Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin.
Autor Sõnum
epp23
Uustulnukas

28-10-2013 15:38
Postitus: #1
Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin.
Tere!
Soovin teie abi, asjatundjatatelt ja muidu huvilistelt ning sarnaste kogemustega inimestelt...

Elan suures eramajas Tallinnal koos oma poisiga, tädi ja tema perega.
Umbes poolteistkuud tagasi suri ära minu vanavanaema. Üleelmine nädalavahetus läksime vanavanaema juurde maale lehti riisuma ja lihtsalt koristama ning otsustasime võtta paar täispuidust kappi kaasa - kõik mis vanavanaema mees ehk minu vanavanaisa teinud oli omal ajal. Üks peeglikapp ränadas minu 8-aastase täditütre Karoliina tuppa. Tädi ei tahtnud aga peegliosa kapist maal kaasa võtta, vaid pani kodus peegli osa peale ühe teise peegli, mis on väga väga vana. See peegel on siin olnud maja ehitamisest saati.
Eelmisel nädalal aga juhtus midagi imelikku. Täditütar ärkas paari öö jooksul üles mitu korda, sest keegi sosistas ja kutsus teda - "Karoliine, Karoliine". Tüdruku nimi on aga Karoliina. Loomulikult läks ta oma ema kaissu selle peale ning tädi rahustas teda, et kõik on korras, see oli vaid paha uni. Aga tüdruk ütles, et see ei olnud uni. Täna, kui ma temaga sellest rääkisin, rahulikult ning naljatledes, et mina näen ka igasuguseid unenägusid (ei taha hirmu külvata, pärast ei maga ta enam üldse), raius ta mulle ikka, et see ei olnud uni. Ma küsisin, et kas see oli mees või naine, kes sind kutsus? Karoliina ütles, et ta ei saanud aru, sest sosistati.... Pärast seda intsidenti, viis tädi oma tütre toast peegli ära ning nüüd on kõik vägagi rahulik olnud.
Ei tea, milles asi siis oli. Ma usun, et "lapse jutt" see kindlapeale ei olnud, sest "KaroliinE" ikka välja ju niisama ei mõtle. Ehk oli asi peeglis JA kapis korraga, et kuidagi koos avasid mingi "portaali", sest ometigi oli kapp minu vanavanema oma, pärit minu ema -ja tädipoolsest suguvõsast aga peegel on olnud siin majas umbes sada aastat ning maja kuulus kunagi tädi mehe suguvõsale. Või ehk oli asi ainult selles peeglis? Sest enne selle kapi "tulekut" oli peegel kogu aeg maas, seina vastas.

Siit minu küsimus - kas kellelgi on olnud sarnaseid kogemusi? Või üldse peeglitega? Mis te arvate minu jutust? Mida võis keegi või miski selle hüüdmisega mõelda?
Ma tundsin selle jutu kuulmisel loomulikult hirmu, aga muidu on siin majas rahulik olla - armastavad inimesed teevad atmosfääri soojaks ja koduseks. Mõtlen tihti, et ümbritsen end roosipõõsaga või küüslauguketiga, et ükski paha vaim ega olemus mind kollitama tulla ei saaks.

Oleksin väga tänulik, kui keegi midagigi öelda oskaks.SmileSmileSmile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

28-10-2013 16:10
Postitus: #2
RE: Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin.
Tere tulemast!

Eks siin tõenäoliselt ole mitu tegurit korraga. Kõige suurem osakaal vast peeglil, lapse tundlikul meelel ja vanavanaema surmal. Ju see vanavanaema hing peeglisse ikkagi pääses kui peegel püsti tõsteti. Ja laps on tundlik, tajub ära. Ma ei usu, et ta sinna peeglisse üldse kauaks jääb, vb kasutas seda ainult tõesti kui portaali hüvastijätmiseks.

Peeglitest ja nende mõjudest toas on siin palju juttu. Soovitan pilk peale visata.

Brain expedition.
Veli Joonatan
Veteran

28-10-2013 16:19
Postitus: #3
RE: Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin.
Arvan et sealt teispoolsusest tuleb ainult armastust laste vastu. Ei ole ju mingit kiusajat vaimu.
Üks võimalus on peeglid kinni katta. Võib proovida ka seda.
Teiseks - suhelda mõttes selle vaimuga.
See oleks minu arvamus.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 1,660 04-07-2018 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 3,303 13-10-2014 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 2,099 07-10-2013 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun aidake! xXLuciferXx 4 2,319 21-01-2012 14:50
Viimane postitus: lillu da boss olenn xd
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 5,600 08-01-2011 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Palun aidake. porguingel 2 1,577 30-10-2010 16:49
Viimane postitus: Savipats
  Palun aidake: paranormaalne nähtus hakkab aina rohkem piinam zimmy 46 14,056 22-02-2010 15:50
Viimane postitus: kakuke
  Painaja. Palun aidake!:( K.Laev 8 3,048 23-10-2009 15:18
Viimane postitus: RoosakasT2pp-
  PALUN AIDAKE!!! Keegi puhub tuult näkku. GreenDay 23 6,642 27-05-2008 16:18
Viimane postitus: Metafor
  Palun aidake.. minu vanaema kummitab... WhatEver 25 8,639 12-12-2007 14:25
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog