Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitus muutub aktiivsemaks
#1
Selline mure, et elan vanas majas juba 7 aastat.
Selles on koguaeg olnud märke kummitusest, tuled lähevad ise põlema ja kustuvad ära, Kuulda on kontsadel kõndimise samme ja pühkimist, asjad kukuvad riiulitelt alla.
Täna istusime kahekesi toas ja järsku hüüdis keegi naise häälega teisest toast kas appi või aitab, ei saanud täpselt aru kumb. Kõik uksed olid lukus, aknad kinni, lemmikloomi pole. Tänaval polnud ühtegi inimest.
Kas võib sellel olla mingi kindel, põhjus, miks järsku hakkab kummitus häält tegema?
Vasta
#2
Meie para-webi "kummitus" muutub tõesti aina tugevamaks....

Kas ma eksin, kui ütlen, et neil kõigil kasutajatel on üks hing ...-või on nad hingesugulased Smile

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid192435

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid192465

ja veel see imelik rohelise eluka lugu, keda sa karvust kiskusid...

Aga ma võin ka eksida Smile

Vasta
#3
need kaks linki on postitatud juunis ju.

Tegin endale siia täna kasutaja kuna internetist ei leidnud midagi selle kohta kui kummalistele helidele ja asjadele lisandub ka inimese hääl
Vasta
#4
(27-12-2013, 18:52 )pixma Kirjutas: need kaks linki on postitatud juunis ju.

Tegin endale siia täna kasutaja kuna internetist ei leidnud midagi selle kohta kui kummalistele helidele ja asjadele lisandub ka inimese hääl

Aga...? Kas ma eksisin? Sa ei vastanud küsimusele ju.


Kasutajaid teevad siin paljud ja pidevalt...nii igaks juhuks....

Kummitused on olemas, ka nende hääli on kuulda, see pole imelik...oleneb, kui avatud su meeled teispoolsusele on.

Karta neid pole vaja ja ka mitte nalja pärast esile kutsuda...kui sa ei oska nendega pärast midagi peale hakata Smile.
Vasta
#5
minu küsimus ongi, kas see võib tähendada, et kummitus üritab millegi eest hoiatada?
häält pole ta varem teinud ja see tegi olemise ikka väga kõhedaks.

Vastuseks sinu küsimusele, need ei ole minu tehtud teemad. Täiesti esimene kasutaja siin.
Vasta
#6
(27-12-2013, 20:45 )pixma Kirjutas: minu küsimus ongi, kas see võib tähendada, et kummitus üritab millegi eest hoiatada?
häält pole ta varem teinud ja see tegi olemise ikka väga kõhedaks.

Vastuseks sinu küsimusele, need ei ole minu tehtud teemad. Täiesti esimene kasutaja siin.

Kõikide inimestega võetakse ühendust ...teispoolsuse poolt. Enamus seda ei tunnista ega märka.
Tundlikumad näevad und nende sõnumitest või siis kohtavad vaime...kuulevad või tunnetavad midagi. Neil on alati sõnum meile.

Aga küsida selle tähendust võõrastelt? See tähendab, et lükkad enese arengu, oma hinge avastamise endast eemale Smile.
Kõik peavad vastused leidma ISE ja leiavadki.
Ma ei tea kuidas...tuleb lugeda, mõtelda, tunnetada ja uskuda enda hingesse, oma võimetesse...
Vasta
#7
Kõikidega võetakse ühendust... !
Kogu selle teispoolsuse info mahu juures - mis seal olema peaks ei suuda nad siinpoolsusega arusaadavalt suhelda?! Kas nad ei taha või mingit suhtlust ei toimu!
Vasta
#8
(27-12-2013, 21:58 )excubitoris Kirjutas: Kõikidega võetakse ühendust... !
Kogu selle teispoolsuse info mahu juures - mis seal olema peaks ei suuda nad siinpoolsusega arusaadavalt suhelda?! Kas nad ei taha või mingit suhtlust ei toimu!

Excu, sa ei taha ju, et sa lõhkeks sellest infost, usu mind.

Mul on vahel tunne, et ...kistakse lõhki, sest olen liiga uudishimulik ja ahne uut infot saama. Kuigi tean, et mu füüsiline keha pole seda veel valmis vastu võtma Sad.

Aga ühendus on meil kõigi olemas, kindlasti Smile.
Vasta
#9
mina küll ühtegi kummitust ei tea kes sammudega kõnniks energia kui selline peaks ainult silmaga nähtav olema Smile
Vasta
#10
Minaelan - mis lõhkemisest sa räägid?! Selles ju nagu uba ongi ja mida mainitud sai, et kui "see seltskond" peaks olema võimeline infot jagama siis peaks nad olema ka piisavalt võimekat seda jagama astmeliselt ja vastavalt omandamisele, et ülekoormust ei tekiks.
Vasta
#11
(29-12-2013, 07:45 )excubitoris Kirjutas: Minaelan - mis lõhkemisest sa räägid?! Selles ju nagu uba ongi ja mida mainitud sai, et kui "see seltskond" peaks olema võimeline infot jagama siis peaks nad olema ka piisavalt võimekat seda jagama astmeliselt ja vastavalt omandamisele, et ülekoormust ei tekiks.

See sõna tundub õige Smile. See tekib tavaliselt õhtul mediteerimisel, vahetult enne magamajäämist. Mõned, kes on oma astraalikäike kirjeldanud, on midagi taolist enne "minekut" tundnud. Tundub, et olen kusagil ja kuidagi kinni...samas see tunne on huvitav ja talutav.
Aga oma nö esoteerilise info saan enamasti unenägudest, siis kui hing on vaba füüsilise keha soovidest....päeval teatud märgid ja sündmused lihtsalt kinnitavad seda.

Aga jah, sul on õigus, meile antakse täpselt nii palju infot, kui palju suudame kanda...enamasti.
Vasta
#12
USA juhtumite pealt võin tuua mõneid näiteid, kus radooni tase oli nii suur, et tekkisid inimesel hallukad peas, tundis ja kuulis igasugu vaime, keda reaalselt polnud.
Ja mingi gaas pidi tekitama hallukaid. Maja omanik oli 100% kindel, et majas kummitab, aga tema pettumuseks uuriti välja, et neid vaime tekitas mingi gaas majas.
Vasta
#13
(29-12-2013, 13:40 )Psühholoog Kirjutas: USA juhtumite pealt võin tuua mõneid näiteid, kus radooni tase oli nii suur, et tekkisid inimesel hallukad peas, tundis ja kuulis igasugu vaime, keda reaalselt polnud.
Ja mingi gaas pidi tekitama hallukaid. Maja omanik oli 100% kindel, et majas kummitab, aga tema pettumuseks uuriti välja, et neid vaime tekitas mingi gaas majas.
Kas ei ole ikkagi nii, et mitte gaas ei tekita vaime, vaid tänu sellele gaasile hakkame vaime tajuma.
Radoon on päris ohtlik.
Juhul kui kuulete mingeid hääli siis sel juhul ei ole tegemist mingite õhuvõngetega. Vaim ei suuda neid tekitada. Tajute hääli telepaatiliselt. Selleks peab olema vaimuga niiöelda ühel "lainel".

Vasta
#14
(01-01-2014, 14:43 )Veli Joonatan Kirjutas: Juhul kui kuulete mingeid hääli, siis sel juhul ei ole tegemist mingite õhuvõngetega. Vaim ei suuda neid tekitada. Tajute hääli telepaatiliselt. Selleks peab olema vaimuga niiöelda ühel "lainel".

Arvan samuti, et kõiksugused tundmused, aistingud või nö "hälbed" meie meeltes tegelikult annavad ühenduse kas otse teispoolsusega või meie reaalsuses kinniolevate vaimudega.
Olulisem on see, et me mitte kunagi mitte üheski olukorras ei kardaks ega oleks hirmunud...sest see ei aita midagi lahendada ega edasi liikuda.
Kui mõistame oma hirmu põhjust ja ohutust, siis liigume edasi ...Smile.
Vasta
#15
(01-01-2014, 14:43 )Veli Joonatan Kirjutas:
(29-12-2013, 13:40 )Psühholoog Kirjutas: USA juhtumite pealt võin tuua mõneid näiteid, kus radooni tase oli nii suur, et tekkisid inimesel hallukad peas, tundis ja kuulis igasugu vaime, keda reaalselt polnud.
Ja mingi gaas pidi tekitama hallukaid. Maja omanik oli 100% kindel, et majas kummitab, aga tema pettumuseks uuriti välja, et neid vaime tekitas mingi gaas majas.
Kas ei ole ikkagi nii, et mitte gaas ei tekita vaime, vaid tänu sellele gaasile hakkame vaime tajuma.

Ei, see on juba selgeks tehtud.
Vasta
#16
Olen aru saanud nii, et kummitused on tihtipeale mustad jõud, kes suudavad inimesi igal moel eksitada.
Vahel on tegu lausa deemonitega, kes pugenud inimese enda sisse.
Vasta
#17
(01-01-2014, 16:04 )Psühholoog Kirjutas:
(01-01-2014, 14:43 )Veli Joonatan Kirjutas:
(29-12-2013, 13:40 )Psühholoog Kirjutas: USA juhtumite pealt võin tuua mõneid näiteid, kus radooni tase oli nii suur, et tekkisid inimesel hallukad peas, tundis ja kuulis igasugu vaime, keda reaalselt polnud.
Ja mingi gaas pidi tekitama hallukaid. Maja omanik oli 100% kindel, et majas kummitab, aga tema pettumuseks uuriti välja, et neid vaime tekitas mingi gaas majas.
Kas ei ole ikkagi nii, et mitte gaas ei tekita vaime, vaid tänu sellele gaasile hakkame vaime tajuma.

Ei, see on juba selgeks tehtud.
Täpsemalt - mis on selgeks tehtud? Shock
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  kummitus chostraider 2 2,849 12-08-2014, 07:30
Viimane postitus: kalldunn
  Londoni metroo kummitus Aerling 26 9,047 07-09-2013, 02:56
Viimane postitus: Maaalune
  Kummitus internetis zen faran 5 3,557 19-03-2012, 14:12
Viimane postitus: Anzie
  Hotellis elav kummitus ei salli stjuardesse PiziIngliito 4 3,605 10-12-2009, 21:13
Viimane postitus: jooshik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat