Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kardan magama jääda.
#1
Sooviks veidi nõu.Ma ei julge viimased pool aastat magama minna. Lihtsalt väga halb on ja igasugused kohutavad asjad, mida kunagi näinud ja lugenud või kuulnud olen ,tulevad meelde. Ka on mul haiglane hirm ,et kui magama jään , siis midagi juhtub ja magades ei jõua ma ennast kaitsta või kiiresti reageerida.Ka näen vahel häirivaid unenägusid. Kannatasin kunagi unehalvatuse all, kuid õppisin sellega toime tulema ja nüüd ei ole pikka aega olnud. Üleeile aga kogesin midagi taolist, kuid teistsugust.
Nägin unes , et magan samas kohas , kus ma tegelikult olin.Järsku tõmbus mul südame koha pealt köik valusaks ja krampi ja ma ei saanud hingata. Mu mees magas mu kõrval ja oli ärkvel, üritasin öelda et ei saa hingata aga keegi nagu ei kuulnud mind. Lõpuks ütlesin madala häälega nagu öudukates et ma ei saa hingata ja nägin ,nagu keegi üritaks minuga eksokrismi teostada.Kartsin et sellepärast ma hinagata ei saagi ja köik läks hullemaks. Seejärel ärkasin üles. Selline tunne oli ,nagu ma olekski just valjult karjunud aga mu mees ütles, et ta ei kuulnud midagi. Kardan , et see oli ka unehalvatuse üks vormidest. Väga hirmus on sellist asja kogeda.
Eile ei julgenud ma jällegi magama minna. Olin 9gagis ,kuni uni tuli ja jäin isegi magama. Hommikul ärkasin ja avastasin ,et mu kaks sõrmust ,mida ma kunagi ära ei võta, on mu kramplikult peopesas ja panin need kähku sõrme tagasi, kuna olen mingil määral ebausklik ja usun ,et üks sörmus kaitseb mind , kuna see on mu vanavanaema oma ja vanaema kaudu lõpuks minule antud.Miks ma peaks läbi une midagi sellist tegema?
Küsimus oleks , kas ma peaksin abi otsima kuskilt, kuna ma kardan utoopilisi asju ja näen halbu unenägusid ning, kas see võib olla seotud kuidagi sellega ,et käisin sama õhtu enne esimest halba unenägu surnuaias ja kas sealt võib kaasa saada halba energiat?
Vasta
#2
Unenäod unenägudeks, aga äkki mõtle või katsu jälgida, mis ärkvel olles toimub, äkki sult nõutakse midagi, milles sul vähe enesekindlust või alaväärtustad ennast. Unenäod on selline veider asi, et nad proovivad tekkitada sulle mingi emotsiooni, sinu töö oleks nüüd see, et ära arvata, mis sulle sarnast tunnet tekkitab päris elus. Ja ära kaalutle mingeid surnuaedasid, koledaid lugusid, filme.
Vasta
#3
Äh ikka jah ennem leia omale tasakaal omade vahenditega ehk siis uuri oma "sümptomeid"
Vasta
#4
Aitäh!Smile Kohe rahustav on lugeda sellisteid vastuseid. Enne kui tuttavale rääksin , tegi ta kohe ehmunud näo ,et issand kui öudne, nii hakkas omal ka halvem.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hirm magama jäämise ees zora 20 9,842 01-02-2020, 19:59
Viimane postitus: liisi1-

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat