Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
15-09-2014 06:13
Postitus: #101
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
WORLD WAR III FOR DUMMIES
Lühikokkuvõte viimase aasta sündmustest - omapärane selline aga huvitav.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
15-09-2014 20:55
Postitus: #102
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Halbig Blasts FBI Over Sandy Hook Coverup
Uurija esitab huvitavaid küsimusi Sandy Hooki koolitulistamise toimumise kohta.
Kas jälle üks erioperatsioon mida tegelikult ei toimunud?

The Ugly Truth About Vaccines Is Coming To Light In New Developments | Collective-Evolution
Bombshell: The Journal of Pediatrics—fraud, brain damage, follow the money « Jon Rappoport's Blog
Kaks lugu vaktsiinidest - need (kuri)kuulsad kõrvalnähud on tegelikult tunduvalt ohtlikumad kui seni räägitud ja arvatud.
See pole enam üksikute "tinamütsikestega seemnesöödikute" pärusmaa aga päris suured ajakirjad on asja käsile võtnud.
Kui nüüd vastaspoolele sõna anda siis tekib küsimus, et kui selline sõda vaktsiinide pihta lahti läks siis milles küsimus?
Kas annab tunda "Maa muutused" või on "neil" midagi paremat ja hullemat juba varuks?

19 Brands Owned By Giant Corporations - HD.COM
Inimeste poolne teadustamine mida omale suhu pannakse on paranenud. Korporatsioonid on ka asjast aru saanud.
Nende vastukäik on oma osaluse peitmine "kolmandate osapoolte" selja taha. Luuakse firma mis nau toodaks ökot!
Tegelikult on aga "rohelise sildi" taga sama vana pätt-firma ja sama vana mürk-toode.

No Apple a day for Steve Jobs’ children - who were not even allowed iPads - News - Gadgets and Tech - The Independent
Palju on räägitud laste kasvamise juures moodsal ajal digi vidinate mõjust nende arengule.
Tavaliselt kipuvad sõna võtma demagoogid kes on digi-vidinate propageerijate palgal ja kes nii vaigistavad ja summutavad.
Neid keda motiveerib aga reaalne mure uue põlvkonna pärast ei ole selle pahna seest peaaegu aga kuuldagi.
Aga seekord ei too pikke jutte erinevate ekpertide ja "eksperitde" suust aga vaatame mida teevad digipioneerid oma lastega.
Näiteks on kohe võtta Steve Jobs kelle kodused reeglid lastele suhtes digividinate ja ka interneti kasutamiseks paneks häbisse
nii mõnegi super-üüber konservatiivse mamma-papakese.
Kuigi need vidinad ei pruugi alati ohtu kujutada inimese otsesele füüsilisele tervisele pole nende kasutamine mitte päris ohutu.
Eelkõige on silmas peetud inimese psüühilist tervist aga see paneb ka aluse inimese füüsilisele tervisele.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Seba1993
Vananev

Postitusi: 68
Liitunud: Jul 2012
16-09-2014 13:37
Postitus: #103
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Here they come, http://www.postimees.ee/2921147/lugeja-p...b-eestisse

Väga hädavajalik on see lüke praegu.
(selle postituse viimane muutmine: 16-09-2014 13:37 Seba1993.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
29-09-2014 20:04
Postitus: #104
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Will Russia and China Hold Their Fire Until War Is the Only Alternative? -- Paul Craig Roberts
Artikkel milles tuntud kommentaator arutleb praeguse seisu üle maailma male laual. Mees on suht kriitiline praeguse (nii viimased 20a vähemalt) USA administratsiooni suhtes ja kui lähutda reaalsusest mis USAs toimub siis rohkem kui õigustatult.
Antud loos on esmalt vaatluse all Obama kõne ÜROs mis pakatab ebareaalsest demaogoogiast ja USA "jumala kompleksist". Lühemalt peatutakse ka Venemaa ja Ukriana konfliktil, ning tuuakse ära need "miksid" mis näitavad, et teg ei ole nii võrd Venemaa versus Ukraina kui USA (ja liitlased Venemaa vastu. Neile keda huvitab "miks" on ka see ära toodud.
Siis minnakse üle sujuvalt Vene ja Hiina vüõimalikele tuleviku väljavaadetele, et mis saab kui USA jätkab rõhumist ja püüdu killustada Venemaa ja Hiina ja millised sammud need riigid võiksid (peaksid) tegema, et tagada oma iseseivus nii poliitiliselt kui geograafiliselt.
Selle loo valguses tooks ära meie meedias (veel) suht tagasihoidlikult valgustust leidnud protestid Hongkongis Hiina valitsuse vastu. Arvestades selle ala minevikku pole see ehk nii üllatav, et ka seal protestid alanud on. Küsimus on vaid selles millises ulatuses on tegu "sisemise" jõuga millises osas välise jõuga. Autor paneb ka hea "pirni" vastuseks neile kes süüdistavad Kremlit territoriaalsetes vallutustes - kui see nii oleks siis Gruusia sõja ajal kui Vene väed Tbilis all olid oleksid nad ka sinna jäänud ja sajandeid Vene Impeeriumi all olnud riik oleks uues kuues sinna ka tagasi läinud.
Ukraina sündmuste valguses on selge, et Kremlil ON territoriaalseid nõudmisi ja seda nüüd eirata oleks rumal. Kuna Putinit on võrreldud juba nii palju ja pikalt Hitleriga siis teeks ka ühe võrdluse. Hitler tegi varakult selgeks, et soovib tagasi vaid neid alasi mis kaotati peale 1MS. Sellest ei armastata rääkida aga "suuremaid tükke" hakkas ta ahmima alles siis kui talle oli kuulutatud sõda ja oli vaja kindlustada taga. Näitena siin Madalmaade okupatsioon (kes oli UK liitlane ja oleks sekundiga lubanud Briti/USA armeel seal rahulikult maabuda. Sama jutt oli ka Kreeka vallutamisega.
Küsimus on millisel määral vaatab Kreml ajas tagasi? Kas 20, 70 või veel rohkem?! Fakt on see, et NSVL lõpus Gorbatšovile antud lubadusi teatud alade inkorporeerimisele enda külge pole täidetud. Loomulikult teeb see Kremli "murelikuks" aga küsimus jääb - kui palju? Kui Ukraina puhul on kõik selge ja segane ühel ajal (kordama ei hakka - kahes teemas seda nämmutatud) siis näiteks Balti riikide, Soome ja näiteks Moldova puhul pole asi nii lihtne.
Härra Roberts ütles täiesti täpselt, et USA/EU põhimure on liiga suure riigi tekkimine mis suudaks ohustada nende juhipositsiooni. Kui Kreml asub geopoliitilist matemaatikat tegema ja muutub pindalalt suuremaks ja pannes oma kasuks tööle "lääne osariikide" intelektuaalse omandi siis on USA oma "liitlastega" tõsises hädas.
Peamine küsimus mis aga õhus ripub - kui palju on sellest konfliktist "kelludega valgustatud usside" näitemäng ja kui palju reaalne geopoliitiline malemäng?PressTV - GOP lawmakers urge generals to rebel against Obama
Kuigi USA paistab väliselt monoliitsena siis riigi poliitiline elu pole seda mitte. Washingtoni poliitika ja praktika on kondina kurgus enamikul ameeriklastel nii või teisiti. Olen ka varem rääkinud küsimustest mis panevad kahtluse alla Obama legitiimsuse presidendina ja see torm on jõudnud ka juba USA Kongressi. Kui nii neli aastat tagasi seal vaid sosistati sellel teemal, et kas Obama "on või pole" siis nüüd on mitmed poliitikud tõstnud küsimus ülesse juba avalikult. Selle tipuks on olnud nende vestlused kõrgete militaristidega kutsudes neid ülesse eirama ja vastu hakkama Obama Põhiseaduse vastastele käskudele. Kuna pole eriti suur saladus, et USA poliitikuid hoiab rihma otsas struktuur nimega AIPAC siis kuna suuremat mässu pole olnud näitab see, et see struktuur on hoidnud rahvast tagasi.

ISIS = ISRAELI SECRET INTELLIGENCE SERVICE | The Millennium Report
Uus "al kaida" ehk terrorirühmitus ISIS on üle võtnud pea kõik oma vanema venna loomise ja sünniraskused.
Kaasa arvatud kes rahastab ja kes võitlevad.

Water Crisis Map, Water Wars & Guns - O.W.L. Warning
Et USA rahvast põlvili suruda ja neid vaesustada käivad seal juba pikemat aega erinevad "sõjad". Kui uimastite ja terrorismi vastu on sõjad kõigile tuttavad siis ressursi sõjad on hetkel veel vähem "kuulsad". Föderaal valitsus annab oma parima, et ameerikalsi getodesse suruda ja jätta nad ilma ka veest. Paljud teist on kuulnud, et USA Vaikse ookeani rannikuga piirnevatel aladel on suured põuad? Samal ajal aga kõik tsüklonid mis ookeanilt peaksid kohale tulema "lämuvad" juba merel ja meteoroloogid ei tea miks. Kas kasutusel on HAARP?

John Hinckley Jr. & The Trilateral Commission | Left Hook by Dean Henderson
Hea kirjutis Trilateraalse Komisjoni "elust" ja tegmeistes USA poliitlises taevas.

PressTV - 'US seeks to target Syrian govt.'
USA siiski leidis võimaluse Süürias pommitada. Millal see muutub pommitmaiseks Süüria vastu on kahjuks vaid aja küsimus.

Oracle Started As A CIA Project - Survival BackpackSurvival Backpack
Kes teab mis asi on Oracle? Tegu pon tarkvaraga millel põhinevad enamus andmehaldusprogramme mida firmad kasutavad.
Aga kes teab, et see sai alguse kui CIA projekt ja on nähtavasti siiani CIA kontrolli all.Time’s Strange Effect On Our Dreams: As We Sleep Deeper, They Get Weirder
Mida sügavamalt me magama seda kummalisemad on meie uned leiavad uurijad.
Kuna meil mitu une teemat siis ehk kes soovivad ja tahvad võivad seal jagada kas nad on "näinud" vahet mida unes näevad sõltuvalt une sügavusest?

Fallen Ramses 1,000 Ton Statue Moved 500 Miles
Vaarao Ramsese kuju mis kaalub nii tuhat tonni viidi omal ajal seiskohta 500 miili kauguselt (ehk nii umbes 800 km), kuidas selline töö tehti on siiani suht segane. Autor vaeb ka teisi huvitavaid aspekte selle kuju ümber nagu seda, et on näitajaid mis lubavad oletada, et kuju loomisel kasutati masinaid ja näiteks arvutigraafikat - nii identsed on mõned jooned.

Mystery Function Of Ancient Bowls Solved?
Egiptusest on leitud ka suuri kivist nõusi milelde otstarve on jäänud teadmata. Autor pakub välja, et tegu oli trummidega ja seltab miks ta nii arvab. Lisaks tasub meenutada, et just trumme kasutades tõstsid Tiibeti mungad väidetavalt suuri kiveplokke vägagi kõrgele. Kui siia lisada, et enamus Vana-Egiptuse ehitised omavad teatud omapäraseid akustilisi omadusi võib see trummide lugu olla isegi täitsa reaalne.

Did Ancient People Really Have Lifespans Longer Than 200 Years? - The Epoch Times
Kas vanasti elasid inimesed tõesti 200 ja rohkem aastat või isegi ligi tuhat aastat. Kuigi peavoolu teadlaste arvamus on peamiselt, et tegu on arvutusveaga ja arvestati kuid kui aastaid jne siis tekib küsimus, et kas kuulus Noa eostas omale lapse olles viie aastane? Sellest ja muust täpsemalt siis loomulikult lingi tagant.

Egyptian Text Describes Jesus Changing His Shape - Survival BackpackSurvival Backpack
Pea kõik teavad seda legendi, et kui roomlased tulid Jeesust kinni võtma siis Juudas suudles teda, et ei oleks kahtlust keda kinni võtta. Arvestades aga kui kuulus oli Jeesus ja ta jutlustas ka Rooma sõduritele (olles ka popp nende seas) siis tekib küsimus, et milleks selline äratundmise test. Nüüd on siis esile tulnud vana kopüti test mis pajatab, et seda näitemängu oli vaja kuna Jeesus oli kujumuutja. Kirjas oli, et kaasaegsed märkisid, et Jeesus oli seda trikki korduvalt teinud - elagu "ussikesed juhtmega meie kuklas"...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
30-09-2014 09:17
Postitus: #105
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Kuidas suhtlevad omavahel Hong-Kongi protesteerijad

Viimastel suurtel millegi vastu protesteerimiste üritustel on alati kasutatud sotsiaalvõrgustike abi näoraamat , Twitter jne. selleks, et mobiliseerida rahvamasse ja suunata neid. Valitsus saab seda takistada, kui keerata kinni interneti kraanid. Nüüd siis leiutatud app mis tekitab mobiilide vahel "interneti" ja seda takistada on palju raskem.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
30-09-2014 09:44
Postitus: #106
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Tsitaat:Nüüd siis leiutatud app mis tekitab mobiilide vahel "interneti" ja seda takistada on palju raskem.

Ei vasta absoluutselt tõele, igasugune side mahasurumine on vastava tehnika olemasolul küllaltki lihtne tegevus. Eriti juhul, kui mahasurutav tehnika pole mõeldud töötama sellistes tingimustes. Electronic warfare VÕI Радиоэлектронная борьба (РЭБ) otsingusse ja tarkus tuleb mis mühiseb.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
30-09-2014 09:55
Postitus: #107
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
(30-09-2014 09:44 )Lemet Kirjutas:  
Tsitaat:Nüüd siis leiutatud app mis tekitab mobiilide vahel "interneti" ja seda takistada on palju raskem.

Ei vasta absoluutselt tõele, igasugune side mahasurumine on vastava tehnika olemasolul küllaltki lihtne tegevus. Eriti juhul, kui mahasurutav tehnika pole mõeldud töötama sellistes tingimustes. Electronic warfare VÕI Радиоэлектронная борьба (РЭБ) otsingusse ja tarkus tuleb mis mühiseb.

Vastava tehnika olemasolul on kõik lihtne, ehk peab kasutama eritehnikat.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
30-09-2014 10:02
Postitus: #108
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Järelikult väide, et "... seda takistada on palju raskem...." ei sisalda grammigi tõsiseltvõetavat infot, vaid tegu on lihtsalt infomüraga. Sest ilma eritehnikata on ka tavapärast mobiilsidet segada võimatu. Lähed ja peksad kaht panni kõneleja kõrva ääres kokku või?
(selle postituse viimane muutmine: 30-09-2014 10:03 Lemet.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
30-09-2014 10:09
Postitus: #109
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
(29-09-2014 20:04 )excubitoris Kirjutas:  Pea kõik teavad seda legendi, et kui roomlased tulid Jeesust kinni võtma siis Juudas suudles teda, et ei oleks kahtlust keda kinni võtta. Arvestades aga kui kuulus oli Jeesus ja ta jutlustas ka Rooma sõduritele (olles ka popp nende seas) siis tekib küsimus, et milleks selline äratundmise test. Nüüd on siis esile tulnud vana kopti test mis pajatab, et seda näitemängu oli vaja kuna Jeesus oli kujumuutja.
Mõtlesin, et kus kohast ma seda varem lugenud olen. Meenus, et eelmisel aastal kirjutati sellest.
See kopti käsikiri leiti juba 2010 aastal, aga alguses ei osatud seda lugeda.
Katkend käsikirjast kõlab:"Tal ei ole ühte ainsat kuju, kuid tema välimus muutub. Mõnikord on ta hõõguvpunane, mõnikord on ta valge, mõnikord punane, mõnikord on ta nisuvärvi, mõnikord kahkjas nagu askeedid, mõnikord on ta nooruk, mõnikord vana mees."

Tekst on kirjutatud püha Jeruusalemma Kyrillose nime all, kes elas neljandal sajandil, aga samal ajal kaheldakse tõsiselt, kas ta ikka ise neid tekste kirjutas. Käsikiri paiknes ühes Püha Miikaeli nime kandvas kloostris Egiptuses, mis oli hävinenud juba 10. sajandil.

On põhjust kahtlustada, et munk, kes selle omal ajal ümber kirjutas, ei pruukinud küll ise kõiki seal kirjeldatud legende uskuda.

http://forte.delfi.ee/news/militaaria/mu...d=65819314

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
13-10-2014 20:35
Postitus: #110
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Ancient Druids: Why Were the Romans So Afraid of Them? | Soren Dreier
Miks Rooma Impeeriumi valitsejad kartsid druiide?

Psy-ops whistleblower: “I worked with 9/11 suspects Rumsfeld, Myers, Zakheim” | Veterans Today
Jälle on väljas üks "koputaja" - viipab sõrmega USA poliit süsteemi vägevate suunas - Cheney, Zakheim jt.

Mobile homes: Many 'hidden homeless' Americans living in vehicles | Al Jazeera America
Kodutute massid kasvavad. Ameerika unistuse pahupool muutub valitsevaks.

Nobel Hypocrisy 101
Nobeli preemiate jagajate tumedad mängud ja kahepalgelisus. Kas Nobel keerleb hauas ringi?

Cold fusion reactor verified by third-party researchers, seems to have 1 million times the energy density of gasoline | ExtremeTech
Külm fuusion on tuleviku asi - kuni teda vahetab välja eetri energia. Hetkel aga tundub, et asi edeneb!

TASS: Economy - Arab Banking ready to cooperate with Russia - experts
Araabia pangandus mis on küll hetkel nii 1% maailma pangandusest tahab oma turgu laiendada Venemaale.

Secret Space War XVIII: Completely Verboten ! | Veterans Today
Kosmosesõda. Mis on varivalitsusel hõlma all peidus ja kas meile ka midagi näidatakse?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
14-10-2014 17:52
Postitus: #111
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Antikythera vrakk pakub uusi aardeid, lisaks maailma vanimale arvutile - Forte
See nii HEA, et selle kohe pidi siia panema wink
Samast frakist kust leiti Antikythera arvuti leiti nüüd ka "Kalevipoja" oda.
Miks Kalevipoeg on jutumärkides arvutage ise välja - see nagu mõistatus wink

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
14-10-2014 22:38
Postitus: #112
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Seda ma ei teadnudki, et eelmise sajandi alguses korraldatud ekspeditsioon nõudis ühe inimelu ja kaks sukeldujat jäid halvatuks. Enne seda suutsid nad aga pinnale tuua mitmeid klaasist ja metallist luksusesemeid, ehteid, mööblit ning pronks- ja marmorkujude tükke.

Natuke pikem uudis:
http://teadus.err.ee/v/yhiskond/e204335a...dfec6ba4d4

Muidu, keda huvitab, siis Antikythera mehhanismi teema on meil siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...kythera%22

Muuseas mehhanismi jäänused leiti 1900. a. Läks ikka aega uue ekspeditsiooni saatmiseks. Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
15-10-2014 15:03
Postitus: #113
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Itaalia kool kasutab eksperimendi mõttes Soome matemaatika õpikuid.

Kuuldes Soome edulugusid õppimise alal, mõtles üks õpetaja, et kasutab eksperimendi mõttes ühe aasta Soome matemaatika õpikuid. Pärast aastat kasutamist oli see klass teistest peajagu üle kes kasutasid tavalisi õpikuid ja mitte ainult matemaatikas.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
12-11-2014 13:26
Postitus: #114
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Rassisõda Ameerikas

Kuigi meie meedia seda ei kajasta, siis Ameerikas käärib rassisõda siiamaani. Igakord kui "süütu" neeguse poiss maha lastakse siis on see üleriigiline skandaal, meedia toob pildid kus ta on, tubli sportlane ja muidu kuulekas ilmakodanik. Valge politsinik lasi poisi maha kuna too oli must.
Mis peale mingihetk ujuvad välja pildid kus on vastupidine, tüüp on hullem kaabakas ja pätt, korduvalt karistatud jne.
Viimase tulistamise vastased protestid käivad siiamaani. Viimase "ohvri" ema läks EL komiteesse oma kurba saatust kurtma.
Kas on oodata sinikiivreid Ameerika tänavatele?

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
18-11-2014 10:50
Postitus: #115
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
[url=https://news.yahoo.com/missouri-governor...22300.html]National guard[/url]

Ei leidnud tõlget sellele sõnale. Osariigi kuberner kuulutas välja häda olukorra ja toob välja sisejulgeoleku jõud võitlemaks neegrite hordidega. Kas läheb kodusõjaks?
ÜRO keeldus Browni vanemaid aitamast

Pärast paari tunnist arutamist keeldus komisjon maha lastud neegripoisi ema aitamst ja nimetas nende abipalvet komisjoni väärtusliku aja raiskamiseks.
(selle postituse viimane muutmine: 21-11-2014 08:11 Marconato.)

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
19-11-2014 10:47
Postitus: #116
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Ukraina kuld läinud

Koos kaikarevolutsiooniga, kadus ka Ukraina kuld. Viidi ära USa-sse. Kas millegi katteks? Kurat seda teab. Kui uskuda väidet, et igaksjuhuks, siis vaevalt et see kunagi tagasi saadakse. Kui vaadata kaua Saksamaa on oma kulda taga ajanud.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
24-11-2014 13:07
Postitus: #117
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Rahutused Ameerikas

Ameerikas käärib ja päris korralikult kohe. Linna, kus paar kuud tagasi lasti maha üks neegripoisike käivad siiani protestid ja kuigi valge politseinik, kes posikese maha lasi tunnistati süütuks, siis loomulikult kohalikud neegrid ei usu seda. Nagu tavaliselt, on kõik valged nende vastu ja tahavad neid maha tappa. Praeguseks peaks seal maakonnas olema hädaolukord ja rahvuskaart on välja kutsutud.
Et asi tõsisem tunduks on plaanitud samasugused mässud üle ameerika 83-s linnas ja kohalikke õpetatakse kuidas politseinikele vastu astuda.

Kas see ongi Ameerika kodusõja algus mille kohta siingi juttu on olnud?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...us%C3%B5da

93% neegritest tapavad teised neegrid.

Kuigi Ameerika meedia teeb suure kära igakord kui mõni valge politseinik jälle mõne neegripoisikese maha laseb, siis endise NY linnapea Rudolph Giuliani sõnul 93% tapetud neegritest tapavad neegrid ise ja pragune meedia möll on ülepaisutatud ja mõtetu. Loomulkult on selliste "süüdistuste" esitamine rassistlik.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
28-11-2014 12:34
Postitus: #118
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Kulla varumine

Viimsel ajal tulevad uudised, kus erinevad riigid varuvad ja ostavad suurtes kogustes kulda. Ameerika käes peaks olema mitmete riikide kulla varud mida järjepanu tagasi nõutakse. Saksamaa lasti üle aga Prantsusmaa sai mingiaeg tagasi osa kulda sealt kätte. Nüüd Hollandlased tõid 122,5 tonni kulda tagasi oma keskpanka.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
05-12-2014 09:07
Postitus: #119
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Somaali piraadid

Inimõiguste teema läheb järjest napakamaks. Somaali piraadid, kes hoidsid Prantsusmaa kodanike pantvangiks ja kes said pantvangide eest lunaraha, võeti hiljem kinni. Aga kuna nad olid liiga kaua vahi all enne kohtuniku ette viimist, siis nüüd nad saavad selle eest hüvitist.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Loovmets
Uustulnukas

Postitusi: 5
Liitunud: Jan 2013
16-01-2015 07:11
Postitus: #120
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Kuhu on kadunud härra Excubitoris oma huvitavate alternatiivinfo viidetega?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
16-01-2015 13:03
Postitus: #121
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
kes otsib see leiab

Ikka ja jälle etendatakse raamatut "Vagiina monoloogid". Nüüd on ühes tüdrukute kolledzis see ära keelatud, kuna see on transfoobne. Kuna kleidiga "meestel" ei ole vagiinat siis on see neile solvav jne.

All üks arvustus sellest raamatust.

http://ekspress.delfi.ee/news/areen/elam...d=69064199

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
18-02-2015 14:38
Postitus: #122
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Miks ikka visati 2 tuumapommi Jaapanisse

Kuigi vana uudis aga siiski.

Kuigi meie ajalugu õpetab, et pommid visati selleks, et sundida Jaapanit kiiremini alistuma, siis vanadest arhiividest tuli välja, et Jaapan otsis juba paar päeva enne pommitamist rahuliku allandamise võimalust.
Üks arvamus oli, et teadlased tahtsid katsetada oma uut mänguasja, kuigi enamus Manhattani projektiga seotutest olid asja vastu.
Isegi suure sõjaväelased ei näinud asjal pointi, kui siis võibolla kui pommitada militaar sihtmärke.
"uute" tõendite järgi on järeldatud, et pommid visati poliitilistel põhjustel selleks, et alustada külm sõda ja võidurelvastumine.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
18-02-2015 16:00
Postitus: #123
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Pedofiilia, järgmine seksuaalrevolutsioon.

Nagu ma ühes teises kinnipandud teemas paari uudisenupuga rikastasin, siis üha rohkem ja rohkem hakatakse pedofiiliat seksuaalseks orientatsiooniks defineerima. Skeem on samasugune nagu omasooiharatega. Kui läanemaailmas võttis omasooiharlus normiks muutumine aega ca 50a. Siis nüüd kus, see on "normaalne", siis usun, et pedofiiliaga nii kaua ei tohiks minna. Loodame, et terve mõistus pääseb võidule, kuigi lääne inimese mõistus on propagandast nii nüriks muudetud, et nad võtavad igasugu hulluse võrdsuse nimel, hurraaga vastu. Loodame parimat.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Balzzar
Vana kala

Postitusi: 496
Liitunud: Apr 2010
24-02-2015 11:28
Postitus: #124
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Ei tea kas seda videot on varem jagatud.

Ukrainas viibinud Briti? ajakirjanik räägib, kuidas tema poolt filmitud videosi töödeldi ja tsiviilisikuid ründasid hoopis Ukraina väed. Vaadake videot - http://youtu.be/6Lqsi7dCuro?t=1m4s
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,043
Liitunud: Aug 2010
11-09-2015 07:03
Postitus: #125
RE: Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2014
Ma arvan, et see teema väärib upitmist ja veel arvan, ehk nüüd juba oleks aeg... kui ollakse naasnud, siis teemat võiks küll jätkata...

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uudiseid soomest ja rootsist xcad 6 2,500 06-05-2018 09:36
Viimane postitus: Thorondor
  Filers Files ehk Hr. Filersi UFO uudised kogu maailmast excubitoris 121 49,796 02-08-2014 17:18
Viimane postitus: excubitoris
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2013 excubitoris 229 93,022 02-01-2014 12:29
Viimane postitus: Marconato
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2012 excubitoris 179 69,851 31-12-2012 22:44
Viimane postitus: kage
  Exc'u kolumn ehk uudiseid laiast maailmast AD 2011 excubitoris 305 127,198 30-10-2012 11:04
Viimane postitus: Marconato
  Ilo kolumn MMXI Ilo 20 8,909 05-06-2011 14:01
Viimane postitus: Ilo
  Shveitsi uudiseid ka paadikapten 3 3,646 17-02-2011 08:51
Viimane postitus: nokitseja
  Encyclopedia of Life ehk Elu Entsüklopeedia Tutanhamon 3 2,163 18-11-2007 19:56
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog