Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupid, kes kutsuksid vaime ja deemoneid välja
Autor Sõnum
kristo22g
Bännitud

08-01-2014 13:38
Postitus: #1
Grupid, kes kutsuksid vaime ja deemoneid välja
Otsin gruppe kes kutsuva deemoneid ja saataneid välja sest huvitab ise selline teema ja tahaks osaleda mõnes rituaalis ..sest mind ennast tõmbavad sellised tumedad jõud..Palun antke endast märkku mulle ..
(selle postituse viimane muutmine: 08-01-2014 18:22 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Samir
Tavaliige

08-01-2014 14:03
Postitus: #2
RE: Tere! kas siin on gruppe kes kutsuva vaime ja ültse saataneid välja .
(08-01-2014 13:38 )kristo22g Kirjutas:  ..sest mind ennast tõmbavad sellised tumedad jõud..
Kuhu nad sind siis tõmmata tahavad ka?

http://birramee.blogspot.com
kristo22g
Bännitud

08-01-2014 14:07
Postitus: #3
ahaha mitte kuhugi lihtsalt huvitab selline teema ja tahaks ise proovida ka nei kutsuda .sest väiksest pärast sai nei kutsutud ..ja nüüd tahaks alustada uuesti..ja oleks tore kui leiuduks selliseid gruppe kellega saaks liituda ja koos kutsuda neid
Eithea
Veteran

08-01-2014 14:13
Postitus: #4
(08-01-2014 13:38 )kristo22g Kirjutas:  Otsin gruppe kes kutsuva deemoneid ja saataneid välja sest huvitab ise selline teema ja tahaks osaleda mõnes rituaalis ..sest mind ennast tõmbavad sellised tumedad jõud..Palun antke endast märkku mulle ..

Njah, rituaalis ohvriks olemine annab kindlasti kohe igati korraliku osalemise kogemuse.Bleh

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
kristo22g
Bännitud

08-01-2014 15:40
Postitus: #5
sry ma ütlen kõigile kes tahavad oma lõugu siin laksutada see ei ole õige koht kui sul ei ole selle teemaga midagi öelda siis hoia suu kinni ..sest ma otsin gruppe kes tegelevad sellise asjaga mitte lobamokkasi kellele meeldib niisama haukuda siin teiste kallal.
Faraday
Lihtsalt lõbus

08-01-2014 16:07
Postitus: #6
(08-01-2014 15:40 )kristo22g Kirjutas:  sry ma ütlen kõigile kes tahavad oma lõugu siin laksutada see ei ole õige koht kui sul ei ole selle teemaga midagi öelda siis hoia suu kinni ..sest ma otsin gruppe kes tegelevad sellise asjaga mitte lobamokkasi kellele meeldib niisama haukuda siin teiste kallal.

Siin ei ole. Pöördu VironShamani pole. Ta teab selliseid e. siis igasuguseid gruppe venemaal. Äkki viib Su sinaa ja jääte mõneks ajaks nende juurde teadmise koguma. Samas võid viisakalt ka exubitorise pole pöörduda, tal internet peaaegu lõpuni läbi loetud ja oskab ehk ka kuhugi sind viia ...."päris" asjaga tutvuma.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
gitter
Uustulnukas

08-01-2014 16:15
Postitus: #7
Igapäeva muredest lahti suuremate probleemide juurde. Tundub ahvatlevana.
Kas tõesti noortel tänapäeval pole muud teha?
corporis
Bännitud

08-01-2014 16:26
Postitus: #8
(08-01-2014 13:38 )kristo22g Kirjutas:  Otsin gruppe kes kutsuva deemoneid ja saataneid välja sest huvitab ise selline teema ja tahaks osaleda mõnes rituaalis ..sest mind ennast tõmbavad sellised tumedad jõud..Palun antke endast märkku mulle ..
Rumal. Ei soovita sellega tegelda. 30-ndatel oli Eestis, Tallinnas üks grupp isikuid, peamiselt baltisakslased kes tegelesid vaimude väljakutsumisega, ja ükskord otsustasid välja kutsuda vanatühja enda. Paljudele lõppes see halvasti-mõned surid, mõned lõpetasid oma elu hullumeelsena.
kristo22g
Bännitud

08-01-2014 16:27
Postitus: #9
aga ma mõtlen kas on ültse liite gruppe või ühinguid kes tegelevad satanismi ja ültse sellise asjaga ...
elus tuleb kõik järgi proovida ..mõni tegeleb benjihüppega ja mõni laulmisega ..aga mind huvitava deemonid ja satanism ..kas on selles midagi paha kui tunnen huvi ja tahan rohkem teada ..

elus tuleb kõik järgi proovida ..mõni tegeleb benjihüppega ja mõni laulmisega ..aga mind huvitava deemonid ja satanism ..kas on selles midagi paha kui tunnen huvi ja tahan rohkem teada ..
(selle postituse viimane muutmine: 08-01-2014 16:28 kristo22g.)
Anonymous
Tavaliige

08-01-2014 16:43
Postitus: #10
Enne praktiseerimist võiks end ikka teemaga natukene kurssi viia, eriti tagajärgedega, mida mõtlematu tegutsemine tuua võib.
Aga ega sa ju ei kuula teisi ja ajad oma jonni edasi.
kristo22g
Bännitud

08-01-2014 16:48
Postitus: #11
ikka ja alati ja tagajärgi olen kuulanud ...
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

08-01-2014 17:58
Postitus: #12
Siin ei ole. Pöördu VironShamani pole. Ta teab selliseid e. siis igasuguseid gruppe venemaal. Äkki viib Su sinaa ja jääte mõneks ajaks nende juurde teadmise koguma. Samas võid viisakalt ka exubitorise pole pöörduda, tal internet peaaegu lõpuni läbi loetud ja oskab ehk ka kuhugi sind viia ...."päris" asjaga tutvuma.
Farady, ära nori tüli ja sildista, erinevalt sinust ma pole igas pulmas peig ja matustel kadunuke ega tooda tapeeti.
Härral on aeg sammud seada Musta Veenuse Ordusse
http://mvo.saadanas.org/foorum/phpBB3/viewforum.php?f=7
Edelatuul
näilisus ja suhtelisus

08-01-2014 18:06
Postitus: #13
R2 pakub satanismist kuulamiseks vestlust:
Hallo, Kosmos! Raido Randoja - 24. märts
Külaliseks on Musta Veenuse Ordu juhatuse liige ja laekur RAIDO RANDOJA. Saatejuht Ingrid Peek.

http://r2.err.ee/player_standalone?faili...allokosmos
rumal
Bännitud

09-01-2014 04:54
Postitus: #14
RE: Grupid, kes kutsuksid vaime ja deemoneid välja
(09-01-2014 00:01 )Veli Joonatan Kirjutas:  
Kui see deemon sulle ilmuma hakkab siis teed paremal juhul püksi.
Halvemal juhul annad hirmust otsad.
Loe ka teisi parateemalisi foorumeid. Ka telegramist leiad hulga asjassepuutuvat infot.
Ja raamatud!

Keskpärane pööbel on kaineks saanud ja elab ennast välja. Noh, mina pole keskpärane ja ei ela ennast välja.
Lugupeetav veli- nagu VS mainis ei pea ka sina olema igas pulmas pruut ja matusel kadunuke.

"Kui see deemon sulle ilmuma hakkab siis teed paremal juhul püksi."
On sulle keegi ilmunud ja sa omasid mingit reaktsiooni sellele?
Kui jah, siis kes see täpsemalt ilmus ja mis asjaoludel- kui sa reageerid ja võtad vaevaks vastata siis peab ju sul mingeid kogemusi olema.

"Halvemal juhul annad hirmust otsad."
Kas omad mingeid täpsemaid seletusi kui - annad otsad- olukorrale et sind külastab suur ja kole deemon? Miks sa elus oled kui sa nii täpselt kirjeldada oskad? Vapper vä? Siiamaani paistab et oled nurgataga nuiaga patoloogia saanud.

Mind lihtsalt huvitab vastus, sest mina olen reaalses elus mitmeid kordi "mr. Evil´ga" kohtunud ja ehk on sinulgi midagi huvitavat lisada.
Eithea
Veteran

09-01-2014 09:21
Postitus: #15
(09-01-2014 04:54 )rumal Kirjutas:  
Loe ka teisi parateemalisi foorumeid. Ka telegramist leiad hulga asjassepuutuvat infot.
Ja raamatud!

Mind lihtsalt huvitab vastus, sest mina olen reaalses elus mitmeid kordi "mr. Evil´ga" kohtunud ja ehk on sinulgi midagi huvitavat lisada.
Mmm...jamm, ma saaksin ka kohe kaineks Smile, kui..., kas oleks palju palutud kirjeldada mõnda kohtumist "mr. Evil´ga" ja toimus see kelle algatusel ...?

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Psühholoog
Jälgija

09-01-2014 15:33
Postitus: #16
Miks teemaalgataja bänni sai? Oleks ka niimõndagi soovitanud, aga kui inimene bänni saanud on, siis inimene ei saagi vastata mu panusele.
(selle postituse viimane muutmine: 09-01-2014 15:34 Psühholoog.)
Nielander
Questioning Everything

09-01-2014 17:01
Postitus: #17
(09-01-2014 15:33 )Psühholoog Kirjutas:  Miks teemaalgataja bänni sai?

Seda saab lugeda siit.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Ellie
Bännitud

10-01-2014 03:17
Postitus: #18
(09-01-2014 04:54 )rumal Kirjutas:  
Ja raamatud!

Keskpärane pööbel on kaineks saanud ja elab ennast välja. Noh, mina pole keskpärane ja ei ela ennast välja.
Lugupeetav veli- nagu VS mainis ei pea ka sina olema igas pulmas pruut ja matusel kadunuke.

"Kui see deemon sulle ilmuma hakkab siis teed paremal juhul püksi."
On sulle keegi ilmunud ja sa omasid mingit reaktsiooni sellele?
Kui jah, siis kes see täpsemalt ilmus ja mis asjaoludel- kui sa reageerid ja võtad vaevaks vastata siis peab ju sul mingeid kogemusi olema.

"Halvemal juhul annad hirmust otsad."
Kas omad mingeid täpsemaid seletusi kui - annad otsad- olukorrale et sind külastab suur ja kole deemon? Miks sa elus oled kui sa nii täpselt kirjeldada oskad? Vapper vä? Siiamaani paistab et oled nurgataga nuiaga patoloogia saanud.

Jätsid omapoolse jagamata! (rumalale)
(selle postituse viimane muutmine: 10-01-2014 03:18 Ellie.)
rumal
Bännitud

11-01-2014 04:46
Postitus: #19
"...kas oleks palju palutud kirjeldada mõnda kohtumist "mr. Evil´ga" ja toimus see kelle algatusel ...? "
Palju pole palutud, kuid see sisaldab nn delikaatseid isikuandmeid ja iseenesest kirjeldus on ka tugevanärvilisi
nutma panev. Seega jääb ära. Algatus polnud minupoolne, irw.

Iseenesest jääb ta ära selliste velide, negatiivsete, tulnukate jms isehakanud polümeistrite tekkimise tõttu.
Need junnid arvavad et kui igas foorumis võib oma läbu ajada siis võib ka siin. Kuna neid siin keegi ei keela siis enam keegi eriti peale nende junnide midagi ei postitagi. Kaasaarvatud mina.

Nagu näiteks (rumalalt velidele seletatuna):
Õpetus oli :"Kui see deemon sulle ilmuma hakkab siis teed paremal juhul püksi. "
Küsimus(minult): kas on ka mingaid kogemisi et õpetusi jagad?
Vastus :Mulle aitab teiste kogemustest
Järeldus: sa nägid kedagi püksi tegemas, sul endal puudub kogemus nii kohtumisest kui püksi tegemisest

Kes ise ei oska see õpetab.
Nagu need allpool oleval lingil
http://www.magnitiduha.info/
Tegemist on vene keelse Läti "valgustujate", "õnne toojate", "teiste õpetajate" jne kogukonna kanaldus infoga.
Pealkirjad juba panevad p----t sügama, et no ei saa ju "lemuuria kristalle aktviseerida" junni poolt kes kanaldab kõike.
Eithea
Veteran

11-01-2014 08:25
Postitus: #20
(11-01-2014 04:46 )rumal Kirjutas:  "...kas oleks palju palutud kirjeldada mõnda kohtumist "mr. Evil´ga" ja toimus see kelle algatusel ...? "
Palju pole palutud, kuid see sisaldab nn delikaatseid isikuandmeid ja iseenesest kirjeldus on ka tugevanärvilisi

Iseenesest jääb ta ära selliste velide, negatiivsete, tulnukate jms isehakanud polümeistrite tekkimise tõttu.
Need junnid arvavad et kui igas foorumis võib oma läbu ajada siis võib ka siin. Kuna neid siin keegi ei keela siis enam keegi eriti peale nende junnide midagi ei postitagi. Kaasaarvatud mina.
Eks ta tõsi on, ei teagi kohe mida asja parandamiseks teha, kuigi hea tahtmise juures vist isegi oleks võimalik (aga kas sellel on mingit mõtet ?!), foorumi egregor ju olemas.
Kahju, väga kahju Hrmm , et sina ka enam ei postita.
Muideks selles foorumis läks su antud link ka väga asjaette. Postitus 15 Nov 2013
(selle postituse viimane muutmine: 11-01-2014 08:39 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Tulnukinimene
turist Maal

11-01-2014 10:48
Postitus: #21
Eks igas foorumis ole oma nö. liidrid, kellede näo järgi foorum kulgeb...kuid keegi ei keela oma vestlusringi loomist. Ma ka rohkem huvitavaid pilte siia ei postita, kõik olla ju välgust ja halvasti tehtud foto...eile just sain valgussädeme pildile, kuna näen neid ka muidu, siis minu jaoks ei ole jutt "säriajast" jms. miski.
Teemaalgatajast saan täitsa aru, et soovib kuhugi kuuluda ja "veidi" närvikõdi e. vürtsi ellu...loodan, et ei leia sellist gruppi ja aja jooksul kasvab sellest soovist ka välja. Smile
kage
naegleria fowleri

11-01-2014 11:45
Postitus: #22
(11-01-2014 04:46 )rumal Kirjutas:  Iseenesest jääb ta ära selliste velide, negatiivsete, tulnukate jms isehakanud polümeistrite tekkimise tõttu.
Kuna siin tekib minu jaoks seos ka teaduse poolelt täpselt sama probleemiga, st isehakanud meistrid seletavad kõike ilma tõendeid toomata, siis tekkisid mul järgnevad küsimused: kas keegi oskab seletada kuidas sellised isehakanud meistrid tekivad? Kuskohast, ja kelle käest, nad infot saavad, miks nad seda infot uskuma hakkavad ja kes nende jaoks infot levitavad?

Ja lõpuks: kas saab neid inimesi selles süüdistada või on probleem ühiskonnas ja infot levitajates?
Ken
Vana kala

11-01-2014 12:13
Postitus: #23
Kas sa kage pole vahest tundnud mõne teemaga või raamatuga, et nüüd nagu loksus midagi jälle paika, kuid hoopis said aru, et see teadmine oli sul tegelikult juba olemas?
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

11-01-2014 12:58
Postitus: #24
Re: RE: Grupid, kes kutsuksid vaime ja deemoneid välja
(11-01-2014 11:45 )kage Kirjutas:  ...kas keegi oskab seletada kuidas sellised isehakanud meistrid tekivad? Kuskohast, ja kelle käest, nad infot saavad, miks nad seda infot uskuma hakkavad ja kes nende jaoks infot levitavad?

Ja lõpuks: kas saab neid inimesi selles süüdistada või on probleem ühiskonnas ja infot levitajates?

Tekivad nad täpselt nii nagu sina ja mina siia maailma.
Ühel hetkel said kokku nende isa ja ema, ning edasine on ajalugu wink

Siis aga ühel hetkel leiavad nad info allika mida nad usuvad sama sügavalt kui laps kes paneb keele külma toru külge kuna nii talle öeldi ja tema uskus. Tegelikult aga probleemi pole - ei neis ega ühiskonnas. Meie ehk ühiskond oleme näljas - info näljas. Kuigi koolis õpitu jätab mulje sellisest ilusast ja ümmargusest - kuigi mitte just täiuslikust - maailmast kus kõik oleks nagu selge siis alati kui isik hakkab süvenema avastab ta midagi uut. See paneb isiku arvama, et nii ongi ja kuna Inimeses on sees "teada saamise" iva siis ammutab ta seda teadmist kust iganes - koolust, raamatutest ja ka meistritelt, ning Meistritelt. Kahjuks on neid väikse algustähega meistreid rohkem ja infot rohkem kui kõik meistrid seletada suudavad.

Ise küsimus kust see info tuleb. Ka moodsa aja teaduse meistrid on hakanud - vähemalt kahtlustama, et eksisteerib mingi infoväli. Sealt see info tulebki. Kuidas keegi seda vastu võtab - nohh eks see ole personaalne. Kuigi jahh - ametlikult ja teaduslikult pole seda infovälja asja veel keegi tõestanud. Seega see on teoreetiline - täpselt nagu Suur Pauk või Loomine mus meile alguse pani.

Mis aga puutub saadud info uskumisse siis see on keerulisem. Aga proovime nii - kui laps on koolis siis alguses on iga õpetaja poolt antud teadmine pea, et püha tõde - õpetaja ju ometi ütles nii. Aeg läheb edasi ja usk õpetajasse mõnevõrra mureneb - arvan, et siin ei pea pikalt seletama miks - pealegi on see ka suht individuaalne. Mõni usub surmani, et koolis räägitu oli see viimane ja murdmatu tõde ja nii ongi. Teeks siin ääre märkuse ja ütleks, et ega see kool nii oaha polegi - alguseks päris hea - paha on see kui isik ei suuda koolist ära tulla ja jääbki sinna.

Aga mõtle/meenuta kage - on sulle kunagi edastatud infot mis edastuse viisi ja ehk ka edastajast lähtuvalt on sulle kohe tundunud selle suure ja Õige Tõena? Kindlasti mõni kord ikka. Aga nii on ka nende M(m)eistritega - temani jõudnud info ei jäta isegi mitte kahtlust, et see ongi see Tõde mida edasi anda.

Lõpetuseks - kardan, et sinu neile küsimustele ei ole vastust mis lahendaks kõik puudujäägid ja oleks koha näha, et see viimane ja lõplik tõde. Aga küsida tuleb ja ka vastuseid otsida - selline on elu.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Mannu Eemal
Blondiin

11-01-2014 14:01
Postitus: #25
(11-01-2014 04:46 )rumal Kirjutas:  "...kas oleks palju palutud kirjeldada mõnda kohtumist "mr. Evil´ga" ja toimus see kelle algatusel ...? "
Kas see kohtumine toimus vene maagide ja nende tegemistes "ringlevate" jõdude tõttu? Jah/ei - vastusest täiesti piisab.
Provotseerides: Sa ei ole praegugi veel päris "puhas".

Lugupidamisega,
A.

Brain expedition.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas kutsuda välja head vaimu? martin302 13 5,148 25-10-2010 09:06
Viimane postitus: GraceK
  Kuidas vaime fotole saada? Supernatural 14 3,246 15-06-2009 20:28
Viimane postitus: hansoi
  Tahad end välja elada? Estkitty 5 2,237 19-01-2008 14:43
Viimane postitus: Estkitty
  Ela ennast välja Tutanhamon 9 4,116 14-11-2007 23:25
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog