Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koputus
Autor Sõnum
Unetujahirmul1
Uustulnukas

30-08-2013 16:09
Postitus: #1
Koputus
Tere jälle!

Olen viimsel ajal palju sõbranna juures ööseks olnud ja seal on midagi imelikku.Pimedas natsa kõhe aga see pole veel midagi.Ükskord vaatasime arvutist filmi ja veetsime niisama aega kui kuulsime kuidas keegi aknale koputas.Kell oli 11 õhtul ja väljas suht hämar ka nii et ei hakkand vaatama.Kuid siis koputati teine kord veelShock.Otsustasime siiski vaadata kes seal on.Akna ees oli ruloo.Kerisime selle eest ära ja sõbranna läks aknale vaatame kes see seal koputab.Mina hakkasin naerma, et äkki teevad poisid mingit rumalat nalja.Järsku vaatas sõbranna mulle hirmunult otsa ja hakkas kiljuma.Mina hakkasin ka kohe muidugi kiljuma.Tuba oli pime ja panime tule põlema kui olime esialgsest kiljumisest üle saanud.Püüdsime vaikselt olla sest tema vanemad juba magasid.Sõbranna rääkis,et oli akna taga näinud mingit pikka ja valget olendit kellel polnud silmi.Ainult silmakoopad.Enne seda juhtumit oli sõbranna mulle rääkind kuidas ta ükskord aknast välja vaatas ja maja ees mingit imelikku valget kogu nägi.Pärast seda magas sõbranna mõnda aega suures toas enne kui julges enda tuppa taas magama minna.Kes oskab öelda,mida see valge kogu meist tahtis?Ph34r2
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Bännitud

30-08-2013 16:21
Postitus: #2
RE: Koputus
(30-08-2013 16:09 )Unetujahirmul1 Kirjutas:  Järsku vaatas sõbranna mulle hirmunult otsa ja hakkas kiljuma.Mina hakkasin ka kohe muidugi kiljuma.Tuba oli pime ja panime tule põlema kui olime esialgsest kiljumisest üle saanud.Püüdsime vaikselt olla sest tema vanemad juba magasid.

Smile Kui vaikselt te kiljusite, et vanemaid äratada ei suutnud?

Ja see meenutab Tootsi oma kodukäija ja maakeraga:

(30-08-2013 16:09 )Unetujahirmul1 Kirjutas:  Sõbranna rääkis,et oli akna taga näinud mingit pikka ja valget olendit kellel polnud silmi.Ainult silmakoopad.
(selle postituse viimane muutmine: 30-08-2013 16:22 Minaelan.)

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Unetujahirmul1
Uustulnukas

03-09-2013 15:42
Postitus: #3
Neil suur maja ja tema vanemad magavad teises maja otsas
Minaelan
Bännitud

03-09-2013 17:02
Postitus: #4
(03-09-2013 15:42 )Unetujahirmul1 Kirjutas:  Neil suur maja ja tema vanemad magavad teises maja otsas

Ma ise ka varem kartsin kummitusi ja pimedat.
Kui aga hakkasin lugema esoteerilist kirjandust hingede kohta jpm, siis läks see hirm iseenesest üle ja nüüd on jäänud vaid huvi ja uudishimu kõige müstilise vastu.
Keegi siin kusagil juba kirjutas, et Maal iga koht on täis vägivalda ja surma ning suure tõenäosusega paljud hinged pole veel lahkunud meid ümbritsevatest sfääridest.
Ja neile vist meeldib ennast vahetevahel näidata, eriti kui sellise vapustava vastuvõtu osaliseks kiljumise näol saavad Smile.

Tegelikult inimese silm näeb vaid killukest kogu meid ümbritsevast Kõiksusest.
Kui me niipalju edasi areneme, et ka kolmanda silmaga ja muude veel olematute(teadvustamatute) meeltega oma tegelikku ümbritsevat hakkame nägema, siis ehk märkame ka selliseid olemusi, keda praegu kohates vist meelemõistuse kaotaksime.
Inimese aju pole veel valmis kõike müstilist vastu võtma kui meid juba enamasti kahjutud kummitused endast välja viivad.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koputus aknale ja must kass.... geril 7 2,326 29-03-2009 19:03
Viimane postitus: Dtrack30

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog