jumal peaks sinuga rääkima,kui sa tema vastu tõsist huvi ei tunne.Kas tüdruk peaks sinuga rääkima ,kui su huvi pole tõsine.Parem vähem aga ikka tõsiselt.Muidu ongi ainsaks vastuseks Ei.
Vasta
#92
(07-09-2013, 07:47 )Punahabe Kirjutas: Ilmselt just meie enda usk näitab ,kes kuulub orjarahva hulka,kes jälle Jumala näo järgi on loodud.
Palun jäta sellised liigitamised välja kuna usk mingisse kindlasse Jumalasse ei tee inimest teistest paremaks ega anna talle õigust kellegist teisest üle olla. Sellise suhtumisega tekitatakse ainult konflikte.
Tsitaat:Muide miks sa arvad et Jumal peaks sinuga rääkima,kui sa tema vastu tõsist huvi ei tunne.Kas tüdruk peaks sinuga rääkima ,kui su huvi pole tõsine.Parem vähem aga ikka tõsiselt.Muidu ongi ainsaks vastuseks Ei.
Ma ei arva, et Jumal peaks minuga rääkima, aga initsiatiiv peaks tulema sellelt kes on huvitatud. Seega kui tema ei ole huvitatud ja mina ei ole huvitatud, siis käimegi üksteisest mööda. Ja teiste reklaam, et tule ja sulge ennast samasse kasti koos Jumalaga, peletab mind veelgi rohkem temast eemale.
Vasta
#93
Mina ei liigitagi kedagi.Jumal lõi kõik inimesed oma näo järgi.Mina ei ole siin see kes kedagi orjaks peab.
Sinu jutt ,nagu peaks Jumal olema sinust rohkem huvitatud olema kui sina temast ei ole enam kuidagi ratsionaalne.Sina oled põrm ja pead jälle põrmuks saama.Või pole see nii?wink
Vasta
#94
(07-09-2013, 12:57 )Punahabe Kirjutas: Mina ei liigitagi kedagi.Jumal lõi kõik inimesed oma näo järgi.Mina ei ole siin see kes kedagi orjaks peab.
Jah, sina ainult räägid seda mida Jumal ütles, aga vahet pole kes mida ütleb - kas isand või isanda alam - mõlemal juhul on tegu konflikti tekitava liigitamisega.
Tsitaat:Sinu jutt ,nagu peaks Jumal olema sinust rohkem huvitatud olema kui sina temast ei ole enam kuidagi ratsionaalne.
Minu jaoks on see täiesti ratsionaalne ja õige suhtumine.
Tsitaat:Sina oled põrm ja pead jälle põrmuks saama.Või pole see nii?wink
Mina olen mina ja minu füüsilise keha võrdlemine millegagi millel pole füüsilist keha meie maailmas on imelik. Rääkimata sellest, et tegelikult on tegu ainult sinupoolse liigitamisega enda usu kohaselt ja ilma tõendite puudumiseta on see avaldus minu jaoks tühine. Nagu Jumalgi.
Vasta
#95
(07-09-2013, 12:57 )Punahabe Kirjutas: Mina ei liigitagi kedagi.Jumal lõi kõik inimesed oma näo järgi.Mina ei ole siin see kes kedagi orjaks peab.
Kes sind lõi?
Vasta
#96
(07-09-2013, 16:55 )Balzzar Kirjutas:
(07-09-2013, 12:57 )Punahabe Kirjutas: Mina ei liigitagi kedagi.Jumal lõi kõik inimesed oma näo järgi.Mina ei ole siin see kes kedagi orjaks peab.
Kes sind lõi?

tige turvamees Vabaduse puiesteelt? Bleh Laugh
Vasta
#97
Tsitaat:
(07-09-2013, 13:17 )kage Kirjutas:
(07-09-2013, 12:57 )Punahabe Kirjutas: Mina ei liigitagi kedagi.Jumal lõi kõik inimesed oma näo järgi.Mina ei ole siin see kes kedagi orjaks peab.
Jah, sina ainult räägid seda mida Jumal ütles, aga vahet pole kes mida ütleb - kas isand või isanda alam - mõlemal juhul on tegu konflikti tekitava liigitamisega.
Tsitaat:Sinu jutt ,nagu peaks Jumal olema sinust rohkem huvitatud olema kui sina temast ei ole enam kuidagi ratsionaalne.
Minu jaoks on see täiesti ratsionaalne ja õige suhtumine.
Tsitaat:Sina oled põrm ja pead jälle põrmuks saama.Või pole see nii?wink
Mina olen mina ja minu füüsilise keha võrdlemine millegagi millel pole füüsilist keha meie maailmas on imelik. Rääkimata sellest, et tegelikult on tegu ainult sinupoolse liigitamisega enda usu kohaselt ja ilma tõendite puudumiseta on see avaldus minu jaoks tühine. Nagu Jumalgi.

Põrm on absoluutselt füüsiline,selle tõestamine ,et sa seda oled ja selleks ka saad ei tohiks mingit vaeva valmistada.Minu usk ei puutu siin asjasse.
Kui sind natuke selle teema sisuga tutvustada siis võta teadmiseks, et minu lugupeetud oponendid ise kinnitavad nagu ühest suus et nad on siiamaani jätkuv bioloogiline eksperiment,mis seisneb selles ,et ahvi on viljastatud tulnukate spermaga,Nad on täiesti veendunud,et neid pole loodud Jumala näo järgi,Nii et asi on suisa vastupidi,mina lausa aktsepteerin nende religiooni.Minu ja minu bossi sõnum on vähe teine.
Vasta
#98
(07-09-2013, 19:03 )Punahabe Kirjutas: Põrm on absoluutselt füüsiline,selle tõestamine ,et sa seda oled ja selleks ka saad ei tohiks mingit vaeva valmistada.
Ma ei tea millest põrm koosneb, aga ma tean, et mina koosnen enamuses veest ja lisaks on veel igasuguseid metalle ja muud kraami (peaaegu 99% inimese kehast koosneb kuuest elemendist: hapnik, süsinik, vesinik, lämmastik, kaltsium ja fosfor - kas see on põrmu koostis?). Samuti on mul teoreetiline võimalus näiteks disintegreeruda ilma füüsilist jälge maha jätmata või oma keha kosmosesse saata kus ta võib mingis tähes ära põleda või näiteks kasvõi universumi lõpuni tervena säilida. Seega su väide põrmuks olemise ja põrmuks saamise kohta on tühine.
Vasta
#99
(07-09-2013, 19:03 )Punahabe Kirjutas: Põrm on absoluutselt füüsiline,selle tõestamine ,et sa seda oled ja selleks ka saad ei tohiks mingit vaeva valmistada.Minu usk ei puutu siin asjasse.
Kui sind natuke selle teema sisuga tutvustada siis võta teadmiseks, et minu lugupeetud oponendid ise kinnitavad nagu ühest suus et nad on siiamaani jätkuv bioloogiline eksperiment,mis seisneb selles ,et ahvi on viljastatud tulnukate spermaga,Nad on täiesti veendunud,et neid pole loodud Jumala näo järgi,Nii et asi on suisa vastupidi,mina lausa aktsepteerin nende religiooni.Minu ja minu bossi sõnum on vähe teine.

Üldse ei huvita ahv siis ahv, vähemati arenemisvõimeline, kellegi/millegi
(bossi ) ori mandub lõppude lõpuks millekski veelgi alamaks kui ahv.

(07-09-2013, 12:57 )Punahabe Kirjutas: Mina ei liigitagi kedagi.Jumal lõi kõik inimesed oma näo järgi.
Nu kui jumal ikka lõi, siis löömisest võib peapõrutuse ikka saada, nüüd on kõik ära löödud nägudega.
Vasta
Oi -oi, aga kuhu kategooriasse jäävad siis need juhtumid, kus keha ei lagune ?? Nii et Sa Punahabe, siis tunnistad praegu ise ka, et ristiusu pühakute surnukehi eksponeerivad kirikud tegelevad Teadliku Ja Sihipärase Pettusega ?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas Jumal tekkis? MaRtIn 289 95,242 23-05-2020, 23:10
Viimane postitus: xcad
  Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? Nielander 274 80,411 30-07-2019, 14:08
Viimane postitus: Q11
  Mõistmatu Jumal Balzzar 269 81,377 03-05-2019, 18:54
Viimane postitus: Naut
  Kus asub religioon inimese arengus? Celtic 75 31,771 01-04-2012, 15:55
Viimane postitus: ottpoiss
  Kohtu oma kaitsevaimuga R.I.P 46 13,900 22-01-2010, 20:02
Viimane postitus: nunnukutsa
  Täna öösel näed oma tulevast armsamat Preilikass 0 2,279 30-11-2009, 22:39
Viimane postitus: Preilikass
  Inimese "oma süü" mille läbi nad orjastatakse MK911 12 5,432 06-07-2004, 09:41
Viimane postitus: Pisisuli

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat