Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lapse palve
#1
Mind on eluajal jälitanud müstika selles, et minu vanaema, kes oli haige ja mina palusin, meieisa palves, 5 aastasena 20 aastat veel elada. Oleksin palunud rohkem...Kuid jah, nii kuidagi juhtus, et elaski ta veel 20 aastat
Vasta
#2
(18-12-2013, 17:37 )Rote Rosen Kirjutas: Mind on eluajal jälitanud müstika selles, et minu vanaema, kes oli haige ja mina palusin, meieisa palves, 5 aastasena 20 aastat veel elada. Oleksin palunud rohkem...Kuid jah, nii kuidagi juhtus, et elaski ta veel 20 aastat

On olemas see meie materiaalne maailm ja on ka olemas peenmateriaalne maailm. Vaimne maailm. Elu toimub mitmetes sagedustes.
Kõik inimesed kes siin maa peal on kehastunud on omavahel tihedalt seotud. Me kõik mõjutame oma tegude ja isegi mõtetega üksteist.
Oleme üks.
Vasta
#3
(18-12-2013, 17:55 )Veli Joonatan Kirjutas:
(18-12-2013, 17:37 )Rote Rosen Kirjutas: Mind on eluajal jälitanud müstika selles, et minu vanaema, kes oli haige ja mina palusin, meieisa palves, 5 aastasena 20 aastat veel elada. Oleksin palunud rohkem...Kuid jah, nii kuidagi juhtus, et elaski ta veel 20 aastat

On olemas see meie materiaalne maailm ja on ka olemas peenmateriaalne maailm. Vaimne maailm. Elu toimub mitmetes sagedustes.
Kõik inimesed kes siin maa peal on kehastunud on omavahel tihedalt seotud. Me kõik mõjutame oma tegude ja isegi mõtetega üksteist.
Oleme üks.

Sellest tean, kuid kuidas siis miski muu, kui minu palve minu armsa vanaema surmale ei mõjunud?

Vasta
#4
(18-12-2013, 18:15 )Rote Rosen Kirjutas:
(18-12-2013, 17:55 )Veli Joonatan Kirjutas:
(18-12-2013, 17:37 )Rote Rosen Kirjutas: Mind on eluajal jälitanud müstika selles, et minu vanaema, kes oli haige ja mina palusin, meieisa palves, 5 aastasena 20 aastat veel elada. Oleksin palunud rohkem...Kuid jah, nii kuidagi juhtus, et elaski ta veel 20 aastat

On olemas see meie materiaalne maailm ja on ka olemas peenmateriaalne maailm. Vaimne maailm. Elu toimub mitmetes sagedustes.
Kõik inimesed kes siin maa peal on kehastunud on omavahel tihedalt seotud. Me kõik mõjutame oma tegude ja isegi mõtetega üksteist.
Oleme üks.

Sellest tean, kuid kuidas siis miski muu, kui minu palve minu armsa vanaema surmale ei mõjunud?
Meile kõigile on siin maa peal antud oma aeg. Kui inimene on end siin maa peal ammendanud siis tuleb lahkuda. Surm ja sünd jälle. Uue algus. Saa siis palun aru et oleme ju tegelikult igavesed hinged. See meie materiaalne keha on väga ajutine.
Vasta
#5
(18-12-2013, 18:15 )Rote Rosen Kirjutas: Sellest tean, kuid kuidas siis miski muu, kui minu palve minu armsa vanaema surmale ei mõjunud?
Ega siin ei saagi üheselt vastata, asi on ikka natuke keerulisem.
Kui on sügavam huvi, siis võiks lugemiseks soovitada raamatut
"Hinge rännak" (ilmunud raamatutest kõigepealt esimene):
https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/isik?15483 ja foorumiteema
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2647
Vasta
#6
Kuigi teema on suhteliselt vana, vastan siiski:
Mina isiklikult usun Universumisse ja mõtte jõusse. Universum on kõiksus, kõiksus on jumal ning sellese kõiksusesse kuulume ka meie. Meis kõigis on tükike jumalat, ning tänu sinu tugevale mõtte jõule anti su vanaemale veel aega elada. Samuti on võimalik, et su vanaema pidigi elama 20 aastat peale haigust veel, või on lihtsalt tõesti see jumal olemas. Kõik on võimalik Laugh
Vasta
#7
(11-01-2014, 19:49 )KummitusKummikus Kirjutas: Meis kõigis on tükike jumalat, ning tänu sinu tugevale mõtte jõule. Kõik on võimalik Laugh
Kogu elu mind piinanud, minu omad teadatahtmisesoovid olen nüüd saanud teadvaks, lõpuks. Olen 60 aastane. Aastaid olin küsinud, ei tea kellelt, endalt? mõndagi, miks oli nii, kes tegi, tasapisi on siis kõik selgunud imelike juhuste läbi. Kõik petmised, mida kahtlustasin. Kõik soovid, mida soovisin on täitunud.. Soove ikka suudan veel välja mõelda )


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas lapse fantaasia või eelaimus... Scarlett 4 3,769 10-06-2012, 18:57
Viimane postitus: alar

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat