Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väsimus linnas viibides
Autor Sõnum
teku
Uustulnukas

02-11-2013 14:15
Postitus: #1
Väsimus linnas viibides
Elan umbes Tallinna suuruses linnas(võib-olla ka veidi väiksem). Olen hakanud igal võimalikul juhul vältima rahvarohkeid kohti. Ma lihtsalt ei taha viibida inimeste keskel, sest see muudab mind nii väsinuks. Kui olen tund või paar kuskil väljas olnud, tunnen et olen täiesti energiast tühjaks imetud: pea valutab, lihased on pinges ning tohutu uni ka. Ma ei tea tõesti, mida ma tegema peaksin, et oma energiat säästa. Kas kellelgi on mõni hea idee?

“The universe is full of magical things, patiently waiting for our wits to grow sharper.”
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Pirx
Tavaliige

02-11-2013 16:31
Postitus: #2
RE: Väsimus linnas viibides
Kas rahvarohked kohad on sind koguaeg väsitanud? Mul näiteks ongi sotsiaalne ärevus ja naudin täiega üksi olemist. Ainult nii suudan täiesti lõõgastunult olla ja ennast nö laadida. Tallinnas käies ka pärast tükk aega rahune sellest närvilisest linnast.
Marconato
Veteran

02-11-2013 23:17
Postitus: #3
Pigem on see, et sa oled miskit lugenud või kuulnud, aga sa oled selle ise ära unustanud ja nüüd igakord kui kuhugi linna lähed siis alateadvuslikult oled koguaeg pingul ja sellest ka energia kadu ja muud jamad

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
asuur
Uustulnukas

03-11-2013 08:45
Postitus: #4
(02-11-2013 14:15 )teku Kirjutas:  Elan umbes Tallinna suuruses linnas(võib-olla ka veidi väiksem). Olen hakanud igal võimalikul juhul vältima rahvarohkeid kohti. Ma lihtsalt ei taha viibida inimeste keskel, sest see muudab mind nii väsinuks. Kui olen tund või paar kuskil väljas olnud, tunnen et olen täiesti energiast tühjaks imetud: pea valutab, lihased on pinges ning tohutu uni ka. Ma ei tea tõesti, mida ma tegema peaksin, et oma energiat säästa. Kas kellelgi on mõni hea idee?

Sama minul ja ühel lähedasel inimesel veel Tallinna puhul.
Sündroom tekkinud paari viimase aasta jooksul.
Küsisin mööda minnes ühelt ravijalt/nõialt - tema rääkis Tallinna (linnade) halvast energiast aga ega ma asja päris täpselt enda jaoks selgeks saanud.
Mannu Eemal
Blondiin

03-11-2013 11:24
Postitus: #5
Üks võimalus:

Enne linnaminekut paar palderjanitabletti sisse pluss punane täisvillane lõng mõlema pahkluu ümber.

Vast aitab siiski ühest palderjanist pluss lõngad.
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2013 11:48 Mannu.)

Brain expedition.
Eithea
Veteran

03-11-2013 12:50
Postitus: #6
(03-11-2013 11:24 )Marina Kirjutas:  Üks võimalus:

Enne linnaminekut paar palderjanitabletti sisse pluss punane täisvillane lõng mõlema pahkluu ümber.

Lõngad... mõttes algselt kabalast võetud tehnika?

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
kivikas666
Vana kala

03-11-2013 13:24
Postitus: #7
Kunstlikult tekitatud keskkond väsitabki.
Linnas pole midagi loomuliku, eriti tänapäevastes linnades.
Sama väsimustunne tekib ka näiteks poes olles kus palju kauppa
liigpalju mõtetut informatsiooni.
Teku!
Sa võiksid eelistada vanemaid esteetilisemaid linnaosasid kus ilumeel veel säilinud.
Energiat jääb rohkem alles.
Mannu Eemal
Blondiin

03-11-2013 15:46
Postitus: #8
Kas Kabalas kasutatakse siis lõngasid? Kabalast suurt midagi ei tea.

Punanst lõnga on Eestis kasutatud soolatüügaste ravis. Siin tekkis seos, et halvas keskkonnas kipub inimene eelkõige pahkuude kaudu lekkima ja punane lõng tundub, et suudab seda takistada.

Brain expedition.
Ken
Vana kala

03-11-2013 18:10
Postitus: #9
Üks lõiguke sellest teemast siit http://visioonid.ee/blog/2013/8/14/15-mi...agu-nad-on
Kolmandaks energiakeha kvaliteedi mõjutajaks on kollektiivne alateadvus, mis planeedil Maa, eriti enamikus selle suurlinnades, on ülimalt reostatud negatiivsete emotsioonidega. Kui me elame nende kollektiivsete negatiivsete energiakeeriste asukohas, siis meie oma alateadvuses olevad negatiivsed emotsioonid saavad võimendatud ning ühtlasi anname me oma osa kollektiivse energiakeerise võimendamiseks. See on põhjuseks, miks paljud inimesed tunnevad linnast väljas ennast palju paremini ning Tallinnale lähenedes lausa tajuvad energia muutust.
Teloslane
Tavaliige

07-11-2013 02:35
Postitus: #10
(02-11-2013 14:15 )teku Kirjutas:  Elan umbes Tallinna suuruses linnas(võib-olla ka veidi väiksem). Olen hakanud igal võimalikul juhul vältima rahvarohkeid kohti. Ma lihtsalt ei taha viibida inimeste keskel, sest see muudab mind nii väsinuks. Kui olen tund või paar kuskil väljas olnud, tunnen et olen täiesti energiast tühjaks imetud: pea valutab, lihased on pinges ning tohutu uni ka. Ma ei tea tõesti, mida ma tegema peaksin, et oma energiat säästa. Kas kellelgi on mõni hea idee?

Järgmine kord, kui linna kollama ja asju ajama lähed: kujusta läbi oma sisemise tarkuse enese ümber valguskera või kookonit, munakapslit, kuldvalgeid energiakiiri..., mis kaitseb ja hoiab Sind ning takistab Sinu aura peenkehadesse negatiivseid energiablokeeringuid uulitsalt ja massidest lasta. Esimesel korral ehk ei õnnestu aga proovi veel! Mõttejõul on väga tugev vaimne vägi. See väsimuse tunnetuse saamine on vaimne aspekt, sest sa kardad seda korduvat roidumuse taastunnetust. Viska see täna peast ja mõtle selleasemel tänaval kulgedes: olen kirgas, olen väsimatu, olen tugev, olen vapper...
Kui kasutad ühistranspordi liike või külastad suurüritusi, siis seistes rista käed kas kõhule, rinnale, seljale. Rista ka jalad pahkluudest. Rista parema käe näppudest pikkpeeter ning nimetissõrm (kõik kehaosad paremalt vasakule risti). Sellise mitmekordse takistusega takistad enda energiavälja kasutamist teiste poolt. Sinu energiavälja ei ole võimalik enam lihtsalt pääseda. Mõni teine inimene sinu ligiduses, kellel võib ehk tugevam energiakeha olla, imeb endalegi teadmata sinust särtsu ja tunneb ennast peale üritust või bussist lahkudes suurepäraselt. Energiavampiire on sihilikke ja passiivseid - ka nendele oled kirjeldatud meetodeid kasutades kaitstud. Ka väike laps võib olla energiavampiir ja ta ei teagi veel seda. Igaüks leiab muidugi ise omale vastava mooduse läbi kogemuste, kuidas kaitsta ennast nähtamatu eest.
Treenitud enesesugestiooniga on hea tunnetada ka teisigi objekte enda energiakehaga. Nt. kauplused, haiglad, kellegi juures külas, koolid, asutused..., sellega loed välja, kas selle ala valdaja(d) on positiivselt meelestatud või saadab neid kius.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
teku
Uustulnukas

16-11-2013 21:20
Postitus: #11
Suur aitäh kõigi vastuste eest!Smile

(03-11-2013 08:45 )asuur Kirjutas:  Sama minul ja ühel lähedasel inimesel veel Tallinna puhul.
Sündroom tekkinud paari viimase aasta jooksul.
Küsisin mööda minnes ühelt ravijalt/nõialt - tema rääkis Tallinna (linnade) halvast energiast aga ega ma asja päris täpselt enda jaoks selgeks saanud.

Majade vahel olles on tunnen, et mul ei ole ruumi. Kui ma aega-ajalt kusagile kõrgemale, kust kaugele näeb, ei saa minna siis lähen tõesti veidike peast segi.

(03-11-2013 11:24 )Marina Kirjutas:  Üks võimalus:

"Juutide hulgas levinud rahvauskumuse kohaselt aitab karmiinpunase paela talismanina kandmine "kurja silma" poolt toodava ebaõnne eemal hoida."

Huvitav kas lõng peaks olema ka naturaalselt värvitud?

(07-11-2013 02:35 )Teloslane Kirjutas:  Kui kasutad ühistranspordi liike või külastad suurüritusi, siis seistes rista käed kas kõhule, rinnale, seljale. Rista ka jalad pahkluudest. Rista parema käe näppudest pikkpeeter ning nimetissõrm (kõik kehaosad paremalt vasakule risti)

Miks just paremalt vasakule risti?

“The universe is full of magical things, patiently waiting for our wits to grow sharper.”
Visee
Uustulnukas

16-11-2013 23:10
Postitus: #12
Linnaväsimus tekib osaliselt ebatervest ja kaitseta energiakehast. Energiakeha tervendamine on aega ja püsivust nõudev pingutus aga energeetilise kaitse ehitamisel võib saada juba tuntavaid tulemusi kuu ajaga.

Keegi meist ei arva, et lodeva ja pekise keha saab välja vahetada nädalalõpu treeningupingutusega või juutide maagilist lõnga kuskile sidudes. Miks on meil aravmus, et energiakeha võime nipsust muuta - ilma pingutamata. Maagia on töövahend millega mõjutatakse astraalolevusi, kes on inimestest huvitatud sama palju kui farmerid oma lehmadest ja sigadest. Pöördudes astraalolendite poole (maagia abil) võid vahel saada isegi tulemust, aga selle hinnaga, et müüd neile oma hinge ning muutud nende käepikenduseks ja marionetiks. Ozzie Ozborn oleks siin heaks näiteks - elav zombi aga kontserdi ajaks saab astraalist võimenduse...
Metal Jänku
Uustulnukas

14-08-2017 12:37
Postitus: #13
(03-11-2013 18:10 )Ken Kirjutas:  Üks lõiguke sellest teemast siit http://visioonid.ee/blog/2013/8/14/15-mi...agu-nad-on
Kolmandaks energiakeha kvaliteedi mõjutajaks on kollektiivne alateadvus, mis planeedil Maa, eriti enamikus selle suurlinnades, on ülimalt reostatud negatiivsete emotsioonidega. Kui me elame nende kollektiivsete negatiivsete energiakeeriste asukohas, siis meie oma alateadvuses olevad negatiivsed emotsioonid saavad võimendatud ning ühtlasi anname me oma osa kollektiivse energiakeerise võimendamiseks. See on põhjuseks, miks paljud inimesed tunnevad linnast väljas ennast palju paremini ning Tallinnale lähenedes lausa tajuvad energia muutust.

Kollektiivne alateadvus on huvitav mõte aga mulle tundub, et see saab toimida üksnes selliste inimgruppide puhul kes seda regulaarselt ja sihipäraselt koos praktiseerivad. Näiteks buda mungad või tsivilisatsioonist puutumata Amazonase pärismaalased.

Kui meil, valgetel inimestel, oleks olemas kollektiivne alateadvus, siis:

1. Mõistaks me üksteist suures osas sõnadeta ning enamus tülisid jääks ära. Me kas tegutseksime rõõmsalt koos või hoiaksime riukalikke salaplaane tulevikuks, sest alateadvusega saaksime ju momentaalselt aru, et teist inimest muuta ei ole võimalik. Vaidlused jääks ära. Kollektiivne alateadvus on näiteks mesilastel ja sipelgatel.

2. Lapsed ja noored inimesed tunneksid end Tallinna sisenedes väga halvasti. Sest nemad on palju tundlikumad kui täiskasvanud ja kui Tallinnas oleks kollektiivne negatiivne alateadvus, siis satuksid nad koheselt selle mõju alla. Tegelikkuses näeme vastupidist: lapsed-noored on Tallinnast alati vaimustuses ja tahavad sinna igal võimalusel kiiresti tagasi.

Ma arvan, et negatiivset mõju ei põhjusta mitte kollektiivne alateadvus vaid alateadlik keskendumine. Oma isikliku energia mitteteadlik suunamine. Tundlikum inimene reageerib kõigele oma ümbruskonnas – ta mõjutab ennast ise. Tundlikum täiskasvanud inimene korjab Tallinnas esimesena üles negatiivsed tähelepanekud – tigeduse, salakavaluse, ahnuse – sest erinevalt lastest on tal kogemused, et liigikaaslaste halbade emotsioonide märkamine on ellu jäämiseks suurema tähtsusega kui positiivne. Kõiki neid üles korjatud negatiivseid "õppetunde" kordab tundlik täiskasvanu pidevalt üle ja keskendub hirmunult üha rohkem ja rohkem "vaenlaste otsimisele".

Muidugi on Tallinna inimesed tigedad, egoistlikud ja alatud aga kollektiivseid maagilisi nõiavõimeid neil paraku pole. wink
Chaos
Veteran

14-08-2017 19:22
Postitus: #14
Nu, aga ongi ju Tlnas näiteks sunniviisiliselt kehtestatud kollektiivne teadmine "autod peavad sõitma paremal teepoolel" Ühiskonda hoiavad koos sotsiaalsed kokkulepped ja varad, milleks on peamiselt igasugused reguleeritud ja reguleerimata suhted inimeste vahel, aga ka inimeste ja kogu neid ümbritseva vahel. Ilma nende sotsiaalsete kokkulepeteta poleks mitte mingisugune, ka kõige primitiivsem ühiskond võimalik. See kokkuleppimine teebki ahvist inimese. Kuidas neil kõige vaimsematel selle kõige lihtsama mõistmine nii vaevaline on?
(selle postituse viimane muutmine: 14-08-2017 19:22 Chaos.)
Härra võrratu
Tavaliige

14-08-2017 20:38
Postitus: #15
(14-08-2017 19:22 )Chaos Kirjutas:  Nu, aga ongi ju Tlnas näiteks sunniviisiliselt kehtestatud kollektiivne teadmine "autod peavad sõitma paremal teepoolel" Ühiskonda hoiavad koos sotsiaalsed kokkulepped ja varad, milleks on peamiselt igasugused reguleeritud ja reguleerimata suhted inimeste vahel, aga ka inimeste ja kogu neid ümbritseva vahel. Ilma nende sotsiaalsete kokkulepeteta poleks mitte mingisugune, ka kõige primitiivsem ühiskond võimalik. See kokkuleppimine teebki ahvist inimese. Kuidas neil kõige vaimsematel selle kõige lihtsama mõistmine nii vaevaline on?

Anarhia eh? Soovitan tallinnast viljandisse (pargi tee3) vasakus reas sõita. Helista kui kohale jõuad. Smile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog