Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Venna vaim kaitseb mind?
Autor Sõnum
pekine
Uustulnukas

15-12-2013 15:42
Postitus: #1
Venna vaim kaitseb mind?
Tere!
Minu vend suri umbes kuuaega tagasi ära, oli minust vanem, kuid siiski liiga noor, et surra. Peale tema surma on juhtunud kummalisi asju. Kodus kustusid talle süüdatud küünal, ühekorra ma olin üksi kodus ja oli jube kõhe olla, panin korteris kõik tuled põlema, köögis aga läks tuli kustu. Öö peale õnnetust mu õde nägi venda seismas tema voodi juures. Lisaks käis vend ka tädi unenäos ja ütles oma viimased soovid ja sõnad meile. ( Tädi tegeles matuste korraldamise ja muu seesugusega. ) Üks päev käis ta ka minu unes, kus rääkisin temaga (küsisin, et, kas ta jääbki meie juurde nüüd ja ta vastad,et jah) ja peale unenägu, kui olin ärkvel, tundsin, et keegi kallistab mind. Samuti on temaga unes rääkinud mu õde ja teine vend. Kass käitub imelikult, jookseb hirmunult ühest toast teise ja kui küünal süüdata, siis leek väreleb. Panin neli küünalt korraga põlema, ( kuna neli inimest hukkusid samal ajal), kuid ainult minu venna küünla leek käis nõnda pikali-püsti, pikali-püsti.

Vahel on lihtsalt tunda, et ta on minu juures.. Kas olen lihtsalt peast segi või on see päriselt võimalik?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

15-12-2013 16:24
Postitus: #2
RE: Venna vaim kaitseb mind?
Lihtne ja kiire vastus - on küll võimalik.
Kõik see on sinu tunde ja tunnetuse tasemel.
Minu teada ei ole ükski nimetatutest tõestatud.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Veli Joonatan
Veteran

15-12-2013 17:09
Postitus: #3
Mitte et ta kaitseks just Sind (küllap ta seda ka teeks), pigem jätab hüvasti.
Parem on teda mitte segada oma mõtetega. Katsu tema peale vähem mõelda. Nii aitad teda kõige paremini.
Siis ei hoia teda siin maal enam miski kinni ja ta saab jätkata oma arenguteed teispoolsuses.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
kalldunn
Vana kala

15-12-2013 17:17
Postitus: #4
. Teie vend on tõesti teie pool. Ta on mingil põhjusel siia kinni jäänud.
Aga ma ei usu, et ta teid kaitseb. Muidu küünal ei väriseks.
Kõigepealt tuleb õppida ennast kaitsma.
Käed kokku, silmad kinni, kujutage endale ette lassotantsijat, kes keerutab lassot päripäeva, olles ise selle ringi sees. Moodustage sellest ringist enese ümber kuldne kuppel. Kui see õnnestub, võtke küünlad ja asetage need ringi sisse põlema. Selle leegiga põletame ära kogu musta enese ümbert ja enese seest. Seda harjutust võib teha igas olukorras.
Magama minnes. Käed kokku, ring ümber ja magama. ( Kui olete juba ringi ja tule küsitluse selgeks õppinud. Saate seda kasutada ka oma eelnenud elude puhastamisel). Võtke küünal kätte, käige oma elamine läbi, hoidke põlevat küünalt suu ees, natuke allpool ja puhuge nii, nagu te puhuksite selle leegi mööda oma elamist laiali.
Soovitan muretseda süsimusta, või lumivalge kassi. Aga see pea olema tõeline jahimees HIIRTEKUNINGAS siis on temast kasu
Soovitan veel, võtta oma igapäevasesse arsenali ühe rituaali.
Sellest räägib Jlona Kaldre selle saate esimese episoodi lõpus, see on väga vana rituaal.
http://www.tv3play.ee/play/330940?autostart=true
Igal hommikul ja õhtul, oma nägu külma veega pestes, tehke vett täis kättega liigutus ülalt alla, ise seejuures öeldes või mõeldes, ANDESTAN JA LASEN LAHTI, või; ANDESTA JA LASE LAHTI. (mõlemad on õiged). Lisan siia veel üle pisikese detaili. Kui käed on alla jõudnud, tehke liigutus, viskan käte küljest kõik minema. Niimoodi kolm korda hommikul ja õhtul. Iga päev. Olen veendunud et pikas perspektiivis see mõjub. Ka teie probleemile.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Kabala
Uustulnukas

15-12-2013 21:47
Postitus: #5
Peast segi sa loomulikult ei ole ja päriselt ongi see nii. Ainus asi, mis ei pruugi just kõige tavalisem tunduda, on kassi reaktsioon. Sa väidad, et kass jookseb hirmunult ühest toast teise. Kass näeb vaimolendeid - seda siis sarnaselt sellega, nagu meie (nõiad) neid näeme. Miks peaks aga kass olema hirmunud, kui tegu on ainult venna vaimuga ?

Probleem võib muidugi olla kassis, kuna mõned kassid ei ole lihtsalt ise päris paigas jne. Samuti võib olla probleem selles, et liigub ringi ka veel keegi ...

Aga see, et kass kardab väidetavat venna vaimu, see on ainus asi, mis kogu loo juures mõtlema paneb. Muu on kõik ju tavaline Smile Kui nüüd tegu oleks mingi kurjemat sorti vaimolendiga, peaks kass üldjuhul hakkama võitlema. Kui tegu sinu vennaga (või kellegagi, kes ei ole halb), siis peaks kass jääma lihtsalt midagi (kedagi) vaatama. Koer jookseb hirmunult eest ära ja tõmmab saba jalge vahele. Kassid nii ei tee - see siis on ka üks põhjus, miks paljud nõiad endale just kassi abiliseks on valinud.
kalldunn
Vana kala

16-12-2013 09:09
Postitus: #6
Kassi käitumist kirjeldades on Kabala/l täiesti õigus. Ma ei tea, kas olete kuulnud väljendit; petsopi – petsopi vastu. Selleks sobivad kõige paremini süsimust või lumivalge kiisu. Minu omad ei lase mitte ühtegi võõrast vaimu siia, eriti kurjad on nad mustade kogumite suhtes. Oma mõõkadega kistakse nad kohe tükkideks ja hävitatakse ära.
Kuna pekine mainib siin, et vend sai surma mingi õnnetuse tagajärjel. Siis saab seda võtta kui vägivaldset surma. Aga vägivaldse surma puhul käitub hing nii:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid173342
kui ta just, enne oma surma, veel teadvusele ei tulnud. Annaks jumal!
Arvan siiski, et teie puhul on kõige õigem õppida selgeks enesekaitse.
Küünlait põletage igal pool. See puhastab ruume ning aitab vennal ka end puhastada.
Teie ei suuda ju saavutada spiritistliku meditatsiooni tasandit. Ning teie ei
suuda sooritada vastavaid protsetuure.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Raibert IV
Bännitud

17-12-2013 14:08
Postitus: #7
vaime ega teispoolsust ma ei usu, ma arvan, et Sulle ja Sinu perekonnale need asjad lihtsalt tunduvad, aga kui need asjad just häirivaks ei muutu pole hullu - eks see ole seotud lihtsalt leinast ülesaamisega.
Aga kassiga ole palun ettevaatlik - vii ta igaks juhuks vet. arsti juurde, kui saad, minu kass hakkas ka eelmine aasta umbes praegusel ajal (veidi enne jõule) veidralt käituma - tormas ringi ja kräunus - ja kuu aega hiljem läks tal tervis kehvaks ja ta suri, täpset põhjust ei teagi, küllap mingi sisemine haigus. Niiet ma kardan, et ka sinu kassil võib midagi viga olla ja see ei pruugi vaimuga seotud olla, olgu see vaim seal siis olemas või mitte, sest Sinu kassi käitumine meenutab mulle väga minu kassi käitumist enne haigust Sad
(selle postituse viimane muutmine: 17-12-2013 16:54 Nielander.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnus jäi turvakaamerale vaim? rebane20 23 8,227 19-11-2017 00:01
Viimane postitus: Nielander
  Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta SuperHit80 28 13,731 06-03-2015 19:48
Viimane postitus: Black Goat
  Vanavanaisa vaim Elessandra 2 2,567 26-10-2014 13:20
Viimane postitus: torukoll
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 7,537 02-01-2014 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Mind nähti helendamas ja hõljumas Annukas5 5 2,474 31-08-2013 10:27
Viimane postitus: Staffi
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 2,686 16-04-2013 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Vaim surnuaiast? Helkuu 11 5,365 05-04-2013 19:20
Viimane postitus: ParaHuviline
  Vaim või misasi? gfreak 12 4,594 26-08-2012 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Vaim kummitab jupats333 3 2,812 25-07-2012 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,019 29-04-2012 21:28
Viimane postitus: kivikirst

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog