Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vähk!
#1
Palju olen lugenud ja ka ise mingil ajal arvanud, (kui ei olnud sellega veel väga kokku puutunud), et vähk tuleb tigedusest , on tigedate inimeste haigus... ehk siis nad on ise süüdi.
Enam ma nii ei arva.
Olen vähem kui aasta jooksul matnud 3 vanavanemat, kes kõik surid vähki, Viimase tuha matsin paar tundi tagasi.
Seega tulistage-targutage targad ja targemad, materdage, kuulan huviga!
Vasta
#2
Mida siin ikka materdada-tulistada või targutada on. Vähk on haigus mida uuritud ja mis on ravitav, kuid mida ravida ei taheta - vähemalt nende rohu nimeliste asjadega mis müügil. Tema peamiseks katalüsaatoriks on ebaterve elukeskkond mis meid ümbritseb. Ainult mõttega seda ei ravi. See on ebaõige ütelda, et inimene on SÜÜDI (see eeldaks teadliku enda poolset vähi esile kutsumist või midagi analoogset), kuid inimene on kaudselt vastutav kuna rõhuv enamus meist usub pimesi seda meditsiini tööstust ja selle versiooni mis asi on vähk, kuidas ta nakkab ja kas ja mis alustel on ta ravitav.

Siin foorumis on juttu olnud, et näiteks kanep mõjub hästi teistele ja ravib lausa teisi vähiliike. On siin juttu olnud ka Royal Raimond Rife'st (Royal Raymond Rife | Para-web ) kes juba kaugel 1936 aastal ravis inimesi vähist oma helidel põhineval seadeldisel. On veel üks naisterahvast arst ja doktor aga temast on vähem juttu olnud - seega tema nimi hetkel ei meenu - kes ka edukalt ravinud vähki. On olnud teisigi ja mõningaid neid olen esile toonud ka aastate jooksul oma kolumnis.

Isiklikus plaanis tunnen sulle kaasa - olen ka ise lähedasi kaotanud ja see on kurb hetk. Kuid elu läheb edasi ja nende jaoks enam midagi teha ei anna - kui vaid neid meenutada ja võtta nende lahkumist kui õppetundi. Uuri asja edasi ja kui järgmine kord vähk "ründab" siis ehk suudad anda ka omalt poolt midagi (kui nad loomulikult kuulevad), et nad oleksid sinuga kauem ja saaksid ka vähist jagu.

Jõudu.
Vasta
#3
Sügav kaastunne. Vähk ei ole tigedate inimeste haigus, muidu oleks see kergesti ravitav. Kui kunagi üle suurlinna lendad ja linnast väljaulatuvaid teid näed, siis tea et see on maakera kasvaja. Kui maakera haige, siis inimene haige.
Vasta
#4
Kõigepealt tunnen kaasa.

Sattusin täna lugema artiklit tuumaenergia seosest vähiga.
http://www.telegram.ee/maailm/surmatants...ine-jatkub
Vasta
#5
Targutan siis ka, kuigi mulle juba üritati teises teemas selgeks teha, et minu seisukoht olevat naiivne.
Kindlasti ei ole vähk tigedate inimeste haigus. Olen veetnud aasta oma elust onkoloogiahaiglas ega kohanud seal küll ühtegi tigedikku Smile Kui üldse kuidagi üldistada, siis näib vähk olevat pigem selliste "heade" (see imelik väljend, mida me siiski sageli kasutame) inimeste tõbi: head inimesed hoiavad endasse, koguvad endasse... kuni karikas saab täis. See on nüüd väga piltlik ja väga lihtne väljend, vabandan. Ma olengi lihtne inimene.
Loomulikult, on olemas kantserogeensed ained, üldine saastatus jne jne jne - kõik see mõjutab, kuid ometi ei haigestu ju mitte kõik suitsetajad ega keemiatehase töölised sõralisse, eks. Mingi x faktor peab olema veel, mis paneb rakud muteeruma. Ja see faktor on trauma. Muidugi, võib ju väita, et me saame iga päev suuremaid või väiksemaid traumasid, peaksime kõik puruhaiged olema selle kohaselt. Aga suurema osa saadud traumadest suudab inimene ise ära klaarida. Kui tekkinud konflikt inimeses laheneb, siis kaob ka probleem, kaob ka sümptom, ent kui inimene jääb sellesse kinni (mõttesse, emotsiooni, olukorda...), siis hakkabki arenema miski, mida meditsiin tituleerib haiguseks. Vot ei mäleta enam, kust ma seda lugesin, aga oli mingi artikkel, kus väideti, et pea iga inimene haigestub oma elu jooksul paaril-kolmel korral vähki, ent terveneb sellest ise, ilma et ta üldse teaks, et midagi tema kehas oli vahepeal pisut teisiti kui tavapäraselt.
Minu lähenemine põhineb metameditsiinil ja omaenda isiklikel kogemustel, ma üldsegi ei arva, et see on mingi ainuõige tõde. Ainuõige tõde on ikka ainult iga inimese enese hinges ja peas.
Jaksu!
Vasta
#6
Vanemad inimesed surevadki enamuses mingisse vähki. Organism ei jaksa enam patogeenidega võidelda ja ongi kogu lugu.
Kuna surm on paratamatus, siis tasub ehk asja vaadata niipidi, et oli pikk elu ja nad nägid isegi oma lapselapsed veel ära. Nii palju siis lohutuseks.
Vasta
#7
Aitähh kaastunde eest , kuid see ei olnud minu eesmärk.
excubitoris , olen ka ise seda meelt, mis kirjutasid.
Olen oma endise bioloogia õpetajaga (kes muide arvab, et minust saaks väga hea arst) seda asja arutanud ning ka minu teooria oli, et vähk tuleb mingist keskkonna mõjust mitte ei ole päritav, nagu seda varem arvati. Päritav on vaid vastuvõtlikkus vähirakkudele.
Kuid ma ei saa ka kõrvale heita teooriat, et see vähiepideemia mis meie suguv6sas on, on kuidagi mingi halva sõnaga seotud, kuna minu vanaisa poolsed mehed on kõik vähki surnud Sad
Ja tegelikult on need 3 vanavanemat (3 on kohtu seadus?) mul ühelt poolt...
Vanaisa ja tema 2 naist.
Ma püüan nüüd lühidalt kirjutada meie pere vähisaagast, ehk oskate ka mingeid järeldusi teha.
Kõigepealt sai vähi vanaisa, no võitles ja ravis ja pidas hästi vastu, ... minuteada ta keemias ei käinud, ta kartis süsti.
Siis jäi mu vanaema järsku haigeks (vere kaudu, isa ema) alguses oli ikka kohutav ja avastati et oppaa 4 astme vähk jne, lasime mööda nõidasid ja tervis paranes, püüdsin ka ise teda igatepidi aidata. Ükspäev siis sai Pärisvanaema juhuslikult onkoloogi ukse taha kokku mu Vanaisa naise (kes lapsi ei saanud) minu teise vanaemaga. Ta oli alati rõõmsameelne ja krapsakas, nonii siis selgus, et temalgi on vähk (Müstik, ta oli varem rönkenoloog). Kui vanaisa pidi minema uuele operatsioonile, ütles ta naine, et ära mine, ma suren ära. No siis alustasid arstid streiki, opp mida olime kaua oodanud lükati edasi, aga vanaema surigi ära (kuidas ta teadis seda ette, kas väsis võitlemisest?) Vanaisa leinas, jäi haigemaks ja kui arstid streigilt tulid pandi ta intensiivi, kuna enne streiki oli arst avastanud tal kopsupõletiku, mille aga unustas streigiõhinas ravimata?! No intensiivis sai vanaisa südameataki (kuu aega peale vanaema surma) ja peale südameatakki arvati, et süda nii nõrk ja oppi nad enam ei julge teha, äkki süda ei pea vastu?!?! (mis vahet sel on kui inimene niigi suremas)
Paistis et vanaisa andis alla ja hakkas ka suremisest rääkima. Siis suri vanaisa (tema ka nagu ei tundunud veel NII haige).
Siis vahetus vanaema arst, keemiaravist olid tal veenid muutunud hapraks nagu paber ja uus arst konsiiliumiga otsustas, et enam edasi ei ravi. Vanaemal hakkas halvem...olin temaga palju koos ja tean päris kindlalt, et seda halvemat põhjustasid ka ta mõtted ja tujud. Ühel päeval, 2 päeva enne vanaema sünnipäeva, läksin ma arsti juurde ja plaan oli minna peale arstilkäiku vanaema juurde ning 6htuni seal passida... aga ta suri selleks ajaks ära, 2 päeva enne sünnipäeva!
Need vähid kulgesid-arenesid erinevalt, kuid nad läksid kõik koos. Miks?
Ka minu leinad on olnud erinevad. Esimene oli kohutav sokk, vanaemast ja üksi olevast vanaisast oli kahju, nutsin palju. Teise puhul oli mul nii kahju endast ja ka vanaisast, et mu nii lahe vanaisa, kellega olime väga sarnase jutu ja mõtlemisega ära suri. (No siis kruttisin ikka täitsa ära juba) ja kolmanda puhul....vähk-ma ei talu seda sõna ka enam!
Lohutan end kujutlusega kuidas nad nüüd kolmekesi koos on ja mind ehk oma teadmistega ikka aitavad.
oi kui pikk jutt tuli.
unustasin veel lisamata, et mulle tundub vägagi, et suremine on mõtlemises kinni, seda enam tegelikult sokeeris mind mu viimase vanaema surm,kes ei tahtnud surra, kes kavatses elada 100 aastaseks ja kellele ma ütlesin ka, et ta ei tohi ära surra, ta ei tohi meile seda teha (mulle ja mu õele) Kuid ju ta siis väsis ära, sest viimasel ajal (ilmselt sugulased olid vähiga võitlemisest väsinud) muud ei kuulnudki kui küsimusi millist kleiti sa tahad või millist matust sa tahad...
Vasta
#8
Tere ja kaastunne...
ühe teooria järgi tekkib vähk võitlemiseks Candida-bakteriga. Pärmseenest võib lugeda: https://sites.google.com/site/refleksolo...rmiseenest
Lühidalt -keskonna saastatuse tagajärjel hakkab nimetatud bakter vohama.
Seega tuleks saada bakter kontrolli alla, üks võimalus on Kollane vesikupp (Nuphar lutea),
“…ravieesmärgil kasutatakse juurt, mis sisaldab alkaloide, parkaineid, palju tärklist…
Rahvameditsiines kasutatakse juurtest tehtud nastoikat (viinas) gastriidi ja reuma puhul. õisi verejooksude puhul, õisi ja lehti pannakse haavae peale. lehtedega ravitakse roosi. juuretõmmist väikestes doosides kopsutuberkuloosi puhul, neerupõletiku korral ja kuseteede põletiku puhul. Juured mõjuvad hästi prussakate tõrjumisel, nahahaigused ja impotentsus, hävitab kandidoosi baktereid…”

http://www.belena.biz/k/kubush.htm

kuid kuna vesikupp on veidi mürgine, siis seda ei soovitaks,... hea hiirte, rottide peletamiseks.

Kuid arvata on, et samamoodi toimivad raviseened, eestis leiduv Puidu-sametkõrges, seene kübarad toiduks, jalad kuivatada, jahvatada, keeta ning väikse alkoholi kogusega manustada.
Vasta
#9
(28-09-2013, 17:10 )jonnipunn Kirjutas: Need vähid kulgesid-arenesid erinevalt, kuid nad läksid kõik koos. Miks?
Ka minu leinad on olnud erinevad. Esimene oli kohutav sokk, vanaemast ja üksi olevast vanaisast oli kahju, nutsin palju. Teise puhul oli mul nii kahju endast ja ka vanaisast, et mu nii lahe vanaisa, kellega olime väga sarnase jutu ja mõtlemisega ära suri. (No siis kruttisin ikka täitsa ära juba) ja kolmanda puhul....vähk-ma ei talu seda sõna ka enam!
Lohutan end kujutlusega kuidas nad nüüd kolmekesi koos on ja mind ehk oma teadmistega ikka aitavad.

Väga kurvad juhtumid. Ja saan ka aru, kuidas see kõik hingeliselt traumeerib. Olen ise vähi-haiget põetanud. See on täiesti lootusetu olukord ka omastele, sest millegagi ei ole lohutada.
Muidu juhtub tihti, et sugulased haigestuvad enam-vähem ühel ajal ja ka lahkuvad väikeste vaheaegade järgi enam vähem ühel ajal siit ilmast.
Miks nii juhtub - see on mõistatus.
Lohutad end õigesti - vaata teemat kummalised kokkusattumused - see kirjeldab ka märke, mis vabalt võivad olla lahkunud lähedaste poolt antud märguanded. Endalgi on tunne vahel, et keegi lahkunud lähedastest hoiab, hoolitseb ja annab head nõu ka teisest ilmast- märkide kaudu.
Muidu sõna vähk asemel võib kasutada ka pehmemat väljendit - kasvaja. Ise ka ei talu seda sõna.

Neile, kes sarnase probleemiga kunagi kokku võivad puutuda (annaks jumal muidugi, et seda ei juhtuks), siis räägitakse, et mesi kas õunte ja aedmaasikatega või pähklite ja mustikatega, samuti aroonia ja kreeka pähklitegaga takistab vähi arenemist.
Vasta
#10
(29-09-2013, 07:28 )Tulnukinimene Kirjutas: ühe teooria järgi tekkib vähk võitlemiseks Candida-bakteriga.

Ei meie puhul ei ole suguhaigustega midagi pistmist, pigem päritud ,,anomaaliaga,, kuid asjalik nõuanne kellegile kindlasti kel näiteks miski kasvaja sealkandis.


Mina soovitaksin inimestele tomatit....olin ka ise m6ned aastad tagasi selle ,,anomaalia,, pärast haige ehk siis ravisin end, ravi kestis paar aastat kuid kõige selle tabletihunniku kõrval jäi mulle meelde, et mul olid suured tomatiisud Smile ning nagu kusagilt lugesin-kuulsin-nägin unes?, siis tomat aitab vähirakkude vastu.... olen seda meelt, et kui organism nõuab midagi, ehk siis mingit toitu, siis tuleb seda anda- ju siis on vaja, kui tekib mingi isu. Ja ka vanaemal olid mul suured tomatiisud...

Aga muidu on poes täitsa vähiraamatud olemas, miski oli ka vastavalt vähile toidusoovitused...kellele punaseid kellele kollaseid, kellele rohelisi jne Smile
Edu võitlemisel!
Vasta
#11
(29-09-2013, 07:28 )Tulnukinimene Kirjutas: ...ühe teooria järgi tekkib vähk võitlemiseks Candida-bakteriga.

Mhmm, Candida on seen mitte bakter. Olemas inimese normaalses mikroflooras. Kandidoosid st candida vohamised tekivad nõrgestatud organismi puhul, eriti immuunpuudulikkusega inimestel, näiteks AIDS'i haigetel. Levib küll ka seksuaalsel teel st suguelundite kokkupuutel (tulemuseks vaginiit), kuid ei loeta otseselt suguhaiguseks.
Vasta
#12
Mulle tuli meelde selle teemaga seoses selline ajakiri nagu "Kolmas silm". Kahjuks ei mäleta numbrit, aga seal oli selline artikkel kus räägiti vähist vabanemisest.
Vähirakud tuli jätta nälga. Tuli tarvitada ainult teatud toiduaineid.
Ehk keegi mäletab?
Vasta
#13
(29-09-2013, 20:46 )zen faran Kirjutas:
(29-09-2013, 07:28 )Tulnukinimene Kirjutas: ...ühe teooria järgi tekkib vähk võitlemiseks Candida-bakteriga.

Mhmm, Candida on seen mitte bakter.

On sellel väga suur tähtsus kuidas nimetada...mina võtsin selle tõlke järgi:
http://www.belena.biz/k/kubush.htm
Vasta
#14
(30-09-2013, 06:26 )Tulnukinimene Kirjutas:
(29-09-2013, 20:46 )zen faran Kirjutas:
(29-09-2013, 07:28 )Tulnukinimene Kirjutas: ...ühe teooria järgi tekkib vähk võitlemiseks Candida-bakteriga.

Mhmm, Candida on seen mitte bakter.

On sellel väga suur tähtsus kuidas nimetada...mina võtsin selle tõlke järgi:
http://www.belena.biz/k/kubush.htm

Kuidas nimetada pole mitte eriti suur asi aga seen ja bakter on nagu hobune ja auto Bleh
Vasta
#15
Minu jaoks pole oluline, kes tahab leiab irisemist alati. Oluline on ennetavat, ravivat teavet jagada. Näiteks ka meie tavaline puravik ja tindik kuuluvad raviseente hulka. Tindik soodustab organismi ainevahetus protsesse, aitab reguleerida veresuhkru taset, ning rinnavähi puhul. Ja ka alkoholist võõrutamiseks. (Kohati tundub, et siin mingi võitlustanner, mingi ärategemine, ärapanemine, mis teil viga on?)
Vasta
#16
Viga on see, et igasuguste raskete tervisehädade juures ei tohi mitte keegi lubada enesele möödapanekuid. Mingisugunegi vastutus võiks olla. Seened seenteks ja bakterid bakteriteks, ent kujuta ette, kui arstid kirjutaks samamoodi ravimeid välja (mis ei tähenda, et nad seda ei teeks) või teadjad ei keedaks suvaliselt tõmmiseid kokku. No panevad näiteks ühe koostisosa asemel teise koostisosa, mis mõjub antud haiguse puhul hoopis vastupidiselt. Kas siis on kah vastus, et see pole eriti oluline, mis te irisete.

Facebookis ühte gruppi vedades näen ma igapäevaselt nende nö. teadjate taset - inimestel on konkreetsed probleemid, millele nad soovivad konkreetseid vastuseid ja enamik vastuseid on stiilis - muuda oma mõtlemist, joo mahemahla jne. Kui miskit kosta pole, siis ole parem vait. Ja kui on miskit kosta, siis parem kosta nii, et faktid oleks kõik paigas. Vastasel juhul on jutust rohkem kahju kui kasu.

See oli siis üldine vastus, mitte Tulnukinimesele konkreetselt
Vasta
#17
Jah, saan aru...mina katsetan, näiteks panin maja ääre alused vesikupu risoomi täis, nüüd varsti juba kuu möödas, ei ühtegi hiirt majas, järelikult toimib. Sama risoomi panin ka viina sisse, varsti tinktuur valmis, leidsin jalaseenega inimese kes on nõus peale määrima. Lodjapuumarjad meega, ainuke ravim lapsele kurguhädade puhul talveks. Kuivatatud seenejalgade tarbimises pole midagi halba. Need ei ole mürgiseened.

Täpsustan, jalaseene all mõtlesin küüneseent. Lodjapuumarjad meega - toored marjad mis on külma saanud, pressida, pooleks vedela meega.
Vasta
#18
(30-09-2013, 08:45 )Celtic Kirjutas: Viga on see, et igasuguste raskete tervisehädade juures ei tohi mitte keegi lubada enesele möödapanekuid. Mingisugunegi vastutus võiks olla. Seened seenteks ja bakterid bakteriteks, ent kujuta ette, kui arstid kirjutaks samamoodi ravimeid välja (mis ei tähenda, et nad seda ei teeks) või teadjad ei keedaks suvaliselt tõmmiseid kokku. No panevad näiteks ühe koostisosa asemel teise koostisosa, mis mõjub antud haiguse puhul hoopis vastupidiselt. Kas siis on kah vastus, et see pole eriti oluline, mis te irisete.

Facebookis ühte gruppi vedades näen ma igapäevaselt nende nö. teadjate taset - inimestel on konkreetsed probleemid, millele nad soovivad konkreetseid vastuseid ja enamik vastuseid on stiilis - muuda oma mõtlemist, joo mahemahla jne. Kui miskit kosta pole, siis ole parem vait. Ja kui on miskit kosta, siis parem kosta nii, et faktid oleks kõik paigas. Vastasel juhul on jutust rohkem kahju kui kasu.

See oli siis üldine vastus, mitte Tulnukinimesele konkreetselt

Jha nõus, anna Facebooki aadress.
Mina ei ravi jne..aga mõned mõtted siis siia, krdi pikk värk on - kord elus katkematult teha- aasta kuni kaks, rohkem kordi ei või teha, ajaline kestvus võib erineda.

Seega, kas sa oled mõelnud selle suulaes oleva punkti peale ( ja vahest isegi ravides proovinud/ katsetanud?), (püüan oma sõnadega seletada ) ja sealt edasi elus toit näritakse ja tõmmatakse läbi suulae punkti toidust kõik vajalik, mäletsemise produkti võib suust väljutada, kuid maole peab ka ikka misskit tööd jääma. Kui tegevust veega proovida siis märkate millest räägin. Vabalt võib see vähi korral muidugi ka mitte töötada, kuid vanemate inimeste keha hakkab noorenema- võib vabalt 30 aastaseks ennast sikutada, tahtejõudu muidugi peab olema.
Mõtlesin, et kui keha selliselt ennast hakkab korrastama vahest mõjub siis ka vähile?
Vasta
#19
(30-09-2013, 10:07 )Minaelan Kirjutas: Loomulikult on haigusi, mida sellised mõtted ei suuda ravida ja siis peaks kasutama kõiki võimalusi - meditsiinilisi, ravimtaimi, oma mõtteid ja visualiseerimist. Raskelt haiged peaksid ikkagi kõigepealt oma arste kuulama, sest õnneks on ka paljud neist hakanud alternatiivmeetoditest huvituma.

Celticu postitusele kirjutaks alla ja sellele jutule siin kah.
Tänapäeva meditsiinis peaks rohkem ravimtaimi kasutama. Aga selles kiires maalimas kus hetkel elame oodatakse kiireid lahendusi, arstid ei viitsi taimedega mässata, mugavam on anda tabletikene, vastutus siis ravimifirmdel.
Ma olen kuulnud ühest sellisest juhtumist:
Oli ka vähk, ilmselt mitte viimane staadium (eks ravi olemus peagi sõltuma sellest, kui kaugele asi arenenud on). Esimene etapp oli mingisugune toortoitumine (kuna ma selle spetsiifikast midagi ei tea, siis ka ei soovita) , keerati sellega ilmselt vähki toitvad kraanid kinni (?), juhendajaks oli mingi alternatiivmeditsiini harrastav tüüp. Kasvaja vähenes. Teine etapp oli radikaalne - lõigati. Kolmas pidi algselt olema kemo, aga veri oli nii paha, et kemo teha ei saanud. Võeti siis kasutusele taimed, täpsemalt nõgesetee (sellega tõuseb trombioht, kõigile ei sobi). Sellega sai vere niivõrd korda, et sai kemo ära teha. Ja patsient sai vähist võitu.
Vasta
#20
Seeni õppides on meelde jäänud väide, et bakterid eelistavad aluselist keskkonda ja seened happelist keskkonda.
Kui vähki tekitab seen, siis tundub toortoidu söömine üsna loogiline valik (aluseline dieet vms).
Seentest veel nii palju meelde jäänud, et musta pässikut on vanasti vähiravimina kasutatud.
Vasta
#21
Ma arvan, et vähki ei tekita mingi seen, vaid seenhaigused nt Candida vohamine on iseloomulik juba nõrgestatud organismile. Ehk siis tagajärg, mitte põhjus.
Vasta
#22
Vähk on rahvakeelne nimetus pahaloomulisele kasvajale. Haigestumise põhjused on erinevad: on geneetilisi http://www.igen.ee/mis-on-parilik-vahk/; viirustest põhjustatud http://www.hpv.ee/secure/cervical_cancer...ancer.html; keemiliste ainete mõju http://cancer.ee/info-vahist/vahipaikmed/kopsuvahk/. Samas ükski eelnimetatud variant ei tähenda , et 100% haigestutaks. Pärilikud geneetilised vähid ilmnevad tihti enne 50 eluaastat (kelle lähisugulastel selliseid haigusi, soovitav geneetiku poole pöörduda), samas üle 65 a vanuses tõuseb vähki haigestumise võimalus tunduvalt. Iga inimese vaba valik on toituda tervislikult, mitte suitsetada jne oma immuunsust nõrgestada. Vähk armastab happelist keskkonda ja glükoosi ehk rohkelt energiat. Seega sööge vähem punast liha ja vähem magusat, eriti kui diagnoos juba pandud on. KAntserofoobsed mõtted ehk vähihirm asja kindlasti asja paremaks ei tee. Kurja ei maksa välja kutsuda. Oma peres on vanaema vähki surnud ja emal hiljuti läbi tehtud keemiaravi ja väga suur op. Mõlemal juhul on lisaks olnud ka teatud vale tüüpi mõtlemine/käitumismudel, mis korreleerub vähi paikmega. Iga haigus on märk inimesel, et midagi tuleb oma leus ja harjumustes muuta, iseasi kas sellest aru saada tahetakse
Vasta
#23
Vanasti arvati, et vähk on pärilik. vanasti arvati ka, et inimesed põlvnevad ahvist.
Vabandan, kuid tundub selline tüüpiline onkoloogide jura olevat mille saab haiglast valgel paberil kaasa.... kas see on aidanud???
Inimesed veavad näpuga järge, et mida võib süüa ja mida mitte...ainult enese piinamine. Mõttemustri muutmine aitab pigem rohkem.
Vasta
#24
Ma lugesin kuskilt et need vähirakud on meie organismis kogu aeg olemas. Nende arv vahest suureneb (aga me ei haigestu vähki). Siis jälle väheneb.
Aga et vähk meie üle võimust võtaks siis peab olema midagi totaalselt valesti.
Ega minagi täielikku tõde ei tea. Arvan et vaimsel tasandil on põhjus.
Inimene ei pruugi ise seda teadvustada ega sellest aru saada.
Ehk on ta selles elus end ammendanud? Või arvavad Inglid või kes iganes et ta oleks parem tagasi kutsuda, et anda talle uus ja parem elu kus ta saaks kiiremini areneda.
Mõte on selles et inimene on käesolevas elus jõudnud edasi väga kiirelt ja oleks aja raiskamine ja enda piinamine lihtsalt oleskleda või teha tuima tööd.
Aga jah - vaimsel tasandil on põhjus.
Vasta
#25
VJ:le vähk tähnedab alati kannatusi, inimesele endale ja tema lähedastele, nii vaimseid kui füüsilisi (ikka VÄGA füüsilisi) ehk tõelist õppetundi, mõnikord ka nö võimalust uuele algusele ehk midagi siin lihtsalt ei kutsuta ära, vaid antakse viimane korralik õppetund. Kui selle hästi läbi teed, siis on lootust järgmises elus uuele tasandile jõuda, muidu järgmine kord ikka sipled vanas jamas wink Kui oled kiirelt edasi jõudnud, siis on lõpp ka kiire ja valutu.
JA loomulikult on põhjus mujal, aga seda ju ei usuta, oma keha ja hinge märke ei suudeta lugeda ja ikka tahaks mingit muud põhjust.
Jonnipunnile: loe linkide sisu mõttega läbi, seal on mõned võimalused, mida tasub teada ja saab haigestumist vältida, teadus ja para võivad omavahel väga hästi läbi saada, need ei välista teineteist Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat