Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pärlselja
Autor Sõnum
KummitusKummikus
Uustulnukas

28-11-2013 09:04
Postitus: #1
Pärlselja
Tere!
Selle aasta augusti paaril viimasel päeval läksime mu uue klassi ja kogu kooliga pärlseljale kaheks päevaks laagrisse. Seal meie majades netti polnud, küll aga oli hea netis käia teiste, gümnaasiumide ja 6-9 kl. Majade juures. Meie olime 5. Klass. Ja meie maja oli kõige metsapool. Tagant ja vasakult oli mets, ees oli paar kuuske ja veel mõned puud. Kasvu järgi pakukdin vanuseks kõigil 30-100 a. Igatahes, kui poisid hakkasid jalaga vastu me toa ust lööma ja kiusama, läksin mende samade vanade puude juurde, oli pime. Ma olen umbes 8. Eluaastast hakanud tundma, kui keegi, keda pole ei näha ega kuulda, on läheduses. Ja mul on tänu enneaesele sündimisele parem silm näeb väga halvasti, küll aga näen sellega energiakogusi, vaime. Inimeste energia osas pole kindel. Aga seal puu juures ma tundsin kellegi väga tugevat energiat. Ma pole ausaltöeldes mitte kunagi nii tugevat energiat tundnud. Jooksin tagasi majja. Pärast veel, kui diskole läksin, nägin kuskil poole tee peal vana lagunenud maja, tollel oli tõeliselt kummaline energia, tundsin end nagu vangis. Kui sama teed tagasi läksin, maja polnud... On kellelgi sarnaseid kogemusi ,teadmisi?
Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

28-11-2013 12:29
Postitus: #2
RE: Pärlselja
Mõnedel vanadel puudel on endal väga-väga tugev energia, tugevam kui nii mõnelgi inimesel. Kui "sobivas olekus" puu lähedusse sattud, siis füüsiliselt ja vägagi füüsiliselt väga tuntav.

Vana maja võis olla tajunihe minevikku. Mõne koha peal pidi seda sagedamini juhtuma. Koha ja inimese energeetika koosmõjul hakkab inimene "nägema" mineviku esemeid, sündmusi, inimesi. Peabki paistma imelik, muidu ei tee vahet, mis reaalsusest miski pärit on, ja hakkab segama.

Brain expedition.
Veli Joonatan
Veteran

28-11-2013 12:35
Postitus: #3
(28-11-2013 09:04 )KummitusKummikus Kirjutas:  Tere!
Selle aasta augusti paaril viimasel päeval läksime mu uue klassi ja kogu kooliga pärlseljale kaheks päevaks laagrisse. Seal meie majades netti polnud, küll aga oli hea netis käia teiste, gümnaasiumide ja 6-9 kl. Majade juures. Meie olime 5. Klass. Ja meie maja oli kõige metsapool. Tagant ja vasakult oli mets, ees oli paar kuuske ja veel mõned puud. Kasvu järgi pakukdin vanuseks kõigil 30-100 a. Igatahes, kui poisid hakkasid jalaga vastu me toa ust lööma ja kiusama, läksin mende samade vanade puude juurde, oli pime. Ma olen umbes 8. Eluaastast hakanud tundma, kui keegi, keda pole ei näha ega kuulda, on läheduses. Ja mul on tänu enneaesele sündimisele parem silm näeb väga halvasti, küll aga näen sellega energiakogusi, vaime. Inimeste energia osas pole kindel. Aga seal puu juures ma tundsin kellegi väga tugevat energiat. Ma pole ausaltöeldes mitte kunagi nii tugevat energiat tundnud. Jooksin tagasi majja. Pärast veel, kui diskole läksin, nägin kuskil poole tee peal vana lagunenud maja, tollel oli tõeliselt kummaline energia, tundsin end nagu vangis. Kui sama teed tagasi läksin, maja polnud... On kellelgi sarnaseid kogemusi ,teadmisi?

Lugedes sinu kirjutatud juttu jääb mulje et sul on tõesti mingid võimed mida teistel ei ole.
Kuna sa kirjutad siin foorumis on sul ka ilmselt para huvi.
Soovitus minu poolt oleks et sa hakkaksid oma võimeid teadlikult arendama.
Alusta sellest, et hakkad lugema vastavat kirjandust. Seda on ilmunud tohutult.
Tähtis on see et ei tohi alustada mingist keerulisest "mulast" vaid lihtsast ja huvitavast. Minnes edasi järk järgult.
Ei ole ju mõtet hakata jalgratast leiutama. Lihtsam on võtta teiste kogemused teadmiseks.
Kui soovid raamatusoovitusi anna ise teada. Olen kindel et saad neid kuhjaga.
Lisan veel, et sinu puhul varitseb veel selline oht et kui teismelise iga üle läheb siis kaovad ka võimed.
Praegu on siis ehk õige aeg neid võimeid kinnistada. Et see ei oleks mingi mööduv nähtus.
Tegele siis sellega!
(selle postituse viimane muutmine: 28-11-2013 13:10 Veli Joonatan.)

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
KummitusKummikus
Uustulnukas

28-11-2013 19:10
Postitus: #4
Re: Pärlselja
Ma sooviks töesti mingit soovitust kitjanduse vallas...
Parahuvi mul juba pikka aega olnud, aga kuidas neid võimeid nö. Kinnitada?

Veli Joonatan
Veteran

29-11-2013 15:15
Postitus: #5
Arvan et alguseks sobiks hästi (ehk saad raamatukogust)
Hans-Joachim Zillmer - Darwini eksitus
Hartwig Hausdorf - Kummalised reaalsused (salateedel tundmatusse)
Hartwig Hausdorf - Kohtumised hoomamatuga (Fantastiliste fenomenide reisijuht)
Ka kolmas raamat on sellelt kirjanikult ja uurijalt ilmunud, aga kahjuks ei oma. Kui kellelgi on müüa, siis paluks ühendust võtta.
See, kuidas oma võimeid kinnistada ja ka edasi areneda on ka paras pähkel minu jaoks. Ühest vastust ju ei ole. Iga päev muutub midagi.
Igal juhul ära hakka "usklikuks" ega astu mingisse sekti!
Küllap jõuame sel teemal veel rääkida.
Tervitused!

KummitusKummikus
Uustulnukas

29-11-2013 20:16
Postitus: #6
Re: Pärlselja
Huuh, ma just hakkasin buddha ja budismi kohta hiljuti uurima, aga nüüd siis tean, et kilomeetrite kauguselt kaarega mõõda siuksetest asjadest...
Mingiaeg lähen raamatukokku, ehk on neid hea ka vabaraamatu kphustuslikuks kirjanduseka kasutada...
Keegi võiks siinsamas alafoorumis kiigata ka mu teise teemasse, teema nimi on üks üsna hirmuäratav juhtum

haneracryth
Vana kala

29-11-2013 21:43
Postitus: #7
Pea silmas ühte väga olulist asja - ära torma! Kaks jalga peavad sul alati kindlalt maas olema ja võta rahulikult, mis sulle kätte tuleb, aga ära üle pinguta. Ka elevanti süüakse palahaaval. Sinu vanuses lehekülg-paar päevas on piisav. Ja mõtle. Ja küsi ja küsi veel ja mõtle jälle. Aga hommikul on jälle koolipäev ja seal peab sul selg sirgu olema.
Budismist ei pea suure kaarega mööda käima, budism ei ole sekt, millest end eemale hoida. Enne nii karmi otsuse tegemist oleksid võinudki juba mõne küsimuse küsida Smile
Vabaraamatuks võta midagi maisemat wink
Veli Joonatan
Veteran

30-11-2013 13:42
Postitus: #8
(29-11-2013 21:43 )haneracryth Kirjutas:  Pea silmas ühte väga olulist asja - ära torma! Kaks jalga peavad sul alati kindlalt maas olema ja võta rahulikult, mis sulle kätte tuleb, aga ära üle pinguta. Ka elevanti süüakse palahaaval. Sinu vanuses lehekülg-paar päevas on piisav. Ja mõtle. Ja küsi ja küsi veel ja mõtle jälle. Aga hommikul on jälle koolipäev ja seal peab sul selg sirgu olema.
Budismist ei pea suure kaarega mööda käima, budism ei ole sekt, millest end eemale hoida. Enne nii karmi otsuse tegemist oleksid võinudki juba mõne küsimuse küsida Smile
Vabaraamatuks võta midagi maisemat wink

Jah, ma ühinen selle arvamusega. Kõik need lapsepõlves loetud raamatud, nagu sari" Seiklusjutte maalt ja merelt " ja varasemalt Astrid Lindgreni raamatud on kujundanud minu maailmavaadet.
Üks minu lapsepõlve lemmikuid - "Väike Tjorven Pootsman ja Mooses".
Kui saad kätte midagi sellist, mis oli minu lemmik , siis sa ei pettuks - see sobiks just täpselt sulle. G.Trease - "Saladuse võti". Ilmunud 1964. Sisaldab 3 ajaloolist jutustust. Väga põnev! Seda raamatut soovitan väga.

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog