Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kui kõik läheb halvasti
#1
Tere armsad foorumlased!

Pöördun teie poole lootuses abi saada, ehk oskab keegi nõu ja jõuga aidata.

Mul on suur mure oma elukaaslase pärast. Kõik, mis ta ette võtab, ebaõnnestub. Probleeme tuleb uksesest ja aknast ning lahenduste leidmine on nagu peaga vastu seina jooksmine. Mulle tundub, et mida edasi aeg läheb, seda rohkem ebaõnnestumisi ette tuleb. Eriti veel kui tegemist on rahaasjade ja tööga. Vägisi tekib pähe mõte, et keegi talle needuse peale pannud või ära kaetanud, sest see lihtsalt ei ole võimalik, et nii palju halba juhtub nii lühikese aja jooksul. Ma näen kõrvalt, kuidas ta püüab ja pingutab, otsib lahendusi ja väljapääsu. Kui ka tekib väike lootusekiir, et asjad hakkavad paremuse poole liikuma, tekib jälle ette uus takistus.

Viimaseks piisaks karikasse sai täna teadaanne, et meie auto läks remonditöökojas põlema. Viimase aasta jooksul on auto vist pool ajast remondis olnud, sest sellega kogu aeg juhtub midagi. Ei saagi sõita, kui selgub jälle, et kusagilt midagi katki läinud ja vajab vahetamist. Samas varem kontrollitud asi oli enne täiesti korras. Avariisid me sellega teinud ei ole ja auto ei ole ka väga vana.

Minu küsimus on, kas keegi soovib talle halba, needis/kaetas ära? Kuidas kaitsta teda ja enda perekonda selle eest?
Vasta
#2
Kui esimene, teine, kolmas "asi" läheb elus viltu, tekib selline ekslik tunne,et enam ei saa millegagi hakkama, kõik läheb kassi saba alla.
See on depressioon kallal. Sad
Vasta
#3
Tänan vastuse eest. Paraku ma ei usu, et tegemist on depressiooniga. Elus tuleb ikka ette tõuse ja mõõnu, ebaõnnestumisi ja takistusi, see on elu loomulik osa. Samas kui kõik mis ette võtta ebaõnnestub... Uks lüüakse kinni, pole hullu, otsime akna, see aken lüüakse kinni, otsime järgmise ja ükskord pääseb ikka välja. Aga kui lõpuks tekivad täiesti tühjast kohast ka akende ette takistused ja nii muudkui edasi ja edasi. Tahes tahtmata tekib tunne, et mängus on kellegi kolmanda karvane käsi, kes takistab.

Ma olen elult juba piisavalt palju peksa saanud, et tunda ära, mis on lihtsalt elu poolt tulnud takistus/ebaõnnestumine. See, mis praegu toimub, on midagi muud.

Olen alati olnud suhtumisega, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Või nagu ütleb mu armas ema, saba püsti, nina vastu tuult, maakera on ikka ümmargune. Hetkel on aga mõistus otsas, sest kõik väljapääsud on suletud ning enam ei oska kusagilt väljapääsu otsida.
Vasta
#4
On öeldud, et kõik, mida raha eest saab, on odav. Sitta see auto.Te olete kahekesi. Arutage, leidke see ühisosa, mis teil on - kui ühel läheb halvasti, on teine olemas ja vastupidi. Kui mingitki moodi enam ei saa, sein tuleb ette, siis muutke midagi. Vahetage töö- või elukohta, misiganes. Kahele täiskasvanule, vaimselt ja füüsiliselt tervele, üksteist armastavale inimesele pole pea midagi võimatut, peaasi, et mõlemate väärtushinnangud on kindlalt paigas.
Need para-värgid, needused, jms on tõesti head põhjused võtta: MINA teen ju kõik õieti, NII NAGU KOGU AEG. Aga nende para-lahendustega(no igasugu needuste mahavõtjad jmt seltskond) on see häda, et nad leiavad ehk küll põhjused ja ravi nendele, kuid kogu õppetund, mis teie pere saab, on see, et uute probleemide tekkimisel peab ruttu-ruttu, raha näpus, jooksma tagasi abistaja juurde.
Kogu probleemide lahendamiseks vajalik tarkus peaks tegelikult tulema teie endi seest. Või omakasupüüdmatult väliselt allikalt(ema)...
Hea on kõrvalt õpetada, jah...Smile
Edu!!
Vasta
#5
Kuigi see on suhteliselt haruldane, et keegi on t6esti neetud, seda siiski juhtub. Samuti on oluline märkida, et m6istusel ja ettekujutusel on väga v6imas m6ju organismile ja üldse elule, nii et kui sa usud et sa oled neetud, tegelikult, sa oled ... See loits eemaldatakse, kõik needused või "Jinx" seisukorrad, kas tegelikud v6i kujutletavad. Valmista nukk kas valge vildist vm valgest materjalist. Täida nukk heinatuttidega , ja paigutada oma altarile.(rituaaliseks m6eldud laud, v6ib olla ka ajutine) Kirjutada oma nimi/nimed lillale küünlale ja v6ida küünal sobiva 6liga. (mänd, kadakasv6i salvei) Visualiseerida v6imalikku kindlalt loitsukogumit enda üle ... tunda oma v6imu ja j6udu, ja olla sellest üle üle sa ... Nüüd v6ta peotäis küüslaugupulbrit ja puista see üle nuku, samal ajal tugevalt visualiseerides, et needus on katki . Pane nii palju tunde ja emotsioone sellesse protsessi kui v6imalik. Siis l6dvestuda ja lasta küünal täielikult. ära p6leda, nukk tuleb maha matta. See on l6petatud.
Vasta
#6
Smile Jah, on küll nii - see ei olegi nii haruldane juhus, et kõik millele käe külge paned läheb p...
Kui palju sellest on needus kui palju kellegi, lihtsalt halb soov või kadedus või on asi lihtsalt selles, et ajame valet asja või valet moodi ... ei tea. Meil on kaasaga samuti - mõlemal - peale seda kui maailm avastas, et lihtsate trikkidega, kuulujuttudega, minu ähvardamise ja mõjutamisega meid lahku ei aja on kõik nagu tagurpidi - autod peavad majas vastu vaevalt 2 nädalat, tehnika laguneb hoolimata vanusest või seisukorrast, raha nagu ei olekski kunagi majas olnud ... teinepool uuris ka paramaailmast abi ning pettus selles, pettus üldse kogu maailmas - ainus tõde oli, et s..keeramine on Inimlik - ja sellega tuleb lihtsalt harjuda, ammu oleks pidanud.
Soovitada võin - olge üksteisele toeks, naerge ebaõnnestumiste üle : ükskõik kui raskelt see ka tuleb, kirumine ei aita - selle asemel kasuta sõna jõudu ja ütle, et polegi nii hull ... ja ära kunagi tee plaane, et nüüd on kõik Hästi - siis võib sattuda soovitule täpselt vastupidine - pigem on siin maailmas asjad ikka täpselt nii kui peab, lihtsalt, me ei mõista - milleks.
Jõudu.Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Telekas läheb ise käima vvalter 9 6,019 29-05-2010, 20:14
Viimane postitus: kroll124
  Miks läheb aeg kiiremini kui meil on hea olla? calitry 16 7,785 08-06-2007, 15:58
Viimane postitus: Nazz
  Kõik juhtub nii nagu sisetunne ütleb Metafor 2 2,829 15-05-2006, 16:02
Viimane postitus: Selma

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat