Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miski liikus madratsi all
#1
Tere, ei ole siin foorumis just suur kirjutaja aga täna mõtlesin, et nädalataguse juhtumi panen siiski kirja, võibolla oskab keegi seletada, miks ja kuidas.
Elukaaslane oli mul saksamaal koolitusel ja me olime lapsega kodus, nagu ikka pakkisime õhtul kooliasjad ja suundusime magama. Voodi kus magasime on suur ( abieluvoodi ), kell oli 22.00. Viskasin siis ennast lapsekõrvale ja üritasin uinuda aga kogesin elus midagi sellist mida pole varem isegi lugenud kusagilt. Selili magades tundsin kuidas suur voodi madrats liigub, keegi nagu liiguks madratsi all, nii et keha seda selgelt tunneb, see tegi kord ringe, kord ülevalt alla ja nii jälle tagasi, selline tunne nagu keegi silitaks sind madratsi seest. Ma ei suutnud kaua tõusin ülesse ja hitmununa vaatasin voodialuse läbi, madratsialuse aga kõik pikalivisates kordus taas. Ma ei suutnud enam uinuda, ainuke mõte, et äkki on mingi vaim, sest laps on korra maininud toas mingit kogu. Ma ei osanud muud teha kui oma preestrist venna poolt antud pühitsetuid küünlaid hakata põletama. Hommikupoole kella kolme paiku, suutsin siiski magama jääda. Järgmine päev põles küünal terve päev ja siiani ei ole rohkem seda juhtunud. Kas on kellelgi selgitus, mis see võis olla. Tänud ette.
Vasta
#2
Tegu siis üpriski tüüpilise kogemusega. Paljud kutsuvad seda vaimolendit ahistajaks. Tuleb ta sageli ka nii, et kipub tekki ära kiskuma või teki alla ronima jne. Sageli ei räägi need, kes selle olendiga kokku on puutunud, kõike. Nimelt on ahistajal kombeks oma rännakutel (kas teki all, madratsi all jne) puudutada inimest sobimatutest kohtadest ja teha muudki.

Tüüpiline ahistaja vaim tekitab esmalt hirmutunde. Tavainimesed ju ei tea tema olemasolust ja siis on lihtne neid endast välja ajada. Tüüpiline endastväljaminek aga käib selliselt, et tekiks midagi hirmust kangestuse taolist. Raske võib olla rääkida ja isegi liigutada.

Kaasneda võivad ka külmatunne, lõhnad, helid jne.

Üldjuhul selline vaimolend niisama inimest rünnata ei saa. Paljudel puhkudel on inimene ise (näiteks kasvõi varases nooruses) teinud midagi sellist, mis on avanud uksi. Uksi võib avada isegi pealtnäha nii sütu asjaga, nagu taldrikukeerutamine (või selle proovimine). Osadel puhkudel on ahistajal seos ka mingi kohaga, kuid seda juhtub harvemini.

Vaimolendi välja ajamine ja ärasaatmine käib ikka nii nagu ka teiste madala klassi vaimolendite puhul.

Osad neist kardavad müra. Tavainimestele olen soovitanud nende peale lihtsalt korralikult ja kogu hingest ja täiest kõrist röökida, sest mida siin muud ikka soovitada kui ei tunta meie maailma.

Vasta
#3
[quote='Kabala' pid='189849' dateline='1384258873']
Tegu siis üpriski tüüpilise kogemusega. Paljud kutsuvad seda vaimolendit ahistajaks. Tuleb ta sageli ka nii, et kipub tekki ära kiskuma või teki alla ronima jne. Sageli ei räägi need, kes selle olendiga kokku on puutunud, kõike. Nimelt on ahistajal kombeks oma rännakutel (kas teki all, madratsi all jne) puudutada inimest sobimatutest kohtadest ja teha muudki.

Tüüpiline ahistaja vaim tekitab esmalt hirmutunde. Tavainimesed ju ei tea tema olemasolust ja siis on lihtne neid endast välja ajada. Tüüpiline endastväljaminek aga käib selliselt, et tekiks midagi hirmust kangestuse taolist. Raske võib olla rääkida ja isegi liigutada.

Kaasneda võivad ka külmatunne, lõhnad, helid jne.

Üldjuhul selline vaimolend niisama inimest rünnata ei saa. Paljudel puhkudel on inimene ise (näiteks kasvõi varases nooruses) teinud midagi sellist, mis on avanud uksi. Uksi võib avada isegi pealtnäha nii sütu asjaga, nagu taldrikukeerutamine (või selle proovimine). Osadel puhkudel on ahistajal seos ka mingi kohaga, kuid seda juhtub harvemini.

Vaimolendi välja ajamine ja ärasaatmine käib ikka nii nagu ka teiste madala klassi vaimolendite puhul.

Osad neist kardavad müra. Tavainimestele olen soovitanud nende peale lihtsalt korralikult ja kogu hingest ja täiest kõrist röökida, sest mida siin muud ikka soovitada kui ei tunta meie maailma.


Külmatunne oli tõesti ja mitte vähe, hmm, huvitav miks siis inimesed sellest nii vähe räägivad, see on julm kogemus, kui keegi sind madratsi seest katsub.
Vasta
#4
Räägitakse vähe ... sõltub eelkõige ikka sellest, millistest ringkondades liikuda. Kui liigud ringi näiteks nõidade ringkondades ja ka vaimolenditega suhtled igapäevaselt, siis küll ahistajast just vähe ei räägita.

Eks paljud kardavad rääkida, kuna asi ei piirdu alati ainult katsumisega. Osad arvavad, et see oli ainult nende tervisehäire ja jooksevad arsti juurde ja siis edasi rahustite järele. Paljud ei julga aga seetõttu rääkida, et kardavad teiste reaktsiooni.

Kujuta nüüd ise ette olukorda kui sina oleksid naine ja su mees oleks ateist ja sina peaksid tema poole pöörduma (peale seda kui ta näiteks komandeeringust tagasi tuleb) oma murega selles osas, et sind käis keegi vahepeal läbi madratsi katsumas ... Mis sellest kõigest välja tuleks Bleh Eks niisugustel puhkudel jäetaksegi asi ikka enda teada.
Vasta
#5
(12-11-2013, 10:03 )markkualen Kirjutas: Tere, ei ole siin foorumis just suur kirjutaja aga täna mõtlesin, et nädalataguse juhtumi panen siiski kirja, võibolla oskab keegi seletada, miks ja kuidas.
Elukaaslane oli mul saksamaal koolitusel ja me olime lapsega kodus, nagu ikka pakkisime õhtul kooliasjad ja suundusime magama. Voodi kus magasime on suur ( abieluvoodi ), kell oli 22.00. Viskasin siis ennast lapsekõrvale ja üritasin uinuda aga kogesin elus midagi sellist mida pole varem isegi lugenud kusagilt. Selili magades tundsin kuidas suur voodi madrats liigub, keegi nagu liiguks madratsi all, nii et keha seda selgelt tunneb, see tegi kord ringe, kord ülevalt alla ja nii jälle tagasi, selline tunne nagu keegi silitaks sind madratsi seest. Ma ei suutnud kaua tõusin ülesse ja hitmununa vaatasin voodialuse läbi, madratsialuse aga kõik pikalivisates kordus taas. Ma ei suutnud enam uinuda, ainuke mõte, et äkki on mingi vaim, sest laps on korra maininud toas mingit kogu. Ma ei osanud muud teha kui oma preestrist venna poolt antud pühitsetuid küünlaid hakata põletama. Hommikupoole kella kolme paiku, suutsin siiski magama jääda. Järgmine päev põles küünal terve päev ja siiani ei ole rohkem seda juhtunud. Kas on kellelgi selgitus, mis see võis olla. Tänud ette.

Jaa jah, hirm oli suur! Aga seda kogemust oligi sulle vaja! Et sa areneks!
Oligi vaim. Et sa lõpuks ometi aru saaks et elu on olemas ka teispoolsuses.
Võta asja nüüd vabamalt. Mina olen elanud koos ühe vaimuga üle 10 aasta. Võid saata ka erakirja.
Kõigega harjub - kujutle nüüd, et uinud. Keegi heidab su kõrvale. Kuuled tema hingamist, kuidas ta ennast liigutab. See kõik on väga tõeline. Kui silmad lahti teed ei ole midagi.
Olen selle kõik läbi elanud.
Sul on vedanud et oled saanud sellise kogemuse. Mitte igal para huvilisel ei vea nii.

Muide - üks soovitus veel. Sina ei ole markkualen. Jää ikka iseendaks!!!
Vasta
#6
(13-11-2013, 18:07 )Veli Joonatan Kirjutas:
(12-11-2013, 10:03 )markkualen Kirjutas: Tere, ei ole siin foorumis just suur kirjutaja aga täna mõtlesin, et nädalataguse juhtumi panen siiski kirja, võibolla oskab keegi seletada, miks ja kuidas.
Elukaaslane oli mul saksamaal koolitusel ja me olime lapsega kodus, nagu ikka pakkisime õhtul kooliasjad ja suundusime magama. Voodi kus magasime on suur ( abieluvoodi ), kell oli 22.00. Viskasin siis ennast lapsekõrvale ja üritasin uinuda aga kogesin elus midagi sellist mida pole varem isegi lugenud kusagilt. Selili magades tundsin kuidas suur voodi madrats liigub, keegi nagu liiguks madratsi all, nii et keha seda selgelt tunneb, see tegi kord ringe, kord ülevalt alla ja nii jälle tagasi, selline tunne nagu keegi silitaks sind madratsi seest. Ma ei suutnud kaua tõusin ülesse ja hitmununa vaatasin voodialuse läbi, madratsialuse aga kõik pikalivisates kordus taas. Ma ei suutnud enam uinuda, ainuke mõte, et äkki on mingi vaim, sest laps on korra maininud toas mingit kogu. Ma ei osanud muud teha kui oma preestrist venna poolt antud pühitsetuid küünlaid hakata põletama. Hommikupoole kella kolme paiku, suutsin siiski magama jääda. Järgmine päev põles küünal terve päev ja siiani ei ole rohkem seda juhtunud. Kas on kellelgi selgitus, mis see võis olla. Tänud ette.

Jaa jah, hirm oli suur! Aga seda kogemust oligi sulle vaja! Et sa areneks!
Oligi vaim. Et sa lõpuks ometi aru saaks et elu on olemas ka teispoolsuses.
Võta asja nüüd vabamalt. Mina olen elanud koos ühe vaimuga üle 10 aasta. Võid saata ka erakirja.
Kõigega harjub - kujutle nüüd, et uinud. Keegi heidab su kõrvale. Kuuled tema hingamist, kuidas ta ennast liigutab. See kõik on väga tõeline. Kui silmad lahti teed ei ole midagi.
Olen selle kõik läbi elanud.
Sul on vedanud et oled saanud sellise kogemuse. Mitte igal para huvilisel ei vea nii.

Muide - üks soovitus veel. Sina ei ole markkualen. Jää ikka iseendaks!!!

Tänan huvitavate vastuste eest, kui keegi sooviks veel lisada, siis ootan meelsasti, sest asi kisub väheke huvitavaks.
Veli, ära praali mu nimevaliku pärast, palju siin foorumis oma nimega ikka on Laugh Aga tänud.


Vasta
#7
markkualen!, ja vastus ka Sulle, kes Sa mulle erakirja saatsid.
Vastan korraga.
See oli aasta 2001 kevad, kui minu juurde ilmus üks vaim. Ta oli noorelt surnud naisterahvas.
Ma ei tea kas ma tahan päris kõike rääkida, aga temast sain ma palju teada nii, et tegin väikese tähestiku ja ühele poole ei ja teisele poole ja. Nagu pisi ouija laud. Pendliga siis otsisin vastuseid. Ja ka sain.
Ega kohe need vastused ei tulnud õieti läbi. Läks ikka algul viltu - omad mõtted segasid. Seda mida mõtlesid - selline vastus tuli.
Lõpuks sain ikkagi nii kaugele, et sain tast teada nii ühte kui teist. Ka selle miks ta minu juurde tuli.
Alati on mingi põhjus. Kui vaim on heatahtlik, siis on kõik OK! Sel juhul ärge põletage küünlaid ega kutsuge ei Ingleid ega Jumalat appi.
Algul võib see kogemus tõesti olla väga hirmutav. Kui keegi heidab õhtul sinu kõrvale magama. Tunned iga tema liigutust jne.
Teisalt - kui olete selle teemaga tuttav - nagu mina olin, siis te mõistate seda mis toimub.
Harjusin temaga ära ja ma ei tahtnudki temast vabaneda, kuigi ka püüdsin vahest. Suurim probleem oli algul kui ta mind keset und üles ehmatas. Pärast seda ei juhtunud.
Praeguseks teda minu kõrval ei ole, kui siis vahest harva. Kui tema peale mõtlen. Ma ei saanud täita tema soovi. Tal jäid mõned mured siia maa peale, mis vajasid lahendamist.
Mina ei saanud teda siiski aidata, kuna ma ei saanudki päris täpselt teada kes ta on.
Nimi ja elukoht üldiselt on teada, kuid see ei ole 100% kindel.
Internetist ei ole midagi leidnud.
Ma ei kahetse seda kogemust - sakutas mu teinekord öösel kehast välja, siis hõljusime lae all ja nägin teda ka näost näkku. Kõige tähtsam on et ei tohi karta. Ei tohi üles ehmatada, tuleb lasta ennast kaasa viia. Midagi ei juhtu.
Ta viis mind ka astraalrännakule. Käisime Valges Majas. Nägin ka Obamat!
See ei ole nali - olen sellest ka enne siin foorumis kirjutanud.
Vasta
#8
(15-11-2013, 18:12 )Veli Joonatan Kirjutas: markkualen!, ja vastus ka Sulle, kes Sa mulle erakirja saatsid.
Vastan korraga.
See oli aasta 2001 kevad, kui minu juurde ilmus üks vaim. Ta oli noorelt surnud naisterahvas.
Ma ei tea kas ma tahan päris kõike rääkida, aga temast sain ma palju teada nii, et tegin väikese tähestiku ja ühele poole ei ja teisele poole ja. Nagu pisi ouija laud. Pendliga siis otsisin vastuseid. Ja ka sain.
Ega kohe need vastused ei tulnud õieti läbi. Läks ikka algul viltu - omad mõtted segasid. Seda mida mõtlesid - selline vastus tuli.
Lõpuks sain ikkagi nii kaugele, et sain tast teada nii ühte kui teist. Ka selle miks ta minu juurde tuli.
Alati on mingi põhjus. Kui vaim on heatahtlik, siis on kõik OK! Sel juhul ärge põletage küünlaid ega kutsuge ei Ingleid ega Jumalat appi.
Algul võib see kogemus tõesti olla väga hirmutav. Kui keegi heidab õhtul sinu kõrvale magama. Tunned iga tema liigutust jne.
Teisalt - kui olete selle teemaga tuttav - nagu mina olin, siis te mõistate seda mis toimub.
Harjusin temaga ära ja ma ei tahtnudki temast vabaneda, kuigi ka püüdsin vahest. Suurim probleem oli algul kui ta mind keset und üles ehmatas. Pärast seda ei juhtunud.
Praeguseks teda minu kõrval ei ole, kui siis vahest harva. Kui tema peale mõtlen. Ma ei saanud täita tema soovi. Tal jäid mõned mured siia maa peale, mis vajasid lahendamist.
Mina ei saanud teda siiski aidata, kuna ma ei saanudki päris täpselt teada kes ta on.
Nimi ja elukoht üldiselt on teada, kuid see ei ole 100% kindel.
Internetist ei ole midagi leidnud.
Ma ei kahetse seda kogemust - sakutas mu teinekord öösel kehast välja, siis hõljusime lae all ja nägin teda ka näost näkku. Kõige tähtsam on et ei tohi karta. Ei tohi üles ehmatada, tuleb lasta ennast kaasa viia. Midagi ei juhtu.
Ta viis mind ka astraalrännakule. Käisime Valges Majas. Nägin ka Obamat!
See ei ole nali - olen sellest ka enne siin foorumis kirjutanud.

Ma kirjutasin eile selle jutu siia parasse üles. Hetkel sain jälle arvutisse.
Ei ole ühtegi arvamust? Kas see tõesti tundub nii fantastiline et keegi ei suuda seda uskuda?
Excu. Kui sind nägin siis rääkisin sellest kunagi kui mäletad.
Minul ei ole vaja midagi tõestada.
Panin selle jutu oma kogemustest siia üles selleks, et need inimesed kes on alles avastamas seda teist maailma kus me elame oma eludevahelised elud saaksid seda meelde tuletada.
See kõik on õige mis ma teada andsin.
Vasta
#9
Veli Joonatan - aga mida sa soovid? Et rahvas siin hakkaks ainult sinu kogemust arutama ja unustaks kõik muu? Oli kogemus - tore. Jagasid seda - tore. Andsid mõnedele mõtlemise ainet - veel toredam. Aga nüüd on käes hetk kui need kes midagi jagasid asjast mõtlevad ja analüüsivad. Kes midagi ei jaganud ja keda ei huvita need ei ütle nii kui nii midagi.
Kord vist juba ütlesin - see on SINU kogemus ehk eelkõige Sinul on vaja sellest õppida ja sellega edasi minna. Teistele on see nagu - nohh reklaam - panni reklaam perenaisele kellel kõik pannid on olemas - võtab teadmiseks, et kui kunagi vaja läheb siis see pann on olemas. Võta rahulikult - kui õige aeg käes ja õige inimene asjal siis võetakse sinuga ühendust. Kui ei võeta siis pole ka midagi hullu.
wink
Vasta
#10
Veli, minule su lugu meeldis ja usun, et tegu tõelise kogemusega. Mulle küll miskit sellist osaks pole langenud, kuid kohtunud vaimudega siiski olen. Ei karda neid, pigem pakuvad huvi, et miks minu juurde tulevad/satuvad, kes on jne. Kontakti nendega pole osanud astuda. Smile
Vasta
#11
(16-11-2013, 16:42 )excubitoris Kirjutas: Veli Joonatan - aga mida sa soovid? Et rahvas siin hakkaks ainult sinu kogemust arutama ja unustaks kõik muu? Oli kogemus - tore. Jagasid seda - tore. Andsid mõnedele mõtlemise ainet - veel toredam. Aga nüüd on käes hetk kui need kes midagi jagasid asjast mõtlevad ja analüüsivad. Kes midagi ei jaganud ja keda ei huvita need ei ütle nii kui nii midagi.
Kord vist juba ütlesin - see on SINU kogemus ehk eelkõige Sinul on vaja sellest õppida ja sellega edasi minna. Teistele on see nagu - nohh reklaam - panni reklaam perenaisele kellel kõik pannid on olemas - võtab teadmiseks, et kui kunagi vaja läheb siis see pann on olemas. Võta rahulikult - kui õige aeg käes ja õige inimene asjal siis võetakse sinuga ühendust. Kui ei võeta siis pole ka midagi hullu.
wink

Panid kümnesse! Nii ongi.
Vasta
#12
Üks asi, mida sellised tegelased teevad, ongi inimese kehast välja viimine. Sellise olendi abil saab lihtsamalt kui muidu, üldjuhul saadavad tagasi ka. Aga enamasti nad lihtsalt niisama solgutavad-hirmutavad. Eks neid ole ka mitut sorti. Mind kehast välja pole veel keski viinud.
Vasta
#13
(16-11-2013, 17:43 )Marina Kirjutas: Üks asi, mida sellised tegelased teevad, ongi inimese kehast välja viimine. Sellise olendi abil saab lihtsamalt kui muidu, üldjuhul saadavad tagasi ka. Aga enamasti nad lihtsalt niisama solgutavad-hirmutavad. Eks neid ole ka mitut sorti. Mind kehast välja pole veel keski viinud.

Marina - esiteks pole tegemist olendiga. Tegemist on inimhingega kes asub hetkel kehastuste vahel. BARDOS!
Kui nad võtavad ühendust kehas olevate inimestega siis on selleks alati olemas PÕHJUS.
Midagi jäi siin maa peal tegemata. On vaja midagi teada anda et keegi saaks mingi probleemi lahendada.
Ma ei kahetse seda kogemust. Olen pigem õnnelik et sain tunda midadagi sellist.
Vasta
#14
Mina ka ei kahetseks wink

Aga selline bardos kinniolev inimhing pole siiski mitte kõige tüüpilisem madratsikõigutaja ja jalustsikutaja.

Aitäh oma kogemust jagamast, VJ. Sellist tõesti on suht harva - oletan?
Vasta
#15
(16-11-2013, 18:10 )Marina Kirjutas: Mina ka ei kahetseks wink

Aga selline bardos kinniolev inimhing pole siiski mitte kõige tüüpilisem madratsikõigutaja ja jalustsikutaja.

Aitäh oma kogemust jagamast, VJ. Sellist tõesti on suht harva - oletan?

Marina - hing ei ole kinni mitte bardos, vaid maa peal.
Vasta
#16
(12-11-2013, 15:02 )markkualen Kirjutas: [quote='Kabala' pid='189849' dateline='1384258873']

Külmatunne oli tõesti ja mitte vähe, hmm, huvitav miks siis inimesed sellest nii vähe räägivad, see on julm kogemus, kui keegi sind madratsi seest katsub.

Sellest räägitakse vähe seetõttu, et inimesed ei pööra sellele palju tähelepanu. Mul on endal tuttavaid kes kaebavad, et neil nagu tõmmatakse tekki pealt ära aga keegi käperdanud siismaani pole. Alati ollakse selle vahel, et kas tõesti oli mingi kummitus või vaim või lihtsalt unisena kujutati endale ette. Ja kui selle peale mõelda siis tundub see esialgu nii jabur ja siis lihtsalt unustatakse see kiirelt. Sammuti mängib rolli ka see, kui sul on toas vana peegel. Kui sellest lahti saad, pead selle vist hävitama muidu muutub asi hullemaks. Tuttavad võtsid peegli toast ära aga ei hävitanud seda ja asi muutus hullemaks. Vb aitab kui hävitada peegel?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Energiasammas voi miski muu Ken 4 3,327 03-07-2012, 08:55
Viimane postitus: Celtic
  Vaimuvanker või miski muu ? Kribu 8 3,903 22-08-2009, 15:01
Viimane postitus: Kribu
  Miski kiusab une ajal.. triinu 5 3,718 29-07-2009, 13:35
Viimane postitus: triinu
  Toa ukse eest liikus mööda üks roheline kuju ja voodi värise littlesch 2 2,350 27-07-2009, 14:16
Viimane postitus: Ares

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat