Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vähk!
#26
"Haigus on looduse ravivahend, mis tuleb appi organismi häirete korral."
Arthur Schopenhauer (1788-1860) saksa filosoof
Vasta
#27
(02-10-2013, 22:52 )Teeline Kirjutas: Jonnipunnile: loe linkide sisu mõttega läbi, seal on mõned võimalused, mida tasub teada ja saab haigestumist vältida, teadus ja para võivad omavahel väga hästi läbi saada, need ei välista teineteist Smile

Teaduse vastu ei ole mul midagi Smile
Vasta
#28
Mõtlen, et kunagi loodi ristiusk inimeste ohjes hoidmiseks, siis nüüd nagu oleks mingi uus usk - "haigus on valest mõtlemisest", "muuda oma mõtlemist, saa paremaks inimeseks", ja oledki terve. Selge see, et paremaks inimeseks tuleb saada! Kuid kui organism on toidust, joogist, õhust, nihkesse sattunud, siis kas paremaks inimeseks saamisest üksi piisab. (ja vb. vähki põdeja, muutub haiguse tagajärjel kibestunuks, õelaks, nö. pahaks inimeseks, või seesamune pärmseene sündroomi sümptomid: Imikud/lapsed: pidevad külmetumised, ärritatavus, unehäired, seedehäiretega seotud tundemärgid, tähelepanupuuduse ja hüperaktiivsuse häire, nahalööbed, kõrvaprobleemid jne.
Noorukid: kurnatus, koolis hakkamasaamisemured, depressioon, ärritatavus, peavalud, tundlikkus toidu ja kemikaalide suhtes jne.)
Üks tuttav oli Candidaga haiglas ja saadeti psühhiaatri juurde, et haigus närvidest, selleasemel et seenele piir panna, niikaugele oleme jõudnud...(psühiaater muidugi tunnistas, et antud tuttava mõttemaailm on palju terviklikum kui enamusel nii noortel)
Vasta
#29
Kuidas ravida vähki(artikkel, inglise keeles)

Edit: Lihtsalt link ilma kirjelduseta on vastuvõetamatu

Vasta
#30
Nonii ma olen jälle kasvaja juures tagasi.. mu heal sõbral avastati lümfikasvaja..krt tegelt ma ise avastasin, saatsin ka ruttu arstile jne, biopsia ei võetud mitte kasvajast vaid kaelalümfisõlmest. staadiumit veel ootame kuid kohe oli ära öeldud et pahaloomuline ja kuna ta kahe kuuga tekkis, siis arvan et ka agressiivne.
..Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.. tegin siis algatuseks talle ruunitalismani ravivate ja j6udu andvate ruunidega, nohh et oleks isu kasvajaga võidelda ja jaksu... aga kuna ta on venelane, siis ema andis talle kaela hiljuti miski risti ja ikooni... nüüd nad seal koos ripuvad...täiesti erinevad asjad..ja nohh kohe kui ikooni nägin, siis minu võim nagu kadus...ma ei teagi mida arvata ja kas ma peaksin loobuma, kuna ema armastusega antud ikoonid tunduvad ka mulle tähtsamatena ja ehk ka ravivad siis paremini?
Mulle endale see usujant üldse ei istu aga aidata tahame ju mõlemad ja 25 aastaselt surra ei ole ka nagu hea mõte...
Ehk siis küsimus: mis te arvate , kas peaksin oma posimise ära jätma ja laskma sõbra ema ristiusul tegutseda?
Vasta
#31
1931, sai saksa teadlane Otto Warburg Nobeli preemia (!) selle eest, et tõetas ära vähi esinemise põhjused, tõestades seejuures ära, et vähk areneb vaid happelises keskkonnas ja kui keha muutub aluseliseks, siis vähi areng peatub ja vähk taandareneb ning kaob ise kehast. Kas olete Temast, Nobeli preemia saajast (!) kunagi midagi ka kuulnud? Küsige mõne perearsti, onkoloogi käest? Tutkit, Nad pole, kuna see on maha salatud ja tänapäeval, 80 aastat hiljemgi ei oska "kaasaja" meditsiin veel vähki ravida ning seda tehakse kiiritusega! Mida aga tekitab ise kiiritus, seda ei pea vast enam seletama hakkamagi.

Paraku on just lastehaigla onkoloogiaosakond (huvitav, kas on normaalne, et säärane osakond lastehaiglas üldse olemas on?) tulvil vähki põdevaid lapsi! Ühiskond aga paneb omas alkosõltuvuses igal nädalalõpul või lausa igal õhtul tina ja ei suuda märgatagi, et kogu ühiskond tormab suurte seitsmepenikoorma saabastega allamäge, kuristikku ja juba iga viies Eestimaa noor on juba viljatu sellest gmo poesodist, mida igapäevaselt sisse süüakse, nendest parasiitidest, kes naiste munajuhad ära on ummistanud, sellest elutust ning vabaradikaalsest veest ja söögist, mida antioksüdantse vee ja toidu asemel sisse süüakse, on meeste seemnerakud liikumisvõimetud ja muidugi ka see kõikjal ja eriti võimsalt just koolides leviv elektromagnetkiirgus, millest jällegi kusagil ei räägitagi ning massajakirjandus ja peaaegu kogu ühiskond vaikimas on. See aga kahjustab juba laste sugurakke.
Vasta
#32
Arvan et vähk pigem karistus kui tagasikutsumine, mitte et inimest peaks karistama aga kes meil siin korraga kontrollib, armastab ja karistab? Jumal on ainuke selline friik eks.. Smile
Vasta
#33
http://www.naisele.ee/579461/hi-viirus-r...st-terveks
Vasta
#34
(14-05-2014, 00:12 )jonnipunn Kirjutas: Arvan et vähk pigem karistus kui tagasikutsumine, mitte et inimest peaks karistama aga kes meil siin korraga kontrollib, armastab ja karistab? Jumal on ainuke selline friik eks.. Smile

Arvan et vähk ei ole karistus! Kes sind ikka karistab?
Jumal?
Oled ise tükike temast. Nagu Gunnar Aarma ütles - inimene on kõikvõimas. Iseenese suhtes.
Vasta
#35
https://www.youtube.com/watch?v=dAwmop-74wM

Vähk kui selline on poliitiline massimõrv planeedi rahva vastu.
Film käsitleb vähi põhjusena laialt tuntud Candida´t ( candida albicans) mis on väga kohanemisvõimeline ja muteeruv seen.Seni on maailm tõestanud, et vähk areneb kehas anaeroobsetes tingimustes , happelise PH ja toksilisuse korral mis omakorda on tingitud keskkonnateguritest, söögist ja parasiitide elutegevuse toimest kes teatavasti tarbivad ka min.aineid ja vitamiine.Kas vähk on ka geneetiline ........see on pigem mõtlemise küsimus sest selge ju, et raku DNA sisaldab tohutu hulga pagasinfot raku käitumise kohta ja keha kes kogu aeg püüab säilitada kõik protsessid tasakaalus.
VÕIB-OLLA TÕESTI OLEKS VAJA KOMANDAT MAAILMASÕDA, KUS VENEMAA,HIINA JA IRAAN HÄVITAVD SELLE LÄÄNETÜRANNIALOHE!
Film ca 10 min, venekeelne, esineb ka itaalia arst Tulio Simoncini, kes läks selle neetud imperialistliku süsteemiga vastuollu ja pandi koguni vangi, sest ta teadis et vähk on lihtsalt ravitav.
Vasta
#36
Usun et tänapäeva teadus suudaks vähki ravida ja veel enam.
Ilmselt läheb veel aega kuni need isekad arstid ja teadlased on lõpuks jõudnud üksmeelele.
Vasta
#37
Arstid ja teadlased on peaaegu kokku leppinud nanotehnoloogia kasutamises,
Vasta
#38
Minaelan kirjutas -
Mõlemad lood on mu meelest väga inspireerivad. Ja näitavad ikkagi seda, et umbes 80% haigustest on pärit allasurutud või vabastamata emotsioonidest.

Ma nõustun selle väljaütlemisega. Sellised haigused nagu vähk ja ka muud tõsisemad haigused saavad alguse vaimselt tasandilt.
Sealt kanduvad need negatiivsed energiad meie peenkehade kaudu edasi kuni jõuavad lõpuks meie materiaalse kehani.
Need allasurutud ja vabastamata emotsioonid võivad väga hästi olla tingitud üldistest elumuredest.
Mitte isiklikest.
Eesti on minu arvates ainus riik maailmas kus inimene on nii "liistule tõmmatud". Välja arvatud muidugi Põhja Korea.
Vasta
#39
Väga hea raamatu soovitus: Maailm ilma vähita! (G.Edward Griffin)
Smile

http://www.aigarsade.com/Maailm_ilma_v2hita.pdf
Vasta
#40
Kui saaks hakkama ilma vähita! Küll oleks hea.
Aga kui sel materiaalsel tasandil on sul lahkumiseks veel paar tuhat võimalust?
Arvestad ka neid?
Ehk jääd homme auto alla? Palju suurem võimalus. Muidugi ma hoian pöialt et seda ei juhtuks.
Täpsemalt öeldes - loo oma tulevikku ise. Meie mõtted - see on vaimne tasand. Mõtted panevad liikuma energiad, mis ongi kõige alus.
Edasi võiks kirjutada oi kui palju. Loo oma mõtetes enesele tulevik.
Vaimsus(mõtted), energia, materiaalsus. Need on seotud ja üks ja seesama.
Kui ei usu siis kannata.
Kui ei soovi kannatada(loomulikult), siis asu endaga tööle.
Vasta
#41
Ma olen palju vähkidega viimasel ajal kokku puutunud, hiljuti jäi veel 1 sõber 2 astme vähki (siiani kõige lahjem) püüan neid oma jõududega aidata, sest miks see vähk ikka mulle muidu aina ja aina ette satub, ning tulin mõttele: on olemas halvaloomulised ja healoomulised kasvajad, seega äkki aitaks kui halvaloomulise kasvajaga inimest ravida healoomulise kasvajaga inimese verega?
Tunne on, et see aitaks, ohh kahju, et ma haiglas ei tööta, saaks katseid teha Smile
Vasta
#42
Vähk, cancer.....- põhjus on RNA ja DNA modifikatsioonis, muutus seega rakutuumas. Mingit üht ravimit, mis vähist terveks ravib pole olemas ega tulegi, seda ärge lootkegi. Panused on kompleksravil.
Vasta
#43
(18-05-2014, 16:30 )Veli Joonatan Kirjutas: Eesti on minu arvates ainus riik maailmas kus inimene on nii "liistule tõmmatud". Välja arvatud muidugi Põhja Korea.

See ei käi küll otseselt selle teema alla (palun vabandust, kui teemaväline), ent palun seleta, mida sa sellega öelda tahad, et Eesti on ainus riik peale Põhja Korea, kus inimene on nii "liistule tõmmatud"?
Vasta
#44
Inimene on jah siin eestis väga "liistule tõmmatud". Eesti on ju "nii väike ja tubli".
Kus mujal maailmas me peame kaasas kandma helkurit et mitte trahvi saada. Ei tohi puudutada mobiili autot juhtides. Alkohol peab olema 0,00 promilli väljahingatavas õhus. Kiiruseületamine juba 1 km tunnis võib viia karistuseni.
Küllap leiab näiteid veel.
Mujal maailmas on inimestel vabadust rohkem ja ei juhtu midagi halba.
No näiteks USA-s tohib ka punase tulega üle tee minna kui ühtegi autot ei paista silmapiiril.
Ühesõnaga - paljud meist on selle ahistamisega lausa harjunud ja ei oskagi enam vabadust tahta.
Inimesed muutuvadki ajapikku orjameelseks. Eriti eestlased.
Selline mulje jääb. Vaadake näiteks prantslasi. Teine tera.
Aga vähist nii palju, et arvan ka et vähki ei haigestu tigedad inimesed.
Minaelan kirjutas õieti, et pigem ennast "süüdi" ja alaväärsena tundvad inimesed.
Kui hing on haige siis võib see lüüa välja vähi näol.
Tundsin kunagi ühte inimest kes oli väga töökas, aus, viisakas.
Ta elas oma mõttemaailmas ja kogus kõik halva omale hinge. Ta ei olnud eriti jutukas. Pigem vaikis. Hoidis kõike oma hinges kinni.
Mõnikord siis juhtus nii, et töö käigus lausa "pahvatas" endast kõik välja mida oli kaua kinni hoidnud.
Jah - vähk viis ta ära.

Vasta
#45
Veli Joonatan, mulle tundub, et palju suurem probleem on selles, et inimesed ei oska adekvaatselt hinnata võimalusi, vabadust ja elustiili, mis neil olemas on, ning kipuvad arvama, justkui igal pool oleks palju hullem.

Usun, et kui sa oleksid kunagi Maroko piiri ääres tahtes Timbuktud külastada, mis lapsepõlvejuttudest meeles, peataksid sind ametnikud koheselt ning ei lubaks ületada piiri Malisse, mida ohjavad relvastatud jõugud, kes ründavad valimatult. Või kui sa oleksid näiteks kolmeaastane tüdruk Nepalis, kes töötab kaevanduses - sellise pisikese kirkaga, ei oskaks sa unistadagi helkuri olemasolust. Või teeksid Berliini õlletoas sõbraliku nalja (sest siin Eestis me võime teha sõbralikku nalja), mille juurde kuuluks ka väike paremakäežest ja sõrmede asetamine ülahuule kohale - ja lõpetaksid kohalikus jaoskonnas natsisümboolika kasutamise eest - vaataksid teistmoodi ühiskonna peale, kus poliitiline nali pole illegaalne. Või suitsetaksid Singapuris tänaval, ja maksaksid selle eest kuupalga jagu trahvi.

Elasin Prantsusmaal ja tõsi, inimesed läksid üle tänavate seal, kus juhtus. Aga samas pöörasid nad ka autosid ümber, panid tänavaid põlema ja pidasid restoranis toidusõdu (eriti terav oli vaadata, kuidas talluti liha ja leiva peal).

Mina ei kanna helkurit - mul lihtsalt pole sellist harjumust. Ma ei poolda seda, et iga väikese asja peab seadustesse üles kirjutama. Aga väita, et Eestis on -kõige hullem elu maailmas-, välja arvatud ehk Põhja-Koreas... Ei tuleks mulle pähegi.

Luban, et rohkem siia teemaväliselt ei postita, lihtsalt tundsin vajadust vastata. Vajaduse korral saavad tublid moderaatorid paslikku teemasse ümber tõsta.
Vasta
#46
Pigem on nii, et öeldakse - hea on seal kus meid ei ole.
See ju vana ütlus.
Aga eks neid autosid keerasid ümber ikkagi need sissetulnud.
OK-ma päris nii ei mõelnud, et eestis nii hull on, aga vahest ajab lihtsalt väga tigedaks küll.
Tean väga hästi et mujal maailmas on palju ebaõiglust.
Vasta
#47
Skarre!
On üks hea raamat mida ma lugesin siis kui olin nii 13...14 aastat vana ja soovitan ka praegustele noortele selles vanuses.
G. Trease "Saladuse võti".
Sellest kuidas lapsed roomasid neis kaevanduskäikudes et tuua sütt maapinnale. Ja olid loonuspoed.
Samuti "Söekaevurid".
Vähist ikkagi nii palju, et seda tekitab stress. Hoiame endas midagi kinni mida peame välja ütlema.
Siin on küll "nõid Nastjal" õigus. Enne loobi taldrikuid. Siis saab kõik välja elatud.
Ise seda ei poolda. Usun siiski et tal on mõneski mõttes õigus.
Kõik see, mida me välja ei ela ja jääb meie sisse hakkab meid seestpoolt "sööma".
Vasta
#48
Sellise värgi kätte lõppemine mitte mingil juhul pole loomulik. Juba tissi otsas olevaile lastele tehakse selgeks et ÄKKI MIDAGI ON VIGA! Arstide poolt sunnitakse peale hirm et äkki midagi on viga. Ja kui endaga teha ei lase siis jääte haigeks või juhtub midagi, igal juhul tuleb meditsiinilised katsed läbi teha.
Enne vähki olid katkud ja gripid, mis väga hästi populatsiooni hingejõu puhtana hoidsid. Igaüks vastutas isiklikult et jaksab omal jõul peldikus käia. See vähivärk on selline värk, kui on lubatud omale külge panna, enam järele ei jäeta. Piinatakse viimse hingetõmbeni ja ka pannakse voolikud külge. Need praeguse aja arstid nii 70 protsendi ulatuses on lihtsalt zombid. Paar prossa nende zombide hulgast on inimesenahasse sündinud värdjad. Ma ei pelga seda ütelda, olen näinud kuidas piinati ja ka mõrvati. Lihtsalt nii on olnud. Kui arsti tahtmistele ei allu, arst võib lihtsalt seaduslikult sitta keerata. Kui satub inimesest arst, on kõik hästi, sellisele võib isegi head tulevikku soovida ja kunagi tänaval trehvates tere ütelda. Seaduslik süsteem on tehtud selliseks et täiesti terved tohivad olla ainult need, kes hästi maksavad. Kuid igakuisest palgast võetakse kõikidelt.
Vasta
#49
Vähihädalistele ravim, kunagi laineid tekitanud Päikesetuule eksemplarid kadusid paljudest raamatukogudest koos poolaasta köitega kaante vahel, varastati ära mingi ususekti poolt. Ka Tartu Ülikooli Raamatukogust kas varastati ära või hoopis kaotati ära.
Retsept:
Istuda jalatallad koos ja peopesad ja sõrmede otsad koos hoides, iga päev 40 minutit.
Tekib kaitsev soojusekiht keha ümber. Kui mõni minut üle aja läheb, pole häda midagi. Võib lihtsalt kuulata vaikust, võib ka muusikat kuulata sobiva kestusega plaadilt.
Neile kes aina virisevad et ei saa nii teha ja neil samal ajal on kõik ihuliikmed alles ja pidevalt mingi häda.
Vene keeles inimeste keelsete tähtedega :
Jeesli dolgo muutšitsjaaa
Tštoonibudj poluutšitsjaaa.
Laulu autor: Alla Pugacheva.

See veel: Oma peopesi ja sõrmeotsi koos hoides ja sinna vahele natuke ruumi jättes saab oma lähedasi aidata.
Edasine on igaühe fantaasia küsimus. Teadus pole tõestanud.
Vasta
#50
Tervitused Uurijatele.

Meie teadus astub küll teo sammul kuid hea seegi ...
ETV2 oli saade Lights Out 2012a.

Teadus hakkab leidma seoseid öise valguse ja vähi kollete piirkondade vahel.
Vähi haigestumise kahandava melatoniini tootmine kahaneb, kui uneajal paistab tuppa öine linnavalgus, rääkimata kui põleb öösel toas mingi lamp.

Lühi pildimontaaz saatest:
http://www.upload.ee/files/4351016/Lights_Out.jpg.html

Link saatele:
http://etv2.err.ee/v/haridussaated/aegru...45ac4d8eea

Kulgeme
Tacian
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat