Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sammud majas
Autor Sõnum
MarkoJ
Uustulnukas

11-12-2013 03:55
Postitus: #1
Sammud majas
Tere!

Olen 19 a. vana poiss ja elan Pärnumaal (Enamasti linnas kooli ja töö pärast. Muidu kui mul tuleb koolist ja tööst pikkem paus siis soojade ilmade korral lähen maale)

Minu kogemusest siis.

Nimelt Elasin kunagi Tallinna külje all (Olin päris noor. Vist 15 a. vana ehk?) ja vanemad hakkasid otsima meile maja, kus elada, sest korteri elust oli villand. Sissetulek oli ka suhteliselt hea, et maja osta ja sammuti olime parasjagu hiljuti kinnisvara maha müünud (Vanemad noh. Mitte mina ei müünud). Ja kuna isa on alati unistanud elada pärnu lähedal või seal külje all või üldse seal linnas lausa siis otsisime maja hea hinnaga. Maja leidsime. Oli hea hinnaga (1,3m (kroon)).

Maja on suur ja lai. 2 korrust - all 3 magamistuba, saal, dušš, saun ja köök. Teisel korrusel 6 magamistuba (ehitasime juurde ka puhketoa köögi kohale)(Ehk siis tegemist oli vene ajal ehitatud mingi kool (kivimaja) pluss juurdeehitus (puitmaja) ja sellest sai mingi ohvitseride kogunemiskoht vms (ma ise täpselt ei tea) ja kui tuli Eesti aeg siis renoveeriti ja kasutati kui puhketaluna seda maja.

Maad on umbes 2 - 3 hektarit.

Okei, siis põhi asja juurde. Nimelt terve minu pere ja mina magasime ühes toas (2 voodit millest üks oli suur ja lai ja teine nn. üheinimesevoodi) ja ema oli parasjagu lapseootel ja läks hommikul külma sauna pesema (soe dušš on olemas aga lihtsalt maja külm kuna maja soojustuseks on kõigest Laudis, karkass, saepuruplaat, tõrvapapp, karkass ja välislaudis). Lõpetas pesemise, läks sauna eesruumi ja hakkas sokke jalga tõmbama (sauna uks oli kinni ja sauna ukse taga on veel uks mis viib suurde saali) ja kuulis, et keegi läheb kõrvalt mööda koridori saali. Teeb saali ukse lahti ja paneb ka kinni (see mida ema kuulis). Ema samal ajal hüüdis, "Palun tule aita mul sokid jalga tõmmata!" (Suur kõht ees ja ei ulata sokke jalga tõmbama). Saanud siis sokid jalga läbi häda, läks vaatama suurde saali, et kes sinna siis ikkagi läks. Ennast ilmutas lihtsalt tühi saal. Nagu oleks tont või vaim saali läinud. Igatahes tuli ema mööda koridori tagasi magamistoa juurde. Enne kui ta pesema läks, oli ta toa ukse kinni tõmmanud (Ukse ees oli võti ka koridori poole). Uurinud siis ust ja selle võtit siis mõlemad seisid täiesti paigal. Ema tegi ukse lahti ja vaatas, et mina magan oma ja isa oma voodis. Ja siis sai emale selgeks see, et kas ta kuulis luulusid või midagi taolist.

Ega mina ja isa seda lugu ei uskunud. Pole kunagi uskunud selliseid asju kuniks selleni kui ma emaga köögis olin ja ülevalt korruselt kõvad rasked sammud käisid. Uurisime siis miks ja kes too selline meie majas on. Tuli välja et Eesti ajal maja renoveerinud mees oli suur ja tüse ning oli autoavariis surma saanud (eelmise omaniku poeg (Soomlased)) seejärel oletasime, et see on tema. Peale seda ema karjus nn selle vaimu või asja peale, et ta enam ei ehmataks. Peale seda pole ühtegi sammu ega liikumist enam kuulnud. Nagu teda enam ei oleksi.

Igatahes arvan mina sellest vaimust nii palju, et kui ta ei ole selline märatseja ja on rahulik siis ta lihtsalt tahab olla seal majas kuna ta on oma hinge sinna sisse pannud juba (renoveeris - saate aru kyll, mida ma mõtlen) ja minul pole selle vastu midagi kuni ta ennast ei ilmuta

Ehk on teil mulle teisi võimalusi pakkuda, et miks ta on või kes ta on või mida iganes. Lihtsalt olen huvitatud selle asja koha pealt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelikud helid majas Pärnu 9 4,773 10-04-2014 12:27
Viimane postitus: katakaroliina
  Deemoni-poltergeisti ristand majas SataNisT 35 11,510 28-12-2011 08:17
Viimane postitus: Celtic
  Meie majas kummitab. raneth 8 5,894 18-10-2011 13:44
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Tähelepanekud Eesti-aegses majas Nõmmel Ander3 2 2,937 17-05-2011 21:08
Viimane postitus: Tom
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 4,424 07-04-2011 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Vanas majas lapse sammud pagaripiparkook 9 3,969 15-11-2009 17:40
Viimane postitus: kristjan231
  Imelikud helid ja sammud. Muumi 13 4,253 23-10-2009 15:30
Viimane postitus: RoosakasT2pp-
  majas on keegi punapats 2 1,958 30-09-2009 10:33
Viimane postitus: Rollu
  Kummitus (?) vanas majas. -KMS- 54 13,073 29-09-2008 17:41
Viimane postitus: villu
  Majas käimised. KarlGregori 6 2,505 10-03-2008 22:19
Viimane postitus: Iiris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog