Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valged helbed
#1
Nagu lumi.

Selline sadas täna õhtul minu köögitasapinna kohal olevast lambist kraanikaussi. Ilma jälgi jätmata.

Oleksin selle mingit sorti hallukate süüks ajanud, kui mõne aja pärast poleks sama sadanud köögilaua kohal olevast lambist.

Mõistuspärast seletust ma juhtunule ei leia.
Vasta
#2
Ma mõtlesin ka eelmine aasta, et olen vist kaikaga pähe saanud ja näen tähti, hiljem juhtus paarkorda veel. Seega küsimus, et kas sul on silmad nagu väsinud või kanged. Seeselleks aga hiljem tulid selletõttu hõljukid, mis nüüdseks küll kadunud, kuna võtsin teatud meetmed kasutusele.
Vasta
#3
Silmadega kõik korras, va loomulik, ealiste iseärasuste ning arvutitööga kaasaskäiv mõningane amortisatsioon Laugh
Polnud ma tol õhtul isegi mitte väsinud – oli vaba päev. Olin mõnevarra kannatanud küll peavalu all, kuid tänu tabletile oli see õhtuks läinud.
Segaduse minus tekitas see, et kuna mul laes lampe üheksa ja köögitasapinna kohal kuus ning nad kõik põlesid, siis miks just need kaks võtsid omale minu tähelepanu tõmmata Laugh
Lisaksin täpsustuseks, et tavaliselt pean pisikesi anomaaliaid, nt mingeid silmanurgast nähtud välgatusi või varje, konteksti mittekuuluvaid helisid jne, mingit laadi enneteks või nö äratuskellaks ning teravdan tänu nendele tähelepanu ümbritseva suhtes – olgu selleks siis mõni unustatud pakiline tegevus või hoiatus teele jooksva looma osas.
Vasta
#4
Kui need olid nagu sädemed siis kindlasti on tegu väsimuse märgiga. Kuid siis on sädemed igal pool kuhu vaatad ehk Sinu enda silmades. Aga kui ainult neis kahes Sinu väidetud kohas siis jään vastuse võlgu.
Vasta
#5
Sedasi saab ka silmi testida verevarustuse osas ja vist ka kolmiknärvi osas, et kustutad toas tule ja vaatad kuidas silmad pimeduses kohanevad, kas on erinevusi silmade vahel, kui kaua aega võtab ja kui palju hakkab nägema. Kui on kohanenud, siis vaatad ühe ja teise silmaga.
Vasta
#6
Kui te sattute selle lumesaju, või valge udu sisse – ärge siis vehkima ja seda laiali ajama hakake.
Olge ilusti ja kenasti paigal ja hästi rahulik. See asi kaob, mõne aja pärast ise ära.
Häda ta kellelegi ei tee, aga ta on huvitav!
Vasta
#7
Just-just! Ka minu arvates oli tegemist huvitava nähtusega ning seepärast seda teiega jagasingi!
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat