•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanism
Ning jällegi on asjasse segatud mingi uskumus, religioon kui selline, millised tegelikult on loodud/genereeritud inimeste ohjamiseks, oma mina mitte leidmiseks, ühes6naga, allutamiseks/orjastamiseks.
K6ige parem ori aga on ju see, kes ise usub, et on vaba.
Vasta
Põhirõhk oli muinasaraabia mütoloogial. Iidsel ajal ei olnud ju religioone. Lihtsalt iidse aja uskumused (vaimolendid) kanti islamisse, kristlusesse ja judaismi üle.
Vahel need uskumused ka kattusid.
http://www.islam.ee/contents.php?cid=83

Samas on ka satanismi kantud üle iidse aja uskumusi.
Kui minna tagasi Sethi templi juurde, siis nende satanistide jaoks on Egiptuse jumalus SETH tõeline pimeduse isand, varjunud nime Saatan taha.
http://en.wikipedia.org/wiki/Temple_of_Set

Nii, et kristlus on ainult üle paari tuhande aasta vana, aga tagasi tuleb minna palju kaugemasse aega ja kultuuri.
Kes on Seth?
Vana-Egiptuse jumal.Kehastas egiptuse mütoloogias kurjust ja võitles Horuse, taeva ja päikese jumalaga.
Isis oli varasemas kihistuses Päikesejumalanna ja esindas taevajumalanna energiaid, Osiris toimis kui rahu-ja viljakusejumal (Maa Isa). Osirise vend Seth oli agressiivse meespoole esindaja. Müüdis jutustatakse, et Seth meelitas Osirise imekauni sarkofaagi sisse ning sulges siis kiiresti kaane. See tähenda madalamasse sagedusse, kehatasandile laskumist.
Ja kõiki neid müüte on edaspidi kasutatud religioonides.



Vasta
(03-06-2013, 19:39 )pipp Kirjutas: Kes need langenud inglid siis ?
Allu mulle, siis ma ei tee sulle haiget(kurja)?

Haha - kas tead kui palju ma seda lauset lihtlabaste inimeste suust olen kuulnud?
Vasta
(04-06-2013, 17:52 )katakaroliina Kirjutas:
(03-06-2013, 19:39 )pipp Kirjutas: Kes need langenud inglid siis ?
Allu mulle, siis ma ei tee sulle haiget(kurja)?

Haha - kas tead kui palju ma seda lauset lihtlabaste inimeste suust olen kuulnud?

Aga vasta siis ka lihtlabaselt! Ja kummast lausest jutt? No sa kiidad oma postituses langenud ingleid ja siis ütled (oma järgmises postituses), et ei tea, kes deemonid on! Lihtsalt sõnaseletusi paluks.
Või vasta keeruliselt!
Ma tahtsin küsida, et kui hästi sa lngenud ingleid (deemoneid) tunned? Kuidas sa nendega suhtled?
Vasta
"... Ma arvan, et otsides hingeheadust leiab seda langenud inglite poolt enam kui neist mystilistest satendavatest ollustest, keda enamus / taeva saadikuteks / peab - Te ju ei tea, mis ned tegeklikult on ??"

- No sa kiidad oma postituses langenud ingleid ja siis ütled (oma järgmises postituses), et ei tea, kes deemonid on! Lihtsalt sõnaseletusi paluks.-

Ei kiida, tõin võrdluseks ennekõike selleks, et kõrvutada eraldi kisutud valge ja musta : et kui on must siis on kohe paha aga kui keegi pakub lunastust läbi sädelemise ja valguse ja sätendamise siis on kõik hea, pikemalt mõtlemata ja juurdlemata? Tuumapommi "seenel" on kah meeletu valgus ja helendus ... Inimese tapmine, näiteks, on paha, paha ... aga kumb on parem, kas "süüakse" sind või lööd sina ennem "söödiku" maha ? Valitsused pidevalt mängivad oma mänge (inim)kahjudega, ent siiski "suurema hea" nimel ... Nähtud neid, kes on nn. satanistid - no ma ei tea, millisel tasandil nad tegelikkuses saatanaga suhtlevad, ent leian neil olevat närvid enam korras kui mõnel padukristlasel või ennastunustaval vissarjoonlasel. Siis - kristlane, üldises keelepruugis peaks olema "hea inimene", mõistelt? Aga kas on siis või? Millal?

... jah, ja ega ei või kunagi kindel olla, mis see on mida sa tegelikult tead, sest päris päriselt ei tea ju keegi meist õieti midagi?
Vasta
Neil (sinu) satanistidel polegi närve, tapavad inimese, ära kulm ka ei liigu Smile mina jah, natuke (või palju) närvis, kui mind tappa üritatakse.
Kui ka mina enda seest selle närvi või närvi puuduse vajadusel leian, siis ei tohiks sinu satanistidest teps mitte halvem olla Smile ?

Kristlased ollakse sellepärast, et usutakse! (mitte selleks, et mingit muljet jätta, kuigi ka nii võib olla, aga see on siis juba nende asi)
Satanist on sellepärast hea olla, et siis ei pea hea olema?

Kuri on tänapäeval selline keeruline asi, et kui mina näiteks oma sööja maha löön, lüüakse ikkagi paraku mind ka maha.. ja sellepärast mul ongi Jumala abi vaja, sest mina ise ja üksi sellest jagu ei saa!

Ja kristlane sai minust sellepärast, et mulle meeldib elu! Ka pärast seda elu. See, mida Jumal räägib on tõde minu jaoks! Mulle meeldib Jumal ja see, mida Ta teeb! No seda ei seleta ära, mina usun sellesse, nagu sina ilmselt millessegi muusse.


Mina pole otsinud lunastust, mina otsisin tõde!

Kui kristlane ennast solvata ei lase, siis ta on paha inimene? Ja närvihaige, kui ikka solvub ka solvamise peale? Päris hull, kui peksmise peale kallale tuleb?
Aga see kõik ei kehti teiste inimeste ja satanistide kohta?

Mina pean siis närvihaige olema? Ma tean ka närvihaigeid, kes ei ole kristlased! Smile
Mina pole hea inimene? Ma tean ka väga halbu inimesi, kes pole ka kristlased!
Minu jaoks seisneb erinevus minu ja nende inimeste vahel, kes ei usu Jumalasse ennekõike selles, et ma usun Jumalasse!
Ja ma täheldan jah, sellist erinevust ka, et ma ei ole nii enesekeskne ja omakasupüüdlik (aga ma olen täheldanud seda ka teiste kristlastega võrreldes ja vb. tähendab see seda, et kõik inimesed tunnevad nii ja on tegelikult enesekesksed ja omakasupüüdlikud! Smile)

P.S. ma ei arva, et kõik, kes pole kristlased, on pahad!















Vasta
(07-10-2004, 20:20 )Metafor Kirjutas: Ratsionaalne, ehk filosoofiline satanism
1966. aastal Anton Szandor LaVey poolt asutatud Saatana Kiriku suuna järgijad. Ratsionaalne satanism eitab jumalat, kui kõrgemat vaimolevust. Seab iga inimese iseenda jumalaks. Propageerib materiaalsete ja füüsiliste hüvede nautimist, edasipüüdlikkust, hingelist ja füüsilist vabadust ja määramatust kuid sätestab siiski omad reeglid, millede rikkumine võib kaasa tuua inimese langemise või isegi surma. Seab aukohale ka seadusekuulekuse.


mulle tundub, et enamus inimesi, keda peetakse ateistideks on ikka pigem need komandad seal tulbas, ehk siis saatana kiriku kummardajad enda teadamataBleh

... mina usun, et iga inimene on osa K6rgemast Vaest, et Jumal, nn. ei asu mujal, kui iga inimese hinges ... mis ma siis nyyd olen kah peaaegu satanist v6i? Rudolf Steiner muidugi oli kah vampiiri kalduvustega, kaugel siis see satanismgi ...?
Vasta
(12-12-2012, 17:12 )Celtic Kirjutas: Mis moodi näeb välja satanismi välja pigistamine kristlasest?

Ma tõesti teadsin kõiki asju, milliste kohtade peal tal olid "valged laigud" ja ta väga tahtis neid lünki täita, tema parim pakkumine oli päris suur summa raha! (Mida ta lõpuks nagunii poleks maksta tahtnud Smile) Mul õnnestus jalga lasta!
(Ma mõtlesin, et mul läheb väga halvasti ja see, et mul õnnestus jalga lasta, oli üllatus mulle endalegi!)
(29-06-2013, 21:25 )katakaroliina Kirjutas:
(07-10-2004, 20:20 )Metafor Kirjutas: Ratsionaalne, ehk filosoofiline satanism
1966. aastal Anton Szandor LaVey poolt asutatud Saatana Kiriku suuna järgijad. Ratsionaalne satanism eitab jumalat, kui kõrgemat vaimolevust. Seab iga inimese iseenda jumalaks. Propageerib materiaalsete ja füüsiliste hüvede nautimist, edasipüüdlikkust, hingelist ja füüsilist vabadust ja määramatust kuid sätestab siiski omad reeglid, millede rikkumine võib kaasa tuua inimese langemise või isegi surma. Seab aukohale ka seadusekuulekuse.


mulle tundub, et enamus inimesi, keda peetakse ateistideks on ikka pigem need komandad seal tulbas, ehk siis saatana kiriku kummardajad enda teadamataBleh

... mina usun, et iga inimene on osa K6rgemast Vaest, et Jumal, nn. ei asu mujal, kui iga inimese hinges ... mis ma siis nyyd olen kah peaaegu satanist v6i? Rudolf Steiner muidugi oli kah vampiiri kalduvustega, kaugel siis see satanismgi ...?

Saatan lihtsalt valetab palju, kahju kui selle pärast midagi valesti läheb!

LaVey satanism on selline "roosa", "pühapäeva"-satanism, selline mida sobib välja näidata ja demonstreerida! Isegi sellise "kiriku" saab registreeritud!

Aga selles on Metaforil õigus küll, et enamus inimesi kummardab enda teadmata Saatanat!
Vasta
http://r2.err.ee/player_standalone?faili...allokosmos
Külaliseks oli Musta Veenuse Ordu juhatuse liige ja laekur Raido Randoja. Siin räägib ta päris pikalt ja laialt satanismist. Iseenesest oli huvitav kuulata ja tekitas huvi võtta kunagi ikka see saatanlik piibel kätte ja läbi lugeda. Nagu varasemalt teada on satanismil erinevaid harusid ja kõik ei võta seda kui religiooni!
Vasta
S6naga - kui ei oleks kristlust, ei oleks ka satanismi, sest puhtpsyhholoogiliselt: iga surveavaldus /vabale/ inimesele tekitab kohese protesti, vastuseisu. Mida vahem Kristus lubab seda lahkem on Saatan - muud midagi. Ja kitse veristamine ja arusaamatu pobisemine, needmine ja 6elutsemine on tegelikult inimese enese loomusest tulenev 6ud. Iga uskumus, religioon toetab inimeses seda poolt, millist too yritab endas edendada - hoolimata religiooni nimetusest : on olemas 6elaid ja kasuahneid nn. kristlasi ja leebeid sataniste, kes lihtsalt kaitsevad end no. satanismi maskiga, sest inimene enamasti m6tleb silmadega ja evib p6hiliselt eelarvamusi, soovimatagi syveneda asjade v6i olukordade tegelikku olemusse.
Vasta
Endine Hollandi pankur väidab, et finantseliidi liikmed kutsusid teda osalema laste ohverdamise rituaalides.

Ronald Bernard oli edukas ettevõtja ning mitmete firmade asutaja ja omanik, kel finantsmaailma sisenedes südametunnistus kõrvale heita soovitati, kirjutab InfoWars.

Lingid pankuri endisele ja praegusele tegevusele avanevad siit ja siit. TruNewsi taustauuringu kohaselt on Bernard töötanud majanduse ja finantspanganduse valdkonnas ligikaudu 25 aastat (kuula alates 47:25)

“Mind koolitati psühhopaadiks ja ma kukkusin läbi,” ütles Bernard filmindusettevõtte De Vrije Media TV kaasasutajale Irma Schiffersile antud pikema intervjuu esimeses osas.

“Ettevaatlikult sõnastades ei järginud enamik inimesi just peavoolu religiooni. Need inimesed, enamik neist, olid lutsiferiaanid. Ja sa võid ju väita, et religioon on muinasjutt, Jumalat pole olemas, reaalsusega pole siin midagi pistmist. Aga nende inimeste jaoks on see tõde ja reaalsus, ja nad teenisid midagi ebamateriaalset, mida nad kutsusid Luciferiks.

Ja ma olin samuti nende ringkondadega kontaktis ja ma üksnes naersin selle üle, sest minu jaoks olid nad ainult kliendid. Ja nii ma siis käisin nendes kohtades, mida kutsutakse Saatana kogudusteks. Ja ma käisin neis paigus ja nad tegid seal oma “püha missat” paljaste naiste ja käraka ja kogu kraamiga. Ja mulle pakkus see lihtsalt lõbu. Ma ei uskunud sellest midagi ega polnud kaugeltki veendunud, et miski seal reaalne oleks olnud. Minu meelest on pimedus ja kurjus inimeste endi sees. Ma ei seostanud neid asju veel ära,” räägib pankur.

“Ja nii ma siis käisin nendes seltskondades kui külaline ning mulle pakkus palju lõbu näha kõiki neid paljaid naisi ja muid asju. Elu oli ilus. Aga siis tuli hetk, miks ma teile seda räägin, kui mind kutsuti osalema ohvrite toomises välismaal.”

Bernardil jääb jutt kurku kinni ja ta hakkab nutma, kuid suudab siiski jätkata: “See oli pöördepunkt… Lapsed.”

Endise pankuri sõnutsi sai temast eliidile oht, kui ta rituaalides osalemisest keeldus. Ta selgitas, et selle meetodi abil šantažeeritakse poliitikuid kogu maailmas.

InfoWars kirjutab, et kuigi Bernardi sõnade tõepärasust pole võimalik tõestada, on eliidi liikmete seotus pedofiiliaringidega leidnud küllaga kinnitust.

http://objektiiv.ee/endine-pankur-mind-p...erdamises/
Vasta
(04-05-2017, 09:50 )sissy_ Kirjutas: “Mind koolitati psühhopaadiks ja ma kukkusin läbi,” ütles Bernard filmindusettevõtte De Vrije Media TV kaasasutajale Irma Schiffersile antud pikema intervjuu esimeses osas.

Endise pankuri sõnutsi sai temast eliidile oht, kui ta rituaalides osalemisest keeldus. Ta selgitas, et selle meetodi abil šantažeeritakse poliitikuid kogu maailmas.


http://objektiiv.ee/endine-pankur-mind-p...erdamises/

Kas ka meie poliitikud - Ilves, Ansip, Kallas, Rõivas, Ligi jt on šantažeeritavad?
Vasta
(07-05-2017, 06:16 )Marimu Kirjutas: Kas ka meie poliitikud - Ilves, Ansip, Kallas, Rõivas, Ligi jt on šantažeeritavad?

Pinnapealselt:
Ilves - ärmatamine
Ansip - tartu ja pronksiöö
Kallas - 20 miljonit
Rõivas - hetkel tal midagi ametlikult "peal pole" aga...
Ligi - palju pisikesi afäärikesi milledest killud ka meedias olnud.

Kas see vastab küsimusele?

Öeldakse, et kartma ei pea sa seda mida tead aga seda mida sa ei tea.
Vasta
(04-05-2017, 09:50 )sissy_ Kirjutas: Endine Hollandi pankur väidab, et finantseliidi liikmed kutsusid teda osalema laste ohverdamise rituaalides.



Endise pankuri sõnutsi sai temast eliidile oht, kui ta rituaalides osalemisest keeldus. Ta selgitas, et selle meetodi abil šantažeeritakse poliitikuid kogu maailmas.

InfoWars kirjutab, et kuigi Bernardi sõnade tõepärasust pole võimalik tõestada, on eliidi liikmete seotus pedofiiliaringidega leidnud küllaga kinnitust.

http://objektiiv.ee/endine-pankur-mind-p...erdamises/

Satanistide ja Planned Parenthoodi “viljakast” koostööst

Satanismi seosed laste ohverdamisega ulatavad aastatuhandete taha. Nii tuli Iisraelil ajalooliselt võidelda Baali ehk Mooloki kummardamisega, mille käigus pidi valama laste verd.

http://objektiiv.ee/satanistide-ja-plann...koostoost/

Vasta
(14-09-2017, 09:49 )Nofretete Kirjutas:
(04-05-2017, 09:50 )sissy_ Kirjutas: Endine Hollandi pankur väidab, et finantseliidi liikmed kutsusid teda osalema laste ohverdamise rituaalides.



Endise pankuri sõnutsi sai temast eliidile oht, kui ta rituaalides osalemisest keeldus. Ta selgitas, et selle meetodi abil šantažeeritakse poliitikuid kogu maailmas.

InfoWars kirjutab, et kuigi Bernardi sõnade tõepärasust pole võimalik tõestada, on eliidi liikmete seotus pedofiiliaringidega leidnud küllaga kinnitust.

http://objektiiv.ee/endine-pankur-mind-p...erdamises/

Satanistide ja Planned Parenthoodi “viljakast” koostööst

Satanismi seosed laste ohverdamisega ulatavad aastatuhandete taha. Nii tuli Iisraelil ajalooliselt võidelda Baali ehk Mooloki kummardamisega, mille käigus pidi valama laste verd.

http://objektiiv.ee/satanistide-ja-plann...koostoost/

Smile1Smile1 Ah et juudid võitlesid laste ohverdamise vastu Shock, aga kes lapsi lõikusid ja seda verd tarbisid (?)), tsiteerite madaami, keda kahtlustatakse inimöömise rituaalides osalemises, pedofiilidega oli/on heades suhetes, oli teisel ka misskit imelik värisemise tõbi kallal -kangesti meenutas hullulehmatõbe.
Vasta
(14-09-2017, 12:37 )Eithea Kirjutas: oli teisel ka misskit imelik värisemise tõbi kallal -kangesti meenutas hullulehmatõbe.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kuru_(disease)
Vasta
(14-09-2017, 12:37 )Eithea Kirjutas: Smile1Smile1 Ah et juudid võitlesid laste ohverdamise vastu Shock,

Kas Moolok polnud mitte Foiniikia jumal? Moolok õgis lapsi ( “molk” - laste ohvriks toomine ). ... Teda kummardati kogu Vahemere rannikul.

http://assyria.synthasite.com/assyyria-b...nasusk.php

Artikkel räägib Satanistide ja Planned Parenthoodi “viljakast” koostööst.

Sellele eelneval lingile on lisatud ka video, kus ajakirjanik Paul Joseph Watson toob dokumenteeritud näiteid sellest, kuidas sisuliselt igas riigis, kus pedofiiliaringe paljastatud on – Prantsusmaast Portugalini ja Suurbritanniast Belgiani – puudutavad paljastused poliitilise ja kohtueliidi liikmeid ja kuulsusi.

http://objektiiv.ee/endine-pankur-mind-p...erdamises/
Vasta
(14-09-2017, 16:39 )Nofretete Kirjutas:
(14-09-2017, 12:37 )Eithea Kirjutas: Smile1Smile1 Ah et juudid võitlesid laste ohverdamise vastu Shock,

Kas Moolok polnud mitte Foiniikia jumal? Moolok õgis lapsi ( “molk” - laste ohvriks toomine ). ... Teda kummardati kogu Vahemere rannikul.

http://assyria.synthasite.com/assyyria-b...nasusk.php

Artikkel räägib Satanistide ja Planned Parenthoodi “viljakast” koostööst.

Sellele eelneval lingile on lisatud ka video, kus ajakirjanik Paul Joseph Watson toob dokumenteeritud näiteid sellest, kuidas sisuliselt igas riigis, kus pedofiiliaringe paljastatud on – Prantsusmaast Portugalini ja Suurbritanniast Belgiani – puudutavad paljastused poliitilise ja kohtueliidi liikmeid ja kuulsusi.

http://objektiiv.ee/endine-pankur-mind-p...erdamises/

No juudid küll ohverdamise vastu ei võidelnud, need tegid ise samu asju.
Vasta
Oleneb millal niisuguseid ohverdusi tehti.
Aastal 167 enne Kristust käskis Antiochus kõigil vastu võtta Kreeka kultuuri.

Juutide rituaalid keelustati. Kreeka jumalate kummardamine ja sigade ohverdamine asendas endise juutide traditsiooni kummardada Jeruusalemma templit.
Hiljem tuli komme ohverdada lambatallesid.

Ohverdamisest rääkides, siis Aafrika pärismaalaste hulgas olid Euroopa tsivilisatsiooniga kokku puutudes käibel lood valgetest inimsööjatest. Rääkides Põhja-Venemaa kohamuistendite Litva (leedulased) nime kandvatest tegelastest, keda kujutatakse üleloomulikena, kuid siiski inimkogukonnana, kirjeldatakse nende iseloomulikku tava praadida ja keeta väikesi vene lapsukesi.



Vasta
(14-09-2017, 17:17 )Nofretete Kirjutas: Oleneb millal niisuguseid ohverdusi tehti.
Aastal 167 enne Kristust käskis Antiochus kõigil vastu võtta Kreeka kultuuri.

Juutide rituaalid keelustati. Kreeka jumalate kummardamine ja sigade ohverdamine asendas endise juutide traditsiooni kummardada Jeruusalemma templit.
Hiljem tuli komme ohverdada lambatallesid.

Ohverdamisest rääkides, siis Aafrika pärismaalaste hulgas olid Euroopa tsivilisatsiooniga kokku puutudes käibel lood valgetest inimsööjatest. Rääkides Põhja-Venemaa kohamuistendite Litva (leedulased) nime kandvatest tegelastest, keda kujutatakse üleloomulikena, kuid siiski inimkogukonnana, kirjeldatakse nende iseloomulikku tava praadida ja keeta väikesi vene lapsukesi.
Inimsöömine ei ole kuhgi kadunud, no jah, aga ka pedofiilia tundub ühele korralikule eestlasele muinasloona sarnaselt jutule "heade juutide laste ohverdamisest" ....valged või mitte valged vahet ei ole, ka hiinlastel on imiku/abordijäänuste supiretseptid netist leitavad koos fotodga, kuid ikkagi, Clintoni moor ei ole inimene keda... ja võiks isegi öelda, et mida ei ole mõtet tsiteerida. Ah et Aafrika pärismaalased kardavad valgeid inimsööjaid samas ise lõigates elusast peast oma albiinolastel jäsemeid otsast. Laugh
Vasta
(14-09-2017, 18:04 )Eithea Kirjutas: Clintoni moor ei ole inimene keda... ja võiks isegi öelda, et mida ei ole mõtet tsiteerida. Laugh
Lingil, kus Clintoni pilt, räägitakse, et õigusteaduste professor doktor Carol M. Swain on väitnud, et satanismiga seonduvad valelikud ja petlikud taktikad on imbunud Ameerika poliitilisse diskursusesse, mille jäljed viivad vasakpoolsete vaadetega professor Saul Alinskyni.
http://objektiiv.ee/oigusteaduste-profes...i-tousust/

Seda polnud veel lugenudki.



Vasta
OMG Miks me ei võiks vahelduseks lihtsalt inimesed olla?Smile naljakas kuidas me ennast eraldame sektideks ja siis ootame ühtsust.
Vasta
(14-09-2017, 22:02 )Härra võrratu Kirjutas: OMG Miks me ei võiks vahelduseks lihtsalt inimesed olla?Smile naljakas kuidas me ennast eraldame sektideks ja siis ootame ühtsust.
Kõigi maade inimsööjatest lapsearmastajad ühinegem!
Laugh
Vasta
Levib siuke linnalegend,et narkootikum nimega Flakka tarbimisel deemonid võtavad keha üle.Videod on suht häirivad-

Agressiivsust,kannibalismi ja enese vigastamist esineb selle droogi suuremakoguselisel tarvitamisel.Jõudu annab ka mõnele üleloomulikult palju.

Allpool 2 juhtumit,kus 2 isikut käitusid kui deemoni poolt vaevatud kuigi mingeid drooge peale kanepi nende kehast ei leitud.Mõlemad mõrvasid ja sõid oma ohvri nägu ja tegid loomalikke häälitsusi.Spekuleerivad,et ehk miski uus sünteetiline droog millest arstidel aimu pole.
Shocking crime scene photos show 'cannibal frat boy' minutes after he 'murdered couple and ate one victim's face' - as tests show he had NO drugs in his system
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...z4slvGQX2q

Rudy Eugene, 31, tore into victim's face with his teeth and growled
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...z4slvQC1GE

Sellist droogi relvana kasutades zombie-apokalüpsis ei tundu võimatu olevat...
Vasta
Kellele on üldse antikristust vaja,kui meil on kõik see Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat